• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z hubneme z XXl těhulkují

(Zamčená)
31. ledna 2011 
co to? od včera zase nikdo ? :frowning2: :angry: teda ženský při hubnutí jste měli lepší absenci :angry:
4. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz
Ahoj holky,koukám, že to tady vázne! Tak doufám, že jste všechny OK.

Zoli -- moc díky za fotečku. Koukala jsem, že máte krásnou truhlu na hračky, my máme od té samé firmy nábytek hokám do pokojíčku :wink: My asi klouzačku dáme zatím do obýváku, stejně tam holky jsou většinu času a až bude teplo, tak na balkón. Už teď je mi jasný, že to bude hit, takže ještě jednou díky za inspiraci :slight_smile:

Já se dneska vážila a mám pořád stejně, což je teda super, když pořád jím :wink: Manža mi přinesl meloun, tak už se těším, až si k němu večer sednu.

Foogy -- co tlak?
4. bře 2010 v 18:53  • Odpověz
Ahoj berky,
u mě vše v normálu, od rána mě bolí hlava nijak hrozivě ale je to dost nepříjemný, dokonce jsem si udělala odpoledne procházku se psama, že mi to na čerstvým vzduch odezní ale prd, jen se nedá nic dělat a i tak musim makat, takže ted končim v kanclu a jedem domů.
A co vy?
4. bře 2010 v 19:29  • Odpověz
Holky a už jsem fakt naštvaná!!!! To už je potřetí, co se mi můj příspěvěk tady neuložil! :frowning2:

ali - a nemáš taky vyšší tlak? pač mě hrozně bolela hlava a ono to bylo z tlaku.
Můj v pátek vyskočil, hold jak se zase měnilo počasí. A celkově jsem teď víc unavená, prej už sbíráme síly na porod, takže odpo si dycky na chvíli zdřímnu.
Dneska jsem sama doma, manža před chvílí odjel na volejbal, přijede v 6, tak se budu zase válet na gauči a u TV.

žoli - nic doma nedělám, max si ohřeju oběd nebo véču (maminka vaří), jinak pořád ležím, nechci skončit zase v nemocnici. Manža to zvládá - pere, myje myčku, uklízí, vystěhoval, vymaloval, uklidil a nastěhoval spodní pokoj vedle obýváku, složil komodu - tam budu mít jeden přebalovák.

heli - to je fajn, že nepřibíráš!!! To je super!!! Kéž by to vydrželo co nejdýl, viď? :wink:
Já mám nahoře 19 kg, ale vůbec mi to nepřijde, cítím se dobře a né jako vorvaň a ke všemu mi všichni tipují tak 12 kg - to je příjemný :dizzy_face:
6. bře 2010 v 09:44  • Odpověz
Ahoj holčičky,
až dneska ráno mě přestala bolet hlava, včera v práci šrumec až do večera a pak malá rodinná oslavička, naše rodina je už obeznámena s přírustkem. Brácha už shání dupačky yamaha :slight_smile: jak jinak, motorkář.
Taky nepřibírám, zase jsem spadla o kilčo dolů, to bude jednak tím jak jím a i prací ve firmě atd..
Foogy co vím od doktora, tak tlak mám normální 120/70. Jseš statečná, a rozumná když se řídíš radama od lékaře. Určitě vydržíte s čmeldou doma až do porodu. Já jsem taky dnes sama a manža se vrátí jako ten tvůj, ale zítra mu seberu klíčky od auta a nikam ho nepustím.
6. bře 2010 v 10:16  • Odpověz
ali - vy jste to včera oznámili vašim? A jak? A co říkali - byli nadšení určo, viď?

ali - to je fajn, že nepřibíráš! Paráda!!!!
6. bře 2010 v 10:34  • Odpověz
Foogy, jojo oznámili, brácha má dnes svátek, tak jsme to při té příležitosti oznámili, jojo nadšení byly ačkoliv velký překvapení to teda nebylo, páč je nám tolik kolik je ale i tak se zapíjelo, bylo to moc fajn. Příští neděli se to dozví druhá rodina.
6. bře 2010 v 10:47  • Odpověz
ty chutě, zrovna jsem dosnídala bagety s tuňákem a s malinovou marmeládou..to je co. :sweat_smile:
6. bře 2010 v 10:49  • Odpověz
ahojky Berky,

Foogy - to je dobře, že zbytečně nedivočíš a fakt odpočíváš :dizzy_face: aspoň se čmelda pěně dopeče a bude mu u Tebe pak moc fajn :slight_smile: ale úplně mě z těch tvých tt mrazí :dizzy_face: :dizzy_face: jak je to strašně blizoučko a jak rychle ti to těhu uteklo

