• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z hubneme z XXl těhulkují

(Zamčená)
31. ledna 2011 
tak kočky honem sem, už se na vás těšíme s tuxíkem :slight_smile:
21. led 2010 v 15:23  • Odpověz
už jsem tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu a je to fajn, to bude těhulkovská drbárna :grinning: :grinning: a my s lupínkem jsme tu taky :dizzy_face: :dizzy_face:
21. led 2010 v 15:26  • Odpověz
Ahoooj berušky!!!!
No, to je téma!!!! Super nápad!

Teda tuxíku, tobě to skáče ty tt! Neuvěřitelný!
Žolíčku - a vy za týden už budete za zkušební dobou a budete o kousek klidnější, viď?
21. led 2010 v 15:28  • Odpověz
autor
Ahooj, vítám vás :slight_smile:
psalas o nevolnostech, mě se to docela vyhnulo, jen po ránu nemůžu nic sníst a není mi moc dobře apak ještě nechutenství, je mi fakt jedno co s nim a sem tam mám chutě na něco konkrétního..a ty prsa, si představ, že jsem si musela už objednat nové podprdy a Dčka, no manža je spokojenej ale já bych hned měnila s Nensy, ta jde na jaře na zmenšení prsou
21. led 2010 v 15:30  • Odpověz
Holky, já teď na Hubneme neměla čas, je nás víc těhulí a nebo jsme jenom my 3?
21. led 2010 v 15:30  • Odpověz
foogy - no doufám, že budem, jsem teď jeden uzlíček nervů, jestli je vše OK, ale nekrvácím nešpiním,miminko krmím vitamínkama tak doufám, že se má dobře a že je mu u mě dobře.

a co ty ? jak se chystáš? už se ti to sakra blíží :dizzy_face: :dizzy_face: a kdy jdeš na poslední UZ?
21. led 2010 v 15:31  • Odpověz
autor
Ahooj Foogynko, dlouho jsem tě neviděla, jak se máš, co čmelda??? tobě to teda skáče hoodně za chvilku bude ve finiši :slight_smile:
Já jsem ted oficiálně v 7+3tt aspoň dle UTZ, jinak jsem doma a ležím minulý pátek jsem začala krvácet ale už je to dobrý, beru nějaký léky a jsem doma až do 9.února
21. led 2010 v 15:33  • Odpověz
Holky, já to teď balím v práci a přejíždím domů, ozvu se vám z domu.
Měla jsem teď taky problémy, tak jsme se dohodli s manžou, že budu víc odpočívat a on bude víc v obchodě.
Tak zatím papa, pak pořádně pokecáme :wink:
21. led 2010 v 15:35  • Odpověz
autor
Zoli neboj a kdy jdeš na tu kontrolu?

Foogy koukala jsem do albíčka, už kupujete čmeldovi pelíšek a kočárek?
21. led 2010 v 15:35  • Odpověz
vy potvory takhle zdrhnout :grinning:
21. led 2010 v 15:36  • Odpověz
autor
medve ahoj holka, ráda tě vidím :slight_smile: tady můžem kecat anižbychom narušovali hubnoucí morálku :grinning:
21. led 2010 v 15:39  • Odpověz
Tux - měla bych jít až 5.2. na Nt screening ve 13 tt ale doktora mám hrozně daleko tak uvažuju že zase půjdu k tomu, co jsem u něj těhulkovala poprvé, ten je tady ve městě a kdykoliv by se něco stalo, tak je po ruce. Ten můj nynější je ve 120 km vzdálenem městě, to se v těhu fakt moc nedá. tak tam asi zaběhnu v pondělí a uvidím co mi poví :slight_smile:

Foogynko, tak fajn přesuň se v pořádku domů a my se budem potom moc těšit.

Medve - my nezdrhly jen tam přibyly samé nové tvářičky a člověk už tam s těhulkováním nechce otravovat a my toho teĎ moc nenahubnem :grinning: :grinning: to asi chápeš. Kdyby tam byla jen naše stará parta, tak tam jsme furt. :wink:

ale kdykoliv budete chtít, zavítejte sem mezi nás, rádi vás tu uvidíme :wink: :slight_smile:
21. led 2010 v 15:41  • Odpověz
tam žádná morálka není :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 15:41  • Odpověz
no jak to? já loni v tuhle dobu se bála sežrat i polystyrén navíc abych nepřibrala, si živě pamatuju jak sem byla na mrkvovým salátu a celozrnné housce :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 15:43  • Odpověz
autor
Zoli, jakto, že máš lékaře tak daleko, já změnila doktora a je fajn, dokonce je porodníkem v místní nemocnici, tak snad to bude výhoda i pro nás. Až půjdu na další kontrolu tak budu v 10tt,prý mě pak pošle na nějaký odběry atd. no jsem zvědavá co všechno mě čeká, jen těch jehel se bojím.
21. led 2010 v 15:45  • Odpověz
jé, to jsem teď já, ale živě si přředstavuju, jak budu příští rok touhle dobou těhu:slight_smile:
21. led 2010 v 15:45  • Odpověz
autor
teda ženský vy to lajdáte, asi vám budem dělat lektorky :grinning: :grinning: :grinning: hubnutí. přesně jak píšeš Zoli, loni jsme odvažovali i salát :slight_smile: to byly časy, naštěstí zatím nic nepřibírám, dokonce jsem od začátku těhotenství zhubla skoro 3 kila ale to je tím nechutenstvím, to určitě přejde a pak s ebudu muset hodne držet
21. led 2010 v 15:47  • Odpověz
holky, budu teĎ taky chvilku stávkovat, dělám manžovi tvarohovej dort s ovocem a pišotama za studena ale ta za půl hoďky jsem tu :dizzy_face: :dizzy_face:

Tux - přesně to byly časy :grinning: :grinning: ale stálo to za to a ten výsledek též.

