• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Ahoj Kasi, takže nacvičeno máte a teď už naostro :grinning: :dizzy_face:
15. čer 2010 v 11:51  • Odpověz
Jo,jo.Dneska jsem si domluvila hned tu neurologii,a pak už můžeme naostro. :wink: .Už by to mohlo být co nejdřív. :wink:
15. čer 2010 v 11:56  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: ,tak mame zase krasne slunickove :slight_smile: ,uz se tesim na kocarkovani!
Ted jsme dorazili od Kajosa,vse OK a jsem rada,ze se mi kouknul i na malou Teu.Pry zatim nic,ale kdyby se to nezmensilo,tak se to musi uriznout :frowning2: ..priste se na ni zase koukne,tj.za 3mesice :wink:

Luciku,bylo to uplne v poho,sice plna cekarna,ale sestra nas hned volala zadem,jak se meril ten monitor..tak tudma primo k nemu...pry to tak dela s tema sestinedelkama :wink: ,takze take nebudes cekat!
15. čer 2010 ve 12:49  • Odpověz
kasi: cože? to musíš mít jako nějaké potvrzení, že můžeš rodit normálně? A to si musí sehnat každá těhule? Nebo ty to máš jen z nějakého zdravotního důvodu?

cien: tak to je fajn, že je vše O.K. a Kájoš rovnou koukl i na Teušku, aspoň kvůli tomu zvlášť zase nemusíte nikam lítat.
15. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz
@j.cien Marti, tak to jsem ráda :slight_smile: A snad nebude třeba Teušku trápit :frowning2: A další kontrolu máš za tři měsíce? A mluvili jste i o antikoncepci? Já totiž nic nechci brát...ale abych se pak nedivila, že :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My máme zase pod jazykem uzdičku a taky to budeme muset jít říznout :frowning2: Prý to dělá zubní okolo 4-5 měsíce. Vůbec si to nedokážu představit :frowning2:
15. čer 2010 ve 13:18  • Odpověz
Ahoj holky, chci se vás zeptat, vy jste byly nektera na hysteroskopii??? me totiž rikali, že budu lehce krvácat tak 2-3 dny a ve stredu to bude tyden a me se to spineni spise zhorsuje nez zlepsuje. Sice jsem si byla vcera ukoncit nemocenskou, a ptala se setricky a ona mi rikala, že kdyz mi brali vzorky na histologii, tak to muze krvácet dele, ale že pokud to neprestane, nemam cekat na pristi stredu (to mam kontrolu) a mam se objednat drive. Tak mam docela strach, ale cele vysetřeni bylo bez problemu, vysledky jsou taky OK, mohla by to byt uz MS??? Ale 6 dni po predchozi?? Ja nechci znova k doktorum a zas nemocenskou.. uz jsem se chtela zas na par týdnu od vseho oprostit, uzit si konecne skoro po mesici a půl sexiku a ono porad neco!!!
Nemate nektera zksuenosti?
Dík moc.. :slight_smile:
15. čer 2010 ve 13:54  • Odpověz
michi: tak to ti neporadím, já jsem neměla potom žádné problémy.
15. čer 2010 ve 14:03  • Odpověz
Verun nemusí to mít každá těhule,ale já jsem byla v 10letech na operaci hlavy a mám zavedený drén mezi 3-4 mozkov.komorou a v pubertě jsem díky tomu měla ještě epilepsii,a teprve od 25 jsem bez léků,takže potřebují být krytí ,že když budu rodit normálně a náhodou by se něco přihodilo,takže měli potvrzení od mého neurologa,ale já věřím,že už to teď bude vše v pořádku.Musela jsem mít už toto potvrzení i ve fertimedu,když jsme se začali o mimi pokoušet.
15. čer 2010 ve 14:10  • Odpověz
Hmmm. taky se bojím, že mi nezbyde nic jineho než tam zavola ta objednat se... :frowning2:
15. čer 2010 ve 14:10  • Odpověz
Michi raději opravdu volej,ať něco nezanedbáš.
15. čer 2010 ve 14:12  • Odpověz
Tak se jdu oblíkat a jdu k našim na melounek.Mňam.
15. čer 2010 ve 14:50  • Odpověz
autor
@michina Kaci,teda fakt nevim...radeji tam aspon zavolej nejakemu dr.....nebo tam pro jistotu rovnou zajed.Ja mela HS v ramci laparoskopie a spinila jsem fakt jen par dnu....
Drzim palce,at to je OK a at uz spineni prestane....MS tak casto za sebou to asi neni mozne...i kdyz po tech hormonech...kdo vi :confounded:
15. čer 2010 v 16:11  • Odpověz
autor
@luciik IP :wink: a ta uzdicka je pry jen jedno smiknuti a je to...taky nas to asi ceka s Teou...i kdyz ta moje zubarka se ji na to koukala a ze by to pry vubec nedelala...ze je to elasticke a jeste se to pry muze natahnout....tak asi uvidime az pripadne z logopedickeho hlediska...pozdeji :wink:
15. čer 2010 v 16:13  • Odpověz
ahojky holky, tak jsem před chvíli dorazila domů, udělala jsem si na véču šopák a natáhla nožky hore :slight_smile:))))
Cienko, paráda, že kontrola dopadla na jedničku, tak jak má :slight_smile:))))

