• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Radulko krásné fota a krásný pár jste :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a bříško máš kouzelné :dizzy_face: :dizzy_face:
14. čer 2010 ve 12:02  • Odpověz
Holky děkuji :wink: :wink: :wink: :wink:
14. čer 2010 ve 12:19  • Odpověz
autor
@asmeena jj,taky mi trvalo,nez jsem pochopila,kde ty fotky od Radulky najit... :wink:
Holky,zitra jedu na kontrolku po sestinedeli ke Kajosovi,uz se na nej tesim :grinning: :grinning: mam pro nej i fotecku s napisem dekujeme :dizzy_face:
14. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz
cien: tak ať dopadne kontrolička dobře a fotečka se bude určitě líbit.
14. čer 2010 ve 12:53  • Odpověz
autor
diky As :wink: mozna fotku mrskne do kose :grinning: :grinning: ale ja mu ji chci dat :wink:
14. čer 2010 ve 12:55  • Odpověz
Já myslím, že nemrskne, určitě si ji vystaví mezi ty co už má.
14. čer 2010 ve 12:59  • Odpověz
Cienko, přidávám se k Asmeence, at kontrola dobře dopadne :wink:
14. čer 2010 ve 13:32  • Odpověz
autor
Dekuji,jste zlaticka :slight_smile:
Holky,mne svedi cele telo .mam asi tak milion komarich stipancu :angry: :angry: vcera jsem byla v lese s kocarem...budu muset pokazde nasazovat tu hmyzackou sit asi...chuderky male,kdyby je tak dostipaly ty svine komari :angry: :angry:

Je to super-Mia se na mne uz krasne smeje :dizzy_face: jen Tea jeste nic :confounded: ona je pipinka trochu pozadu....bobinka mala,uz od narozeni je proste B :wink: :grinning: :grinning: Mia se tam rozvalovala a Tea malinka nemela misto..a ted taky -Mia vecne krici a Tea jen potichu kouka tema velkyma ocima :dizzy_face:
14. čer 2010 ve 13:37  • Odpověz
@j.cien : Cienko nemáš nějaké nové fotečky, že by jsi přidala do albíčka? :wink:
14. čer 2010 ve 14:27  • Odpověz
Cien: natři si to Fenistilem, včera byl Vítek jenom před barákem 5 minut Sárku venčit a přišel se třema štípancema. Ti komáři jsou opravdu otřesní.
14. čer 2010 ve 14:27  • Odpověz
autor
@radule82 nove moc nemam..mam,ale ve fotaku a jsem leva a lina to sem natahnout :wink:
@asmeena jj,zatim si to potupkam tea tree olejem..svedi to jako hrom
14. čer 2010 ve 14:44  • Odpověz
cien: a ten tea tree si nějak ředíš? Já mám doma taky tea tree a vždy jsem si to tytlala rovnou neředěným, ale nevím přesně jak se to užívá, ale kamarádka říkala, že to používá na všechno.
14. čer 2010 ve 14:56  • Odpověz
@radule82 Tak jsem žádné fotečky neviděla :frowning2:
@brusinka.pusinka Brusi na tvé fotečky se taky těším :dizzy_face:
@j.cien Marti, takať kontrolka dopadne dobře :wink: mě končí šestinedělí ve čtvrtek, tak pak taky pojedu. A jedeš i s holkama? Já budu muset jet s Matym, tak snad tam nebudeme dlouho čekat. A objednávala jsi se u sestřičky?
@asmeena As, určitě se půjdeme projím. Vím, kde je takové venkovní posezení, je to zahrádka pro děti, ale dělají tam bezkofeinové frapé :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak tam zajdeme, snad se umoudří počasí.Jo, a nacvičíš si jízdu kočárkem :slight_smile:
14. čer 2010 v 16:10  • Odpověz
Luci, sakryš oni mi to smazali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

až budu mít všechny fotečky hodím to na rajče a dám vám vedet :slight_smile:)))