Heli - jo tak v obýváku mladá tráví taky hodně času, ale zase tu nemáme místo, tak musí být tam. A jsem ráda, že jsem Ti mohla dát dobrý typ na dáreček pro holčičky. A hlavně že ho užijou a :dizzy_face:

Alisku gratuluju k oznámení přírůstku rodině a taky ofiko těhotenství tady na MK. Máš tam těch těhu týdnů najednou moc ne? :confused: :dizzy_face:

My si užili bezva večer včera na plese. Pěkně jsme si zatancovali a bylo fajně. Jen žádnou tombolu jsme nevyhráli. HOld máme poklad v bříšku Dneska už jsme zase zpátky doma a teploučku. BRrrrrrrr
6. bře 2010 v 18:32  • Odpověz
Ali to je krásný!!! To oznamování bylo nejkrásnější!!! Do teď na to vzpomínáme.

Holky, já se dneska mám - jenom ležím a diktuju, co potřebuju. Snídani, čaj, kapesník, manža vařil i oběd!!!! Akorát jsem mu říkala, že mi teď ukázal, že umí vařit, takže to bude dělat častěji :grinning:
Akorát mě štve, jak ten čas hrozně letí, když jsme spolu :frowning2:

Zítra jdeme na předporodní kurz a ve středu na prohlídku porodnice.

zoli - ty bys chtěla vyhrát zajíce? hihi nebo pytel brambor?
7. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz
teda foogy - užívej si. A přej si ať je čmelda co nejdýl v bříšku při takovém servisu co máš :dizzy_face: :dizzy_face: manžílek je moc hodný

A jaký byl předporodní kurz a jak tě zaujala porodka?

a u nás ples paráda, moc jsme si to užili,zatrsali a v tombole vyhráli prd. ale nevadí prcek mi to všechno vynahradil, v momentě kdy jsem si sedla, tak mi dělal v bříšku taneční kreace on a to je k nezaplacení :dizzy_face: :dizzy_face:

a tady jsou 2 rychlofotečky z plesu :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3877120&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0
7. bře 2010 v 18:58  • Odpověz
Nazdárek kočky :slight_smile:
konečně pondělí, 4 dny mě bolela hlava ale dneska už nee, víkend byl fajn, sobotu jsem skoro prospala a neděle byla rodinného ražení, oběd u mamči s bráchou, kluci pak makali v práci a my se šly projít ven a pak za babčou, té jsme řekli že bude podruhé prabába, no přišlo nám, že to za 20min zapoměla, asi je už nabažená svého prvního pravnuka.

Foogy, takový servis bych si taky nechala líbit, chudák manža, se teď prozradil co vše neumí :grinning: hlavně, že jsi s čmeldou vpořádku.

Zoli, no moc ti to slušelo, a co to bylo za ples? my na tombole nikdy nic nevyhráli ale pytel brambor a zajíce by mnažel určitě bral :slight_smile:
8. bře 2010 v 10:43  • Odpověz
Taky jsem nám zapoměla pogratulovat ke dni žen / MDŽ, já teda kytku nedostala :frowning2:
8. bře 2010 v 11:28  • Odpověz
Ahoj holky,
hlásím se po víkendu.

Foogy -- souhlasím s holkama -- jen pěkně odpočívej, navíc můžeš být v klidu, když manža tak dobře všechno zvládá.

Ali -- tak to je paráda,že už jste to oznámili. Teď by tě všichni aspoň mohli začít rozmazlovat, ne? :slight_smile:

My už to doma taky řekli, ségra se mě pořád ptala, jestli zase teď na jaře budeme pokračovat s běháním :wink: :slight_smile:

Foogy -- 19kg je sice trošku víc, ale když to není vidět, tak to budeš nejspíš mít jen v bříšku, což je super, protože až se čmelda narodí, tak nikde nic :grinning: A kdyby náhodou ne, tak už víš jak na hubnutí a měla jsi fakt pevnou vůli, takže budeš za chvíli zase na svém :slight_smile:

Zoli -- to je fajn, že jste si užili ples. Třeba se mimi bude inspirovat a bude z něj tanečník :grinning:

Dneska k nám přijede švagrová, tak se docela těším. Holky jsou z ní vždycky nadšené a ona z nich taky, takže se jim maximálně věnuje a já mám aspoň trošku volněji :wink:
8. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
Helli - tak si návštěvu moc užijte.

