• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Ahojki Cien vůbec ho nedávám,taky jsem se byla ráno rychle projít a teď už budu sedět doma až do večera. :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Už aby se ochladilo.
12. čer 2010 v 10:35  • Odpověz
autor
Tak hlasim,ze dnesek probiha zatim ukazkove-i pres to vedro-holky se nakoji co 3h a pak chrupkaji v kocarku ve stinu :wink: a ja mam dnes tudiz veget a dokonce jsem si mela cast cist a rochnit se pritom nohama v bazenu :sunglasses: cela tam nevlezu,pac mame zatim jen 20st. :confounded: zato Petr si to uziva-je to cvok,koupe se uz od 17stupnu!!! :grinning: :grinning:
12. čer 2010 v 17:37  • Odpověz
Ahoj holky, to vedro je šílené, se mi vůbec nic nechce, ani zapínat noťas.
Včerejší překvapení se psem bylo šílené. Mamka nasraná, pokoušel se o ní infarkt, ale pak se z toho vyspala a taťka má za úkol udělat kotec a když naši budou chtít jet na dovolenou, tak bude muset brácha hlídat (ale ten má všechny na párku a akorát přidělává starosti, tak pochybuju, že až budou naši potřebovat pomoct, tak že pomůže).
12. čer 2010 v 17:49  • Odpověz
kasi: pěkné vlásky, moc ti to sluší
Radulka má teda ukázkové počasí na svatbičku, akorát jsem si říkala jak to v tom horku jako těhulka zvládá - myslím, že hned po vyřknutí ANO, sundala boty a chodila bosky.
cien: tak to si se dnes pěkně prospala. Já jsem nedávno přemýšlela, že už vím, proč tvoje holky nechtějí v noci spát a mají přehozený režim, protože ty jsi celé těhotenství nespala a ony mají teď stejné návyky. Doufám, že to tak opravdu je, protože tím pádem by mé dítě celou noc krásně prospalo :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2010 v 18:31  • Odpověz
No bosky možná ne ,ale v botkách bez potpatků se to zvládat dá,já jsem zvládla i tanečky. :wink: :wink: Počasí jim opravdu přeje.
S tím pejskem je to opravdu blbý.No my musíme taky najít našemu králičkovi nový domeček,Peťovi se zhoršilo astma a alergie a dětská doktorka mě upozornila ,že pokuď máme astma v rodině ,takže musíme první rok odstranit a vyvarovat se alergenů,že pokuď by to Vojtíšek zdědil ,tak je ten první rok nejvíce nebezpečný,budeme kvůli tomu se muset vyvarovat i bazénu a koupalištím,chlorované vodě. :unamused: ,ale zdraví je přednější.
12. čer 2010 v 18:41  • Odpověz
kasi: to určitě je zdraví přednější. Určitě to nějak dobře vymyslíte. Dejte králíčka k vašim. :wink:
12. čer 2010 v 18:43  • Odpověz
Naši králička nechcou,ta´tka říkal ,já ho udělám na smetaně ,tož to bych nemohla,je to mazel,běhá za námi jako pes.Máme ho už 2,5 roku,dostala jsem ho od Peti k 30tinám.
12. čer 2010 v 18:57  • Odpověz
Napsala jsem si to i na stránky tak třeba se někdo ozve,je to opravdu mazel a má rád děti.
12. čer 2010 v 18:59  • Odpověz
Ahooooooooooooojte holky, hlásí se vdaná paní :slight_smile:))))))))))))))))))))) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky, jedním slovem, tedy dvěmi - VŠE ÚŽASNÉ!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Všechno nám vyšlo, jak jsme si přáli :slight_smile:)))) počasíčko, zábava, no prostě fakt vše :slight_smile:))))))))) tak se přidávám snad k té menšině svatebčanů, kteří si ten den maximálně užili :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
13. čer 2010 v 19:37  • Odpověz
Očko, moooooc ti gratuluji :slight_smile:))) opatruj se! :wink:
13. čer 2010 v 19:40  • Odpověz
autor
@radule82 Radulko tak vitej mezi vdane pani :wink: a jsem moc rada,ze se vam vse vydarilo :slight_smile: a ze sis to uzila!!!
13. čer 2010 ve 20:22  • Odpověz
Cienko, moc děkuji :slight_smile: během týdne dodám fotečky :slight_smile:
13. čer 2010 ve 20:36  • Odpověz
Holky, přeji krásnou noc :slight_smile:))

13. čer 2010 ve 21:05  • Odpověz
radulko: a jaké změny pociťuješ jako paní? :grinning: Je super, že sis to užila a vyšlo vám to dle představ.
13. čer 2010 ve 21:35  • Odpověz
Jé tak koukám,že tu byla Radulka naše čerstvá paní,mám obrovskou radost,že jste si to tak krásně užili,to je super,a už se těšíme na fotečky.
Krásný začátek a celý průběh nového týdne.Já jsem dneska celý den strávila u rodičů na zahradě,konečně se dalo krásně sedět venku,teplotka akorát,sluníčko taky,odpoledne po práci dorazil i Peťa ,grolovali jsme masíčko,chlapi měli pivečko,prostě pohodička.
Taky proběhla generálka ve skládání kočárku a zacvičování jak nám to bude slušet.Fotečky jsou vložené. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Můžete kouknout. :slight_smile: :slight_smile: Pac a pusu všem. :slight_smile:
14. čer 2010 v 00:39  • Odpověz
Dobré ráničko holky :slight_smile:)) :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Tak tady máme další pracovní týden, ale já mám ještě dneska volno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Kasi, pěkné fotečky :slight_smile:))

