• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
@kasa Kasi :wink:
Ještě počkám na Asmenku a Radulku, jestli by neměly zájem a pak to hodím do éteru dál :slight_smile:

Byli jsme na dvě hoďky venku, teď malý ještě dospává, pak dáme nějakou baštu, pouklízíme a razíme znovu ven. Snad se nerozprší.
16. čer 2010 ve 12:07  • Odpověz
lucii: já nechci babyvak, dostala jsem od kamarádky nosičku na mimi od narození.
16. čer 2010 ve 12:55  • Odpověz
Ale díky za nabídku.
16. čer 2010 ve 12:56  • Odpověz
No já už mám taky ,tak ještě Radulka.Jak se máš Verunko. :slight_smile: Co mimísek.
:wink:
16. čer 2010 ve 14:27  • Odpověz
zase se mi udělalo v Baumaxu trošku mdlo, ale během dvou sekund to přešlo, tak jsem si oddychla, ale je pravda, že jsem měla si trošku i hlad, tak jsem se stavila na snídaňové menu do Mekáče - ještě jsem měla poslední dvě stravenky z práce, tak jsem si to mohla dovolit, až už nebude ani jedna, tak se začnu Mekáči asi vyhýbat :grinning:
16. čer 2010 ve 14:41  • Odpověz
To jo,Verun na to pozor,při nízkém tlaku se musí papat pravidelně,taky mi to takhle dělá. :wink:
16. čer 2010 ve 14:53  • Odpověz
kasi: já jak se tak pozoruju, tak musím jíst pořád a je zvláštní, že žeru jak najatá a přibrala jsem zatím jen 2kg.
16. čer 2010 ve 14:56  • Odpověz
Kasi: co s tím vaším králíčkem, už se vám někdo ozval?
16. čer 2010 ve 14:57  • Odpověz
Nějak mě bolí hlava, asi si půjdu chvilku lehnout. Tak zatím pá.
16. čer 2010 ve 14:57  • Odpověz
Zatím ne teď mi akorát psala švagrová ,že možná by si ho vzala její kamarádka,kdybychom ji půjčili i tu klec.Tak uvidíme.
Je strašně fajn,tak budu ráda,když bude dělat někomu radost a společnost,tak jako dělá teď nám. :wink:
16. čer 2010 v 15:15  • Odpověz
Zdarec mazec holky :slight_smile:))))))))))) já jsem dneska uplně grogy, když už jsem ráno šla do práce, tak jsem si říkala, at už je večer, cítila jsem se celý den dost unaveně a bus z přívozu do poruby mě uplně dobil :slight_smile:

Luci, děkuji za nabídku, ale zatím jsem neuvažovala o koupi něčeho takového :slight_smile:

Holky nevíte náhodou, musím si zarezervovat místo v porodnici?
16. čer 2010 v 18:01  • Odpověz
jsem z práce skočila do hrušky, měli tam rozkrájený krásný červený meloun, tak jsem neodolala, i když kilo stojí 18 kč (mám necelé dva), se mi zdá ta cena uplně šílená :angry:
16. čer 2010 v 18:03  • Odpověz
tak snad bude sladoučký :wink:
16. čer 2010 v 18:03  • Odpověz
Jé meloun bych si taky dala.Do porodky se nemusíš rezervovat,jen ve Vítkovicích se dá zaplatit rezervace ,ale stojí 2500,-,no já tam už jsem zaregistrovaná a domluvená od včerejška jak mě propouštěli,ale máme to naštěstí zadarmo,protože Peťa tam má známou,ta nám bude na sebe pak půjčovat i ten monitor dechu. :wink: :wink: ,už jsem tam včera tedy rovnou nechávala papír o určení otcovství. :wink:
16. čer 2010 v 18:56  • Odpověz
Jen už teď tím pádem nesmím jezdit nikde daleko na výlety. :wink:
16. čer 2010 v 18:56  • Odpověz
Vojtíšek tuší ,že se bavíme o něm,ten zas řádí. :grinning: :grinning:
16. čer 2010 v 18:57  • Odpověz
Dobroš holky, tak to hodím na koníka a uvidíme, jestli se někdo chytne :wink:
16. čer 2010 v 19:39  • Odpověz
Holky, jdu vám popřát dobrou nocku :slight_smile:
16. čer 2010 ve 20:49  • Odpověz
16. čer 2010 ve 20:56  • Odpověz
Radul: teď jak jsem byla ve FN na tom 3D UTZ, tak jsem se Dr. ptala na rezervaci v porodnici a říkal, že nemusím, jedině by mě nepřijali, že by měli takový nátřesk, že by museli rodit i na chodbě a to prý snad nehrozí. :grinning: A kde teda chceš rodit?
Já uvažuju ve FN o předporodních kurzech (stále si říkám, že to mám blízko a taky je tam pro miminko odborná péče a vše s tím spojené a šestinedělí snad nějak přežiju)
16. čer 2010 ve 21:34  • Odpověz
Radul: měla si manžílka poslat do Teska, tam je melouna za 9,90, :wink:
16. čer 2010 ve 21:35  • Odpověz
Brusi nádherné fotečky,opravdu super,je vidět,že jste si to opravdu užili,moc vám to sluší a malá je taky kouzelná. :slight_smile: :slight_smile: .
Tak já budu teda už určo rodit ve Vítkovicích ,moc se mi to tam líbilo,byli tam na mě moooooooooc hodní a už tam mám i vypsané papíry pro matriku až se malý narodí.Takže určo Vítkovice. :wink: :wink:
Jé v tesku je meloun za 9,9 tož zítra tam pošlu Peťu. :wink:
16. čer 2010 ve 23:01  • Odpověz
kasi: a v Albertu je meloun myslím za 8,90
17. čer 2010 v 10:05  • Odpověz
autor
@brusinka.pusinka krasne fotecky :dizzy_face: !

Ahojky vsem,mame krasne slunickove a ja jsem vyspinkana-jupiiii!Kojila jsem ve 22 a pak az ve 4 :wink: takze jsem fit a od rana kmitam,uz mi visi pradelko venku a mam vypleto :wink: a pojedla jsem zase jahod fest :grinning: ale holkam to kupodivu nevadi...neosypaly se,takze na jahodach ted hodne ujizdim..
Ted chrupkaji pod stromem v kociku :dizzy_face: a ja varim obidek,ale jen rychlovku-pangase na masle a bramburky nove :dizzy_face:
Mejte se vsichni prima!
17. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz
Taky všechny zdravím,kontrolka v pořádku,cesty ještě stále zavřené,ozvy v pořádku,tož dalši kontrolka za týden,tak doufám,že se už budu pomalu otvírat,ať jak přijede ségra ,tak ať už je Vojtíšek na světě,snad nebudu dlouho přenášet. :wink:
17. čer 2010 ve 13:13  • Odpověz
já jsem úplně zapomněla napsat, že jsou fotečky od Brusinky moc pěkné. Taky jste si ten den koukám pěkně užili.
cien: z tvého příspěvku sálá úplně pohodička, kéž by ti tak holky pěkně spinkali pořád, že? :slight_smile:
17. čer 2010 ve 13:14  • Odpověz
kasi: tak snad přenášet nebudeš, neboj on se na vás ten prďolka už taky moc těší.
17. čer 2010 ve 13:19  • Odpověz
To doufám,už se moc těšíme. :slight_smile: :slight_smile:
17. čer 2010 ve 14:22  • Odpověz
Krááásnýýýý pááátulíííínek všem :slight_smile:
18. čer 2010 v 08:45  • Odpověz
Ahojki,taky se připojuji k přání krásného víkendu,a pro pracující nádherného paťulinku..
Ahoj Spásinko,jak se máš.Je super,že jsi zase přišla mezi nás.
Já si zrovna dávám frapé,a jahodky s cukrem a šlehačkou,mňam.Musím tam při paťulinku poslat Vojtíškovi něco dobrého ,ale teď musím hlavně držet pěstičky.Peťa jel dělat opraváky z češtiny.
18. čer 2010 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.