a byl to ples sportovců, takže tombola byla pěkná, spací pytle, batůžky poukazy na sportovní zboží míče atd. Takže by se to i šiklo, ale nevadí, hlavně že zábava byla a prima nálada taky :dizzy_face: :dizzy_face:

Já dnes byla na kontrole. Přibrala jsem za 3 týdny další kilčo,takže už 2,3 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: miminku krásně bušilo srdíčko, místečka tam má asi dost, mám dost velkou dělohu vůči týdnům těhu a tlak taky oK, a za 2 týdny na UZ, juchůůůůůů to se moc těším :dizzy_face: :dizzy_face:
8. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj Heli, jojo už jsme to oznámili, další oznamovačka nás čeká tuto neděli, pak napíšu reakce. Rozmazlování se bráním, dělám jako by se nic nedělo, doufám že to tak vydrží do porodu :slight_smile:
A vy máte oznámení také za sebou, tak to je fajn :slight_smile: a co rodiče, věděli že chcete třetí nebo to bylo překvapení?

Zoli, tak to byla dobrá tombola, tak snad příště, ale nálada je nejdůležitější. Další kontrola za tebou, tak to je fajn, hlavně že jsou od doktora dobré zprávy. Dvě kilča nahoře to jde, ne?

Já jdu zítra zase k zubaři snad už s tímto zubem naposledy aspoń letos a v pátek jdu na druhé odběry kvůli genetickým vadám a vyšetření s utz mě čeká příští pátek, taky se už těším.
8. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz
Ali - určitě poreferuj jaká byl oznamovačka - já ty reakce ráda čtu :dizzy_face: :dizzy_face: jaká je to radost atd

A zítra u zubaře ať to moc nebolí

NO já se teď těším za 2 týdny na ten velký UZ až uvidíme prďouska. Chceme vzít i Terinku ať se podívá, furt hladí a pusinkuje bříško tak ať prďolku i vidí :dizzy_face: :dizzy_face:
a 2 kilča jsou v poho, ale jen za víkend přibylo 1kilčo tak to byl dneska trošku šok :grinning:
8. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz
nazdárek

teda holky koukám jak vám ty tt lítaj nahoru :grinning:
8. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz
Zoli, zubař by měl být OK :wink: a náběrů krve se taky už nebojim, jsem říkala manžovi, že bych potom až budu moct šla darovat krev, ten mě vůbec nechápal, protože zná můj panický strach z jehel, takže mi to moc nevěří, no uvidíme ale když tam budou stejné profesionálky na náběry tak se nebojim a ráda to podstoupím.
na velký UZ nebo ten 3D bych chtěla vzít sebou manžela at se taky pokochá potomkem. Trochu plánujeme na přelomu května a června dovču na pomezí Šumavy a Bavorského lesa, moře letos nebude.

nen, letí to co :slight_smile: Foogy nám za chvilku rodí, a pak jsme na řadě my :slight_smile:
Jak se máš? co děti?
8. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz
Ali - to je super, jen ještě vyražte po vlatech českých.

My taky moře odložili na jindy. Už si to nerisknu. Takže dokud to půjde taky chceme trajdat po Čechách dělat si výlety a užívat si zatím ve 3. Pak s miminkem už to zase bude horší. :dizzy_face:
a mluvila jsem s manžou o tom plavání ve Vysokém Mýtu a nebyl proti.Prý se to nějak zkloubí :dizzy_face:

nen ani nemluv. letí to šíleně
8. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz
to máte pravdu letí to hrozně rychle.
no foogy to má za pár
8. bře 2010 v 18:50  • Odpověz
Brý ránko holky, a dnes je opravdu mrazivé, ráno mi to naměřilo v autě -10,5, takový mráz jsem fakt nečekala :rolling_eyes:
Jak se máte? já byla včera večer s kamarádkou na kafíčku v costě.
9. bře 2010 v 08:35  • Odpověz
Holky kdepak se touláte? Já jsem už nazpět od zubaře, zub se zase probouzí po "narkoze" a bolí jak čert.