JAKO TOHLE FAKT NECHÁPU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JE TO PŘECI MOJE ALBUM, TAK SI TAM MŮŽU DÁT CO CHCI, NAVÍC KDYŽ JE TO SVATBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14. čer 2010 v 16:13  • Odpověz
@radule82 Radul, oni jsou šílení. Taky nechápu proč to mažou :confounded: :angry:
14. čer 2010 v 16:15  • Odpověz
Luci, jako chápu, kdybych tam měla nějaké nevhodné fotky, ale toto...... každý má přeci svoji kapacitu, tak at si s tím nakládá, jak uzná za vhodné :slight_smile:
14. čer 2010 v 16:18  • Odpověz
@radule82 Přesně tak, ale to jm asi nevysvětlíš. Já si teda počkám na fotečky :dizzy_face: Jéé, já bych se tak chtěla zase vdávat, ale za stejného chlapa :grinning:
Za chvíli jdeš, Radul, na mateřskou, co...to ták uteklo, to snad není ani možné :dizzy_face:

Dala jsem nějaké otečky do alba, tak můžete juknout :wink:
14. čer 2010 v 16:22  • Odpověz
Jdu si dopít v klidu kafíčko, dokud čertík spí :wink:
14. čer 2010 v 16:24  • Odpověz
Ráda kouknu :slight_smile:)) Luci, to tak rychle uteklo, právě jsem se dívala, že ted v sobotu už začínám 8. měsíc :wink:
autor
@asmeena Asme,lokalne na male plochy-na akne,na stipance se da neredeny...
autor
@luciik jj,volala jsem tam ,jestli muzu zitra prijet a sestra sama ochotna,ze jiste a ze nebudeme cekat,ze nas hned vezme,tak jsem rada...pojedeme s holkama...taky kam s nema,ze? :grinning: :grinning:
14. čer 2010 v 16:27  • Odpověz
autor
@radule82 Radulko to tve tehu leti primo raketove :slight_smile: ,ja to moje mela snad jednou tak delsi :wink: :grinning: :grinning:
a taky mi tehdy smazalli cele svatebni album :angry: :angry: mela jsem tam 2fotky,to bylo OK a pak jsem si jednou dala praci a dala tam dalsi asi 4kusy a smazli mi to cele :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2010 v 16:34  • Odpověz
Já to taky nechápu proč to v tom albu nenechají. Když se někdy podívám do cizích alb, tak tam mají taky různé kravinky, které se mnohdy dětí netýkají a mají to tam.
14. čer 2010 v 16:47  • Odpověz
A teď mě tak napadlo, neměla mít Michi tu hysteroskopii?
14. čer 2010 v 16:49  • Odpověz
Asmee, Michi už ji má za sebou... říkala, že po zákroku potkala Cepeláka a ten jí sdělil, že vypadá vše v pořádku, ale oficiiální výsledky teprve mít bude
14. čer 2010 v 17:46  • Odpověz
radul: vlastně jo, já jsem blbec, už se mi to všechno motá.
14. čer 2010 v 19:30  • Odpověz
Holky, já se pro dnešek loučím :slight_smile: zítra už zas frčím do práce :slight_smile:))))

Krásnou dobrou noc :wink:
14. čer 2010 v 19:56  • Odpověz
autor
Dobrou nocku Radulko :wink: v praci se taky urcite budou tesit na fotecky a na zazitky od nevestinky :dizzy_face:
14. čer 2010 ve 20:03  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Tak počasí se zatím drží. Nakojíme a valíme ven :slight_smile:
15. čer 2010 v 08:04  • Odpověz
Tak se hlásím z domova,tak jsme si Vojtíškem vyzkoušeli generálku v porodnici,ale jsme stále 2v 1,z gyndy sestřička mě poslala do porodky,když jsem ji popsala co se děje,a byly to opravdu velké bolesti,ale prý to udělala ta bouřka,takže to nakonec odeznělo ,ale cesta to zbytečná nebyla ,protože jsem se dneska ráno při poslední kontrole před propuštěním dověděla,že musím ještě rychle na neurologii ke svému doktorovi,aby mi dal potvrzení ,že můžu rodit normální cestou,kdyby jsme přijeli a neměli ten papír a bylo to už opravdu na normální porod,tak by mě museli vzít stejně císařem,aby byli krytí.Tak to bylo asi znamení .Vojtíšek už má 3000g ,takže už by mohl klidně přijít na svět. :wink:
15. čer 2010 v 11:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.