A já přibrala asi 3/4 kg a to i s Vánocema, tak nějak to furt hubnu a přibírám zpět, takže jse na svém

no a já právě toho doktora který je daleko, tak je moc fajn a nerada ho měním. Ale teď v těhu to vážně jinak nejde. budu ráda, když budu mít někoho tady při ruce, kdyby nastaly nějaké komplikace :wink:
21. led 2010 v 15:58  • Odpověz
autor
to se teda manžel má, tvarohový dortík :slight_smile: tak at se povede
21. led 2010 v 16:07  • Odpověz
A ja si rikala, ze to tam zamrzlo... :sweat_smile: :grinning:
A medve, keca, ji to letos jde....
Tak my Vam sem holky obcas nakouknem, aby se nam nestystkalo :slight_smile:
21. led 2010 v 16:11  • Odpověz
autor
mari, ahooj :slight_smile: jen sem koukejte dorazit at je stará parta pořád pospolu :slight_smile:
21. led 2010 v 16:12  • Odpověz
autor
jojo četla jsem že se medve dotoho pustila, tak jí držím palečky a co ty, zase chodíš běhat? unás to je spíš na brusle.
21. led 2010 v 16:13  • Odpověz
Tux, ne nechodim, a absolutne si to nevycitam. Na podzim jsem to nechala - se tmou a zimou. Tady jsou rana opravdu chladna, a hlavne tmava... ale uz se tesim, ze zacnu zas.
Chodim porad na aerobik a pilates, jak pred tim. Akorat v prosinnci/lednu nam odpadl cely mesic (teda tyden jsem byla ja pryc), tak to citim. K tomu to behani, nedostatek prochazek, obcas nejaky prohresek v jidle a je to tu. :cry:
Ale to pujde zase dolu, na jare to jde vzdy lip, jen se musi tomu pomoct...
21. led 2010 v 16:21  • Odpověz
holky, já se do toho dala,. protože před váma nějakej ten hříšek uhraju, ale před dietoložkou ne :frowning2:
21. led 2010 v 16:28  • Odpověz
autor
medve, to bude dobrá pojistka ale pište si zase jídelníčky a hecujte se, to nám přece tolik pomohlo, žádný chlácholení, zhřešení potrestat pohybem
to se mi to kecá, alefakt to pomáhalo, pak jsme všechny polevily a bylo to znát.
21. led 2010 v 16:43  • Odpověz
tak jsem zase tu.

Medve tak jen tak dál a dej si foto dietoložky na lednici ať jí máš na očích :grinning: :grinning:

Mari - přesně jak píšeš - s jarem to jde mnohem líp a hlavně se to líp udržuje :wink:

no a já si myslím, že u mě už to s jarem půjde už jenom z kopce. Ale nevadí, všechno za to stojí :dizzy_face: :dizzy_face:

a dortík je hotovej, už se chladí v lednici to si manža dá. A Terce sladkej tvaroh taky chutnal, už mi pěkně uzobávla, kukačka.

A mě teda dneska bolí kebule, fuj a nic si nemůže člověk vzít, tak budu trpět
21. led 2010 v 16:56  • Odpověz
autor
tak to chce postel a klid na hlavinku, třeba přemluvíš Terinku k hajání, mě bolela na začátku hlava z utrogestanu, nakonec byla i migréna a bez prášku to je mazec, tak je co nejdřív lépe
21. led 2010 v 16:59  • Odpověz
Tux - tak to teda v tuhle hodinu nehrozí a i kdyby usla, tak ji mám vzhůru do půlnoci, takže ani náhodou, musím vydržet do 20 hod než půjde spát. ale nejhorší je, že jak je manža pryč, tak mi s ní nikdo nepomůže, takže to je co chvíli stáhnout kaťky na nočník ohýbat se k ní vykoupat, no to bude dneska asi ještě žůžo a to jí ještě rostou zoubky, takže i v noci se sem tam budí s pláčem, takže nemám ani celistvý spánek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 v 17:02  • Odpověz
autor
Zoli, to si teda užíváš :frowning2: manžel bude celé tvé těhotenství pracovně mimo? to seš statečná žena, škoda že tam nikoho nemáš, že by ti s malou pomohl.
21. led 2010 v 17:05  • Odpověz
Tux - ne o víkendu je doma,ale přes týden je stále v Plzni,tak to je přes celou republiku, takže to je naprd. Al vypadá to že i po porodu na to vše budu více méně sama, ale co dala jsem se na vojnu musím bojovat :slight_smile:
21. led 2010 v 17:07  • Odpověz
autor
no to je teda vojna, co tam manžel dělá jestli se můžu zeptat.
21. led 2010 v 17:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 47
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.