15. čer 2010 v 18:49  • Odpověz
Ahojky holky moc zdravíme :grinning:
Marti supr že kontrola dopadla dobře :wink:
Kaši nech si chutnat melounek my můžem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Radulko jen odpočívej :wink:
Michinko moc se opatruj a ať je vše dobré :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A ostatním pěkný a pohodový večer. :dizzy_face:
Jinak jsme byli venku a natočili malou můžete kuknout kdo bude chtít :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.facebook.com/video/video.php?v=130410930321409&comments=#!/video/video.php?v=130410930321409
15. čer 2010 v 19:01  • Odpověz
autor
Holky teda melounek bych si taky dala :wink: aspon jsem se prezrala jahod... :grinning: :grinning: tak pocitam,ze se mi holky z toho osypou :sweat_smile: :confounded: ale kdyz musis,tak musis :wink:
Dnes trapi kolika pro zmenu nasi Teu..bobecek maly,uz hodinu rve cela ruda...uz nemuzu,tak ted ji nosi Petr a ja "relaxuji" u Pusace....

Pohodovy vecer a dobrou nocku vsem :dizzy_face:
15. čer 2010 ve 20:23  • Odpověz
Taky přeji pěkný večer a dobrou noc :wink:
15. čer 2010 ve 20:30  • Odpověz
Taky přeji dobrou noc. :slight_smile: Videjko nádherné.
15. čer 2010 ve 23:20  • Odpověz
Krásné sluníčkové úterý všem.Dneska je tu krásně. :slight_smile:
16. čer 2010 v 07:20  • Odpověz
Dobré ráno,
kasi: není už středa? Docela jsi mě teda zmátla :grinning: Já se asi chystám do shoppingu, vyzvednout taťkovi řetěz na pilu. Vypadá, že bude krásně, tak bych tam mohla zajet.
16. čer 2010 v 07:48  • Odpověz
No je ,no já to mám nějak tím jedním dnem stráveným v porodce celé posunuté.
A nechceš jet do shopingu odpoledne,to bychom si mohli dát srazík na kávičku,ale dopoledne nemůžu.Nebo zítra to jdu do poradny.
16. čer 2010 v 07:59  • Odpověz
Krásné sluníčkové ráno :slight_smile:
@michina Michi, jak píšou holky, taky nevím, tak radší utíkéj k dr.
@j.cien Marti, já vím, že je to jen šmiknutí, ale stejně bude řvát :confounded: Nám dr. říkala, že to může dělat problém při mluvení, ale, že se to může ještě samo spravit. Tak snad to tak bude.
Chuděrka Teuška, ta si musí taky vytrpět, bobánek maličký.
@brusinka.pusinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@asmeena As, dobré pořízení v shoppinu. Mě už začíná docela chybět takové to nakouknutí do obchodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marti, nevíš, kdy by bylo vhodné jít s malám do obchodu?

@kasa Kasi, ty jsi nás teda pěkně zmátla :grinning:
16. čer 2010 v 08:05  • Odpověz
No to já ráda občas matu.:slight_smile:
16. čer 2010 v 08:09  • Odpověz
16. čer 2010 v 08:09  • Odpověz
Kasi: odpoledne se mi nechce, po obědě už se mi nikdy nic nechce (jsem strašný lenoch), a vůbec kdybych tam nemusela pro ten řetěz, tak tam vůbec nejedu. Dnes jsem vstávala v 6:00 tak jsem si řekla, že přece celý den neprolenoším. Tak jsem se nasnídala a teď jsem si dala jednu lekci Angličtiny (rozhodla jsem se, že se začnu učit na internetu - už si to říkám od začátku těhotenství, takže uvidím jak mě to dlouho bude držet :grinning: )
Kasi: včera jsem na tebe vzpomínala jak jsi říkala, že ti ségra dovezla spoustu věciček za pár šušňů. Tak můj manžel s bráchou pojedou asi v srpnu speciálně do Anglie, aby mi nakoupili. Brácha si tam prý nechá poskládat motoru a pak na ní pojede zpět, že to tam vyjde na hodně levně.
16. čer 2010 v 08:26  • Odpověz
To je fajn a podle čeho se učíš. :wink: :wink:
Ty věcičky ať v Anglii či Skotsku jsou opravdu za hubičku.
16. čer 2010 v 08:34  • Odpověz
Dnes mám malé výročí ,15 dní do termínu.
16. čer 2010 v 08:35  • Odpověz
kasi: učím se na www.e-academy.cz
16. čer 2010 v 08:42  • Odpověz
Holky, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nemá zájem o Babyvak. Je úplně nový, akorát vypraný. Matymá se v něm nelíbí. Tak třeba poslouží vám. Cena 400 kč.
Je to tento, na té stránce.
http://www.anicka.cz/index.php?show=product&id=1531&combin=3862
16. čer 2010 v 08:42  • Odpověz
Luci babyvak mám pro Vojtíška taky,takže uvidím,jestli se mu v něm bude líbit. :wink:
16. čer 2010 v 09:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.