• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
michi: to je dobře, že je vše o.k. A opravdu dnes nechoď jezdit na kole :grinning: :grinning:
10. čer 2010 v 19:37  • Odpověz
Ahojky holky, tak už jsem dorazila taky domů, byli jsme u tchánovců na chatě, všechno jsme tam nanosili, co budem potřebovat na sobotu a pak už jen relaxovali - obídek, na véču jsme si opekli párečky :slight_smile:))

Brusinku, zítra si užij svatební den, at vám vše vyjde, jak si přejete a hodně štěstíčka!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. čer 2010 ve 20:17  • Odpověz
Brusi, krásný svatební den! :wink:
10. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz
Taky se přidávám k přání nádherného svatebího dne. :slight_smile:
11. čer 2010 ve 03:00  • Odpověz
Krásné sluníčkové ráničko, Brusinka má dneska velký den, tak držím pěstíky a tfuj, tfuj, tfuj at všechno vyjde tak jak má!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My dneska vezem v deset dorty do restaurace do Havířova, snad to po ceste vydrží, pak mě Aleš veze do Karviné za ségrou, která mi udělá nehtíky, pak do těšína na poslední nákupy na snídani a končím se všemi přípravami :wink:

Holky, všem vám přeji krásný a pohodový den! :wink: :wink: :wink:
11. čer 2010 v 07:08  • Odpověz
Brusinko taky přeji nádherný svatební den,ať vás provází jen a jen štěstí. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. čer 2010 v 07:31  • Odpověz
Radulko a ty ať zvládneš poslední přípravy v pohodě,opatrně na ty dnešní tropy. :wink: :wink:
11. čer 2010 v 07:33  • Odpověz
Jinak všem ostatním taky krásný slunečný den. :slight_smile:
11. čer 2010 v 07:33  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Brusinko, krásný svatební den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Radulko, tak už finišuješ...tak dodělat poslední úpravy a pak jen relax :dizzy_face:

Holky, to počasí máte jak malované, nádherné :slight_smile:
11. čer 2010 v 08:15  • Odpověz
ahoj holky,jdu Vás pozdravit a mám novinu:slight_smile:koukněte do pasu.... :grinning:

Cien.gratuluji k holčičkám,jsou nádherné,at jsou zdravé a krásně rostou a maminku pěkně poslouchají..
Luciiku:Matěj se Vám povedl,to bude ale fešák...taktéž hlavně zdravíčko přeji... :slight_smile:
vidím,že některé to už mají za pár,tak si ty poslední dny úživejte s prckama v bříšku...

konečně máme krásné počasí,co...už jsem to potřebovala jako sůl...dnes se chystaám k tatkovi na zahradu,už se fakt těším...jinač v práci pohodička,jsem spokojená....
holky,tak já zase na Vás někdy kuknu....Zdravím všechny kelišky :grinning:
11. čer 2010 v 08:50  • Odpověz
Očko: veliká gratulace, hodně často na tebe s manžou vzpomínáme, jak se ti asi daří a koukám, že už taky krásně postupuješ, máš jenom měsíc rozdíl. To si letos nadělíme krásné vánoční dárečky.

