• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z hubneme z XXl těhulkují

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Ali víš co mě napadlo? do Pardubek občas jezdím takhle právě na nákupy pro prcka. Tak můžeme udělat mini srázek klidně i tam. Třeba iHelča by se přidala. Nemá to z Prahy tak daleko a mohly by jsme si udělat príma den . Projít obchůdky s mimi věcma. zajít na obídek. Mají tam bezva pizzerku a těstovinky taky mňamozní. A bylo by to fajn. :slight_smile:
12. bře 2010 v 17:48  • Odpověz
Zoli, to je super nápad, když pojedeš dej vědet udělám si moc ráda časík, pocouráme po obchodech, dáme dlabanec, kávičku, popovídáme..to určitě klapne
12. bře 2010 v 17:55  • Odpověz
Dobré ránko všem,

Ali mě je to vcelku jedno. Napiš, kdy máte v práci volněji atd a můžem vyrazit. Uděláme si prima den :dizzy_face: :dizzy_face: ale mě by se to spíš hodilo některý pátek ať může popř hlídat manža a neotravuju stále babičku. Přece jen tam teď Terka bývá často. Babička ráda pohlídá ale má už taky ráda svůj klid :wink: takže pátky kdykoliv. A jiný den po domluvě jo?

dneska tu moc nebudu, jedeme k dědovi popřát k narozeninám :slight_smile: ale během dopolka budu ještě nakukovat :wink:
13. bře 2010 v 09:50  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jaký byl víkend?
unás moc pěkný, další rodiče jsou obeznámeni s prckem, oslava byla fakt pěkná a dlouhá akorát mám od včerejška zase migrénu a jsem zas doma, už mě to neba, ani ležet už nemůžu.
Zoli klidně pátek, to je i pro mě dobrý, tak až pojedeš dej vědět :slight_smile:
15. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
Ahoj holky!

Já chodím teď na Duben, protože ještě zjišťuju, co mi chybí a co musím nakoupit a zařídit do porodu. Je toho tolik... A jak jsem doma, tak jsem kolikrát tak unuděná, že mě ani nebaví psát, jenom si všechny diskuze pročtu a pc vypnu a jdu na TV nebo spát.
Tak se nezlobte.
15. bře 2010 v 09:46  • Odpověz
Zdravím po víkendu :slight_smile:

Zoli -- tak to jsem docela zklamaná, že to na tom veletrhu je tak drahý.Já si právě myslela, že veletrhový ceny budou obzvláště super. Takže přemýšlím, že tam asi taky nepojedu. Nějak si neumím představit se tam prodírat, vydýchaný vzduch... na to jsem teď docela citlivá.

S tím srazem -- do Pardubic bych dojela, to není problém. Akorát bych musela vymyslet co s holčičkama, nechat je celý den babičce moc nechci, přeci jen jsou docela akční. Možná by si manža mohl vzít v práci volno. Akorát bych teda konkrétní datum potřebovala vědět trošku dopředu, abych to mohla zařídit.

Ali -- teda tebe ty migrény taky hodně trápí :unamused: Tak moc držím palce, ať je brzo líp.

Foogy -- ahojky :slight_smile: Ty už to máš fakt za pár :slight_smile: Já taky nemám vždycky náladu na mk a večer většinou už padám únavou. Hlavně nám potom dej vědět až bude čmelda na světě :wink: :grinning:
15. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz
ahoj berky,
prospala jsem dalších pár hodin a pořád stejná bolest, se na to... nic mi nechutná, naposledy jsem včera obědvala a dnes jsem se donutila sníst aspon ovoce (jabko a banán).
Heli, nojo my to taky zrušili, nikam nejedeme, je to zbytečné. A s tou migrenou, taky si uživaš, tos psala, hold jsem ten druhý případ, větší četnost než mimo těhotenství, serou mě názory pro dítě vše vydržíme, nejradši bych těhotná nebyla, protože mě to dost vyřazuje ze života, hlavně pracovního, sotva jsem dohnala minulou ztrátu když jem byla doma 4 dny a ted to samý, jen ruším jednání a nic nestíhám, doma ani nemluvě, kdyby mi mamča ted nevyžehlila, tak se v tom plácám dokonce března, Holky tak jsem se vám vykecala a snad mi bude líp.
15. bře 2010 v 15:23  • Odpověz
Ali, to mě mrzí, že migréna neustupuje :frowning2: Taky si vždycky říkám, že spánek musí zabrat a pak to zklamání, když se probudím a hlava pořád třeští. Tak snad bude brzo líp!

Klidně se vypovídej, já si taky v minulém těhu občas říkala, proč to vlastně dělám. Hrozně jsem se na těhotenství těšila, že si to budu užívat, ale pak jsem měla pocit, že si pořád na něco stěžuju. Sice bylo na co, ale i tak mě to štvalo. Prostě těhotenství je pro tělo děsný záhul a tělo to dává pořádně znát. Ale určitě bude líp, hlavně až budeš cítit pohyby. Je to pak takové "opravdové", když je s mimčem určitý kontakt.
15. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz
Ahoj kočandy,
tak migréna je pryč, naštěstí. Jsem už v práci,mám co dohánět. Zítra volám na výsledky krve a v pátek mě čeká poradna, tak se těším až zase uvidím tuxíka.

