• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
No nic jdu raději uklízet ať mi to rychleji uteče,jsem nervozní jak saňky v létě,snad to Péťa zvládne.
18. čer 2010 v 10:39  • Odpověz
Zdravím všechny z Jeseníku, máme docela pěkné počasí, tak možná vyjde grilovačka. Včera jsem naložila lososa, tak zkusíme grilovaného :wink:
spasi: vítám tě zase mezi námi po delší době.
18. čer 2010 ve 14:59  • Odpověz
Volala mi teď Kasa, že je v porodnici, odtekla jí plodová voda a do půlnoci pokud nebude Vojtíšek na světě, tak jí budou dávat vyvolávačku.
Kasíííí: drž se, moc na tebe myslíme.
18. čer 2010 v 16:04  • Odpověz
Jéééé, tak to moc držím palečky ať je všechno OK :slight_smile:
18. čer 2010 v 16:59  • Odpověz
Petka je od 14.hod. v porodnici,odtekla ji plod.voda, zatim je v klidu, spi, cekame pomalu kdy se Vojtik,vykuli.Drzte Petce i Vojtikovi pesticky. Ja si odskocil na chvili domu. Cauki , Petr P.S.: fotka je zde http://www.modrykonik.cz/fotoblog/kasa/album/mozna-jsme-se-dockali/5295936/
18. čer 2010 v 18:10  • Odpověz
Dekujeme s Kasou Vam vsem za drzeni palecku a psychickou podporu :grinning:
18. čer 2010 v 18:14  • Odpověz
Kasiiiiiiii, drž se holka :dizzy_face: Hlavně ať si Vojtíšek nedává moc na čas :dizzy_face:
Už se na vás oba mooc těšíme :slight_smile:
18. čer 2010 v 18:19  • Odpověz
autor
Kasi parada :dizzy_face: preji pohodovy porod a tesim se uz na fotecky :slight_smile: !
18. čer 2010 v 18:23  • Odpověz
autor
:wink: @asmeena jaky byl lososek?
18. čer 2010 v 18:26  • Odpověz
autor
@spasinka jupiiikonecne ten spravny patecni pozdravek :wink: jak se dari Ditus?
18. čer 2010 v 18:28  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: já jen nakouknu a hned zase fičím, mám toho dost po celém týdnu :slight_smile: 'Dneska jsme měly s kolegyní rozlučku - odcházela dnešním dnem na mateřskou dovolenou, já ještě tři a taky na ni fičím :grinning:

Kasi, držím pěstíky! :slight_smile:

Asmee: děkuji za info, tak to je super. Já mám rozhodnuto - budu rodit ve fakultce :slight_smile: ¨¨

Přeji krásný pátek a dobrou noc :slight_smile:))

Jo a Brusi, pěkné fotečky!!!!!!!! pohodička, parádička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. čer 2010 ve 21:37  • Odpověz
Ahoj děvčata, Kaša je večer stále v pohodě, Vojtíškovi se zatím ještě nechce ven , mrská sebou stále stejně. Já se jdu natáhnout a nabrat sílu k porodní asistenci. Komár :slight_smile:
18. čer 2010 ve 23:45  • Odpověz
autor
Ahojky,tek kdepak je info o melem "Kašátku"??
preji pekny i kdyz zase destivy den :wink:
19. čer 2010 v 09:44  • Odpověz
ahojky holky tak jsem nakoukla a koukam ze uz se neco deje s Petrou :slight_smile: tak co uz je maly kelisak na svete :dizzy_face:
19. čer 2010 v 10:34  • Odpověz
Dobré ránko holky, tak se koukám a zatím žádné zprávičky o Kasi.... tak snad se brzy něco dozvíme :slight_smile:

Já jsem ráno upekla koláč a za chvíli fičíme za rodiči do těšína (jedeme i s tchánovcema :slight_smile: ) Tatka dneska slaví narozky a pak jdeme do centra města (máme slavnosti a večer bude vystupovat Lucie Bílá), tak se na ni moc těším, tak snad to počasí vydrží :slight_smile:

Jo holky a DNESKA MÁM PRVNÍ DEN 8. MĚSÍCE :dizzy_face: přidala jsem novou fotečku bříška do alba :slight_smile:)

Mějte krásný den, papa :slight_smile:))
19. čer 2010 v 10:36  • Odpověz
Fotku jsem blbě vložila, tak znova :slight_smile: Je to peřinkový koláč s tvarohem a jahůdkami :slight_smile: Tak snad bude chutnat :slight_smile:
19. čer 2010 v 10:37  • Odpověz
Tak co ta naše Kaska, čekala jsem každou chvilku, že mi večer nebo v noci přijde sms a stále nic?
cien: losos byl výborný, opravdu se povedl, udělala jsem k tomu ještě i opečené bagetky s česnekovo bylinkovým máslem a dokonce i taťka, kterému nedělá dobře česnek a tak vždy brblá, když je v jídle, si ty houstičky přidal.

