• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Ahojte holky, tak jsem konečně dorazila domů :slight_smile:)) šatičky mám ušité, tak snad se budou líbit :slight_smile:))) pak jsem jela vyzvednout party stany a pak navštívit moji kamarádku, které jsem dávala ty pomalované skleničky, tak myslím, že se líbily :wink:

Ted jsem hodila nožky nahoru, jen nakuknu na koníka a půjdu se naprostit do postýlky :slight_smile:))
7. čer 2010 ve 20:00  • Odpověz
Asmee, tak to jsi měla asi nízký tlak, já si taky v práci musela dát hned ráno kafíčko, a pak mi bylo fajn :wink:

Tak všem přeji dobrou nocku :slight_smile:)))) páááá :wink: :wink: :wink:
7. čer 2010 ve 20:05  • Odpověz
Tak teda napravuji,ať tento týden vyjde i Brusiince.
Verčo dneska to bylo opravdu náročné ,taky mi bylo špatně.Bylo to i tím počasím.
Máme ,ale koupenou kamerku a tak můžeme pak točit o sto šest. :wink: :wink:
7. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz
Dobrou noc.
7. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz
Krásné sluníčkové ráno :slight_smile:
Tak Radulka a Brusinka to mají už tento týden? To teda uteklo :wink: Hned bych se vdávala znovu :dizzy_face:
Martinko, fotečky jsou mooc krásné :dizzy_face:
As, ty už máš taky pěkné bříško :dizzy_face: A určitě jsi měla nízký tlak, ta hromadná doprava v tomto počasí je za trest, příšerné dusno, všichni se potí..navíc ty jako těhulka...
Kasi, tak už zbaleno, jo...jojo, už se vám to holky krátí :slight_smile:
8. čer 2010 v 08:55  • Odpověz
A koukám, že Věruška a Michinka tu nebyly :frowning2:
Holky, mooc na vás myslím.......
8. čer 2010 v 08:55  • Odpověz
Krásný a slunečný den všem.Jo,jo Luci krátí se to ,už se těším až budu mít Vojtíška v náručí.
Včera bylo opravdu hodně dusno,taky jsem sebou málem sekla,jak jsme byli kupovat tu kamerku.Takže se vůbec nedivím,že ti Verčo bylo taky špatně.
A co Matýsek jak se vám daří. :wink: Vlož nějaké nové fotečky ať se můžeme pokochat.Taky jsem včera myslela na Věrušku a Michinku,posílám sluníčko pro pohlazení bolavé dušičky,ale věřím,že to jednou vyjde.
Nic půjdu se projít je tam krásně.
8. čer 2010 v 09:06  • Odpověz
Dobré poledne holky. Dneska máme opět krásně.
Lucii: chodíš každý den kočárkovat? Vem to někdy kolem mě ať se pokochám Matýskem naživo. :wink:
8. čer 2010 v 09:55  • Odpověz
Hezké odpoledne je vidět ,že je krásně,nikde nikdo. :slight_smile: :slight_smile: Hezky si užívejte sluníčka.Taky se chystáme ještě ven. :slight_smile: :slight_smile:
8. čer 2010 ve 14:29  • Odpověz
Ahojky Kelišky :slight_smile:))) to máme ale krásný sluníčkový den :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: všechny vás moc zdravím :wink:
8. čer 2010 v 17:33  • Odpověz
autor
