• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z hubneme z XXl těhulkují

(Zamčená)
31. ledna 2011 
autor
Zoli, je to na zadní části hlavičky, taková proláklina 2,4mm velká, prý to jsou hraniční hodnoty a musím počkat zda se to srovná, takže za dva týdny jdu na další kontrolu s UTZ a to by už měli mít i výsledky z odběrů. prý viděl i proláklinu 3,5mm a pak se to srovnalo, souvisí to s vrozenýma vadama. Moc klidná nejsem a radši se nijak neraduju.
9. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz
Tux - tak to je to šíjové projasnění, co dělali včera i mě. Tady o tom jsem dost četla při prvním těhu, a myslím, že 2,4 nejsou ještě hrozné hodnoty, příjde mi že tě zbytečně vystresoval,jak říkal ty hraniční jsou od 2,8 mm výš do těch 3.5 mm a i tak maminky po kombinaci s krví zjistily, že čekají zdravé miminko.Takže neboj se - tuxík je zdravoučký :slight_smile: ale palečky držíme dál :wink:
9. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
autor
děkuji žoli, pádim na finančák, pak se ozvu. paa
9. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz
tuxi - taky mooooc držím palečky!!! Neboj, tuxíček zabojuje a bude to dobrý!!!!!
9. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
nazdárek všem

žoli koukala sem na fotečku mimčo je už pěkný :grinning:

tux to je mi líto ale uvidíš že to bude dobrý a co ti na to řekli co by to mohlo bejt :confused:

ahoj foogy teda ty týdny už tomáš taky za pár co

jinak já sem furt nemocná není mi vubec dobře .mám pěkně oteklej krk a v noci to je hruza se dávím.když kašlu tak mě bolí na prsou a vystřeluje mi to až pod pravou lopatku tak až dojde manža domu tak si zajedu na pohotovost bojím se abych neměla náběh na zápal plic už jednou sem to měla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz
nensy - díky, jo mimčo i pupek už se krásně rýsujou :dizzy_face:

a ty upaluj na tu pohotovost, s tímhle si nezahrávej. Ať je brzo líp :wink: a jsi zase fit :slight_smile: pak nám přijď říct jak jsi dopadla
9. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz
autor
už jsem nazpátek :slight_smile:
Nen, kdyby se to prý nezlepšilo tak musím na podrobnější testy a pak na odběr plodovky, vypadalo by to na vývojové vady, víc nevim.
9. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz
tux - neboj zlepší se to. Najeď si tady na koni do diskuze těhotenství a NT hodnoty a uvidíš s čím se maminky potýkají.

Tahle zvýšená tekutina signalizuje ve vyšším měřítku podezření na downův syndrom, ale nemusí to tak být, ještě dělají právě to porovnání s krví a pak je teprv celkový výsledek. A tuxík je bojovníček. Ale nervíky to jsou - to chápu, dostali tě do nejistoty :frowning2: :frowning2:
9. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
autor
Zoli, něco jsem si otom našla, dřív byla hraniční hodnota 2,5 ale pak to posunuly na 2,0 aspoň co jsem našla na netu.
taky jsem našla v papírech, že mám diagnozu rizikového ohroženého těhotenství neboli diagnoza Z38,5
9. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz
Tux - aha :frowning2: :frowning2: tak to jsem nevěděla, že to takhle posunuli dolů, no snad to fakt nic není :frowning2: :frowning2:
9. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz
autor
Zoli, no nebudu se nervovat ono to nějak dopadne, ovlinit to stejně nemůžeme.
A co vy dnes děláte? Jak je Terce, už je to lepší?
9. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz
Jo tux - je jí fajn, za chvilku si jdeme hrát. :slight_smile:
9. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz
určitě se to tux zlepší uvidíš že to bude dobrý :slight_smile:

no žoli napíšu pojedu tam hned v 17hod sem zvědavá co mi řeknou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 v 15:06  • Odpověz
tux - přistupuješ k tomu dobře, je fakt, že je to osud!
Ale já věřím, že váš tuxík bude zdravoučkej! Čekali jste na něj dlouho, tak on určo zabojuje, protože u vás bude chtít zůstat :dizzy_face:
9. únor 2010 v 15:50  • Odpověz
autor
Foogy, děkuju, budem čekat a tuxík se dá dokupy a bude hodné miminko.
A co ty, jseš dnes doma? četla jsem že už balíš do porodky, toto uteklo :slight_smile:
9. únor 2010 v 16:09  • Odpověz
Ahoj holky,
celý den tady byla návštěva, tak až teď nakukuju.

Tux -- to mě mrzí, že jsou ty výsledky znepokojivý, ale věřím tomu, že na příštím ultrazvuku ti spadne veliký kámen ze srdce a bude to dobrý! Mně vyšly špatně krevní testy u obou holčiček, u Štěpánky to bylo hodně zlý, měla jsem riziko Downa 1:50. Pamatuju si jak na tom papíru s výsledky bylo napsáno červeně s vykřičníky, že se jedná o hodně vysoké riziko. Na odběr plodovky jsem nešla, jen na podrobnější ultrazvuk a Štěpi teď tady řádí jak černá ruka :slight_smile: Vím, že je to teď hodně velký stres, moc držím palce, ať je to příště v pořádku a můžeš si těhotenství pořádně užít!
9. únor 2010 v 18:38  • Odpověz
autor
Brý ránko kočeny :slight_smile:

Heli, snad to tux "rozchodí" a za 14 dní nám opravdu spadne kámen ze srdce.
Jsem si včera večer objednala maskota našeho tuxíka plyšáka Pandu, je to ohrožený druh stejně jako naš tuxík, tak budu mít pandičku v pelíšku na tulení, teda krom manžela.
10. únor 2010 v 08:32  • Odpověz
nazdárek dobré ránko

tak sem včera byla na tý pohotovosti a mám angínu a dostala sem antibiotika
tak ležíme a kurýrujeme se
10. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
tux - myslíme na tebe a víme, že to bude v pořádku a talismánek určitě pomůže :dizzy_face: já ho měla u Terinky též a bylo to dobré.