Asmeenko: já se cítím pořád stejně :slight_smile:)) ale vzpomínky na svatbu budu mít moc krásné :slight_smile:))))))))

Jo holky musím vám říct, co se mi při obřadu stalo, když jsem měla nasadit manžovi prstýnek, tak mi spadl na zem, takže jsem se musela před manžou sklonit a vzít ho, naštěstí se nikam nezakutálel, ale aspon bylo trošku vzrůša a ted už budu mít do smrti na talíři, že jsem se mu musela nejdříve uklonit a padnout k nohám, než jsem mu mohla nasadit prstýnek jako symbol našeho manželství, a tak jsem dopadla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2010 v 07:26  • Odpověz
a přeji vám všem krásné pondělí, byt je zamračené :angry:
14. čer 2010 v 07:26  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Radulko, tak ještě jednou obrovská gratulace, přeji jen a jen samé štěstí v manželství :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A moooooc s těším na fotečky :slight_smile:

Dneska zase pěkně lije :angry: Doufám, že do odpoledne přestane, protože být celý den zavřená s malým doma je doost náročné.
14. čer 2010 v 08:44  • Odpověz
radul: tak to je super zážitek. To já zase po nasazení prstýnků chtěla hned manželovi dávat pusu a sápala jsem se na něho a pan starosta mi řekl, že polibek ještě né, tak to byla taky pro všechny velká sranda. :grinning:

lucii: já ten liják pozoruju jen z okna a docela mi bylo nepříjemné, jak šla pod oknama nějaká školní třída (polovina dětí neměla deštníky) a asi šli jako první hodinu na bazén. To musí být šílené, přijdou mokří, pak se ještě né v moc teplé vodě koupou a znovu se musí obléct do toho mokrého a v tom sedí celý den ve třídě. Brrrrr. Učitelka letěla přednima jak splašená (aby si náhodou nenamočila nohavice) a děti pomalu za ní.
14. čer 2010 v 09:06  • Odpověz
Od noci od té bouřky nemůžu spát,Vojtíšek řádí ,já mám bolesti v podbříšku,tak nevím jestli to něco znamená,spala jsem za celou noc asi 2,5 hod. :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
14. čer 2010 v 09:47  • Odpověz
Asmee,: tak to je fakt mazec, chudák děti :frowning2:

Kasi, někdy tak začíná porod bolestmi v podbříšku....
14. čer 2010 v 09:57  • Odpověz
A mě od soboty se začala malá více hýbat :wink:
14. čer 2010 v 09:58  • Odpověz
As, tak to je mazec :unamused:
Jinak hned jak bude lepší počasí, tak dojedu na vozovnu za tebou, ju :wink:

Kasi, třeba už se Vojtíšek připravuje na svět :dizzy_face:
14. čer 2010 v 09:58  • Odpověz
lucii: určitě, budu se na vás s Matýskem těšit, zajdeme se někam projít.
kasi: taky jsem skoro celou noc nespala. Nevěděla jsem jak si mám lehnout, protože žádná poloha mi nevyhovovala. A šíleně mě od neděle bolí záda.
Teď jsem douklízela, ještě by to chtělo vysát a vytřít, ale vysávání má u nás nastarost Víťa, tak to až přijde po práci domů. Ten bude rád, že ho zase zaúkoluju.
Půjdu si teď uvařit kafíčko (to jediné mi dělá dobře, aby mě nebolela hlava) a jdu koukat na ten seriál Místo nahoře. :wink:

Jo a ještě jedna sranda: Už se vám někdy povedlo připálit maso v papiňáku? Mně včera ano - a to jsem to vařila jenom 40 minut, ale asi jsem tam dala málo vody a koření co jsem tam nasypala bylo nerozmíchané na jednom místě v hrnci a tak se to tam připíkalo. Takže šťávička žádná, maso lehce přičmoudlé, ale dalo se, akorát jsem musela doimprovizovat omáčku. :grinning:
14. čer 2010 v 11:05  • Odpověz
krásný i když pršící dník všem :wink: a děkujeme za přání :wink:
foto bude asi až ve středu a video se musí zpracovat :grinning:
Radulko gratulinka a nám se žádný trapas nestal takže vás nerozesměji :grinning: ale vše proběhlo dle mých představ :grinning:
14. čer 2010 v 11:19  • Odpověz
brusi: na fotečky tvé i Radulky se už moc těším.
14. čer 2010 v 11:27  • Odpověz
Holky, tak já už tam dala pár fotek, ale od fotografa zatím nemám :slight_smile:
14. čer 2010 v 11:39  • Odpověz
radulko: krásné fotečky, úplně z nich sálá pohoda a radost. A měla si moc krásné šatičky a bříško už máš moc krásné. Slušelo ti to a máš sympatického manžela :wink:
14. čer 2010 v 11:48  • Odpověz
autor
Radulko krasa!PResne jak pise Verca-pohoda,radost a stesticko v ocich uz na prvni pohled :dizzy_face:
14. čer 2010 v 11:51  • Odpověz
Že zase upravovali koníka? Teď tam už není album, abychom do něho přímo najeli, musí se kliknout na jméno a taky údaje o nás jsou až pod příspěvkem.
14. čer 2010 v 11:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.