• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z hubneme z XXl těhulkují

(Zamčená)
31. ledna 2011 
holky, jak to tady kůň počítá tak sama vidím jak to letí, furt si říkám do srpna daleko ale prd. Je to za chvilku a začíná mi točo :dizzy_face: :grinning: :grinning:

Terinka se teď dívá na pohádku a pozobává jablíčko, ale za chvilku jdeme ven. Sice jen do obchodu a krátkou prochajdu ale aspoň se trošku vyvětrat :slight_smile:

Helli - to je krásné jak se malá raduje ze záchodového prkýnka :dizzy_face: :grinning: :grinning: Terka ho má taky ráda. Vždycky řekne, že jde čůrat na gagynky- je žluté s kačenkama :grinning: :grinning:

a já v pátek razím s holkama z říjnovek na ten veletrh do Brna, tak omrknu kočárky, povlečeníčko atd a hlavně se odreaguju, tak už se moc těším :dizzy_face:
10. bře 2010 v 15:07  • Odpověz
Ahoj holky,
tak copak děláte? kdepak jste? Já mám dnes práce jak na kostele ale sem tam se sem podívám.

Zoli, tak si to zítra užij, my jedeme na veletrh za týden ale do Prahy (20.), bratr jede taky tento víkend do Brna na veletrh ale na veletrh motorek :sunglasses:.
taky tam chceme omrknout nějaké věci pro prcka a hlavně tak nějak už vybrat kočárek.
11. bře 2010 v 10:59  • Odpověz
jj. o tom velektrhu v Brně na motorky vím, jedou tam i známí :slight_smile:

ale já jsem přece jen teď na to miminkovský. Snad to bude stát za to, no a když ne, tak aspoň pokafrám s holkama na živo a bude odpočinkový den bez Terezky. Už mi nějak poslední dobou docházejí síly, takže to uvítám.

Když konečně zase dobře spinká, začala se počůrávat. Vůbec nevím proč. Prostě si na čůrání neřekne, pustí to a je vymalováno. Nepomáhá domluva, vysvětlování, časté dávání nic. I přes prcku už dosala a stejně nulový výsledek tak snad se to srovná

No a kočárek máš vybraný teda jaký? čtyř nebo tříkolku? a manža půjde s Tebou?
11. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz
Ahooj zoli :slight_smile:
to máš teda trápení s malou, to se srovná uvidiíš, těžko říct čím to. Kočárek nemáme zatím vůbec vybraný, je pá favoritů, bude to 4-kolák, Mutsy do terénu bude určitě a pak kočár do města a nad tím dost váhám Concord, jané, bugaboo a podobné značky co mají lehké konstrukce na složení do auta a vynesení kočáru do 3 patra :confounded:
11. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
jo a budou to nejspíš kočáry z druhé ruky, protože potřebujeme dva, jeden do firmy ten bude do terénu a pak já domů, do města a na cesty tzn. ten lehčí.
11. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz
Jasně, takže to berete dvojmo. No teda nevím, záleží co od něj čekate. Na ten concord jsem slyšlea plus ale jen pro terén do města, ale to vám vyhovuje. já celkově nedoporučuju kočárek s malinkými předními koly - bogaboo - teda jestli je to ten co mylsím. Strašně to rachtá, není to do terénu a při větším výmolu se to tam zasekne atd. ale je to můj názor. A zkušenost. Já měla 3kolku Jane, spokojenost ale stabilitu 4kolky to taky nedá. Je to těžký vybírat... trh je velikej a nabídka ještě větší
11. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz
Zoli, nenapsala jsem ještě zn. teutonii, do města mě stačí takovéto kočáry, protože budu s ním jezdit po zpevněných cestách a po parku a tam nějaké nafukovací kola nepotřebuju, bugaboo jsem viděla docela pěkný ale hlavní bude váha podvozku, protože já dost jezdím + bydlíme ve 3.patře starého domu, takže to je jako když jdeš do 4. patra a to enchci tahat nějakou těžkou krávu.
11. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz
Ali to chápu, v tomhle případě opravdu hraje největší roli váha a skladnost kočárku. Snad vyberete dobře. A budeš spokojená :dizzy_face: :dizzy_face: tak hodně štěstí

a co jinak jsi v poho? hlava nebolí?

