• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z hubneme z XXl těhulkují

(Zamčená)
31. ledna 2011 
tak manža vaří :grinning: :grinning: udělala jsem mu základ a o n dochucuje ať to nemusím čuchat, já jsem pak hned po obědě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A ty si to chceš nechat říct a manža překvápko?nebo oba překvápko? u nás bude taky překvapení až do finiše :slight_smile: nechcem to vědět dopředu.Takže odhlalení na konci léta :slight_smile:

ten kočárek vypadá nádherně - jen zrazuju od malých koleček, v momentě kdy je hluboký sníh se s malýma plastovýma kolečkama vpředu jezdí hrozně blbě, nejde to utáhnout a boří se to do sněhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je jen takový postřeh od maminek co ty malá kolečka mají :wink:
8. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
žoli - proto máme Mutsy - do sněhu a do polí :grinning:

jdu taky vařit oběd, už mám hlad.
trošku jsem tady poklidila, dala prát prádlo a teď jdu vařit.
8. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz
Foogy - jo Mutsy je tereňák, ten bude do polí dobrej :dizzy_face: :slight_smile:

já prala včera a dneska musím stávkovat, je plná sušárna :angry: někdo tam je roztahanej na 10ti šňůrách a ostatní to nemají kam dávat :angry: :angry:

no a u nás už bude za chvilku obídek hotovej. Jsou kuřecí kostky na kmíně s těstovinou a polívečka se zeleninkou :dizzy_face: mňam, už mám taky hlad
8. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
autor
nene oba dva budem v nejistotě co se to narodí jen s rozdílem, že mi to je fakt jedno, nemám favorita, zato manžel má svýho "koně" a tím je samzřejmě syn, tak proto ta dramatická chvilka až se to narodí.

s tím kočárem uvidíme, nemám ještě žádného favorita, zatím se rozkoukávám, casual se mi na začátku taky moc líbil ale kamarádky co ho měli ho dost rychle prodávali, důvod malá korbička hlavně na zimu pro všechny ty přikrývky, prostě se nevešly a už s půlročním miminem museli do sporťáku a když nějak toto období zvládli, tak dětem zas byla malá sportovní verze, hlavně zádová část, tak měnily kočáry docela záhy.
Ty kolečka se mi zdají do většího sněhu taky nevěrohodný, unás bývá celkem dost sněhu natož uvás :slight_smile: tak uvidíme, proto chci jet na ten veletrh v Praze.

Zoli ty máš manžu doma, to se máš, a zasloužíš si to :slight_smile: konečně, mě čeká odloučení do koce března, manža se vrací pravidelně v 7hod večer někdy i později a odjíždí do firmy už ve 4hod. ráno, dá mi pusinku a pak se vidíme až u večeře a tak i o víkendu až na neděli to jsem snídali spolu :slight_smile: a sliboval že odpoledne pojede domu, nakonec přijel po 6hod. :frowning2:
8. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
autor
taky dneska peru a ještě mě čeká nějaké to žehleníčko. Mutsyho bych fakt chtěla pořídit, tak najdeme snad dobrý kousek v bazarech.
Holky vy ale vyvařujete :slight_smile:
8. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
Tux no vidíš, já nechci Casualka vychvalovat, ale malé jsou 2 roky a zádová opěrka je jí úplně v poho, říkám, jediné co mě vadí je malý nánožník, když má dítko botičky, ale to má víc kočárů.... hold to nedomýšlej. A s tou korbičkou je to dost možné, ale třeba Jane je na korbičku prostorná až až a malá měla peřinku na kyčle - široké balení a nevešla se s tím ani do širokého Janečka,museli jsme do sporťáku na konci 6tého měsíce.Ale je fakt, že jestli to druhé dítko bude mít kyčličky taky špatné, tak s korbou budeme mít probém též, ale to by jsme měli v jakémkoliv kočáře, ono s tím širokým balením bude problém narvat i do fusaku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
8. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz
no, v dnešní době mají vesměs všechny kočáry malé korbičky, je to masakr!!! Vůbec to nechápu! My máme štěstí, že na zimu už budeme jezdit ve sporťáku, ale jinak by byl taky problém, je to fakt hrůza ty malé korbičky!

žoli - jak to, že máš doma manžu? to je dobře!!!!

Jsem po obídku.
8. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz
vzal si dneska dovču kvůli tomu vyšetření. Abych měla klid, ke kamarádkám dát malou nemůžu, babičku furt otravovat nechcem. Tak máme prodloužený víkend, ale i tak okolo páté odjíždí, aby byl zítra ráno v zaměstnání :pensive: a budu zase sama :pensive: :pensive: :frowning2:
8. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz
Ahoj holky,
tak se hlásím zpátky doma. Konferenci jsme přežily, holky byly zlatý a nechaly se hlídat :slight_smile: Takže jsem si užila i trochu svobody, kdy mi nikdo neseděl na klíně, ani mi neříkal, že po mně něco chce :grinning: I když na Štěpánku už to bylo dlouhý, přeci jen v cizím prostředí s cizími lidmi a navíc během dne vždycky beze mne... tak jsem ráda, že už jsme doma.

