• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Krásný opravdu slunečný den.Vyrážím se sestřenkou a neteří na prochajdu.Marti tak si odpočiň a jsi dobrá ,že to zvládáš. :slight_smile:
4. čer 2010 ve 14:42  • Odpověz
Ahooooojky holky, tak po třech dnech jsem tady :slight_smile:

Jsem byla od středy až do dneška u našich, včera a dnes jsem měla volno v práci, protože jsme rozváželi koláčky, takže jsem toho měla celkem dost, poslední balíček jsem předala dnes o půl třetí, pak jsem si skočila na nudle k tamošovi, šup na nákup, vyřízená jsem přišla domů, hodila nozky na stul a šup na koně, a to jsem ještě do slova a do písmene žáhla jedno vychlazené nealko pivko :slight_smile:)))
4. čer 2010 v 16:26  • Odpověz
A o víkendu fakt nic nebudu dělat, protože ted za ty poslední dva dny jsem dala malé fakt zabrat :frowning2: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. čer 2010 v 16:26  • Odpověz
Sotva jsem napsala, že jsem ted malé dala zabrat, tak se ozvala, :grinning:
4. čer 2010 v 16:28  • Odpověz
Cienko, musí to fakt být hodně náročné, drž se a posílám pohlazení pro ty tvoje berušky :slight_smile: Nedodáš nějaké fotečky? :slight_smile:
4. čer 2010 v 16:29  • Odpověz
Asmee: krásně se ti začíná rýsovat pupíček :dizzy_face:
4. čer 2010 v 16:30  • Odpověz
Radulko tak snaž se trošku odpočívat,ať to nepřeženeš,já jsem teď po tom týdnu lítání kolem ségřiné svatby měla ut,st vcelku dost problémy,ale naštěstí to ustálo,a paní doktorka říkala,že to bylo 100procentně z přetažení. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už jsem si ty dva dny myslela ,že začínám rodit. :wink: :wink: A kdy se přesně vdáváš.
4. čer 2010 v 19:19  • Odpověz
radul: tak koukám, že jsi pořád v jednom kole, už jsem si říkala, kde ti je konec, že ani večer po práci nenakoukneš :wink:
4. čer 2010 v 19:32  • Odpověz
No nic dneska jsem se vcelku dost nachodila,tak jdu hodit nožky hore a koukat na forestgame.Hezký večer.
4. čer 2010 v 19:37  • Odpověz
kasi: hezký večer. Taky jsem uvažovala na co budeme koukat, ale nic tam není. Pořád všechno dokolečka. Já jsem si teprve před chvilkou sedla, protože jsem žehlila, pekla buchty a můj chlap mezi tím chrupkal, takže jako vždy on bude v noci fit a já za chvilku usnu. :grinning:
4. čer 2010 v 19:39  • Odpověz
Já asi dneskia taky brzo usnu,uklízení nechávám až na zítra dopoledne.Peťa má odpolední takže se asi nedočkám.Zítra otvírají tu novou nádhernou dětskou hernu s kavárničkou nad kaufem v shopingparku,tak tam jedu za kamarádkou to očíhnout.
Koukni na stránky.www.jojopark.cz :slight_smile: :slight_smile:
4. čer 2010 v 19:54  • Odpověz
Ahojky Asmee a Kasi :slight_smile: jj říkala jsem si že musím o víkendu zklidnit :slight_smile: fofry zas začnou až ve čtvrtek, kdy musíme nakoupit zbytek potravin a vsechno prevest na chatu a nachystat :slight_smile: teda pokud nebude lít, to pak jsme namydleni... protoze tchanovci maji chatu u dehylova a tam je to ted mazec...

