• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z hubneme z XXl těhulkují

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Ahoj holky,
jsem tady jen na skok, celý den mě trápí migréna. Už jsem si myslela, že mě to v tomhle těhu nepotká a vypadá to, že se tomu zase nevyhnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale holčičky byly naštěstí celý den zlatý, akorát je mi jich líto, když si s nima mamka nehraje a celý den jen polehává. Tak doufám, že zítra bude líp a hned jim to vynahradím.

Ali -- velikánská gratulace, to ti musel spadnout obrovský kámen ze srdce, viď? Škoda, že nebydlíme blíž, hned bych s tebou vyrazila do kina (teda po migréně) a manžovi bych nechala holčičky :slight_smile: Vždycky si říkám, co všechno bych chtěla vidět, ale prostě nestíháme, navíc mamka večer pracuje, takže je to náročný s hlídáním. Tak čekám, až ty "moje" filmy přijdou na DVD nebo na televizi.

Foogy -- to je fajn, že jsi pořád 2v1. Doktor má pravdu -- ten tlak opravdu nic moc, když vlastně můžeš celý den odpočívat. Ten nadstandart ti přeju, je to úplně něco jinýho, když už musíš být v nemocnici.
26. únor 2010 v 19:32  • Odpověz
Heli, to je na prd, s tou migrénou... To je v těhu na prd, pač si člověk může vzít akorát paralen, jenže ten je na migrénu asi slabej, ne??

Simčo - taky gratuluju Terince k 2. narozeninám - hlavně hodně zdravíčka, ať z ní roste princeznička!!!
Hezky si to i s manžou oslavte :dizzy_face:

Denně mi natáčí monitor, tak vím, že je mimi OK. Holky, je to divný, ale já jsem klidná! Vůbec nemám myšlenky, že by jako náš čmelda neměl být v pořádku. To je zvláštní, co? Je to divný, ale já se ani nikdy nebála na UTZ ve 12tt, ve 20tt a ve 34tt ani na triply v 16tt. Asi je to tím, že se nám mimi podařilo tak rychle a nikdy jsem mimi nepotratila. V tématu Dubnu se některé holky klepou, ale já to fakt nikdy neměla. A nedokážu si to vysvětlit. Ze začátku jsem i měla výčitky, že nemám strach a že jsem klidná.
Spíš si jenom říkám, že chci ještě do porodu domů, že si to chci doma připravit a načančat a až to na mě přijde, tak být doma a né tady v nemocnici.
A mám strach, aby ten tlak nešel nahoru, protože pak bych musela na císaře. Já vím, je to osud - kdy se má mimi narodit a jak. Uvidíme.
Teď jsem se tady vykecala, ale vy mě pochopíte, jste všechny těhule :wink:

Po obídku jsem měla krásný tlak 130/80, tak jsem měla takovou radost!!!! Ale teď mi vyskočil na 140/100 a tak mě to trošku rozhodilo. Ale né proto, že by čmeldík neměl být v pořádku, ale že chci prostě v úterý po vizitě domů
26. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
Holky, paráda!!! Tlak mi večer klesl a teď ráno ho mám taky krásnej a teď tady byl doktor a že by mě na začátku příštího týdne mohli pustit. Já jsem tak šťastná!!!!! :dizzy_face:
27. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
dobré ránko,

jen nakouknu a za chvilku frčíme k rodičům na oslavičku :slight_smile:

Helli - ať hlavička nebolí a holčičkám to určo dneska vynahradíš :dizzy_face: a oni se zlobit neboudou, ještě že máš taková zlažíčka co tě nechali odpočinout :slight_smile:

Foogynko - nááááááádhera - gratuluju k bezva tlaku a přeju ať se udrží a na začátku příštího týdne ať jsi doma :dizzy_face: :dizzy_face: i s čmeldou a hlavně v pořádku :slight_smile:

Jinak moc děkujeme za gratulace vyřídím a předám. Mějte krásný víkend a já se třeba zítra ukážu i s fotečkama :slight_smile:

jo a dnešní noc byla luxus vstával manža - po 3 tí to nevydržel zpucoval mladou na 2doby pak ji zklidnil a kupodivu spala až do rána - vypadá to že Alča měla pravdu, byla jsem na ní moc měkká :angry: vopičák jeden
27. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
nazdárek

tak to je foogy dobrá zpráva co :slight_smile:
27. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
Zoli -- ještě dodatečně přeju všechno nejlepší Terince k narozeninkám. Teď už z ní je velká slečna :slight_smile:

Foogy -- to je paráda, že tlak klesnul. Snad to tak vydrží a budeš moct ještě domů.