Foogy jaký byl kurz? a co v nemocnici?
9. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz
dobré ránko vespolek

tak co Ali jak je a co zubiso, už přebolelo? :frowning2: au au

Já to nechci zakřiknout ale snad se u nás konečně blýská na lepší časy se spaním. Malá posledních pár dní spinká konečně zase v kuse, někdy se jednou vzbudí, ale už je to labůžo, proti tomu očistci z dřívějška :dizzy_face:

a já se tak hrozně těším na 23.3 už aby to bylo bude velký UZ ve 20 tt. jsem hrozně zvědavá jak ten malej brouček bude vypadat, jak bude veliký a hlavně jestli je OK :dizzy_face: :dizzy_face:

příští týden jdu vypomoci jako dobrovolník do Materškého centra s prodejem nošených dětských oblečků. Tak to tam omrknu a určitě seženu i něco pro děti. Jak pro terku tak pro mimi.l Maminky tam davají fakt krásné věcičky a já ještě ušetřím, nemusíme mít vše nové
10. bře 2010 v 09:20  • Odpověz
Ahoj Zoli,
zoubek je už ok, žádná bolest.
Jak se jinak máš?
Tak to máš dobré, že Terka se umoudřila a spinká. Já jdu na kontrolu příští pátek, tak se taky už těším, v pátek na tu krev, ale to bude dobrý.
My včera prvně koupili něco tuxíkovi, jen 3xbody z tesca ale jsou hezký. To víš, že taky dost pokukuju po onošených věcech a většinou to jsou moc pěkné oblečky, taky nechci vyhazovat majlant za něco, co bude mít prcek měsíc na sobě.
10. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz
Ali - ahojky,

to je dobře, že je po bolesti. A hoď do albíčka bodynka :dizzy_face: :dizzy_face: já ted kupovala taky v tescu 2 neutrální a pak 3 první velikost a ty jsou spíše klučičí,ale i holčička je unosí,není tam žádné autíčko nebo tak, jen je tam víc modré. Ale jsou krásná a měla jsem z nich radost :dizzy_face: :dizzy_face:

nO právě mě přijde taky zbytečnost vyhazovat majlant za něco co prckovi za 1 měsíc nebude. Nebo koupím něco na léto a ono pak už žádné nebude a co s tím, že? tak to je lepší když to stojí pár kaček.
Hlavně když je to čistá bavlna a je to OK. Jo a zahlídla si teď Ali v tescu mají i bio oblečení a přišlo mi i za rozumný peníz :dizzy_face:
10. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz
jo a sjedeme foogynku až příjde, na dubnovkách jí zahlídnu co chvilku ale tady se neukáže opice jedna. Prdí na nás jak na placatej kámen :angry:
10. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz
Zoli, koupila jsem dle mého názoru nautrální jedno je zelené a je to s obrázky medvěda Pů, je to asi ta nejmenší velikost 0-0, tak to má prcek do začátku, než mu pak pořídíme garderobu pro dané pohlaví :slight_smile: ikdyž jemu to bude šumafuk, že :sunglasses:. Bio oblečení jsem neviděla ale vím, že ho mají v CaA a brzy budou unás v Pce otvírat HaM, tak se tam taky po něčem mrknu.
Foogyna jedna, tato slízne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
Dnes bych chtěla vyrazit domů dřív, musím už uklidit, vypadá to unás jak u cikánů, včera jsme jeli dřív dom ale byli jsme na nákupu a stejně jsme dorazili domů až po 6pm a to je akorát na chystání večeře.
10. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz
Ahoj holky,
teda venku je zima a přitom to za oknem vypadá tak lákavě :unamused:
My byly včera celý den u kamarádky, tak si holčičky pohrály. A dneska jsme vyrazily Kačence koupit prkýnko na záchod, byla z něho úplně nadšená a teď s ním šla i spát :grinning: :grinning:

Ali -- to je dobře, že se zub už umoudřil. Snad už ti dá definitivně pokoj!
U nás sice všichni věděli, že chceme třetí dítko, ale přesto se tvářili, že jsou překvapení. Možná si mysleli, že si to s těma našima dračicema ještě rozmyslíme :grinning:

Taky si říkám, že pro mimi něco málo nakoupím, i když toho mám dost po holkách. Ale tak od půl roku už je to výrazně růžové :slight_smile:

Já jen zírám kde už v tom těhotenství jste. Určitě si prostě každý den přidáte jeden týden, ne? :wink: :grinning: :grinning:
10. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz
Heli ahojky,
tak s tím prkýnkem jsi mě fakt pobavila, co dítěti neudělá radost, vymýšlýte různé hračky a ono stačí obyčejné záchodové prkýnko :sweat_smile:.
Ted jsem si všimla, že tam mám už 16tt, no fakt to nějak letí, Zoli bude za chvilku v polovině těhotenství a ty už máš 10tt. jak mám ted tolik práce, tak si to ani nepřipouštím a ono to utíká daleko rychleji.
10. bře 2010 ve 14:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.