a jak se cítíš, za chvilku budeš v druhém trimestru :dizzy_face:
11. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz
Zoli uvidíme, taky si vyzkouším ten co máte vy, at mám z čeho vybírat :wink:
je mi fakt dobře akorát se potřebuju donutit k nějakému pohybu, docela mě fyzička spadla a zlenošila jsem přes tu zimu, mám permici do bazénu, tak bych snad už zítra ráno si šla zaplavat. Hlava OK ale na jak dlouho to fakt nevím, doufám že nadloouho, jak jinak. ted dost ujíždím na ryby, už jsme měli podruhé k večeři pomazánku z uzené makrely, a stejně se toho nepřejím.
Taky máš nějaké vyhraněné chutě?
11. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz
nedíváš se na Den D na čt 1, ted tam byl super projekt prodej zdravotních židlí, moc mě to nadchlo a po porodu si ji určitě pořídím, jakmile přestaneme topit, tak měnim židli za gym.míč
http://www.zdravotni-zidle.cz/
11. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz
Ali - no ono nezáleží jen na kráse kočárku ale hlavně na tom aby byl užitečný a miminku pohodlný a splňoval to co od něj očekáváš a tyhle podmínky máme každá jiná.Já mám výtah přímo naproti vchodovým dveřím a vyjedu až před byt, to je rozdíl. Hledala jsem takový kočár aby se vešel i do menšího auta a zároveń byl prostorný a pohodlný pro prcka a lehký na skládání pro mě :wink:
a na ten pořad se nedívám, já te´d večer nějak padám za vlast a nestíhám vůbec nic. Jsem ráda, že uložím malou dám to tu do kupy a umeju se. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale po obídku prostě nezaberu...

a koukala jsem na ten odkaz a vypadají ty židle dobře.Jenže já teď fakt moc neposedím, jsem s malou v jednom kole, takže fyzička sice nic moc ale nějaká určitě ještě zbyla, malá mi dává docela zahulit :grinning: :grinning:

no a pozor na ten míč. Nesmíš na něm hopsat moc brzo, až od toho 35 36 tt, jinak fakt jen sedět a protahovat se :wink:
11. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz
jojo vím, že se nesmí hopsat :slight_smile: ale na sezení, však si vem Zoli, já sedím na židli průměrně 10 hodin denně, což je hrozný, někdy i víc a někdy míň ale to je vyjímečné, takže lepší sedět na mičudě aby mě pak nebolely záda, když budu mít břicho.

S kočárem máš naprostou pravdu, samo že hraje první roli pohodlí mimina a potom ten provoz kočáru. parking mám tak cca 100m od bytu a ne vždy tam zaparkuju, to mám pak ještě dál, pak vystoupat do 3.patra, aspon že mám pohyb na těch schodech :slight_smile:
11. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme konečně doma. Byla jsem s holčičkama v herně na srazu s květnovkama. Ale pokecat se teda nedalo, dětičky řádily a pořád pobíhaly, takže bylo rušno. Holky vypadaly, že odpadnou ještě po cestě domů, ale teď místo spaní řádí v postýlkách, zatímco já bych spala hned :slight_smile:

Ali -- třetí patro bez výtahu je teda docela náročný, když budeš mít kočár, mimčo a třeba nákup :confounded: My zase řešili, aby se kočár vešel do výtahu. Ale naštěstí než se narodila Kačenka, tak se dělala rekonstrukce, takže výtah je o něco větší.
Já se s kamarádkou taky chystám příští víkend na ten veletrh, nikdy jsem tam nebyla, tak se obávám, že budu asi pěkně zahlcená, i když vlastně všechno pro mimi už máme :slight_smile: Jenže ono se všechno tak rychle mění a vyvíjí :grinning:

Zoli -- to si zítra užiješ pěkný odpočinkový den :slight_smile: S tím počůráváním teda neporadím, Kačenka to sice kdysi taky měla (asi týden), ale to se nám narodila Štěpánka, takže to přičítám tomu. Snad to Terezku brzy přejde a vrátí se zase do normálu.
11. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz
Helli - díky taky doufám, že se vrátí brzo. Nechci to zatím hrotit,ale zase to nechci nechat nějak být. Aby si neřekla, že to vlastně nevadí čůrat dál do plín, že se nic neděje :angry: takhle velkej ústupek bych fakt nerada

No a klasicka situace - nejdřív odpadají a pak řádí,když mají spinkat :grinning: :grinning:

Malá je vzhůru tak za chvilku povalíme pro novej nočník.Malé ten co měla dneska ráno praskl jak na něj z vysoka dosedla a pak se na něm trošku skřípla,tak už na něj nesedla bála se. Tak jsme ho vyhodili a radši koupíme nový :slight_smile:
11. bře 2010 ve 14:25  • Odpověz
tak jsem zahlídla, že na dubnovkách je foogy,a nás ani nepřijde pozdravit :unamused:

Heli, no schody mají jedninou výhodu a to je pohyb, takže aspon to, nákupy naštěstí děláme společně s manželem, takže asi nic tahat nebudu ale prcek s korbičkou se docela nahoru pronese.
Jakpak se máš? Sraz určitě super, všichni se scházej a nám se to teda nepodařilo ani jednou.
heli my jedeme na ten veletrh v sobotu s manželem, třeba se tam potkáme :slight_smile:
11. bře 2010 ve 14:37  • Odpověz
no je to škoda, že my jsme se sejít nedokázali, něco by to chtělo vymyslet, ale jen nás malounko a každá odjinud, tak je to složitější. Ali třeba nám vyjde ten společný plán s miminkama. Bylo by to fajn :dizzy_face:

Jo a Foogynka je na dubnovkách skoro denně :unamused: taky mě zamrzí, že se ani neukáže, ale bohužel, nic s tím nevzmůžem :frowning2:
11. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz
Zoli, taky doufám, že nám to s prdínkama dopadne, moc bych si to přála už jen kvůli tomu, že tam fakt chci jezdit a navíc se vidět i s tebou, by bylo skvělý.
Tak třeba dopadne něco nám těhulím a uděláme nějaký společný mini srazík :wink: na jaře kdy je už hezky a ještě nebudeme jako velryby :grinning: teda spíš já než vy dvě :sunglasses:.
11. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz
Ali i já vypadala jsem před porodem hrozně :grinning: :grinning: :grinning: a pro srazík bych byla. Řeknu babičce a můžu kdykoliv, takže problém s hlídáním nemám. Popř , kdyby to bylo někde poblíž, tak bych možná vzala malou s sebou, ať jí pořád nedávám k babi :slight_smile: i když ten klídek má své výhody, že :grinning:

a to plavčo vyjde, musí. Já to nějak zkloubím a vyrazíme. Jen aby mimčata neměli nějakou reakci třeba na vodu,nebo jiné trable, jinak nám snad nic bránit nebude :slight_smile: :dizzy_face:
11. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz
Zoli to musíme něco vymyslet, nějaký výletek, kdyby mohla i Helča tak klido s holkama, však by se ty tři čertice zabavily, nee a my si pak můžeme popovídat.
11. bře 2010 v 15:17  • Odpověz
Holky já teď ujíždím na mléčné čokoládě až je to hrozný, musím se krotit nebo budeme mít cukrovku.
11. bře 2010 v 15:18  • Odpověz
Alisku, jsem pro, v momentě kdy se oteplí, musíme se domluvit. Helča je zvyklá s holčičkama cestovat a bude i z toho nejhoršího a nejblivnějšího období venku a my nebudeme mít ještě velký pupendo. Tak by to chtělo vymyslet nějaký výletek s dětma a s obídkem. To by bylo moc fajn a my se aspoń poznáme osobně a pěkně pokecáme :dizzy_face: :dizzy_face:
11. bře 2010 v 18:22  • Odpověz
Tak holky odpol odpadly až když jsem si k nim lehla. Tak jsem si aspoň udělala odpočinkové odpoledne :slight_smile:

To by bylo super udělat nějaký sraz! Ovšem vaším směrem se dostanu jen když jedeme k tchánovcům do Olomouce. I když kdyby se naplánovalo něco pěkně dopředu, tak by to určitě šlo zařídit. Buď s holkama nebo i bez nich, ať si tatínek taky užije -- klidně budu macecha :grinning: :grinning:

Ali -- třeba se fakt na tom veletrhu potkáme, to by byla sranda :slight_smile:
11. bře 2010 v 18:59  • Odpověz
pěkný ránko,
tak jsem po odběrech, dobrý, jen to malinko píchlo. Dnes jsem doma, čeká mě úklid, žehlen a pak i vaření, tak se dotoho půjdu zachvilku pustit.
Japak se máet vy, co máte dnes v plánu?

Heli, jo to se klidně může stát a potkáme se tam :slight_smile:
12. bře 2010 v 09:52  • Odpověz
Teda ženský to jednes absencí, kde jste všechny? já jsem ve víru úklidu akorát jsem doobědvala..houska se šunkou a sýrem a jabko a pak sušenku, nic jiného jíst fakt nemůžu, teplý jídla mi ted všeobecné nevoní a musim se na ně hodně přemlouvat.
12. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz
Ahojky při pátku,
teda tady celý den chumelí, už mě ta zima fakt nebaví :unamused: Zítra jsme chtěli jet do Kladna do aquaparku, ale nevím, jestli to neodložíme.