U mě hlava už dobrý, akorát bych teda pořád jen spala :slight_smile: A moc nemůžu do lednice, všechno mi tam smrdí, i když ostatní nic necítí :wink: Už se těším, až se přehoupnu do druhýho trimestru a bude zase o něco líp.
28. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
krásné pondělí :dizzy_face:

jak se máte berky?

Helli - no snad už bude brzo líp. Mě bylo teda hůř teď od 12 tt do 16, ale už je dobře a já nějak rychle kynu, fuj a to jen proto že mi chutná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no s takovou budu za chvilku na 80 kg :frowning2:

děkuju ještě všem za gratulace. Moc potěšily :dizzy_face:

Terinka si oslavu náramně užila, vydováděla se. Měla radost z dárečku, tak to bylo hrozně fajn. A včera jsme se ještě byli vycachtat všichni v bazenu a bylo to super. Malá je fakt rozená kachna. Skákala ze břehu, trochu se potápěla, hopsala a řádila tam až byla úplně fialová :dizzy_face: :dizzy_face: ale ta noc potom byla luxusní. Padla zaslouženým spánkem :dizzy_face: :dizzy_face:

tady je pár foteček

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3854135#navigator

foogynko a co ty a tlak? je to dobré ? jdeš zítra domů?
1. bře 2010 v 09:45  • Odpověz
nazdárek

žoli koukala sem na fotečky a dortík moc hezkej :slight_smile:
1. bře 2010 v 11:31  • Odpověz
Zoli - jééé, ten dort je krásnej! A Terinka je už veliká holka! Má krásný buclatý ručičky :dizzy_face: Teta Foogyna mi jí zmucinkala :dizzy_face:

Holky, já si včera v noc a přes den vytrpěla - měla jsem střevní chřipku, teplotu a bolesti kloubů, dokonce jsem i zvracela, tak mě sestřičky hlídaly, abych si nevyvolala kontrakce.
Dneska jsem už OK, to je úleva!

A s odchodem domů to moc nevidím, tlak pořád hapruje, hajzlovina!

A dneska nám přivezou postýlku :dizzy_face:
1. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz
Ahoj kočenky,
tak jsem se vrátila od zubařem, zub začíná bolet ale snad přežijem :confused: příští úterý pokračování a pak doufám dlouho nic. Víkend fajnový, v sobotu s kamarádkama a v neděli s manželem.

Zoli, tak oslavička dle fotek dopadla na 1*, dort se povedl, hned bych si kousek dala, Terezka roste jak z vody :slight_smile: to bude velká sestřička.

Foogy, kdopak ti tam zatáhl střevní chřipku? hlavně ž je to za tebou a netrápilo tě to déle. S tlakem, to je těžký, držím palečky aby se ustálil na nižší hladině a mohla jsi domů.

Heli, ahoj, nojo migrény, to známe, hlavně že je to za tebou. taky ti pěkně naskakujou tt :slight_smile: už jsi byla u doktora?
1. bře 2010 v 15:01  • Odpověz
Foogynko -no ahoj. Fuj teda střevní chřipajzna nic moc, ale hlavně že už je Ti dneska líp. Mě něco podobného skolilo minulé pondělí. Nic mi nebylo a během chvilky průjem jako blázen. Ale bylo to hned OK, .... a co čmelda? ten je OK? a tlak se snad zlepší, ať si ještě užiješ pohodičky doma :slight_smile:

Ali -jau - zoubek bolel? no to musí být sakra nepříjemný a jak Ti teĎ je? copak mu bylo zubisiku? zánět?

jo - oslavička se moc povedla, jsem spokojená a dortík zbyl. Klidně bych Ti poslala kdyby jsi byla poblíž :dizzy_face: tak snad bude jindy příležitost :slight_smile:
1. bře 2010 v 15:25  • Odpověz
jo a Foogy - nafoť nám až budeš zase doma bříško, už tam nemáš dlouho novou fotečku :dizzy_face:
1. bře 2010 v 15:27  • Odpověz
Zoli, v pátek mi při žvejkání žvejkačky vypadl kousek zubu a dnes mi ho opravoval, vrtal-čistil zub zevnitř a pak upaloval kousek dásně, všechno umrtvený, takže OK ale ted to přišlo k sobě a bolí to, tak tu kňučim.
1. bře 2010 v 15:37  • Odpověz
Ali - auvej auvej. Tak se jdi natáhnout a zkus to zaspat, nebo to leduj, zmrzlina, nebo něco studenýho, to na to pomáhá.

