• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z hubneme z XXl těhulkují

(Zamčená)
31. ledna 2011 
ali taky na tebe budu myslet určitě to dopadne dobře :slight_smile:
24. únor 2010 v 07:17  • Odpověz
Ahoj holky

ali - držím všechny pěsti!!!

Holky, já v noci moc nespala - jsem se pořád převalovala, docela dost mě bolela hlava a zabrala jsem ve 3 ráno a v 5 mě vzbudili na tlak.... Ale k snídani byly 2 loupáky, vitakáva a pomík - ňam, to jsem si dala! Hned mi to zvedlo náladu. A už jsem dostala první lék na tlak, tak doufám, že hajzlík klesne!

zoli - no, říkali, že tady měli minulý týden dvě holky, tlak 240/140 a brali je císařem. Ale já doufám, že to u mě nebude tak hrozný, že se tělo umoudří, tlak klesne a půjdu domů :wink:

heli - a tak je Kačenka nadšená, že bude další sourozenec? To je krásný!!!!
Jo, já po 3 kontrolách taky špinila a jednou teda dokonce dost krvácela, tak neboj, miminko je určitě v pořádku!!!!!!!
24. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
Alíííííííí - držíme ty palečky

Nensy - nepruď jo? s tou modelkou :grinning: :grinning: my budem taky po porodu modelky ale zase xxl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a začne nové kolo hubnutí :sweat_smile:

Foogynko - no hlavně že byla aspoň dobrá snídaně. A tlak se snad umoudří a půjdeš ještě domů. Už takhle se ten konec táhne, tak tě tam snad moc dlouho zadržovat nebudou :slight_smile:
A teda ten tlak co jsi psala tak hnus, se nedivím že by to holčiny mohlo pěkně zkolit. To je císař lepší varianta.

Helli - no tak to je Kačenka hodná jak se takhle těší. Je to žůžo, co? já jsem z malé taky u vytržení jak se těší hladí bříško a když jí to člověk připomene, tak říká že musí dávat pozor, protože je mimi v bříšku :dizzy_face: :dizzy_face: jsou to zlatíčka ti starší sourozenci :dizzy_face:
24. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
Ahoj kočenky, kontrola dopadla výborně, podrobnosti máte v IP :wink:
24. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz
já ci tak IP :angry:
24. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
Nen, ty budeš ale kočena :slight_smile: se nám pak musíš ukázat at slintáme :slight_smile:

Foogy, co v nemocnici? nezlobi te? tlak snad brzy klesne a pujdes domu, aspon si to tam okoukas nez pujdes rodit :sunglasses:, to uz budes vedet co a jak.

Holky dekuju za podporu, fakt jsem se bala ale nakonec to dobre dopadlo :slight_smile: aspon tentokrat.
24. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
nebojte holky pak hodím to foto :slight_smile:

ali tak to je dobře :slight_smile:
24. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz
Ali - žádný příště -teď už bude všechno dobré neboj :wink: :dizzy_face:
24. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz
Zoli, snažím se v to věřit ale znáš to, ty nervy :grinning: :sunglasses: potvory jedny
A co dnes provádíte vy? venku už je omnoho tepleji, unás bylo v poledne 8st. :slight_smile:
24. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
no malá se teď živí. má polívku a za chvilku vyrazíme na prochajdu. Chci se jí podívat ještě po nějaké pěkné knížečce a po číslu 2 na dort jako svíčkku :wink: takže máme i nějaký ten cíl :dizzy_face:
24. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz
Dobré odpoledne.
Jak válčíte s kilíčkama?
Já mam dole pořád to kilo a čtvrt, upřímně.... Docela jsem to porušovala, tu dietku, ale zase se cejtim líp a mam například pod prsama o 6 cm míň, přes boky o 3 a tak. Takže jde to dolu... Jupíííí.... konečně něco. :slight_smile:
A až začnu cvičit, bude ještě líp. :wink:
24. únor 2010 ve 14:29  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak je? Foogy už se ti to lepší? máš za sebou druhou noc v nem..
25. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
ahojky - no snad se nám Foogynka brzo ozve, že je s čmeldou OK

já nestíhám byli jsme s Terkou v Mateřském centru si zase pohrát. tak malá odpala a já mám klídek. Hurá

a včera jsem se venku už navnadila na jaro, bylo příjemně, tak jsem pokoupila drobné blbůstky na jarní výzdobu a po víkendu se na to vrhnu ať to tu mám už hezky jarní :dizzy_face:

a já už chci aby malá zase spala normálně. je to opruz, je teď úplně nějaká rozhozená. Dneska spala od 20 do půl třetí, pak do 5 nic - nechtěla - za to chtěla čůrat, kakat, pít a číst si a pak v 5 odpadla a vstávala ve čtvrt na 7 takže fakt luxus noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: když nevstávám 6 x tak sice jen jednou ale na 2 a půl hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Ještě chvíli takové tempo a padnu
25. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz
Ahoj Zoli, no máš to holka těžký, snad se malá umoudří a nechá tě vyspat. Já teda výzdobu nikdy nijak neřešila, na lustru nám ještě visí jmelí, taky ho co nevidět uklidím z dohledu.
25. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz
Ali - no mě to zdobení domácnosti taky chytlo až v poslední době, do nedávna mě něco takového teda vůbec netankovalo. To až teď co jsem doma každý den tak mám pocit, že je to tu s tou sezonní výzdobou takové hezčí :dizzy_face:

No a malá už by se fakt srovnat mohla, už to její nespaní trvá asi měsíc a já už padám docela na hubu, v noci moc nespím, přes den jí musím zabavit a dodělat všechnu práci a pak večer nemůžu usnout protože jsem už přetažená usínám v 23 hod a po půlnoci to začíná. Buzení až do rána :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale musím to zvládnout nic jinýho mi nezbývá
25. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
Zolicku, já mám naivní představy o spánku dětí, dám pusu, pohladím, přikryju, zhasnu světlo a šmitec, spí se i přes odpor potomka, no uvidíme v praxi, budu vás informovat až to přijde :grinning:
Já jdu za hodinku ke kadeřnici, potřebuji to už zkrátit a v pondělí zase k zubaři a žádná preventivka to už nebude, vylomil s emi při žvýkání žvejky kus zubu, nechápu, vůbec jsem zuřivě nežvýkala. :angry:
25. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz
Berušky - nestíhám :wink:

Noc docela dobrý, sice jsem se párkrát vzbudila, ale spala jsem, ale zase v 5:15 přišla sestra na tlak - mazec a pak se 45 minut nic neděje, tak usneš a v 6:00 přijde druhá sestra, jestli nechci vyměnit povlečení - nechci, tak se opět 45 minut nic neděje - pak jsou léky, snídaně a vizita.
No a o půl 10 ráno se uvolnil nadstandart, tak jsem se přestěhovala, než jsem si vybalila, pak byl obídek, jedna kamarádka, druhá, dala jsem si sprchu, umyla vlasy... :wink: Utíká mi to :wink:
Ale tlak pořád neklesá, pořád se hajzlík drží 140-130/95-90.
Ale na nastandartu je to pohoda - mám tady TV, hifi, ledničku, konvici, termosku, krásné nádobí, vlastní sprchu a WC a je tady rozkládací křeslo, kdyby tady chtěl manža přespat. Tak dobrý, ne?
Chtějí za to 400 kč za den, to jde.
25. únor 2010 v 15:55  • Odpověz
Foogy ahoj, ty seš jak na hotelu a se zdravotní péčí :grinning: a jak se cítíš? ten tlak snad poleze dolů, držíme palečky.
Já jsem už ostříhaná a doma.
25. únor 2010 v 16:59  • Odpověz
ali, Bys nám mohla hodit nějakou fotečku, ne?
25. únor 2010 v 17:09  • Odpověz
ali - fotečku!!!

Joo, tady je to fakt jak hotel :wink: Je to fakt paráda!

No, teď večer mi naměřili nižší tlak, ale to včera navečer taky a ráno byl zase vysoko, tak si nedělám naděje, pač včera jsem si je dělala. Zítra je velká vizita, tak uvidíme.
Holky, ale neuvěříte, jak to tady hrozně rychle utíká, fakt. Já nemám čas ani na net, číst si....
25. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
nazdárek dobré ránko ¨

foogy ty nadstandardy sou dobrý
26. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
Ahoj holky, tak mám po vizitě.
Ještě si mě tady nechají. Ale jsem s tím nějaká smířená či co. Ono to tady fakt docela utíká, tak mi to ani nevadí.
A primář je strašně milej a povídal: no, včera ráno jste měla tlak 145/95 a to tady ležíte. Bych chtěl vidět, když vás pustíme domů, začnete uklízet a za 2 dny vás tady máme zpět. Je ale fakt, že já bych doma poctivě ležela. Sice mě to nebaví a otravuje, ale jsem v tomhle rozumná, vím, že to dělám pro mimi. No, ale mám se tady jako v hotelu, neuvěřitelně to utíká, chodí návštěvy - tak houby zle.

