• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z hubneme z XXl těhulkují

(Zamčená)
31. ledna 2011 
ahoj Foogynko,

no tak to teda není moc pozitivní :cry: snad krvička vyjde dobře a přece jen budeš moct být doma. Pak se nám určitě ozvy jak jsi dopadla, buď přímo sem nebo přes sms. A monitor je nádhera, taky jsem si ho vychutnávala...a z čeho mají doktoři strach ? z preeklamsie? Nebo vysvětlili Ti to?

chjo, jsou to trable celé těhu OK a teď takové nervíky. Budem tu na Tebe myslet a držet Ti palečky ať je vše OK a hlavně ať je čmelda v pořádku :wink:

Helli -ještě jednou gratuluju ke kontrole :dizzy_face: :dizzy_face: a snad vyjde do 3tice chlapeček a když ne tak manža bude jako král :grinning: co krásné 3 dcery měl :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jo a Terce jsme pořídily tuhle klouzajdu - teda hodně podobnou

http://www.maxikovy-hracky.cz/katalog/hracky-na-zahradu/skluzavky/klouzacka-boogie

odrážedlo - motorku - pro děti od 2 let. To první kolo jsme nechali na příští rok, sponky do vlásků, od babičky dostane bačkůrky a pokladničku, pyžamko pro velké holky - není to overal ale dvoudílné, aby mohla chodit čůrat,
trička a od druhé babičky - tuhle supráckou soupravičku - jestli teda stihne dojít :sweat_smile:
no a od druhé babičky tuhle prďáckou soupravičku
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30761892&tab=0
22. únor 2010 v 18:31  • Odpověz
Simčo - si pamatuju, jak jsme loni řešily první narozeniny Terinky. Letí to neuvěřitelně!!!

Heli - paráda, jak ti dopadla kontrola! To mám radost!!!!

Simí - monitor byl úúúžasnej! Jsem byla fascinovaná, že jsem nebyla schopná si ani číst :grinning: Škoda, že to nemohl slyšet manža, ten by z toho byl naprosto dojatý..

A díky za palečky, já věřím, že to bude OK! Je to zvláštní, ale jsem dost v klidu! Všichni kolem plaší - mamka, manža, kámošky a já jsem pořád psychicky v pohodě. Asi je to tím, že vím, že kdyby se teď mimi narodilo, tak by to už vůbec nevadilo, tak asi tím jsem taková klidná.

Simčo - jůůů, Terinka se má! To jí závidím!
22. únor 2010 v 19:13  • Odpověz
foogy a kolik jsi měla ten tlak, když už je hraniční? mě takhle ve 34 a 36 tt taky blbnul a měla jsem přes 130/92a nikdo to neřešil....
a ke konci zase klesnul na nějakých 118 na 80 a byl klid, tak jestli to není jen nějaký výkyv. NO snad to bude oK.

Zítra nám přijď říct, ju?

Foogy no jo letí, už má ročky 2 a za chvilku přibyde i 2hý sourozenec :slight_smile: mazeeeeeeeeec :grinning:

jdu koupat a krmit dravé zvížo a pak zase nakouknu :slight_smile:
22. únor 2010 v 19:22  • Odpověz
zoli - měla jsem 130/95 a to už mám týden. No a k tomu ty šílený otoky, tak proto to asi řeší.
Nechtějí to podcenit. Na druhou stranu dobrý, protože ten můj doktor na to prdí, tak aspoň teď mám pocit, že je o nás postaráno.
22. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz
nazdárek dobré ránko

foogy to je milíto ale zase pokud by to nekleslo tak je lepší když si tě ohlídaj v nemocnici kdyby náhodou něco ale určitě to bude v pořádku :slight_smile:

žoli klouzajda moc hezká :slight_smile:
23. únor 2010 v 07:26  • Odpověz
foogy já měla při lukášovi tlak 100/50 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
dobré ránko,

no tak když máš ještě hnusný otoky, tak je lepší když si tě pohlídají, lepší než aby něco zanedbali

nen - díky a malá už jí má složenou v pokojíčku tak na ní řádí. Tenhle dárek hold dostala o pár dní dřív, blbě by se někam schovával a uklízel :grinning:

no a co ty už je líp?nebo furt chrbleš?
23. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
Ahoj kočky jdu vás pozdravit.
Foogy doufám, že se ti ten tlak spraví a nebudeš muset do nemocnice dřív než v termínu.
Zoli krásný dárečky, to se Terk abude mít.