Holky musím si vám postěžovat. Mamka nechala v pondělí utratit naši dalmatinici (14let nemocnou) a říkala, že už dalšího pejska nechtějí, když jsou sami s taťkou na baráku, že jim stačí zakrslí králíčky a aspoň teď budou mít víc času na zahradu a cestovat, že je aspoň nebude nic držet u baráku. No a můj brácha (někdy myslím, že má místo mozku seno) přichystal překvapení a dnes jim veze štěně Bernského salašnického. (Myslím, že takovou věc s našima mohl dopředu probrat, protože pejsek není záležitost na jeden rok, ani ho nemůže zavřít někam do králikárny a odjet).
Mamka už přitom v kuchyni zrušila pelech a koupila si tam místo toho skříňku. Chudák Berňásek - netuším kam ho složí - protože až vyroste, tak to bude šílené tele. Mám zakázané to mamce říct, protože to má být překvapení, ale myslím, že se z toho mamka spíš složí.
Mamka je pořád v práci, dělá na směny a taťka je taky od rána do večera v práci a brácha přijíždí domu jenom na víkendy a to je pořád v lihu.
11. čer 2010 v 09:13  • Odpověz
autor
Krasny slunickovy patecek :slight_smile:
Uz mam po prochajde s holkama a ted papaji a ja u toho konikuju :grinning: :grinning:
Vcera jsme meli poradnu v 6tydnech.vse OK :slight_smile: holky pribiraji obe,i kdyz Tea mene a Mia nadmerne..ta me jednou asi sezere :grinning: :grinning: Takze Mia uz ma 4,5kg a Tea jen 3,8
Jeste nas cekaji kycle a s Teou musim na detskou gyndu na kontrolu..ale mam v planu ji ukazat Kajosovi,az tam pristi tyden pojedu se sebou..tak treba se koukne on a uz jinam nebudu muset :wink:

Ocko mam velikanskou radost z tt ve tvem pasu :dizzy_face: !!!

Radulko a Brusi-tak uz zitra je ten velky den :dizzy_face:
11. čer 2010 v 10:57  • Odpověz
autor
Asmenko,to je teda pecka...a zrovna takove plemeno....tak nevim,kdo bude vetsi chudak.. :confused: .jestli mamka nebo pejska...Ale treba ne,treba to bude oboustranne v poho nakonec :wink:
11. čer 2010 v 10:59  • Odpověz
Tak jsem se byla projít hnedka z rána,protože odpoledne to bude peklo,a pak jsem byla na kávičce u kamarádky a teď se chystám na úklid,musím to tu trošku zdebordelizovat,povysávat ,povytírat dřív než příjde Peťa z ranní,protože ten by byl nejraději,kdybych nedělala nic,tož to bych asi zase nedala já.Jsem ráda,že jsem ještě funkční,a hýbat se trošku musím ať přiměji broučka už jít brzy za námi. :wink: :wink: Už se nemůžeme dočkat.Teď už máme opravdu všechno přichystané. :wink: Už jsem si i zařídila dětskou doktorku tož jsem ráda. :wink:
11. čer 2010 v 11:10  • Odpověz
Hnědoočko taky na tebe často myslím,tak mooooooooooooooc gratuluji ,že jsi už taky vcelku daleko a hlavně se opatruj,a šetři jak se dá. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Cien je super,že holčičky tak hezky prospívají.
11. čer 2010 v 11:12  • Odpověz
Hnědoočko, gratulujuu!!!
11. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz
Tak jsme zpět a bohužel se mimi schovává a prý by z toho nebyla pěkná nahrávka, tak nás pan Dr. objednal znovu na 3D za 14 dní.
A já se tak těšila, že už se dozvíme pohlaví. Pořád nás to mimi napíná.
Cien: a co se dělá s miminkama na dětské gynde? :astonished:
11. čer 2010 ve 13:14  • Odpověz
Očko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Obrovská gratulace, je to nádhera :dizzy_face:
As, teda to je rošťák, že se nechce ukázat :grinning: Ale je dobře, že vás dr. objednal ještě jednou :wink:
11. čer 2010 ve 14:57  • Odpověz
autor
As tak to mate stale prekvapko :dizzy_face:
Na gyndu s Teou nas posilaji,protoze ma od narozeni "proliferaci na zevnim genitalu"a v 6tydnech jsme meli jit na kontrolu-jestli se to necha tak..nebo by se to muselo nejak resit :frowning2: ..

