• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z hubneme z XXl těhulkují

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Tux - tak bříško jsem ploché nikdy neměla. ale pneušku nějakou výraznou taky ne. teda dokud jsem si nesedla a ono se to neshrnulo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

no a nad tím jestli mimčo vidí vše okolo jsem nikdy nepřemýšlela, ale myslím, že děloha průsvitná není, jen slyší všechny zvuky okolo. ...a vnímá to :slight_smile:
16. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz
tux a když budou ty výsledky příští týden OK, už to oznámíte rodině? :dizzy_face:
16. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz
autor
Zoli, oznámíme to fakt už příští týden :slight_smile: po té kontrole, to bude překvápko.
16. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
No to si myslím, že to bude překvapení a krásné :dizzy_face: :dizzy_face: a bude to i s fotečkou. :dizzy_face: :dizzy_face:

A já si uvědomuju jak to všechno hrozně letí. Malá má příští týden v sobotu 2 narozeniny :confused: :confused: to miminko, malé růžové a krásné se mi hrozně rychle vzdaluje a mění se ve velkou brebtu, mluvku a šikulku. Ale není to už miminkoooooooooooooo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
jako nikdo nikde, jo? tak mě malá chrápe já mám na vás čas a tady pusto, to je bordel :angry: :angry: :grinning:
16. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
autor
Zoli, jojo to bude překvápko a bude to i s fotečkou, doufám. Já už to prvotní nadšení mám za sebou a ani nemám tolik touhu to dál šířit ale nemůžeme jim to říct 2 měsíce před porodem, že :sunglasses:
Druhý narozeniny, toto letí kočičce, budete dělat oslavičku? a co dárečky už máte vybráno?
16. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
autor
Zoli jsem tu, s čajíkem a už snědenou bábovkou :slight_smile:
16. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
Tux - no letí to letí, bohužel :frowning2: no a dárečky budou asi ve větším.ael bude to vše co se jí bude hodit a co využije na dýl. Tak se hold jednou zozšoupnem a dopřejeme jí :slight_smile:

Chceme jí koupit nějaké první kolo - je to bez šlapek - něco jako odrážedlo pro větší
pak asi klouzajdu k dědovi na zahrádku a pak už jen nějaké drobnosti -

dostane krásnou chlupatou mikinku - růžovou - měli jí v TEscu teď po zimě za pár kaček a je fakt boží :dizzy_face:

a od babičky bačkůrky a pokladničku - na korunky. Ale uvidíme co objevíme - jedeme teď o víkendu do domu hraček a mě se tam toho bude líbit :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz
jo a na miminko se mi líbí tohle povlečení

http://www.mamitati.cz/index.php?men0=150&men1=187&list=1&prod=6183&detailSrc=Image/Zbozi/Hlavni/prod22070.jpg&detailRozmerL=475x640&usrCmd=details :dizzy_face: :dizzy_face: je v krásných neutrálních barvičkách, veselé a ještě takové vzdušné :dizzy_face:
16. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
autor
pěkný dárečky a fakt se budou hodit, to odrážedlo teda děti milujou aspoň co vím od známích a viděla jsem jejich ratolesti na tom řádit.
povlečení je moc hezký. zatím na takový věci moc nekoukám, ale těším se až koupím aspoň nějký první oblečení po kontrole. pandu už mám na poště, tak ji dnes vyzvednu.
16. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
tux já se odvážila koupit teprv teď první capáčky - Jsou krásné s tygříkem a modré :grinning: :grinning: tak nevím jestli počítám s klukem, ale spíš je to barvička pro obě pohlaví :slight_smile:

a pro talismánek si zajdi, ať tě i miminko opatruje
:slight_smile:
16. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25776888&tab=0

jo a do těhle kalhot jdu. Čekám až mi pán odpoví na jednu otázečku ohledně velikosti a jdu do nich :dizzy_face: :dizzy_face: jsou krásné, dají se nosit i v na jaře a v létě maminnka nadělá parádu :dizzy_face:
16. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz
autor
Zoli, kalhoty jsou fakt hezký, taky budu později pořizovat, zatím nemám problém.
16. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz
Ahoj holky,
dneska jsme zase celý den byly u kamarádky, má holčičku jen o kousek menší než Štěpi, takže byla sranda. Sice naše děti nebudou tak blízko u sebe, ale aspoň jsem si mohla představovat, jak kolem mě běhají 3 :wink: :grinning:

Zoli -- to jsou skvělý výsledky, moc gratuluju!
Je super, že máš v plánu různé akce pro Terezku, bude hodně důležitý, aby tě měla někdy jen pro sebe. Taky se u nás osvědčilo, že jsem třeba s kočárkem vyslala manžu a sama jsem zůstala s Kačenkou. A taky jsem četla dobrou radu, že když přijdou příbuzný okukovat miminko, tak by se nejdřv měli vždycky věnovat staršímu sourozenci a pak teprve mimču. Ale myslím, že z Terezky bude velká pomocnice, přeci jen holčičky to mají nějak dané a bude si moct všechno zkoušet třeba na panence. Kačenka vehementně všechny panenky kojila :grinning:

Já mám občas strach jak mimi přijme Štěpi, je fakt velký mamánek. Je docela samostatná, hodně věcí umí díky tomu, že je okoukala od Kačenky, takže se třeba obleče a tak, ale nejdraši by se pořád chovala a byla u mě. Tak snad zase o něco dospěje, ještě má dost času :slight_smile:

Bříško u mě zatím nehrozí, teda já už ho mám, ale to není mimi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: I když mi jsou mi kalhoty občas nepříjemný, ale to je spíš tím, že si přpadám nafouklá a občas s žaludkem na vodě.
16. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz
tux - tak to máš dobrý, že máš dost místa. Já všechny kalhoty OK, ale přes ten pupek to prost nedopnu :sweat_smile:

tak kalhoty objednány a zítra by měly být na cestě :dizzy_face: :dizzy_face: s v nich potom fotnu :slight_smile:

Helli - taky myslím, že malá bude pomocnice. Dneska v mateřském centru jsem dostala do ruk 4 měsíční miminko, maminka si potřebovala odskočit no a to byla nádhera, malá přišla,dělala mu malá a pak té malé princezně furt nosila hračky :slight_smile: tak mě tak dojala, že je taková hodná a chce pomoct :dizzy_face: :dizzy_face:

a Štěpánka je teda šikulka, když už se umí obléct, to my se o to jen pokoušíme, ale musím pomáhat :grinning:

a co podařilo se malé rozkojit :grinning: :grinning: - to mě rozesmálo

a já se taky v 7 tt cítila hrozně nafouklá a už mě škrtily gatě u knoflíku :sweat_smile: :confused:

a dneska mi volal pán z té hudební školičky pro děti a můžem se přijít podívat na zkušební hodinu už 2.3. a když se to malé bude líbit, můžem do června nastoupit :dizzy_face: :dizzy_face: tak by to bylo moc fajn, teď by jsme se s tím seznámili a od září nastoupila už do známého prostředí a babička by kočárkovala zatím co já bych trávila tu hodinku s maličkou :dizzy_face:
16. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
no teda holky, co to je ? jak to že máte všechny ačko? se tady netěhulkuje nebo co? :frowning2:
17. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz
tak za celej den nikdo? :frowning2: to je bída :unamused:
17. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
nazdárek dobré ránko

koukám a foogy už tady dlouho nebyla co jestli aby to na nínáhodou předčasně nepřišlo no snadne a je holka v pořádku
18. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
ahojky nen,

jak je? už je to lepší

Foogynka na nás prdí,občas ji tu zahlédnu na jiné diskuzi, ale sem moc nezavítá, hold asi žije v euforii balení do porodnice a všech příprav na miminko, přece se jí to jen rychle blíží :dizzy_face:
18. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
ahoj žoli kašel furt stejný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz
Nensy - no to už je nějak dlouho ne? :frowning2:
18. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
nazdárek dobré ránko

no žoli už 14 dní a furt se mětodrží :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 v 07:46  • Odpověz
ahoj Berušky,

tak vyrážíme do hor - do Jeseníků za dědou a v neděli jedem do velkýho obchodu s hračkama malé koupit nějaké dárečky k narozeninám :dizzy_face: :dizzy_face:

tak se tu mějte fajn a v pondělí se ukážu.

doufám, že tu nebudu sama :slight_smile:
19. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
Ahoj holky,
hlásím, že mi není nic moc, žaludek se zklidní jenom když do sebe něco láduju :unamused: Ale navíc to nesmí mít jen tak něco, momentálně se mi nejvíc líbí rajčata :slight_smile:

Zoli -- koukala jsem na ty kalhoty a vypadají fakt moc pěkně. Mně teda zatím stačí obyč kalhoty, ale časem taky dojde na těhu.