Ahojky vsem :slight_smile: tak mame konecne letni pocasi a je to super-jsme cele dny venku :dizzy_face:
Mejte krasy vecer :dizzy_face: my cumime po dlouhe dobe na Pusace a holky tady pobekavaji v lehatkach :wink: ,budeme koupat a ja se uz tesim do pelechu..i kdyz dnes jsem si prima schrupla odpoledne,cele 2 hodky :dizzy_face: Petr kocarkoval a ja spinkala :dizzy_face: jsem stastna,ze se tak o holky a o mne stara :slight_smile:
8. čer 2010 ve 20:17  • Odpověz
To je super Martinko.Tak si hlavně uživejte holčičky každičkým okamžikem.A mějte se stále tak rádi.Jste nádherná rodinka. :slight_smile: :slight_smile:
8. čer 2010 ve 21:32  • Odpověz
Krásný den všem.Tak dneska jsem se byla zaregistrovat u dětské doktorky,teď jsme byli pro ten kočárek,ještě jsme dokoupili něco na oblečení,a teď už jen relaxovat.Takže teď už máme vše nachystané.V pátek mě bude sestřenka sčihat ať se mě Vojtíšek nelekne,ale příjde k nám domů,takže pohodička.Dáme si pizu ,ještě ji chceme koupit nějakou blbůstku,protože včera statečně odmaturovala. a to chtěla vzdát,ale všichni jsme do ní hučeli a teď je ráda. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. čer 2010 v 11:47  • Odpověz
Ahojky holky, tak už jsem taky doma :slight_smile:))) to je krása to sluníčko, prosíííííííííííííím at to do neděle vydrží :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Moc vás všechny zdravím :slight_smile:))
9. čer 2010 v 17:23  • Odpověz
Ahoj holky, dnes bylo opravdu ukázkově letně. Dopoledne jsem si udělala siestu na balkóně, dala jsem si tam i slunečník a dobře jsem udělala, protože sousedka o dvě patra výš, zalila kytky ve svém prasklém truhlíku a všechno mi to teklo na hlavu - teda na slunečník. Tak jsem šla k ní, že má prasklý truhlík a že mi to všechno teče na balkón, tak mi jen řekla, že už toho tady v tom baráku má dost a zabouchla mi dveře před nosem - kráva. Nevím jak to budu dělat až tam budu sušit věcičky pro mimi. Asi to budu muset zakrývat igelitem, nebo fakt nevím.
Po obědě jsme jeli s manželem do shopping parku - koupila jsem našemu prďolkovy v H&M plyšovou kravičku, protože oblečky už nechci kupovat dokud nevím pohlaví. Jinak malý se už od pondělí snaží o sto šest prokopnout mi břicho, tak snad se mu to brzy nepodaří. :grinning: Už mám i různé sny, že se nám narodil černoušek s dredama a měl pindíka -takže to byl 100% kluk :grinning: :grinning:
9. čer 2010 v 18:01  • Odpověz
autor
Krasny den ,opravdu :slight_smile: akorat nasi Teince se dnes nejak nedari...cely den neusnula a je mrzuta..ach jo :confounded: zitra mam poradnu,snad bude vse OK :wink:
Asme,ty mas teda sny :grinning:
9. čer 2010 v 18:51  • Odpověz
Asmee: mě se taky často zdávají sny o naši malé :D