Od včerejška mám migrénu, lehčí ale bez léků to je úmorný, mažu jen spánky a čelo migrenolem, nic víc, taky jsem spala 14hodin a stejně mě pořád bolí.
23. únor 2010 v 09:59  • Odpověz
Ahoj holky!
Ráno jsem se vzbudila a nic moc, tak mě manža hodil do města a nechala jsem si změřit tlak a 155/100. Taky se na to cítím, takže mě to ani nepřekvapilo.
Tak jsem volala té známé, říkala, že krevní obraz OK a ať zavolám za 2 hoďky ještě na jaterní testy. A ať si pomalu balím tašku, že to vypadá, že mě bude muset odpo manža dovézt na hospitalizaci. Včera jsem si to nedokázala představit, ale dneska se fakt necítím, takže klidně pojedu.
23. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
Foogy, tak to mě mrzí ale hlavně že budeš pod lékařským dohledem, at se ti brzo uleví kočko.
23. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
foogy - no tak rychle dobal a jeď. Lepší když budeš ty i čmelda pod dozorem odborníků :slight_smile: a pak dej vědět jak dopadly jaterky . Snad to bude OK. Ale nemá cenu si zahrávat. Myslíme na Tebe a posíláme pohlazení tobě i čmeldovi :slight_smile:
23. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
Holky, díky moc!!!
Teď mi volala ta známá, ať přijedu, že je to na hospitalizaci, že mě chce mít doktor pod kontrolou a já jsem za to ráda! Teď už nejde jenom o mně, ale hlavně o čmeldíčka, aby byl zdravé miminečko.
Ale je prý možné, že mi nasadí nějaké léky a za 3 dny mě pustí domů, tak uvidíme.
Beru si s sebou nb, tak vám napíšu, papa
23. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
Foogy tak at jsi s čmeldou co nejdřív vpořádku, držíme palečky, hezky se tam zabydly ale ne nadlouho :slight_smile: šťastnou cestu vy dva.
23. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
Foogy, držím palečky ať to dobře dopadne.
23. únor 2010 v 11:24  • Odpověz
heli, zolik : díky...
doufam, ze ted do jara shodim aspon neco malo a ze se mi v pripadnem tehotnestvi podari pribrat jen treba do 10 kil...
heli : ja treti zatim neplanuju (jedine za par let, kdyz na tom budeme dobre financne a ja zdravotne), tak se taky tesim, ze po druhem mimcu se do toho poradne opru (uz s tou motivaci) a podari se mi to minimalne tak jako loni...

Nemam moc cas stihat vic diskuzi (krafu nejvic na opicich), tak vas zdravim , vsem preju bezproblemove tehotenstvi, pohodove porody a potom bezproblemove hubnuti.
Urcite na vas zase kouknu, jak se mate, pripadne nahlasim, az budu taky v ocekavani :wink:
23. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz
nazdárek všem

foogy to je mi líto ale jak sem říkala aspon budeš pod dohledem :slight_smile:

žoli kašel furt stejný

jinak sem si dneska volala na tu plastiku tak mi to pojištovna schválila ty prsa tak to je super tak 16.května nastupuju :grinning:
23. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz
Nen, ty se ale máš s těma prsama, taky bych chtěla, kor ted :slight_smile: ten kašel ti snad už dá pokoj, to trvá docela dlouho.
23. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
ali sem ráda už se těším to bude uleva :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo už tři týdny asi zítra zaskočím k dr at mi něco na to dá
23. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz
Nen, to bys asi měla, je to už dost dlouho :unamused:
23. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz
to jo ale sem jak tuberák
23. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
Ahoj holky, tak se hlásím už z nemocnice.
Změřili mi tlak, natočili monitor, udělali UTZ - představte si, mimi má stejnou váhu a stejné cm jako minulý týden a teď už ležím na pokoji. Naštěstí jsem tady sama a u okna, tak jsem šťastná!!!
Akorát nemám TV, půjčují jí na recepci od půl 1 do půl 3 a manža pro ní šel o půl 3 a už měl smůlu. Tak to dneska musím vydržet bez ní.
Jo a čmeldovi se tady nelíbí, budu ho muset uplatit nějakým zákuskem
23. únor 2010 v 15:56  • Odpověz
nensy - ty dostaneš nové prsa k mým narozeninám :grinning: To je ale náhoda!!! Hihi.