My jdem s Terkou na chvilku ven. Sice se mi do toho počasí nechce, ale unavit ji musím, tak valíme. Ještě se tu ukážu. Zatím pa :slight_smile:
1. bře 2010 v 15:38  • Odpověz
Ahoj holky

ali - teda ten zub - fůůůj! zuby jsou pro mě fakt nejhorší!!! Bléé!

Holky, tak dneska velká vizita, jsem zvědavá, co mi řeknou. Ale teď tady byla na malé vizitě doktorka a říkala, že buď dneska nebo zítra uděláme UTZ, takže domů asi ještě nepůjdu.
A čmelda je OK, holky, ten se tak krásně mrcasí!!! To jsou vlny jako blázen :dizzy_face: Musím říct, že se mi po bříšku a pohybech bude fakt stýskat.

Jo, včera odpo mě začalo bolet břicho jako na mrchu a byl tady manža, tak mu to říkám. A ten už je na čmeldu tak natěšenej, už by mi přál porod :grinning: A povídá: Ty milu, tobě už nějak kleslo břicho. Ty už budeš brzo rodit :grinning: Jsem se fakt pobavila :wink:
2. bře 2010 v 07:40  • Odpověz
Zoli - teda, tobě ty tt naskakují!!!!! Neuvěřitelné!!!!
Ali - a co to ty? Jak je? Kdy jdeš zase na kontrolu?

Holky a teď jsem zapomněla - vy si necháte říct pohlaví?
2. bře 2010 v 07:41  • Odpověz
Ahoj kočky, zub OK už nebolí ale byla jsem večer tak protivná, že jsem šla spát už v 9. Dneska jsem zbaštila dva koláče a banán a je mi fajne, měla jsem na ně fakt chut, holkám z hubneme nemůžu dělat chutě, by mě ukamenovaly :grinning:

Foogy, tak pořád na hotelu, jo :wink: tobě se tam ale zalíbilo, co, pak napiš jak to s tebou dopadlo při velký vizitě.
2. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
Holky, jdu domů'
Primář mi řekl, jestli mám doma domácí tlakoměr a jestli chci, tak mě pustí domů. Ale že je to tak na týden, že si myslí, že tam do týdne budu zpět, že ten tlak je pořád vysokej. A já, že mi je to jedno, že chci zdravé mimi. A on: Tak já vás pustím, ale počítejte s tím, že tady do týdne budete zpět a to už vás pak do porodu nepustíme. To už tady budete muset vydržet.

Takže si cestou z nemocnice musím koupit porodní vložky a kalhotky, zítra na nehty a ještě k holiči a v pondělí máme porodní kurz a pak se uvidí. Budu myslet pozitivně a doufat, že tady neskončím. Uvidíme.

Jo a byla jsem na vyšetření u nás v 6.patře - tam jsou porodnické sály a zrovna se tam rozbrečelo miminko a vedle na pokoji má maminka kontra po 5ti minutách a vezli jí nahoru rodit.
Holky, jak je to všechno takhle vedle mě, tak z toho mám takový zvláštní pocit...
2. bře 2010 v 10:53  • Odpověz
Foogy, tak to je báječná zpráva, užij si příjezd domů, nákupy atd. a až budeš doma tak dej osobě vědět jak jste natom.
2. bře 2010 v 11:30  • Odpověz
nazdárek dobré ránko

foogy tak toje super to se těšíš co :grinning:
2. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz
foogy - super, hlavně že tě na chvilku pustili. všechno si pěkně pozařízuješ, připravíš a můžeš se v klidu vrátit a už se jen těšit na narození čmeldíka :slight_smile:

a navíc budeš činaná maminka, upravená a krásná

Ali fajn, že je Ti už dobře a výčitky ze sladkého hod stranou, kdyby to tak bylo, žila bych už v depresích :grinning: :grinning:

Foogy - jo skáčou ty tt. neskutečně ale je to krásné to pozorovat a vlnky na bříšku jsou nádherné :dizzy_face: :dizzy_face: taky na ně každý večer číhám. :dizzy_face: :dizzy_face:
2. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz
Zoli, ahoj, copak vy holky děláte?
tak musi zítra ráno zase k zubaři, tu vložku co mi tam dal provizorně jsem asi s něčím snědla, prostě vypadla, jsem naštvaná protože to mám k zubaři docela daleko a jezdit tam každý den mě fakt neba.
2. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz
Ali- promiň ale fakt jsem se zasmála nad tím jak si sníš i vložku do zubu :sweat_smile: :grinning: ale novou cestu a to trápení u zubaře nezávidím a lituju

My jdem odpoledne ke kamarádce na oslavu narozenin jejího 2letého klučiny a příští týden to čeká nás a zveme zase ostatní dětičky :dizzy_face: je to fajn si takhle pokrafat a děti si vyhrajou a je klídek :slight_smile:
2. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz
Zoli, tak se pozná nenažranec :grinning: :sunglasses: no snad to je moje poslední výplň co jsem snědla. :dizzy_face:
tak to máte pěkný program, hezky si to tam užijte.
2. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz
teda ali tak havně jestli si si pochutnala :grinning:
2. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz
nen ahojky :slight_smile: ani ti nevím, nějaká neutrální chut :grinning:
2. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz
Ahoj holky,

foogy -- moc gratuluju, že tě ještě pustili domů. Sice už možná jen na chvíli, ale doma je prostě doma :slight_smile: A pak se třeba už budeš do nemocnice těšit, abys už měla čmeldu u sebe :wink:

Ali -- teda trápení se zubem fakt nezávidím. Já si užila asi před 4 měsícema, taky mi vypadl kus výplně a já to pořád oddalovala, protože to nebylo. A když to pak začalo bolet, tak to teda stálo za to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
U doktorky jsem už byla, mimi přesně odpovídalo, tak jsem hned byla klidnejší. Ale před příští kontrolou to stejně zase budou nervy :slight_smile: Jdu až 22.3., což je teda asi milion let daleko...

Zoli -- koukala jsem na fotky a oslava vypadala moc pěkně. S tou skluzavkou jsi mě docela inspirovala, hned jsem to říkala manžovi a vypadá to, že i jemu se ten nápad líbí. Akorát teda nevím, kam ji zatím dáme, v létě bude na balkóně.

A s tím jídlem -- u mě teda hrůza. Musím jíst skoro pořád, jinak je mi zle. Mám úplné návaly hladu, žádné pošimrání žaludku, ale hned je mi na zvracení. Tak se snažím aspoň do sebe ládovat zdravější věci, i když teda jak kdy :sweat_smile: Ale musím se krotit, nebo pode mnou praskne porodní křeslo :grinning:
2. bře 2010 ve 14:23  • Odpověz
ahoj babulky, tak zub mám zase zpravený, doufám, že už výplň vydrží na svém místě.
A co vy, japak se máte?
3. bře 2010 v 10:17  • Odpověz
Ali super, že zoubek je opraven a snad to byla opravdu tvoje poslední snězená výplň :grinning: :grinning:

Helli, když tak odpolko nafotím jak máme skluzavku doma umístěnou my. Zatím ji má malá v pokojíku a v létě asi poputuje za dědou na chaloupku ať má kde řádit :dizzy_face: a nápad to byl dobrej. Jsem moc ráda, že jsme do toho šli, malé se to líbí, dětem co příjdou na návštěvu taky. Je to zase trošku něco jiného než co mají doma :dizzy_face: takže zatím se nápad setkal s úspěchem :dizzy_face:

A když jíš po malých dávkách tak to přece nevadí, buď ráda, že nemusíš jíst jak já - jen studenou stravu. I když teď už je to dobrý :slight_smile: a pomalu jím všechno :wink:
3. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz
tý jo, zase nikdo?

Foogynku nam pustili z nemocnice tak asi doma řádí :grinning: :grinning: a dělá úpravy pro čmeldu :dizzy_face: :dizzy_face:

Helli - tady máš pár obrázků pokojíku i s klouzajdou http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3863711&vReferer=
3. bře 2010 v 16:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.