Luci,jak se mate s prdolkou?Uzili jste si chaticku? :dizzy_face:
11. čer 2010 v 15:06  • Odpověz
Cien neboj to měla i ségra,mamča s ní taky chodila od mimi na gyndu a časem se to spravilo samo. :wink:
As nám se Vojtíšek ukázal taky ve 24 týdnu ne a pak až ve 27 týdnu. :wink: ,ale nám nechtěl ukázat obličej,pohlaví ,protože věděl ,že víme ,že to bude Vojtíšek už z plodovky tak to nám ukázal v plné parádě. :wink: No aspoň se půjdete kouknout ještě jednou,je to krásná podívaná. :slight_smile:
Luci co Matýsek,Vojtíšek zase dneska řádí a to neví ještě co ho čeká,za chvilinku dorazí sestřenka a bude mě stříhat a dělat mi melírek ,a máme objednanou pizu .Jupí. :wink:
11. čer 2010 v 17:07  • Odpověz
Marti, tak snad bude Teuška v pořádku :wink:
Jinak Maty je zlatíčko, v noci krásně spinká v postýlce, budí se co tři, čtyři hodinky. Přes den to je horší, ale je vcelku hodný :slight_smile: to horko těžko snáší...Dnes byl u nás bratranec, tak nám nafotil pár fotek, dá to dokupy, tak pak přidám do albíčka :slight_smile:
Kas, tak si užíj stříkání a melírování. Ta má hlava by to taky už potřebovala :rolling_eyes:
11. čer 2010 v 17:13  • Odpověz
autor
Kasi jj,taky verim,ze to Tea bude mit OK :wink: ale nemuzu se na to vybodnout hned...a nekdo se na ti musi kouknout...u nas detska gynda neni,jen v OV..tak bych byla rada,kdyby mi to vyresil ten Kajos pri jednom...ale pochybuji ,ze bude chtit... :confounded:
A ten melirek a pizzu ti zavidim :dizzy_face: !
Ja mam odrostly uz tak na 4cm-hruza!!!

Luci,parada,ze je Matejicek takove zlaticko :dizzy_face:
11. čer 2010 v 17:17  • Odpověz
Já si dávám barvu podruhé za těhu ,takže už mám odrůst úplný,a určitě se na to nevykašli,mamča s Luci taky pravidelně chodila na kontrolky. :wink:
Luci super,že je Matýsek takové zlatíčko,no my jsme se dneska dobíjeli vitamínem S,abychom Vojtíškovi uvolnili cestičku za námi. :sunglasses: :sunglasses:
11. čer 2010 v 18:02  • Odpověz
Tak sestřenka právě odešla,dali jsme si pizu a skleničku šampíčka ať zapijeme její maturitu ,co složila v uterý.
Pak mi udělala melírek a ošmikala mě,tak už jsem na Vojtíška připravena i s krásnou hlavou. :slight_smile: :slight_smile:
11. čer 2010 ve 21:57  • Odpověz
Vložila jsem fotečku nově ošmikané hlavy. :slight_smile: :slight_smile:
11. čer 2010 ve 22:29  • Odpověz
Tady už se dneska asi spinká,já asi dneska neusnu v tom vedru,před hodkou a půl jsem si šla lehnout a teď už jsem té to nevydržela a musela jsem znova do sprchy.
11. čer 2010 ve 23:33  • Odpověz
Krásný den všem,dneska hlavně Radulce a Brusince.Ať vás v životě provází jen a jen štěstíčko. :slight_smile: :slight_smile:
12. čer 2010 v 05:02  • Odpověz
Doufám,že dneska už nebude v noci takové vedro,vůbec se nedalo spát. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2010 v 05:03  • Odpověz
Ahojky Kasi, ani nemluv ... připadala jsem si jak salát spařená :grinning:
Už aby ty naše prdolky byli venku .... šla bych k vodě ale nemám odvahu jit sama, manža pracuje tak asi počkám na něho a do té doby se zašiju do sklepa, tam je nejvetší chládek. :grinning:
12. čer 2010 v 10:24  • Odpověz
autor
Tak mame svatebni den,jako malovany :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a uz se tesim na zazitky a na fotecky :wink: !

Ja dnes mela super spanicko-celych 5,5 hod v kuse!!! :slight_smile: a ted uz mam po prochajde lesickem a az do vecera se asi zabednim doma...stejne tu mame uz 25st :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale venku bude hur...
Jak to vedro snasite -tehulky???to musi byt silene...
Kasi prima fotka s novym ucesem :wink:
12. čer 2010 v 10:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.