Holky, já mám hlavu v pejru, pořád jen přemýšlím, co je třeba ještě koupit, zařídit, domluvit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ale už jsem grogy, se skočím sprchnout a jdu se natáhnout :slight_smile:

Přeji všem krásnou noc :slight_smile:
9. čer 2010 ve 20:06  • Odpověz
radul: to se nedivím, však svatba je velká událost, i když ji budeš mít jenom v malém kruhu svých blízkých. Ale určitě to bude pro vás krásný den. :wink:

cien: možná je Teuška taková z toho počasí.
9. čer 2010 ve 20:52  • Odpověz
Pro dnešek se děvčata loučím. Před chvílí jsem dovytírala balkón, abych si tam zítra mohla zase dopoledne udělat siestičku. :wink:
9. čer 2010 ve 20:59  • Odpověz
No mě je dneska z toho horka a chviličky co jsem prošla přes venek úplně na blití. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlava bolí.Ještě teď večer,když jsem se chystala do poradny na zítra a utírala se po sprše,tak se mi strhl stroupek co se mi udělal nad prsy a bylo všude krve jak u řeznika,vůbec to nešlo zastavit,to se mi ještě nikdy nestalo.Nakonec to asi po půl hoďce přestalo celkem téci.Já si už půjdu lehnout,tak se mějte.Pa pa ,zítra jdu do poradny už na 8 hod.
9. čer 2010 ve 21:32  • Odpověz
:grinning: Dobré ránko holky :slight_smile:))) ranní ptáče dál doskáče :grinning: :grinning: :grinning: Kdybych mohla, tak ještě spím, ale nebaví mě se převalovat v posteli :slight_smile:)))
Dneska dopoledne nás ještě čekají nějaké nákupy potravin a pak vše převezem na chatu, takže máme dost práce před sebou :slight_smile:
Přeji vám krásný a pohodový den :slight_smile:)))
10. čer 2010 v 05:35  • Odpověz
Krásné ráno všem.Radulko tak hodně štěstí při velkých přípravách,počasí vypadá ,že vám vyjde, :wink: .ťuk,ťuk.
No já za chviličku vyrážím do poradny,tak jsem zvědavá co se dovím nového.A taky se těším na ozvy.Pak jdu k babi ,jsme k ní pozvání na obidek.A odpoledne tam dorazí i mamča.
10. čer 2010 v 07:00  • Odpověz
Ahojte holky, sla jste nektera na prvni screening i az v tom 16.tydnu? Nebo uz se chodi jenom na krev v 10.tydnu a vyhodnocuje se to s ultrazvukem z 12.tydne?
10. čer 2010 v 15:47  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska hysteroskopie v pohodě, podrobné výsledky se dozvím i s histologií až 21.6. Ale potkala jsem před odchodem z kliniky Čepeláka, který ji dělal a říkal, že můžu být v klidu, že všechno vypadalo dobře. Tak jsem ráda. Dokonce mi říkali, že si mám nechat nemocenskou až do kontroly... Já už chtěla příští týden jít do práce, ale když to slyšel manža, tak prý doma budeš! No nevím, asi uděláme dohodu, že půjdu ve středu. :sunglasses: Já už to doma nemůžu vydržet, zvlástě kdyz je venku tak krásně... a mně už ani nic není. Ted mám mít jen dnes klidový režim (jakože žádné jěždění na kole, říkala mi sestřička :grinning:), týden se nesmím koupat, jen sprchovat a žádný styk. A já už se tak těšila... no nic, týden to ještě vydržím. :sweat_smile:
10. čer 2010 v 17:22  • Odpověz
Ahojki tak jsem od rána co jsem odjela do poradny dorazila domů až teď ,z poradny jsem šla hned k babi ,koupila jsem meruňky ,tak nám udělala meruňkové knedlíky,to byla mňamka.A pak tam dorazila po práci i mamča,tak pohodička ,kávička,klideček,babičce se tam drží chládek ,tak to bylo příjemné. :slight_smile: :slight_smile:
Na kontrole,ozvy v pořádku,Vojtíšek už má 2,5 kg,ale asi se mu u maminky ještě líbí,a do vedra se mu nechce,protože porodní cesty jsou ještě úplně zavřené,a to piju pravidelně 2 krát denně maliník.Takže jěště minimálně 14 dnů- 3týdny prý vydrží ,kontrola zase za týden. :wink: :wink: :wink:
Michi to je dobře ,že to vypadá v pořádku.a odpočívej dokaď můžeš. :slight_smile: :slight_smile:
10. čer 2010 v 18:11  • Odpověz
ahoj holky,přišla jsem vás jen pozdravit, nebyla jsme cely tyden na p.c. nebyl čas když ted chodim do prace, tak si užívejte krásného počasí,,,a radulce a brusi hodně štěstí do manželství :slight_smile:
10. čer 2010 v 18:30  • Odpověz
Ahojky holky přišla jsem rychle jen pozdravit :wink: a pochlubit se kytičkami na zítra pokud chcete kukněte . A radulko přeji krásné a romantické prožití svadby :wink:
Michci jen odpočívej :dizzy_face:
Veruš ahojky a děkujeme :dizzy_face:
10. čer 2010 v 18:46  • Odpověz
10. čer 2010 v 18:47  • Odpověz
Brusinko ,taky si krásně svatbičku užij,počasí vypadá,že bude ještě krásně. :wink: .Kytičky hezké ,akorát pozor na tu barvičku,ty barvené chrysantémky rádi pouští barvičku. :wink: Jinak zítra jestli budete mít chviličku ,tak sama doma bude věnována svatbě,svatebním routům,tabulím,kytičkám. :wink: :wink:
10. čer 2010 v 19:08  • Odpověz
Janel: já šla na ten screening jak ve 12tt tak i v 16tt :wink:
brusi: na zítra budeš mít tropy - to jste si měli udělat svatbu spíš na koupališti :grinning: Ať vám ten den vyjde dle představ.
verci: ty se nám moc neupracuj
10. čer 2010 v 19:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.