Kasi: svatbu máme příští sobotu :slight_smile:
4. čer 2010 v 19:57  • Odpověz
Tak hlavně Radulko opatrně.Ať víc běhají ostatní.Musíš dávat na vás pozor. :wink:
4. čer 2010 ve 20:06  • Odpověz
radul: a nejdete se zítra podívat na Hlavní třídu? Má tam být akce ke Dni dětí s rádiem Čas a karneval ve stylu Ria.
4. čer 2010 ve 20:21  • Odpověz
Asmee a od kdy to tam bude? Má být krásně, tak se tam můžem zajít podívat :slight_smile:
4. čer 2010 ve 20:31  • Odpověz
JJ Kasi, ten čtvrtek s námi budou chystat i tchánovci, takže já budu jen dohlížet :slight_smile:
4. čer 2010 ve 20:31  • Odpověz
má to tam být od 13:00, ale půl hodiny má být nějaká akce pro děti co přijdou v maskách, tak zdarma kolotoče a samotný karneval má začít o půl druhé.
4. čer 2010 ve 20:34  • Odpověz
Tak už vím, je to tam od 13 hodin :slight_smile:
4. čer 2010 ve 20:34  • Odpověz
Holky mám radost :slight_smile:)) moje kamarádka, se kterou jsem vyrůstala do cca 20 let, bydlely jsme celou tu dobu od malička v jednom baráku na jednom patře, se vdává ve stejný den jako já :slight_smile:)) a právě jsem pro ní zabalila svatební dáreček, je to jen maličkost, ale hrozně se mi líbí :slight_smile:))) Jsou to dvě skleničky na víno, takové pevnější a větší a jedna kamarádka mé kolegyně z práce mi na ně barvami na sklo nakreslila na jednu skleničku nevěstu, a na "štopku" datum svatby a jméno a na druhou skleničku ženicha :slight_smile:))) tak jí to v pondělí půjdu dát :slight_smile:)) tak jsem zvědavá na reakce :wink:
4. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz
radul: to se jí bude určitě líbit a určitě ji to moc potěší.
4. čer 2010 ve 20:40  • Odpověz
Taky se holky pro dnešek loučím, dobrou noc.
4. čer 2010 ve 20:43  • Odpověz
Asmee: dobrou a hezké sny :slight_smile:
4. čer 2010 ve 21:11  • Odpověz
autor
Holky tehuly,vy jste vsechny tak akcni!Parada :wink: !

Ja jsem prave vychytala prima polohu na kojenicko :dizzy_face: obe holky sajou a a ja mam volne ruce a na stolecku pred sebou notas :grinning: :grinning: to je teda vychytavka :grinning: :grinning:
Ale koukam,ze uz s nikym nepokecam,pac vsichni uz chrupkate :dizzy_face: tak vam preji krasne sny :dizzy_face:

Zitra mame krtiny,tak se tesim :slight_smile: snad nebude lit...
4. čer 2010 ve 21:12  • Odpověz
Cienko ahojky :wink: :wink: :wink: tak tohle musí Petr vyfotit a dát do fotoalba, pač to se musí vidět, jak všechny tři koníkujete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2010 ve 21:16  • Odpověz
Cienko a zítra vám výjde krásné počasí, to bude parádička :wink: :wink: :wink: Máte pak nějakou oslavu?
4. čer 2010 ve 21:17  • Odpověz
autor
Juva,Radulka nespi :slight_smile: !
Ahooj!jj,musim mu rict..ale jsem u toho nahata :grinning: tak byvh se stydela :wink: ..ja jdu totiz pri koupani deti vzdy predtim do naha...hrejeme jim takovym el.nahrivacem a mne je pak vedro v tom šfungu :grinning: :grinning:
No mame akorat doma pak male mecheche...Petr dela maso a dame si pak kafe s dortem :wink: ..jinak nikam do hospody nejdeme...deti jsou jeste malinke..tak se bojim je tahat moc mezi lidi ...

Tak co,uz mas tremu nevesto??? :dizzy_face:
4. čer 2010 ve 21:23  • Odpověz
autor
@asmeena Verci krasny pupicek mas v albicku :dizzy_face: a jinak jsi hubena,ze jo?kolik mas nahore-mas vubec neco :wink: ??
4. čer 2010 ve 21:29  • Odpověz
Dobré ránko Cienko, jsem myslela, že už nebudeš na koníkovi, tak jsem se vypla :angry: :angry: :angry: Dneska mají holky velký den, tak at Vám vše vyjde, jak si přejete :slight_smile:))))

Všem přeji taky krásné ráničko, sluníčko se dere do oken, to je krása!!! :wink: :wink: :wink:

Chjo, teprv je šest a já už zase straším, OMG co budu tak brzy dělat? :confounded: :grinning:
5. čer 2010 v 06:19  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím od našich :slight_smile:

Už se mi po vás stýskalo :wink: Konečně máme krásný den, tak ho určitě využijeme ke kočárkování a slunění. Malému se tady líbí, protože je středem pozornosti, ale co s ním budu dělat doma, to nevím...už jsem trošku vystartovala, že když bekne, tak se nemůže pořád brát na ruce. Ale naši to moc nerespektují :angry:
Je tady fajn, ale už se i těším domů...doma je doma :slight_smile:

Nějaké novinky???
5. čer 2010 v 08:22  • Odpověz
Krásný slunečný den všem,dneska hlavně Marti a malým sluníčkům s rodinou,ať vám krásně vyjdou křtiny. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .
Dneska je tam opravdu nádherně. :slight_smile: :slight_smile: .Já teď dopoledne trošku pouklízím a odpoledne se jdu kouknout do té nové dětské herničky ,co se otvírá v tom shopingparku,jsem domluvená s kamarádkou,vypadá to tam moc hezky a co vím od té moji kamarádky co měla tu dětskou herničku a teď tam bude pracovat ,tak to tam bude opravdu super. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak opravdu nádherný víkend všem.
5. čer 2010 v 09:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.