• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z hubneme z XXl těhulkují

(Zamčená)
31. ledna 2011 
autor
Jsem blbka, nevim jak jsem to mohla splést. Bohužel doktor dnes neordinuje a zítra ráno jdu a ty odběry :frowning2: tak to budu asi řešit přímo v laboratoři na odběrech.
11. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
Tux aha, no tak nevím, zavolej a domluv se. Přece jen dr bude z nás asi nejchytřejší :wink:
11. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
autor
Zoli to zkouším už od rána ale v ordinaci nikdo asi není, jsem z toho rozčarovaná hlavně díky té naměřené hodnotě NT a dalšímu UTZ v 12tt jenže to pak vychází o týden dřív...no nakopala bych si.
11. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
autor
Zoli, vyřešeno, v ordinaci je sice jiný doktor , moje původní doktorka, ale přepočítá mi to a přepíše.
11. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
tux - no tak to je super, že jsi se nakonec dovolala a že to opraví, snad i ty výsledky za 14 dní budou o mnoho lepší a všechno se srovná :slight_smile:

já byla hodit leháro, sice jsem neusla, ale četla si,odpočívala a prostě se válela jak to prasátko. Pro mě je to opravdu něco vzácného. :grinning: :grinning:

no a teď jdu objevit něco do lednice. Mám hlad :dizzy_face:
11. únor 2010 v 15:10  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak už jsem nazpět z odběrů, jak jsem se stresovala od včerejška tak to vůbec nebolelo, vlastně jsem to ani necítila ale když jsem pak na ni po očku mrkla tak nabrala pěknou dávku krve, je vidět že tam jsou fakt profící, kteří trénují každý den :slight_smile: mám docela "zalezlé" žíly a jedna sestra v nemocnici mi ji brala dokonce z hřbetu ruky (a to pokukovala i po zápěstí) a to fakt bolelo, ale byla to koza, která to neuměla, pak přišla jiná a nabrala mi to z běžného místa.
Jinak včera mi to sestra s lékařkou opravily tt v papírech a jsem celkem v klidu, na kontrolu jdu stejně až 24.2..

A co u vás nového?

Dnes by měli začínat ZOH, už se těším na krasobruslení :slight_smile:
12. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
Ahoj tux, tak fajn, že jste to s tuxíkem tak krásně zvádli!
Mně v 11tt brali krev právě ze zápěstí a je to teda chuťovka. Ani né tak to braní, ale po tom ta ruka bolela dlouho.

A na OH se taky těším! Konečně bude zase na co v TV koukat!

Já jsem doma, ale nic se mi nechce, teprve před chvílí jsem se převlíkala z pyžama.
Chtěla jsem zapékat maso s brambory, ale taky se mi nechce, tak si jdu uvařit těstoviny s mákem a ještě se přemlouvám, abych šla na prochajdu se psem, ale vůůůůůbec se mi nechce. To je zase den!
12. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
autor
Foogy, tak v pyžamku je fajn, to znám jak jsem byla ted doma, taky jsem v pyžamu vydržela i celý den :slight_smile:
Ze zápěstí jo, tak to muselo být hrozný, mě to teda bolelo z toho hřbetu a i pak po odebrání, doufám, že už to nebudu absolvovat.

Představ si, včera jsem byla svědkem autonehody, na místo kde jsem chtěla původně zaparkovat, nakonec jsem si to rozmyslela a popojela k protilehlému parkovišti, tak na to původní místo to "zaparkoval" mladík ve vyšší rychlosti, co si to hasil ulicí víc jak 5O a na uklouzaných kostkách to hezky jede. Jediná klika, že s enikomu nic nestalo, i ta paní co vlastnila auto měla kliku akorát poodešla k automatu na lístky. mě se ale z té rány udělalo docela zle, taky jsem si hned vzpoměla na svoji autonehodu.
12. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
ahojky těhulky

tak já měla dneska fakt odpočinkovej den,

nejdřív s malou na kontrolu k doktorce, uf naštěstí už je zdravá.

Pak valit domů, svačina, uvařit oběd, polívka a teď jsem mládě uložila.

Snad usne a bude klid, a ve 2 už by tu měl být manža, takže starosti se půlí, ale odpočinkovej režim asi vypadá jinak

Tux super jste to zvládli a 24 je za chvilku, uteče to a pak uvidíš, že už budou jen samé hezké zprávy

no a já se na prochajdu docela těším, přece jen jsme byli teď hodně zalezlé a na to nejsem zvyklá, takže hurá aspoň na krátkou prochajdu :slight_smile:
12. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz
autor
Ahoj Zoli to máš ale nabitý den, co, ale za chvilku budeš mít doma muže a budeš mít taky klid, neboj.
Holky budete slavit Valentýna?
12. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
jo bude klídek :dizzy_face: :dizzy_face:

No a ad Valentýn -nic horkého. Jestli nám babička pohlídá Terku chtěla bych si zajít s manžou na klidnej pohodovej obídek a kafíčko. No a pak všichni společně na nějakou procházku. Žádné dárky, nic jen si s manžou užít chvilku pohody a pak být všichni pospolu, na tom mi stejně záleží nejvíc :slight_smile:
a vy máte nějaké velké plány?
12. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz
autor
Zoli, asi to co vy, původně jsme měli jet k manželovým rodičům na oběd ale my se vidíme ted tak málo a ani ty víkendy už ne, tak jsem řekla, že nikam nejedem, že když bude mít volnou neděli, tak ji strávíme spolu, taky to vidím na obídek, kafíčko a možná to kino, láká mě ten Avatar v 3Dkině. Dárečky nejsou vůbec nutné, daleko dražší je pro mě přítomnost manžela.
12. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
Ahoj holky,
hurá už je pátek. Nějak toho bylo tenhle týden hodně a už jsem nějaká vyřízená. Že by začínala těhu únava?

Tux -- to jsem ráda, že to na krvi dopadlo bezbolestně :wink: Ze zápěstí mi kdysi taky brali krev a je to fakt hodně nepříjemný.

Foogy -- jen si pořádně užívej odpočívání dokud můžeš :slight_smile:

Zoli -- je mi jasný, že klidový režim s Terezkou je asi docela nemožná věc. Tak snad si trošku odpočineš až dorazí manžel. Určitě se na něho Terezka už moc těší, ne? Naše holky jsou vždycky jak utržené ze řetězu, když manža dorazí. A to je doma normálně každý den.

Na olympiádu se hrozně těším, ve Vancouveru mám tetu a byli jsme tam s manžou na svatební cestě. Takže budeme nostalgicky vzpomínat :slight_smile: To nám vynahradí i toho Valentýna, já na tenhle svátek moc nejsem, přijde mi to takové moc plánované, my si překvápka dáváme v průběhu celého roku :wink:
12. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz
autor
Heli, ahoj,
tak kanada musela být krásná, manžela to tam taky láká, hlavně sever a Aljaška, jenže já měla jednou sen že jsme na nějaké tůře a pak na nás běžel velkej medvěd, já běžela do chaty, popadla jsem kuš a chtěla jsem ho zabít ale byl už u mě..pak jsme se vzbudila, tak jsem manžovi řekla, že do kanady nejedu :slight_smile:

A jak je tobě? kdy tě čeká ta kontrola? mě těhotenství skočilo o 5dní dopředu, spletla jsem si datumy PM.
12. únor 2010 v 16:03  • Odpověz
Tuxi -- občas je mi těžko a jsem hodně unavená, ale nevolnosti jako takové se mi zatím vyhýbají. Ale taky se snažím pravidelně jíst, aby měl žaludek pořád co dělat.

To je fajn, že ti těhotenství skočilo dopředu, dozadu by to bylo horší :wink:

Jsem teď doma sama, manža vzal holky ven, tak mám konečně chvilku klidu :slight_smile:
13. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
autor
Pěkné pondělí holky,
jaký jste měly víkend? co valentýn, slavili jste svátek zamilovaných?

Já byla v sobotu na masopustu unás ve vesnici, kde máme firmu, mamka šla za čarodejnici. Šla jsem se jen mrknou a že natočím na kameru začátek průvodu, leč jim chyběl dokumentarista, tak jsem skoro 3 hodiny natáčela masopustní rej dokud mě nedošla baterka, byla jsem zmrzla jak hovínko, jsem se na to vůbec neustrojila, ale bylo to moc pěkný.
Neděli jsem si užila doma s manželem, konečně jeden den jsem ho měla doma, tak to bylo bezva, romantika taky byla, ona by byla stejně valentýn nevalentýn :wink:
15. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
ahoj Berušky, tady to nějak upadá :frowning2:

ale hold víkendy je tu prázdno, každý si užívá se svým miláčkem

Tux - super že aspoň neděli jste si s manžou krásně užili

Helli - jo ty začátky jsou těžký, to víš sama dobře a s dvěma princeznama ještě víc. Ale vydrž za pár týdnů ta únava snad už opadne

a holky - mám výsledky screeningu

JSEM ŠTASTNÁ, ČEKÁME ZDRAVÉHO BROUČKA A VÝSLEDKY JSOU LUXUSNÍ

downův syndrom - riziko - 1: 17000

edwardsův syndrom - 1 : 44000

a pataůův syndrom 1 : 145 000 takže parááááááááááááááááda. Jsem šťastná a tentokrát mě na plodovku nikdo nedostane
15. únor 2010 v 15:41  • Odpověz
nazdárek dobré ránko

žoli tak to gratulace žeje miminko zdravé :slight_smile:
16. únor 2010 v 07:00  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

Zoli moc gratuluju k báječným zprávičkám, to sis oddychla, co, tak at se vám dvoum daří pořád tak dobře :slight_smile:
taky doufám, v takové výsledky, už je co nevidět dostanu, ještě týden.

