• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Děkujeme za info. Mooc kasu pozdravuj a držíme palečky :dizzy_face:
20. čer 2010 v 09:13  • Odpověz
autor
Kasi drz se holka :wink: ,myslime na tebe a drzime palce! :dizzy_face:
20. čer 2010 v 09:43  • Odpověz
Kasi: ať už to máte za sebou, drž se, moc na tebe myslím.
20. čer 2010 v 09:50  • Odpověz
autor
Holky aspon bude teda Vojtisek "nedenatko" :dizzy_face: asi si proto dava tak nacas :wink:
20. čer 2010 v 09:57  • Odpověz
autor
nejak mi tam vypadlo "l" :wink:
20. čer 2010 v 10:00  • Odpověz
cienko díky za přání snad nám to dopadne tak dobře jako vám beru vše aji dvojčátka....
20. čer 2010 v 10:31  • Odpověz
Dobré ránko, Kasi drž se!!!! :slight_smile:

Holky, my včera dorazili po půlnoci, já teda uplně kantare a musím říct, že Lucka Bílá mě docela zklamala :slight_smile: na náměstí jsme byli od pěti až do jedenácti, takže pro mě dost záhul, ale zvládla jsem to :slight_smile:))
Ted bych měla pouklízet, pač jsem tady už neuklízela tři týdny, kvůli přípravám na svatbu, tak se do něčeho malého pustím, bo už se na to nemůžu ani dívat :angry: :angry: :angry: :angry:
20. čer 2010 v 10:33  • Odpověz
Jo a včera jsme byli objednat kočárek, tak za měsíc bychom ho měli mít :slight_smile:
20. čer 2010 v 10:39  • Odpověz
ahoj,
radu a jake jmeno mate pro mimatko,a kdo vybíral?Jestli je to překvapko ,tak jako bych se nezeptala :wink:
U nas holku vybírají moji hoši,Kristýna.A na kluka to zustalo na mně a tak asi Adamek.

Asme ty jsi ted u vaších ?,u nas se ted neda nic moc dělat ,včera pěkně a dneska furt prší,sme se chtěli projít a nic z toho :rolling_eyes:

kaso a tuž, ty nas teda napínáš :dizzy_face:
20. čer 2010 v 17:23  • Odpověz
Ahojky Miki, není to tajné, ale zatím ještě nevíme, máme na výběr tři jména, Markétku Veroniku a mě se nejvíce líbí Alice, tak uvidíme asi to necháme až na poslední chvíli :slight_smile:))

Chceme si koupit přes net vysavač, tak zrovna brozdáme po netu a vybíráme,.... jsem netušila, že bude tak velká nabídka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
20. čer 2010 v 17:36  • Odpověz
radul: jestli můžu poradit s vysavačem, tak my máme elektrolux Maximus a je suprovní, jsou tam různé nádstavce a hlavně není bezsáčkový (ten jsme měli a debilně se to čistilo, tak jsme byli rádi, že jsme se ho po pár týdnech zbavili).
20. čer 2010 v 18:03  • Odpověz
Miky: byli jsme v Jeseníku, ale už jsme zase v Ostravě, perfektně nám vyšlo počasí, takže se grilovalo v pátek i včera. Včera jsem si koupila u ťamanů dobré elasťáky 3/4 na ven, ale štěně od našich už mi do nich stihlo udělat dírku, když se mi zahryzlo nečekaně zezadu do zadku. :astonished: :grinning:
20. čer 2010 v 18:05  • Odpověz
autor
@radule82 tak to jsi dobra,zes to zvladla...ja uz byla ve tvych tt nemozna...
A jaky kocik Radulko nakonec zvitezil?
20. čer 2010 v 18:34  • Odpověz
autor
@asmeena :grinning: :grinning: at zijou stenata :grinning:
20. čer 2010 v 18:35  • Odpověz
@j.cien ahojky :slight_smile:)) tak nakonec jsme vybrali Jedo Fyn 4DS 122 freeline :wink: Je černo šedý s červeným lemováním :slight_smile: a konstrukce je černá :slight_smile:

http://www.sambaby.com/1985-kombinace/27782-kocarek-jedo-fyn-4ds-2010/?run=0&fev=105

Uf a už jsme i vybrali ten vysavač, po dlouhém pátrání a čtení recenzí a různých testů jsme se shodli na tomto, tak snad nám nevytrhá parkety :slight_smile:))

http://www.volak.net/detail.php?m=17&s=68&dzn=13&dzb=1245
20. čer 2010 v 18:38  • Odpověz
@asmeena :grinning: rozhodovali jsme se mezi tím maximus a tím ultra one, ten ultra one už je vyšší kategorie, tak jsme nakonec vybrali ten :slight_smile:))) a rozhodně jsme chtěli sáčkový, přesně jak píšeš :wink:
20. čer 2010 v 18:40  • Odpověz
Hlavně že jsem za něj chtěla dát kolem 3 tisíc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale máme to jako svatební dar, ted si ještě vyberu sadu hrnců a je to :slight_smile:
Ty mám zas vybrané tyto, tak snad budou dobré, ale ještě je půjdu okukat přímo do obchodu :slight_smile:

http://www.volak.net/detail.php?m=17&s=68&dzn=13&dzb=1245
20. čer 2010 v 18:43  • Odpověz
Poslala jsem špatný odkaz na ty hrnce :slight_smile:

http://www1.tescoma.com/shop/scripts/katalog.php?gid=3010011000&id=718611

ale pokud máte jiný tip, ráda si nechám poradit :wink:
20. čer 2010 v 18:43  • Odpověz
Holky, posílám pár fotek s Terezkou :slight_smile:)))
20. čer 2010 v 19:06  • Odpověz
Kelišky já se loučím, jdu se natáhnout do postýlky a vám všem přeji krásnou dobrou nocku :wink:
20. čer 2010 v 19:56  • Odpověz
autor
@radule82 Radulko kocik je uzasny! :wink: a fotecky s neterinkou jsou nadherne!!!A z Tescomy mne osobne se vice libi rada hrncu Praktik :wink: ,ale tyto jsou taky pekne,jen nevim,co delaji ty cerne usi a drzaky..treba v mycce,nebo v troube..??Ale asi je to OK,nevim,tyto neznam..ale hlavni je,ze ty v nich uvaris same dobrutky :dizzy_face:
20. čer 2010 ve 20:09  • Odpověz
@radule82 Malá je nádherná a ty budeš krásná maminka. a co se týká toho vysavače, tak pokud ti můžu poradit, tak nevím teda jak sám Volák ve Vítkovicích, ale ten Volák co má www.dno.cz je pěkný šmejd, koupili jsme tam právě ten bezsáčkový vysavač a on nám na prodejně (nebo to spíš není prodejna,pouze si to tam objednáte z netu), tak otevřel tu krabici s vysavačem, povytahoval všechny sáčky, které mi samozřejmě neotevřel a pak to zase zavřel a dal mi podepsat papír, že jsem to převzala v pořádku. Doma jsem zjistila, že tam chybí štěrbina na vysávání třeba radiátorů a když jsem mu volala, že to tam chybí, tak mi řekl, že mám smůlu, že jsem to na prodejně viděla a podepsala převzetí (ale sáčky mi nerozbaloval a to příslušeství bylo v sáčcích a u nich byl zabalen i manuál, ve kterém bylo vyobrazeno co k tomu vysavači patří). Takže jsme se s nim nedomluvili ani po dobrém ani po zlém a tak už tam nic teda nebudu kupovat. Tady ten debilní vysavač se nám podařilo potom prodat přes aukro a pak jsme hned koupili ten Elektrolux a s tím jsme nadmíru spokojeni.
A ohledně hrnců jsem viděla minulý týden v loskutákovi jak dávají potom ty rady po Loskutákovi, tak tam byla taky nějaká sada od Tefalu a byly to stohovatelné hrnce, které se dali použít i do trouby a vypadaly hodně prakticky zkus kouknout:
http://loskutak.nova.cz/clanek/novinky/tipy-ptaka-loskutaka-6-6-tefal-ingenio.html
20. čer 2010 ve 21:12  • Odpověz
ale koukala jsem se teď na cenu těch hrnců a je to teda dost 3.999,- :wink:
20. čer 2010 ve 21:16  • Odpověz
Volala mi teď Kasa, že se Vojtíšek narodil v 16:15 nakonec císařem - chuděrka si vytrpěla, ale obrovská Gratulaceeeee.
20. čer 2010 ve 21:37  • Odpověz
Ahojky, tak vidim, ze Vojtik je uz na svete :dizzy_face: asmee vyrid Kasi, ze ji moooooc gratuluju ,a uz se tesim an fotecky.-)
20. čer 2010 ve 22:02  • Odpověz
autor
juva :dizzy_face: velkia gratulka Kasi k Vojtiskovi :dizzy_face: !!!
20. čer 2010 ve 22:09  • Odpověz
Ahojky Holky Přišly jsme s velikánskou gratulací Kašce k Vojtíškovi a jako správná sudička mu do vímku dávám jen to nejlepší a nejzdravější a hlavně hodnou maminku a skvělého tatínka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Velikánská gratulka :dizzy_face:
21. čer 2010 v 07:56  • Odpověz
Obrovská gratulacéééééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Přejeme Vojtíškovi zdravíčko, štěstíčko, lásečku a ať maminka s tatínkem poslouchají :wink:

Už se těšíme na fotečky a ať jste brzy doma :dizzy_face:
21. čer 2010 v 09:08  • Odpověz
Nějak to tady vázne :fearful:
21. čer 2010 ve 12:49  • Odpověz
Já mám dnes šíleně unuděnou náladu. Pozdě jsem vstávala, už jsem všechno snědla co jsem tady měla a teď koukám na film Zoufalci a je to opravdu zoufalé a uvažuju, že to vypnu, protože mi to přijde jako naprostá kravina.
21. čer 2010 ve 13:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.