Radul: teda koláč vypadá úžasně. Hned bych se zakousla. Užijte si oslavu.
19. čer 2010 v 11:25  • Odpověz
autor
@asmeena teda super,to musela byt mnamka jeste s tim cesnekovym maslickem!
@radule82 krasny pupicek a neskutecne-uz 8.!!!mesic :wink: a na ten kolacek se mi teda sbihaji sliny :dizzy_face: ,tak si uzijte cely krasny den :slight_smile:

Ja jdu zase kojit,Petr uz mi veze holky z venku,dospavaly v kocare-mela jsem je dopo na prochajde i s Kerinkou,to je prima,ted chodime denne takto a ja to potrebuji jako sul,trochu takoveho pohybu :wink: jeste by mi bodlo plavani...silene mne boli zada,jak jsem furt shrbena u kojenicka...ale v nasem bazenku je zatim studeno :confounded: aspon pro mne...Petr ten se rochni denne...blazen! :grinning:
19. čer 2010 ve 12:56  • Odpověz
Jinak holky, mám zprávy, že kasa už je v porodnici, v noci jí odtekla plodova voda, je zavřená, čípek celý.... ráno dávali tabletku na vyvolání a pořád nic ... Vojtíšek si asi dává na čas. Tak na tebe myslíme!!! :wink:
19. čer 2010 ve 13:00  • Odpověz
radul: teda tvé bříško je skoro stejné jako mé ve 21.tt :grinning: já se vidím, že budu za chvilku jako vorvaň. Kéž by bylo léto chladnější, abych to všechno potom udýchala. :grinning:

cien: ten losos byl super nápad, vůbec jsme z něho nebyli přežraní, byla to spíš taková chuťovečka. Z normálních párků a klobás co normálně děláme mi je dost těžko. Dnes máme v plánu grilovat hermelíny. :wink:
Tvůj Peťa je teda blázen - to ten bazén máte vyhřívaný? Taky bych tam asi teď ještě nevlezla, i když jak byla ta šílená horka, tak by to nebylo špatné se trošku zchladit.
19. čer 2010 ve 13:00  • Odpověz
Juu, koukám, že už to víte :grinning:
19. čer 2010 ve 13:01  • Odpověz
michi: díky za info. Už aby to měla Kasa za sebou a malý ji moc netrápil. Ale z té fotečky co má v albíčku, to spíš vypadá jako by jela do té porodnice na dovolenou. :grinning:
19. čer 2010 ve 13:01  • Odpověz
autor
@asmeena As.,vy si teda "zerete" :grinning: :grinning: :grinning: to bude vybornota :wink:
Nn,neni vyhrivany...ted je tam 19st.,ale Petr se koupal uz v 17st.!!Mne by trefil slak :grinning: :grinning: ale on to miluje :grinning: :grinning: no je to cvok!Ja byla a jsem stale proti tomu bazenu :angry: ale byl to Petruv sen a tak jsem rada,ze si ho splnil..a ze ho aspon teda vyuziva...
19. čer 2010 ve 13:25  • Odpověz
@j.cien neboj budeš potom ještě ráda, až se budou moci holky vykoupat ve vlastním bazénu s čistou vodou a nebudete muset utrácet a jezdit někam na bazén.
19. čer 2010 ve 14:21  • Odpověz
Ještě žádné info????
Vojtíšek si dává na čas :wink:
19. čer 2010 ve 21:03  • Odpověz
taky už jsem napjatá jak struna.
19. čer 2010 ve 21:08  • Odpověz
Ahojte,
dočetla jsem jen tuto stranku,teda to držím palce naší kase,a rychlý porod.

Já jsem byla v poradně ve čtvrtek a Dr.konstatoval že jsem už otevřena na dva prsty,mimi mělo 2,30kg,a teda hrozil prstem :pensive: .Ze jsem se vrátila na váhu která byla ve 28tt.,teda o 3kg.méně :confused: Ze v žádném případě nebudu přenášet,tak ja jsem obě děti porodila v 39tt.,tuž se psychicky připravuji :dizzy_face:
Jinak teda mi stale otekají nohy :confounded: mam spat na levé straně ,a velmi nizky tlak, :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2010 ve 22:57  • Odpověz
Nazdárek děvčata, u Kaši nejsou bohužel žádné razantní změny,nálada malinko poklesla, ale je statečná. Už je na předporodním přes 30 hodin, nitrožilně dostává antibiotika, večer jí opět dají nějaké léky na podporu otevření, bolí ji celý člověk, ani moje masáže nemají velký efekt. Včera v noci spala asi 2 hoďky, dopoledne taky trochu, dnešní noc to asi bude horší. Jinak ozvěny kontrolují každou hodinu, monitoring co 2 hodiny, Vojtíšek je v bříšku vpohodě a stále se mrská. Moc Vás všechny pozdravujeme a Vaše podpora je velmi posilující, za což moooooc děkujeme. :slight_smile: Přidal jsem zas dvě fotečky: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/kasa/album/mozna-jsme-se-dockali/5298634.
Přeji Vám všem hezkou dobrou nocku a jak bude něco nového zas se ozvu :wink: . Komár.
19. čer 2010 ve 23:26  • Odpověz
Dobré ránko.
Tak Kasi, takové trápení..ještě vydrž holka, za chvíli bude Vojtíšek venku :dizzy_face:
20. čer 2010 v 08:17  • Odpověz
Nová zpráva od Kaši: Budou jí dnes dávat ještě dvakrát tabletky na kontrakce a pokud se porod do večera nerozběhne tak půjde rodit císařem s lokál.anestezí, ať tam můžu být s ní. Zatím jsou oba v pořádku a v pohodě. Tak doufáme, že budeme konečně Vojtíška nejpozději v noci držet v náručí. Moooooc se těšíííme :grinning:
20. čer 2010 v 08:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.