Ali -- hlavně, že můžeš jíst aspoň něco. Mně už je líp, většina jídel mi vadí až po tom, co je sním a to už se dá. Včera jsem k večeři měla šopák a pak mi stačilo vidět tu mísu, ve které byl a měla jsem pocit, že šopák už nikdy v životě :slight_smile: Dneska chystám buchtičky s krémem, ty dělám tak 2x za rok, takže neva, když mi budou nakonec vadit :grinning:

Mimochodem -- necháte si říct pohlaví? U nás by manža chtěl, ale já spíš ne. U Kačenky to bylo úplné překvapení, u Štěpánky doktor naznačil (a trefil se), tak teď nevím.
12. bře 2010 v 15:14  • Odpověz
Ahoj Heli, tak s tím už problém nemám, jen mám ted dost zuženej jídelníček ale jak říkáš můžu jíst aspon něco. Pohlaví si nenecháme říct, počkám až do konce, jen si jsem na 90% jistá, že čekáme kluka až jsem začala na břicho mluvit Honzíku, no manžel mi to radikálně zakázal, že by tomu podlehl a kdyby se narodila holčička, že by mohl být trochu zklamaný, tak je to zase Tuxíček.
Zima je dlouhá ale unás je naštěstí jen zataženo a chladno, tak to jde.
12. bře 2010 v 15:28  • Odpověz
ahojky,
jdu pozdravit, dneska mám Ačko byla jsem s holkama na tom veletrhu v Brně - celkově mě to dost zklamalo, nic extra, na prohlídnutí fajn ale ceny fakt přemrštěné a nadsazené :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale super pokec s holkama a celkově fajn odpočinkový den, takže spokojenost veliká

Helli - tak jestli pojedeš na nějakou společnou akcičku bez holčiček řekni, dala bych taky Terku babičce nebo zaměstnala muže :slight_smile:

Ali - takže zpátky na Tuxíčka? a co by si manža víc přál? když už ted říkáš bříšku Honzíku :dizzy_face: a o tom chlapečkovi jsem přesvědčená, též, tak uvidíme co vyleze :slight_smile:
12. bře 2010 v 17:12  • Odpověz
Zoli, no jo, ta moje skleroza, ty jsi byla na tom veletrhu, no hlavně že sis aspon užila s holkama. A pořídila jsi něco na mimčo nebo terezce?
Zoli a byl to ten veletrh For Kids???
Nojo zase jsem u tuxíka, je to neutrální. Jo přesně co by si ještě přál, vid, když jsem vzala v potaz jméno Jan a už to používám :slight_smile: jsem přesvědčená z několika podnětu z těhotenství..tuxík je problémovej už od embrya a já jsem problémová tak nějak pořád, takže bude po mě, že jo a pak jím hodně rybí výrobky a to unás v rodině jí jen můj otec a já, jsem po něm, takže to bude kluk páč bude po mě :grinning: to jsou moje indicie.
12. bře 2010 v 17:27  • Odpověz
miminku jsem nepořídila nic. Na netu mají opravdu výrazněji nižší ceny. Včera jsem prďolkovi tady ve městě pořídila nádherné oranžové tepláčky prošité s ponožkama. Vypadájí fakt čuprově. Tak měl aspoň něco malého pro radost.

No a Terinka to vyžrala. Dostala nádhernou sluníčkově žlutou zástěrku , šitou jako šatečky s kapsičkou uprostřed. Moc se mi líbila, tak jsem jí přivezla něco z výletu. Pak vám to fotnu :wink:

No tak to jsem zvědavá jak dopadneš já ryby teda nejím skoro vůbec, ale každá jsme jiná. Více mi teď okolí typuje druhou princeznu, no tak uvidíme. Ještě že je mi to fuk :slight_smile:

jj. a v Brně to byl přesně ten veletrh pro Dítě. ONo jako věcí krásnejch tam bylo ale ceny fakt nadsazené, lidí mraky a to jsme tam byli ve všední den, víkend bude asi masakr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 v 17:31  • Odpověz
Teda zolicku jeste zes tam byla, tak tam nepojedeme, to je pro me zbytecna cesta, vyrazime pak z manzou na vyletek az bude hezky a ne v takovem breznovem pocasi, my tam chteli omrknout kocary a vyzkouset je ale to nakonec muzeme i v obchodech. Já taky chci většinu věcí pořídit přes e-shopy a e-bazary.
Jo ryby já můžu kromě pangase to sand ani není ryba, brr.
Tak Terka to vyhrála, něco dostane. Já se chystám do CaA na nákupy a pak s emi moc líbí oblečení ONO (vecicky.cz) mají obchod v pardubicích ale jsou dost vyhraněný bud holčičí nebo klučičí, tak tam nakoupím až se to narodí.
12. bře 2010 v 17:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.