Vám ty týdny tak naskakují! Asi si už taky změním profil. Chtěla jsem počkat až po první kontrole, ale půjdu až tak za 14 dnů, a to se zdá táááák dlouho :unamused:

Co se týče kočárku, tak doufám, že ještě vydrží Inglesina. Byla jsem s ní maximálně spokojená, je dost prostorná, takže i Štěpi (narozená v dubnu) se tam v pohodě v zimě vlezla i s fusakem.

Tabulku klidně udělám, co všechno by tam mělo být? Datum porodu, pohlaví, jména, kontroly...?
8. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz
autor
s těma korbama to je fakt, najít dnes sportovnější kočár s větší korbou je docela problém a asi žádný takový není, každý kočár mě něco pro a proti. Mě se nejvíc líbí mutsy, teutonka a předtím se mi líbil ještě concord fusion. Dívala jsem se ppo těch bazarových mutsy kočárech a něco by se našlo i za slušnou cenu, tak uvidíme kam se bude investovat. Jak píše Foogy, když budu rodit v září tak snad i v menší korbě první zimu přežijeme i s fusakem a další zimu už bude prďolkovi přes rok tak je to jasné-sportovní verze, žádná korba.

Heli ahojky, tak vidíš, že ses děsila předčasně, hlavně že sis užila i ty a trošku odpočinula od dětí, někdy to je potřeba, jinak holčičky jsou teda zlatíčka když nechaly maminku odfrknout :slight_smile:

Zoli, tak to s emáš, že manžílek zůstal dnes s váma doma, ono to rychle uteče a bude zas doma.

Já se holky těším až podáme daňové přiznání, což manžovi skončí největší pracovní vytížení, pak ho čeká dodělání webovek, to se na 2-3 týdny zavře doma a vytvoří je a já v té době budu mít záhul zase já, uvádíme na trh nový typ stroje koncem února a bude s tím dost práce, marketing, web, předváděčky, katalogy atd..už aby bylo jaro nejen počasím ale v práci menší klídek.
8. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz
Helli - ahojky, tak to je fajn, že jsi měla možnost vydechnout a užít si trošku svobody a že i holky, to v pohodě zvládly :slight_smile:

a těhu týdny si určitě přidej. Já taky váhala nejdřív po kontrole a po srdíčku, ale je fakt, že jestli se má něco stát tak to neovlivníš ničím :frowning2: a jestli je všechno OK, tak Ti ty týdny budou jen krásně naskakovat :dizzy_face: :slight_smile: takže vzhůru do toho.

Tabulku teda prosím vytvoř a dej tam jména, TP, jména dětí, kontroly atd, taková ta důležitá data. A třeba i typ co čekáme :slight_smile: nebo výsledky jednotlivých testů. Ať je to krásně přehledné

Tux - ty to máš jednoduché se zařijovým broučkem, ten se Ti do korbičky krásně celou zimu vejde :dizzy_face: :slight_smile:

a my ostatní to taky nějak zvládnem, max pů-jdou do sporťáčku, vždyť tam je taky dobře, hlavně že budou mít prostor a že se jim tam bude líbit :dizzy_face:

Tux - snad už to brzo poleví a manža bude mít víc času, člověk to teď nějak víc potřebuje.

I když ten můj zrovna vytuhl na gauči, ale nechávám ho chrupat, má před sebou 4 hodiny jízdy autem, tak ať je odpočinutý :slight_smile:
8. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz
autor
Zoli,jojo to budeme mít štěstí, snad bude ještě babí léto a bude pěkně na ježdění s kočárem, mám podzim ráda a taky bobínka dostaneme k třetímu výročí svatby, taky pěkný dáreček :slight_smile:
Zoli,jo snad bude více času, chtěla bych s ním zase trávit aspoň jeden den víkendu, někam si vyrazit, naplánovala jsem na konec února kino tak snad nám to vyjde a nebudu to rušit a taky mě všichni lákají na film Avatar do 3D kina, tak uvidíme.