Jinak Kačenka je marod, včera i dneska měla 38,8 stupňů, tak čekám co se z toho vyklube. Ale zatím normálně jí, je veselá a hraje si. Tak uvidíme.
19. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz
Ahoj holky neprdím na vás, ale nestíhám....
Celý týden jsem lítala do města a zařizovala různé věci, v pátek jsme byli celý den v Praze, dneska u našich. Ke všemu mu není moc dobře - mám vysoký tlak a dost brutálně mi natékají nohy a musím si hlídat bílkoviny. Celou dobu jsem měla tak krásný těhu a teď na konci se to tak zhoršilo!
Musím říct, že už bych byla ráda, kdyby mimi třeba příští týden vykouklo.

Jo, byli jsme na velkém UTZ, čmelda už váží 2600 g a obvod hlavičky má 31 cm, takže od úterka, to budu 35tt, začnu trénovat s epinem a pít maliník.
Tento týden tady s vámi budu víc.
V pondělí jdu teda odpo do nemocnice na vyšetření, ale od út budu doma, budeme tady mít dělníky na sádrokartony, tak je budu hlídat, tak s vámi víc pokecám :wink:
20. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz
teda foogy to už je kusanec co :grinning:
22. únor 2010 v 07:52  • Odpověz
ahoj holky, zase jsem po sto letech nakoukla a koukám, že Hela je v očekávání :dizzy_face:
o fogy samozřejmě vím a o Zolikovi už jsem to taky zahlídla.
Všem vám gratuluju. :dizzy_face:

Já jsem na tom s hubnutím špatně, tak k vám ani moc nelezu, jak mi je stydno.
Momentálně mám ještě víc než když jsem s váma loni (nebo vlastně už předloni) začínala.
Jak jsem tenkrát byla mezi těmi, co docela hodně zhubnuly, tak teď jsem nejspíš největší břídil :sweat_smile:
Moje zhouba jsou dorty s mandlovou hmotou, které už rok peču (momentálně i na zakázku) .
Při pečení musím ochutnávat krém a když zbyde, tak užírám. Když peču někam , kde na oslavě budu, tak si vždycky dám s ostatníma, pak dost ponocuju a v noci mě chytá mlsná...
taky se málo hejbu a každou chvíli jsem na nějaké akci, kde se s prominutím žere (a já neodolám)
no prostě všechno špatně a to bych letos taky ráda otěhotněla.
S tou váhou ale co mám teď si to nějak nedovedu představit.
Mám skoro jako když jsem šla rodit Tondu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a né a né se znova nakopnout. Vůbec nevím, kde vzít to odhodlání, co jsem měla tenkrát s váma.
Na jednu stranu chci zhubnout, abych mohla být zase těhotná, na druhou stranu mě druhé těhotenství naprosto demotivuje k nějaký akci....když vím, že to co bych teď pracně zhubla zase naberu... :sweat_smile:

No, snad to nějak zvládnu. A pokud otěhotním, tak nenaberu dalších 20 kilo. To už bych pak asi chodila kanálama... :pensive:

Omlouvám se za výlevy, mám z toho teď zase depku a vím, že vy mě pochopíte.
Mějte se všechny skvle, a´t se vám dobře těhotní a dobře rodí :grinning:
22. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
ahojky Berušky,

no to jsem ráda, že jste zase zavítali a já tu netrpěla samomluvou :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Foogynko - tak na sebe dávej hlavně pozor, hlídej se a mimískovi dej ještě čas, ať se pěkně dopeče. Všechno má svůj čas. Ještě aspoň 3 týdny :wink: A jinak maliník doporučuju, Epino jsem neměla, tak nevím,ale určitě máš načteno z diskuzí tak víš, že je to fajn a hodně to pomáhá :wink:

a čmelda je teda kusanec

Helli - no v 8tt je na těhu kalhoty asi ještě brzy ale pro mě to byla už taková velká úúúúúúúúleva, než se ve všem škrtit :slight_smile:

Petru - ono dlouhodobě to vydrží málokdo. ONo se dá hubnout pár měsíců, ale když se to pořád táhne a ty výsledky furt kolísají, kolísá i ta vůle a člověk se snadno nechá stáhnout zpět do běžného jídelníčku, hřešení :frowning2:
Budu držet pěstičky ať se nějaké to kilečko s jarem teď dostane dolů a než se přidáš k nám tak ať je to lepší.
Ale jinak tě tu kdykoliv uvítáme a budeme rádi za každou těhulinku :dizzy_face:

Jinak my byli o víkendu u dědy v Jeseníkách a bylo nádherně. Jinej vzdoušek, hned mi chutnalo a přibrala jsem za 3 dny půl kilča :sweat_smile: :sweat_smile: mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale co hlavně že bylo fajnově. Terinka si pořádně zabobovala, vyprochajdovala a včera jsme jí pokoupili spoustu dárečků k narozeninám a i miminko dostalo 2 hračky do kočárku a na žužlání sametovou knížku :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak myslím na Tuxinku a držím jí tenhle týden mocinky palečky. Tux ve středu se dočkáš :dizzy_face: :dizzy_face: a uvidíš že je tuxíček zdravoučký a v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face:
22. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem dneska byla u dr. a všechno je jak má být!!! :grinning: Mimi odpovídá přesně na den MS, takže super. A hlavně je tam jen jedno! :grinning:

Foogy -- tlak a ty bílkoviny, to není moc sranda, co? :confounded: Dávej na sebe velký pozor a snaž se mít nohy nahoře. Myslím, že ještě nějaký ten týden by mimi u tebe mělo vydržet, přeci jen ať má dobré startovací podmínky :wink: Vůbec nechápu, jak ti to tak rychle uteklo, že za pár týdnů už budeš držet mimčo v náručí :slight_smile:

Petruna -- já si taky pořád říkala, že nejdřív zhubnu a pak se dáme do toho těhu. A každý měsíc, když jsem dostala MS, tak jsem sice byla zklamaná, ale říkala jsem si, že mám aspoň další měsíc k dobru na hubnutí. A po pár dnech mě motivace rychle přešla, protože jsem si, stejně jako ty, říkala, že kdy chci otěhotnět, tak už to ani nemá cenu. Takže jsem pořád na stejné váze a vůbec se mi to nelíbí. Ale jsem rozhodnutá, že po porodu se sebou něco udělám, protože pak už nebudu mít žádnou výmluvu, neboť další dítě už fakt ne.
S těma dortama to máš fakt těžký, mně stačí, když něco vyrábím párkrát do roka pro rodinu. Kdybych to dělala častěji, tak už ani neprojdu dveřmi. Tak moc držím palce, ať se ti v hubnutí opět zadaří, však jsi nám všem loni ukázala, jak vypadá pevná vůle! :slight_smile: A pokud se rozhodneš pro těhu, tak budeme pak zase hubnout všechny spolu :grinning:

Zoli -- co jste Terezce pořizovali k narozkám, nakonec to odrážedlo? Já nějak vůbec nevím, co by se hodilo Štěpánce. Jak už máme Kačenku, tak mi přijde, že takové ty "klasické" dárky už doma máme.

Tuxi -- středa už je za rohem, určitě bude všechno v naprostém pořádku!
22. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz
Holky, jsem zpět z nemocnice a nič moč...
Změřili mi tlak, zkoukli moč, natočili monitor (to byla krása, to dají dvě placky na bříško a sledují, jak se mimi hýbe a je to se zvukem, tak to je sranda, jak to tam škrundá, hihi no a vzali mi krev a chtěli si mě tam nechat, nakonec jsem to ukecala do zítřka. Že se uvidí zítra dle krve, ale prý si mám radši připravit tašku
Nezdál se jim tlak, prý je to hraniční. Normálně by si mě tam prý nechali, ale že jsem to řešila se známou, tak mě ještě do zítřka nechala doma, uvidíme dle krve.
22. únor 2010 v 17:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.