ali - zítra, viď? Jak se cítíš?
23. únor 2010 v 15:58  • Odpověz
Foogy, tak se drž.
23. únor 2010 v 16:07  • Odpověz
medve - díky, jojo, bude to dobrý! To je přeci jasný!
Holky, počkejte, ještě budu přenášet :grinning:
23. únor 2010 v 16:34  • Odpověz
foogy a to nák vadí že má mimčo stejnou váhu a cm :confused:

fakt jo foogy ty máš zrovna narozky tak to je teda náhoda :grinning: a už ti řekli costebou budou dělat :confused:
23. únor 2010 v 18:16  • Odpověz
foogynko, zdravíme, hlavně že jste s čmeldou v pořádku a pěkně pod dohledem. A k tomu přenášení. nevím jestli tě nechají, když máš takhle vysoký tlak. To si spíš myslím, že by tě hlídali a porod vyvolali v termínu. A to je zvláštní že má čmelda pořád stejně. Malá za poslední měsíc přibrala 1 kg své váhy. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nensy - tak to moc gratuluju k novým prsenkam. Super, to už z Tebe bude kočka k nepoznání. Nejen že jsi tak nádherně zhubla ale ještě Ti udělají prsa a gratis. No to nádhera

Alisku - zítra na Tebe budeme moc a moc myslet, držet palečky a pěstičky a všechny co máme. Drž se holka a hned nám přijď říct, jo? :slight_smile:

My byli odpolko u kamarádky na oslavě narozenin jejího synka a bylo prima. Děti si krásně pohráli a já sežrala 2 kousky dortu - jak byldobrý :sweat_smile: :sweat_smile: to zas bude váha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 v 18:46  • Odpověz
Ahoj holky,

teda foogy to jsou zprávy! :astonished: Ale je dobře, že jste pod kontrolou, i když chápu, že doma je to samo lepší. Ale kdyby něco, tak se o vás do minutky postarají, takže je to takhle lepší. Moc držím palce, ať se to třeba ještě o hodně zlepší a pustí vás nakonec domů.

Já se dneska v noci pěkně vyděsila, protože jsem začala špinit, ale přes den už nic. Tak si říkám, že by to mohlo být třeba z té včerejší kontroly, protože mi doktorka dělala i cytologii. Ale je divný, že by to začalo až v noci... Taky jsem včera byla na aqua aerobiku, ale trošku jsem cvíčo flákala, navíc ve vodě vlastně nejsou žádné poskoky, tak nevím. No každopádně teď budu pár dní na trní, jestli se to nevrátí a pokud jo, tak pomažu k dr.

Zoli -- díky za tipy na dárky, hned se na to mrknu. U nás teď nejvíc letí plastelína, tak určitě bude i mezi dárky :slight_smile:

Nen -- teda ty už máš datum! To jsem moc zvědavá, jak budeš spokojená a jaký to celý bude. Menší prsa je můj sen, ale nevím, jestli někdy najdu odvahu :wink:

Ali -- ve druhém těhu jsem vyloženě trpěla na migrény, měla jsem to místo nevolností a bylo to pěkně hnusný. Tak doufám, že se ti brzo uleví a hned tak se migréna nevrátí. Zítra dej určitě vědět, věřím, že přijdeš s dobrými zprávami!!!
23. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
A ještě jedna malá perlička -- Kačence jsme už řekli, že budeme mít miminko, tam mi každý den nadšeně šahá na břicho, jestli už jako mimi kope :grinning: :grinning: To si ještě chudák chvilku počká :slight_smile:
23. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
pěkný večer kočky,
hlava už OK ale trvalo to, člověk si pak oddechne a cítí se jako znovuzrozený když je po bolesti. Na zítřek se už těším i netěším, to kdyby byly špatné zprávy, určitě dám co nejdřív info.
Heli a já doufala, že migrény mi dají pokoj aspoň počas toho období, tak asi ne páč to je už druhá :rolling_eyes: .

Foogy, tak ses už zabydlela jo, bezva že máš soukromý a tv neva, pust si neco z netu na ct nebo dvd do pocitace :slight_smile: taky jsem to tak delala, kdyz jsem lezela v nemocnici.

Zolicku, dekuju za povzbuzení :slight_smile:
23. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
nazdárek obré ránko

jo holky prsa se už těším to budu mít ještě aspon o 3kg mín :grinning: no a pak ještě to břicho a mužu dělat modelku :grinning: :grinning: :grinning:

foogy tak jak je :confused:
24. únor 2010 v 07:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.