Heli, jo já taky chvilku vyčkávala a čekala na prohlídku ale nakonec jsem to vyplnila a bylo.
8. únor 2010 v 15:16  • Odpověz
Tux - no to je ten nejkrásnější dáreček ke 3tímu výročí :dizzy_face: :dizzy_face:

my máme výročí 1.9. takže to bude taky takový dárek, sice asi o pár dní dřív ale nevadí a výročí už to bude 4té , mazec, jsem už docela dlouho vdan :confused:

a za kulturou choď dokud to jde, pak nebude nárok pěkně dlouho a budeš ráda, za párek v rohlíku při procházce s mimčem :grinning: :grinning:

a my jdeme na další ples. A to 5 března. už se mooooooooooooc těším :dizzy_face: :dizzy_face: to už budu v nějakém 18 - 19 tt, mazec, to už bude pupendo krásně vidět :dizzy_face:
8. únor 2010 v 15:24  • Odpověz
autor
Zoli, vy jste se brali 1.9. 2006? My taky ale v 2007. TO JE SUPER :slight_smile:
8. únor 2010 v 15:29  • Odpověz
No vidíš, to je paráda, máme stejný datum svatby :dizzy_face: :dizzy_face: a v roce 2006, byl to tenkrát pátek a my si pořádně prodloužili víkend, to byla párty :dizzy_face: :slight_smile:
8. únor 2010 v 15:32  • Odpověz
autor
my to měli v sobotu, taky krásný svatební vikend, hned bych si ho zopakovala :slight_smile:
8. únor 2010 v 15:38  • Odpověz
no to povídej, i nám to vyšlo se vším všudy a bylo to super :slight_smile:

a já bych měla žehlit, ale dneska se mi teda vůbec nechce :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a kde se nám toulá Foogynka? asi už drbe linku a skládá nádobí, co? :grinning:
8. únor 2010 v 17:10  • Odpověz
Nádobí a potraviny jsme skládali včera, dneska jsem už vařila :wink:
Ale dělala jsem účto - lepím doklady do pokladny za celý rok, tak je toho hodně.
A vyprala jsem 2 pračky, umyla myčku (to mi dalo moooc práce :grinning: a trošku jsem poklidila a hlavně hodně polehávám, pač mě od včerejška bolí a tvrdne břicho :frowning2:
8. únor 2010 v 17:24  • Odpověz
no a jaký bylo první slavnostní jídlo v novém? :dizzy_face:

no a myčka musela dát sakra zabrat :grinning: :grinning:

ale odpočinek Ti schvaluju, pak už si neodpočineš tak užívej :dizzy_face:
8. únor 2010 v 17:31  • Odpověz
žoli - minulý týden jsem v provizorní kuchyni dělala knedlíky s vajíčkem a dneska naložené masíčko v jogurtu a v bylinkách obalené ve strouhance a brambory. Mamka přivezla naložené maso, já to jenom obalila a usmažila :wink:
Ale slavnostní oběd budu vařit v neděli, to si chceme s manžou udělat jako slavnostní
8. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
Foogy -mňam, to masíčko mohla být mňamka :dizzy_face: :dizzy_face:

Tux - držím palečky na dnešní kontrolu a těším se na fotečku tuxíka a samé hezké zprávičky :slight_smile:
9. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
Tux - taky držím pěstičky, aby to dobře dopadlo!!!

Zoli - bylo to žrádelný!!!!!
A dneska mám od tchýně řízky a br. kaši.
9. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
no ty se teda máš, takhle bych si taky nechala vyvařovat.My máme dneska zbytky ze včera :sweat_smile:
9. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
žoli - nestěžuju si :grinning:
A pro manžu mám i večeři - od mojí mamky sekačku :grinning:
9. únor 2010 v 11:15  • Odpověz
teda foogyno, ale dost,neprovokuj joo :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: to se někdo má, když má maminku i tchýňku poblíž a ještě vařící se snažící :dizzy_face:
9. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
žoli - hihi :wink:
To víš, mají strach, abysme náhodou nestrádaly v jídle a nebyli o hladu, haha :grinning:

A co máte dneska s Terinkou v plánu?
9. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
no aby jste náhodou neumřeli hlady, co? :grinning: :grinning:

a Terce je konečně dobře, tak přemýšlím že by jsme chvilku vyrazili na prochajdu, aspoň do obchodu a zpátky, at tu furt není zavřená, už je to přece jen dlouhé
9. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
autor
Nazdárek ženský,
tak jsem doma z prohlídky, tuxík nám tam vydržel je velkej 3,8cm a jsem 10+3tt. máme nález na hlavičce, nějakou rozšířenou část 2,4mm, jdu na další UTZ 24.2. ve 13tt jestli se to zlepšilo nebo ne a potom na nějaký lepší UTZ do nem.. V pátek 12. mě čekají odběry na genetiku a jiné. Doufám, že to bude vpohodě. Beru do konce 13tt utrogestan. Taky jsem viděla krásně tlukoucí srdíčko. Fotku mám, tak ji co nejdřív vložím.
9. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz
autor
Chtěli jsme to zítra oznámit rodině ale díky znepokojivé zprávě s tím ještě počkáme do další kontroly a na výsledky genetiky.
9. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
Tux -bude to dobré uvidíš, všichni moc držíme tuxikovi pěstičky, palečky a všechno co se dá.
Nepovídal doktor, kde je ta rozšířená část?
9. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.