Nensy pořádně se vykurýruj

Holky a já začla v noci špinit, u Terky a i doteď jsem to nezažila, tak se bojím bojím. Doktor je tu až odpoledne, tak za ním skočím a snad mi poví kde je problém, :frowning2: :frowning2:
10. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
autor
Zoli, děkuju :slight_smile: s tím špiněním se tolik neboj, jak to není jásná krev a déle trvající tak to nic není, to mi říkal dokror když jsem tam byla s tím krvácením, jestli půjdeš k lékaři tak pak dej vědet jak to s tebou vypadadá ale určo to nic není.

Nen, aspoň že je to ta angína a ne ten zápal plic, to vyležíš.

Já jsem dnes v práci.
10. únor 2010 v 11:24  • Odpověz
autor
Teda holky copak dnes děláte, že tu nikdo není???
Já jdu za chvilku z práce, musím do banky a pak se vydám na nákup zimních bot, snad něco ještě budou mít a pak na kafčo s kamarádkou, se už těšim
10. únor 2010 v 15:12  • Odpověz
čauky,

tak jsem zpět

Miminko je v pořádku, nepřišlo se na to, proč k tomu krvácení došlo, hematom ani jiný problém tam není.

Miminko za 2 dny vyrostlo o 4, takže vypadá že mu nic neschází a odpovídá už začátku 15 tt. Takže to vypadá na obříka, Terka v tuhle dobu zaostávala o 10 dní

Jinak nakázán přísný klidový režim, magnezium a aspoň pár dní ležink. NO zkusím zavolat zítra babičce na hlídání, v pátek už přijede manžel a ten mě o víkoši nechá spočnout, tak to nějak zmáknem. No a v pondělí na klasickou poradnu
10. únor 2010 v 18:46  • Odpověz
Ahoj holky!

Simonko - to jsem ráda, že jste s miminečkem v pořádku a že to nic není, chápu, že tě to muselo vylekat!!!
Tak hezky hajinkej, odpočívej, Terinku dej babičkám!!!
Drž se!

tux - super s tím maskotem, to pomůže :wink:

nensy - brzy se uzdrav!
10. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz
nazdárek dobré ránko
u mě furt stejný mi to vubec nepovoluje :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak simčo dobře že je všechno v pořádku
11. únor 2010 v 07:11  • Odpověz
nensy - bolí tě v krku? Asi jo, když máš anginu, viď?
Udělej si zábal - 1 velkou cibuli nakrájej na né moc malé kousky, 1 lžíci anýzu, 1 lžíci fenyklu, frkni na pánvičku a zalej 5ti lžícemi vody, přiklop pokličkou na mírný plamen. A až se ti poklička orosí a bude horká, tak to stáhni (pozor, aby se ti to nepřipálilo, mně se to totiž podařilo) a hoď to na hadra a na 2 hodiny na krk a dělá se to 1 x denně 3 dny za sebou a uvidíš, jak se ti uleví. Fakt super věc.
11. únor 2010 v 07:53  • Odpověz
autor
ahojky,

Simčo, tak to jsou dobré zprávy a odpočinek rozhodně neuškodí naopak tobě určitě pomůže, tak ho koukej dodržovat.

Nen, za chvilku to povolí, na angínu a chřipku jsem sidělala odvary k pití z citronu a zázvoru (pokud možno čerstvého) a dost mi to pomohlo, je to sice hořká tekutina ale zázvor dělá zázraky. Dá se koupit skoro v každém zelinářství.

Holky já jsem zjistila, že jsem gyn. nahlásila špatné datum PM místo prvního dne jsem mu řekla poslední den takže rozdíl je 5 dnů. Bohužel dnes asi neordinuje a já jdu zítra na ty odběry a v papírech mám špatný datum, taky mi sestra napsala jinou váhu, nevím kde ji vzala (70kg), to byla asi bez brýlí :grinning: :sunglasses: tak nevim jestli si to mám sama v tom papíru na screning opravit. co myslíte?
11. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
ahoj tux dík určitěkoupim pač už mě to nebaví v noci se furt dávim :stuck_out_tongue_closed_eyes: nic neopravuj akorát až tam budeš tak tonahlaš že ti to špatně napsali

foogy dík taky zkusímbudu ráda když se toho zbavím
11. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
autor
Nen, určitě at ti to manžel koupí, mělo by se ti ulevit.
11. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
holky díky za držení palečků

no tak malá je u babičky a já se nudím, nezvyklé být doma sama :grinning: :grinning:

tak jen polehávám posedávám a kafrám s Vámi

tux - váhu určitě pozměn - vypočítává se to s krví a něco tam dělají i s tou hmotností, protože jak jsem byla já, tak říkám sestře kolik vážím a ona, že mě stejně musí přesně převážit, takže to asi nějakou roli hraje

a stejně tak datum PM - určitě zavolat dr a pozměnit to s ním. V tuhle dobu by ti totiž to měření vůbec nedělali, bylo by to moc brzo a tím pádem hodně zkreslené :unamused: tak aby ti pak nevycházelo něco zbytečně falešně pozitivní

Nensy - at se brzo uleví :wink:
11. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
autor
Zoli, právěže jsem nahlásila dřívější datum tzn. že jsem mu řekla 30.11. ale ve skutečnosti mi začala ms 25.11. (30. skončila) takže mě to posouvá dál viz. oprava v mém pasu z 11 tt mám už 12tt.
11. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.