Jo, holky, ráno v 5 mě zase přišli budit a čmelda dostal takovou škytavku - takhle sebou ještě neškubal. A já na něj: Taky se ti to nelíbí, viď? A on: Škyt. A já: To mě taky ne, ale musíme to vydržet, víš. Schrupneme si pak před obědem. A on: Škyt To se mi líbí - tak malej a už komunikuje
26. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
Ahoj holka naše, tak si to tam teda užíváš. Primář je srandista :slight_smile: Ale tlak máš docela vysokej, ono není radno si s tím zahrávat, ale vy to s čmeldou zvládnete. To budezní je fakt debilní, nechápu, že s tím za 20 let nebyli schopní něco dělat, jinde se tohle opravdu nepraktikuje.
26. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
Fotečku vám dodám, už mám něco vybraného z dovolený tak to sem pak umístím. účes já ted rok neměnila ale změnu by to chtělo ale počkám na jaro.
26. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
foogy - no tak to se pěkně čte, že je Ti i přes nemocniční prostředí docela dobře a hlavně že to pěkně utíká :slight_smile: :slight_smile: ahlavně jsi s čmeldou pěkně pod dohledem. Takže taky fajn :dizzy_face:

Ali - určitě dolož nějaké fotečky ať se kochnem. :wink:

No a ty idylické představy o spaní dětí si zatím ponech. :slight_smile: U nás vše probíhalo taky ok, než začly růst zuby, přišly první nemoci a celkově nějaký neklid s věkem. Malá od 14 měsíců kdy v noci nevyžadovala mlíčko prospinakala celé noci ve svém pokojíku, byla hodná spala 12 hodin v kuse. A teď nespím víc ja 5 hodin denně. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska sice spala v noci ale vzbudila ve ve třičtvrtě na 5 a konec. Teď se dívá na pohádku, leží na gauči a už je teda vláčná a brzo usne. Ale já jdu zase vařit. Odpolko přijede manža, tak ať má aspoň něco k snědku...

ale abych pravdu řekla, mám toho fakt už dost, toho spánku je hrozně málo, trvá to dlouho a já cítím jak hrozně už sem slabá a melu z posledního :confounded:
26. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
Zoli, ahojky,
u mě se není čím kochat a to nejsem nikterak sebekritická :slight_smile: Idylické představy mě asi neopustí oto to bude větší šok. Zoli, co nastolit trošku přísnější režim, měla bys nakonec myslet nejen na malou ale taky na sebe a budoucí mimčo.
O víkendu si odpočineš,štafetu převezme manžel. Taky posílám gratulaci Terince a rodičům k druhým narozeninám, hezky si to užijte.
26. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
Ali o no nejde o ten režim malá spinkala celé noci - prostě jí něco trápí - asi poslední zoubky a to jsou ti prdíci vždycky rozhození. .. pláčou jsou neklidné. Malá taky dneska probrečela půl hodiny než se zklidnila a vůbec nevím proč. Co s ní chceš dělat? Mám ji seřvat za to že nespí? nebo co? klidně si nechám poradit, protože donedávna šlo vše v poho a nebyl problém.... až teď . i pro mě je to velká změna mít z pohodového spícího uzlíku, uplakánka a nekliďase.

jo a moc děujeme za gratulaci. vyřídím :dizzy_face:

a máš nějaké plány na víkend?

malou jsem uložila tak až usne, zkusím si jít tak na chvilku lehnout :slight_smile:
26. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
To jo jak můžeš tak spi. No nemyslela seřvat nebo tak něco, prostě ji nechat v postýlce at spi nebo ne. to vis ja ma sveraznejsi nazory na tohle a doufam, ze to nebudu jen psat nebo mluvit otom ale i dodrzovat.
Plany nejake uz mame, zitra jedu s kamaradkou za dalsima holkama do Litomysle, bude takovy babinec a v nedeli budu s manzou.
26. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
v tom je problém, malá spí ve velké posteli v pokojíčku, když nechce spát, sleze si a příjde do ložnice :grinning: dokud spala v postýlce nikam neutekla. :grinning: a tyhle názory mám taky. Nejsem ten typ co by díte hnedka konejšil při každým kňournutí, klidně ji i nechám vyplakat. Ale sama ten pláč jednou poznáš jestli je vymrčovací nebo ji prostě něco trápí a ty musíš zasáhnout. Bohužel u nás je teď varianta B - tudíž vstávám a snažím se zklidnit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale snad už to bude zase brzo OK

tý jo tak to budeš kousek :dizzy_face: co by kamenem dohodil :slight_smile: tak až budeš mít zase někdy takový plán ozvi, se můžeme pokecat :dizzy_face:

tak malá spí a jdu zahučet taky.

Zatím čauky
26. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz
Tak co ještě chrníte??? já byla venku a je tam hnus, déšť a vítr, tak jsem zvědavá co budeme v neděli dělat jestli se počasí nezlepší. Dneska jsme měli jít do kina ale manžel bude v práci do noci, tak to musím zrušit.
26. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.