• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Holky tak my vyrážíme na prochajdu do tesca, potřebuji ještě si koupit na svatbu pro sebe nealko šampanské? :slight_smile:
5. čer 2010 v 10:10  • Odpověz
radul: pořídila si rychlé špunty? :grinning: :wink: A byli jste se podívat na tu hlavní třídu? My tam byli kolem druhé, ale teda nic moc. Možná, že děckám se to líbilo, ale jaké jsem četla upoutávky na ten karneval ve stylu Ria, tak to bylo hodně ubohé.

cien: přibrala jsem 2kg a řekla bych, že mi to jde zatím jen do břicha, no uvidíme jak se budu dál kulatit, ale břicho mi přijde, že mám den ode dne větší. A co vaše křtiny, počasí vám krásně vyšlo, tak to muselo být fajn. A to, že jsi našla konečně polohu na kojení a zároveń koníkování, tak doufám, že už ji takhle chytneš vždycky. Takže Teuška už se nechá v pohodě kojit?

kasi: užij si herničku a pak podej zprávu jak to tam funguje?

My jsme dnes ráno vstali, nasnídali se a pak před obědem vyrazili do Bělé na pstruhy. Bylo tam super, na obídek jsme měli výborného pstroužka na másle a kmínu a pak Vítek zašel ať mu ještě čtyři vyloví a rovnou vykuchají, takže zítra máme opět na oběd pstruha (jsou to šílení macci) a dva dáme na mrazák. Mě teď honila mlsná, tak jsem si udělala dva bramboráky a už funím a koukám na Nova cinema na Šest medvědů s cibulkou. :wink:
5. čer 2010 v 16:44  • Odpověz
Přidávám fotečky z rádoby Rio de Janero karnevalu :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2010 v 17:58  • Odpověz
Ahojki hernička nádherná.Bude super,že budeme nít kam chodit. :wink: :wink:
Dneska jsem způsobila v rodině poplach,byla jsem s mamčou domluvena,že se k nim během víkendu stavím :slight_smile: :slight_smile: ,no a oni si mysleli ,že se stavím určitě dneska a já jsem nejdřív do půl 4 spala a pak jsem se jela podívat do té herničky,no a neslyšela jsem zvonit mobil,tak mamča volala asi 4 krát ,pak už volali Peťovi do práce jestli už náhodou nejsme v porodnici :grinning: :grinning: ,jakto ,že to neberu,tak jim řekl,že jsem jela do herničky a ,že to asi neslyším,tak jsem jim pak volala,a mamča hned ,to nám nemůžeš dělat,teď už je pokročilá doba musíš mít telefon pořád při ruce a pravidelně se ozývat,tak jsem se tedy omluvila,že mi to ani nepřišlo. .Tož se musím polepšit. :grinning: :grinning:
5. čer 2010 v 19:26  • Odpověz
kasi: to by si jako vzorná dcera měla. Chudák mamka :grinning:
5. čer 2010 ve 20:05  • Odpověz
Asmee: žádné rychlé špunty, ale v tescu mají nealko bohemku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

My jsme tam přišli nakonec až na třetí, protože po obědě jsem vytuhla :grinning: :grinning: :grinning: takže jsem onic nepřišla, nicméně jsme obešli stánky, zašli k vám na zmrzku a šli domů, protože tam bylo lidí víc jak na václaváků :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2010 ve 20:30  • Odpověz
Jo jinak mě od rána škrábe v krku a ted ku večeru začínám i pšikat, špatné znamení, tak jsem začala do sebe cpát antibiotika a pastilky do krku a zítra valím do hrušky pro zázvor, se mi to nesmí rozjet :angry: :angry: :angry: :angry:
5. čer 2010 ve 20:34  • Odpověz
No jo mě to ani nenapadlo. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. čer 2010 ve 20:53  • Odpověz
Radulko ,však na přípitek si můžeš klidně dát 2 dc šampíčka ,to berušce neublíží,já jsem měla taky na přípitek šampíčko a popíjela jsem ho pomalinku celé odpoledne tu jednu skleničku. :wink:
5. čer 2010 ve 21:00  • Odpověz
Kasi, tak to nereším, to já si přípitek (cinzano) dám i za nastávajícího manžu, ale pak u matonky se mi nechce sedět celý den, tak to vyřeším takhle a budu si popíjet jakože šampíčko :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2010 ve 21:04  • Odpověz
autor
holky zlate,doctu zitra :wink:
hodila jsem par fotek a ficim kojit :dizzy_face:
5. čer 2010 ve 21:11  • Odpověz
Tak já se půjdu natáhnout do ložnice a budu koukat na telku, tak všem Keliškám přeji krásnou noc :dizzy_face:
5. čer 2010 ve 21:12  • Odpověz
Marti, moc ti to sluší!!! :wink: :wink: :wink:
5. čer 2010 ve 21:14  • Odpověz
Marti nádherné fotečky.
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. čer 2010 ve 21:49  • Odpověz
Tak Vojtíšek nespinká,tak popíjím čajík a hopsám na baloně. :slight_smile: :slight_smile:
6. čer 2010 ve 03:44  • Odpověz
Ahojky Kasi, tak to tedy pěkně, že Vojtíšek nespí v noci, to já mužu v klidu spát ... ale jak se vzbudím tak prdolka ožije ihned.
6. čer 2010 v 08:32  • Odpověz
Krásné nedělní ráničko :wink: já jsem v noci dvakrát taky vstávala a šla kloktat sůl, tak snad to brzy zabere :sweat_smile:
Jinak na dnešek neplánuji vůbec nic a budu se kurýrovat, at jsem fit :slight_smile:

6. čer 2010 v 08:36  • Odpověz
Krásnou neděličku všem,hezky užívejte sluníčka.My jsme se byli taky dopoledne projít u Ostravice s Peťou,teď vysaju,hodím si šlofíčka a jedu k našim na zahrádku,musím jim tam ostříhat 2 keříky. .A pak kávička a relax. Musím hlavně napravit ten včerejšek,ale mám dobré požehleníčko-stáhnuté fotečky od Lucinky ze svatby co jim fotil fotograf,jsou opravdu nádherné,hezky jsem si u nich včera pobulela.Mám jich pár vložených na facebooku,můžete kouknout. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:.Jsem registrovaná jako kasovska petra. :slight_smile:
6. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz
Uf, tak jsme se ted byli na hodinku projít :slight_smile:))) To je nádhera to modré nebe a sluníčko :wink: :wink: :wink:
6. čer 2010 v 16:59  • Odpověz
autor
Holky moc vsem dekuji za pochvaly :dizzy_face: a preji krasnou nedelicku :slight_smile: dnes je opravdu nadherne!!holky spi cely den v kocaru venku a budi se jen na jidlo :wink: ...tak doufam,ze mi to v noci nenandaji s krikem :grinning: :grinning:
6. čer 2010 v 17:24  • Odpověz
Holky, já se loučím pro dnešek :slight_smile: idu se ospršit a pak šupky do postýlky :wink: příští týden budu mít opět krátký, čtvrtek a pátek mám dovču, takže to tak rychle uteče a za chvíli stojím před starostou a říkám ANOOOOOOOO :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2010 v 18:59  • Odpověz
Dobrouuu nocku :wink:
6. čer 2010 v 18:59  • Odpověz
Ahojki tak jsem kolem půl 8 dorazila od našich,byli jsme celé odpoledne na zahradě,bylo fajn,akorát jak se teď oteplilo,tak jsem zase samá vyrážka,mamča říkala ,že to jsou potničky,ale mám osypané opravdu celé břicho,a to jsme seděli ve stínu.
Tak jen doufám,že bude Vojtíšek v pořádku,a že to není nějaké znamení ,že bude alergický na sluníčko. :confounded:
Tak krásný večer.
6. čer 2010 ve 20:56  • Odpověz
Přidala jsem pár foteček ze svatby co fotil fotograf. :slight_smile:
6. čer 2010 ve 21:19  • Odpověz
Krásný slunečný start do nového týdne.Pracujícím ať to v práci rychle utíká,maminkám ať jsou dětičky hlavně zdravoučké. :wink: :wink: :sunglasses: :sunglasses: .
My si dneska jdeme koupit kamerku ať může Peťa natáčet při porodu a potom Vojtíška jak poroste a pak jdeme odpoledne k mamce od Peti na kafe ,slaví 65.
7. čer 2010 v 07:24  • Odpověz
Tento týden je hlavně týdnem naší Radulky,tak ať Vám to všechno vyjde a máte ten start do nového života co nejkrásnější.
7. čer 2010 v 07:26  • Odpověz
Tak koukám,že tady dneska jsem sama.A poslušn hlásím taška sbalena. :slight_smile: :slight_smile:
7. čer 2010 ve 12:08  • Odpověz
Ahojky Kasi, tak to jsi šikulka, já se na to chystám .,... ale mám takové dilema že nic nemám .... nevím co sbalit .... atd :wink:
7. čer 2010 ve 13:45  • Odpověz
Nazdarek, jdu Vas tady jen pozdravit a vidim, ze nekterym se porod uz blizi, tak tfuj,tfuj, at vse probehne v poradku a mrnousci Vam pekne prospivaji :wink:
7. čer 2010 ve 13:47  • Odpověz
Ahoj holky, tak už tady máme konečně pěkné počasí. Já dnes jela do Lasa do Teskomy koupit tchýni k narozeninám mlýnky na koření a v tramvaji se mi udělalo šíleně špatně na omdlení, tak jsem musela jednoho pána poprosit, ať mě pustí si sednou, jenom jsem dosedla, tak se mi zatmělo před očima a rozdýchala jsem to až o dvě zastávky dál. Raději jsem vysedla (bylo to hned u mojí práce) a zašla jsem si odpočinout k holkám do kanclu. Kamarádka mi udělala kafčo a to mi asi pomohlo. Ale kdybych si v té tramvaji nesedla, tak sebou určitě seknu.

Kasi: tento týden není jenom Raďulčin, ale i Brusinky - holky už to tady brzy bude a obě už budete nosit jiná jména :wink:
7. čer 2010 v 19:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.