Nen, už se ti zlepšila nemoc? snad jo.
16. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
dobré ránko,

tux - dopadnou dobře, věř tomu.Chápu :frowning2: :frowning2: týden je pro těhulku hrozně dlouhá doba, vše se táhne, ale ten krásný výsledek po tom stojí za to. :dizzy_face: :dizzy_face: Stále držíme pěstičky a věříme, že Tuxík je naprosto v pohodě, jen došlo ke špatným výpočtům :wink:

Nen - ahojky, tak jak je marode?

no a kdepak se nám toulá foogynka? už se tu dlouho neukázala :frowning2: :frowning2: snad nerodí :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
nazdárek nemoc furt nic ten kašel je furt hroznej

tux uvidíš že výsledky dopadnou dobře :slight_smile:
16. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
autor
Holky já se moc nebojim, aspoň si to myslím :slight_smile: tak uvidíme. Včera jsem byla na zubní preventivní prohlídce, seděla jsem tam asi 3min, vše OK, a pak jsem jela navštívit kámošku s 10 a půl měs. klučíkem, je to dráček, už chodí, teda zatím za ručičky ale nic ho skoro nebaví krom chození, takže je to náročný, kor když si chceme pokecat ale šlo to oto jsem tam byla déle :slight_smile: ale malej je bezvadnej, usměvavej, tak jsem si zase užila mimčo nebo už batole??
16. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
tux - tak ty jsi byla včera na kukandě, jak to bude vypadat za rok :grinning:

a byl to nářez, co? :grinning: :grinning: jo hold obdobíčko, kdy si člověk neposedí ani nepokecá ale stejně to stojí za to :grinning: :grinning: no on už si člověk vlastně od toho období, kdy se děti rozlítají a nemají ještě stabilitu a neumí si sami trošku hrát, neposadí a nepokecá skoro vůbec :grinning: :grinning:

Nensy - snad už to trochu povolí, a ty bereš antibiotika,nebo jen nějaká samoléčba?
16. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
autor
Zoli, jojo byla jsem, je to číslo ale roztomilý :slight_smile: docela se toho bojim, zatím si vůbec nedokážu představit jak to budu zvládat s prací nejen ve firmě ale zároveň nějak fungovat i v domácnosti. No budeto záhul, to jsou asi poslední měsíce, co si odpočinu a pak už asi nikdy.
16. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
tux -tak pořádně odpočívej a nabírej síly na maraton.

A neboj není to tak hrozné, když miminku od začátku stanovíš nějaký režim, tak se dá všechno zkloubit i s domácností a prací, neboj :wink: ale je fakt že i to dítko musí patřit mezi ty spolupracující :grinning: :grinning:

Já už mám taky plány jak to všechno zkloubím a pak se asi budu hrozně divit, až to bude jinak :grinning:

přece jen Terince budou teprve 2 a půl až příjde další človíček tak to bude náročný. Malá vyžaduje ještě teď nějaký čas není na vše samostatná a navíc jí nechci odstrčit na druhou kolej protože příjde nový človíček. Takže mám v plánu s malou chodit plavčit a tančit do školičky pro malé děti aby věděla, že i pro ní mám vyhrazený svůj čas a že bude jen a jen náš. No snad to vyjde a zkloubíme to. Ale babička bude potřeba a spolupracující dítko též :sweat_smile:
16. únor 2010 v 11:32  • Odpověz
žoli beru antibiotika ale sou uplně k prdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tux máš vyfotit bříško at vidímejak ti už vyrostlo :grinning:
16. únor 2010 v 11:59  • Odpověz
autor
Zoli krásně jsi to napsala, samá pravda pravdoucí.
Nen, akorát bych vám vyfotila můj mega špek, na mě to bude vidět tak v 6 měsíci a to ještě není jisté :grinning:, to víš nemám ploché bříško jako zolda a foogy, to se ještě načekáte :slight_smile:
16. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz
a co už to na tobě pozorujou myslím rodiče :confused:
16. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
Nensy - tak to je síla, nám když už nic tak antíky zaberou vždycky a hned :stuck_out_tongue_closed_eyes: no snad už to brzo poleví, ty tuberáku :grinning: :grinning:

a Tux nerozesmívej, jsem málem vyprskla kafe na monitor - prej plochý bříško, když si sednu, tak je to slušná mischelinka :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz
autor
Nen, fakt, mám špek, takže můžu kamuflovat třeba do 6měsíce a nikdo nic určitě nepozná :sunglasses:
plochý břicho jste snad měli před těhotenstvím obě dvě, ne :slight_smile: a ted je na vás to těhu vidět což je jasný, jelykož já tam mám tukový polštář tak se tuxík pěkně pod něj schová.

Včera jsme řešili jestli je placenta růhledná a jestli mimčo vidí naše orgány, tedy ty okolo placenty, vím že má otevřené oči od 7měs.
16. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.