Heli,no hold je to pro nás náročný a nějak to musíme přežít. Večer mě už skoro nebolela a taky jsem dostala hroznej hlad, se nedivim když jsem skoro jeden den nejedla, ikdyž mě to rozhodně neublíží :grinning: možná naopak.
16. bře 2010 v 07:41  • Odpověz
ahoj Holčiny,

Helli, tak zkus navrhnout nějaký páteční termín, který by se Ti hodil a my se Ti s Aliskem zkusíme podřídit. Přece jen chápem, že holčičky dají zabrat a sehnat hlídání na celý den není tak jednoduché. Takže prolistuj kalendář a zkus hodit třeba 2 termínky a doladíme to, jo :wink:

A mě už od včera trápí migréna. Taky už mě to občas štve, bolí častěji než obvykle,ale zatím se držím. Prášek jsem si vzala jen jendou a to už fakt nebylo k vydržení

Ali hlavně že už je líp a můžeš vše dohnat. Držím palečky ať jsou výsledky OK a v pátek se pokocháš tuxíkem.

Já jdu na velký UZ ve 20 týdnu v pondělí a už se taky moc a moc těším, až prďolku uvidím :dizzy_face: :dizzy_face:

No a včera jsem byla vypomoct na tom bazárku miminkovskejch věcí od Mateřského centra a super. Jsem moc spokojená. Sice celý den dřina ale zase jsem si mohla vybrat plno nádherných věciček. Hlavně značkových bodyček a triček a za velmi rozumnou cenu. CCa kolem 30 -35 Kč což na značková trička jde. když jejich pc je cca 200,- za/ ks :dizzy_face: :dizzy_face: takže až bude chvilka nafotím a hodím do albíka :slight_smile:
16. bře 2010 v 08:15  • Odpověz
Ahoj Zolicku,
tak tebe chuděro taky trápí migréna, to je hrozý asi je něco ve vzduchu když nás tolik to postihlo.
Já prášky neberu, mě to nezabere ani omylem, včera odpoledne jsem už málem mlátila hlavou o zed jak to bylo k nevydržení.
Tak to se mimčo má, že má tolik nových věciček, to bude parádnice/fešák :slight_smile:
16. bře 2010 v 08:52  • Odpověz
Zoli mám na tebe dotaz, ty už máš ty první testy za sebou, taky sis musela volat na výsledky? přijdou i lékaři? mě to přijde divný, že si mám na výsledky zavolat, to sis vše zaznamenávala, co ti řekli?
16. bře 2010 v 10:03  • Odpověz
Ali - já jsem si na výsledky nevolala poslali mi je oficiálně emailem. Jen kdyby bylo něco špatně, tak bych to konzultovala s lékařem. Ale možná je to u vás jinak. Neboj vše bude OK. A jak my poslali ty výsledky jen napsali, že je vše OK a že to vyšlo krásně. Takže jsem ani nemusela na tripple testy teď v 16 tt :wink:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3907740&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F a tady je pár věciček ze včerejšího nákupu :wink:
16. bře 2010 v 10:06  • Odpověz
Zoli, tak unás se volá, nojo, jsem na to zvědavá až mi ty hodnoty bude říkat, snad to stihnu zaznamenat ale přijde mi to jako divnej postup.
Na věcičky jsem mrkla, fakt pěkný, tos měla kliku. Hlava je už lepší?
16. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
Ali- jj. hlava není ještě OK, ale jsem docela použitelná :slight_smile:

no a na věcičky jsem štěstí měla, fakt spousta krásných neutrálních věciček :dizzy_face: :dizzy_face:
16. bře 2010 v 10:16  • Odpověz
Tak si jdi lehnout nachvilku, teda jestli ti to Terka dovolí.
Jsou fakt pěkný, mě přijde že moc oblečení v neutrálních barvách není, ale chystám se do CaA, tak snad na něco kápnu, HaM ještě unás neotevřeli, si dávaj na čas.
16. bře 2010 v 10:41  • Odpověz
no já doufám, že nám brzo vyjdou ty pardubky a tam se vyřádíme. :dizzy_face: :dizzy_face:

a spinkat asi nepůjdu, docela jsem se v noci dobře vyspala a na bolení hlavy mi to nezabírá. Spíš tu postírám až Trinka usne :grinning: ale to asi taky není na bolení hlavy, co? :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 10:47  • Odpověz
zaručený recepty, jdi se projít ven, třebva ti terka usne v kočárku anebo si dej silný mátový čaj s medem, ten jsem včera pila
16. bře 2010 v 10:49  • Odpověz
ali - jo tak to je dobrej plán. NO malá je zvyklá spát v posteli a navíc je to můj jediný osobní čas, takže nehrozí abych se o něj připravila a lítala s ní ještě po venku. To dělám až odpoledne, abych jí unavila a spala večer :grinning: :grinning: ale dala jsem si kafčo a je mi líp, hlava už nebolí a zdravej vzduch taky zabral :dizzy_face: takže jsem v poho :slight_smile:
16. bře 2010 v 18:14  • Odpověz
Pěkné ránko holky,
japak se dnes máte? Co máte dnes v plánu? Já práci jak jinak, zítra jdu s kamarádkou na kafe a mrknu asi po něčem pro tuxíka, třeba něco koupím.
Zoli, doufám, že už tě hlava nebolí.
17. bře 2010 v 08:43  • Odpověz
dobré ránko Ali,
ne ne hlava OK, jen hledám inspiraci na nějaký výlet, dochází síla a energie, potřebovala bych někam vypadnout,vypnout a relaxovat. A nevím kam jet, nic mě nenapdá. :frowning2:
Nemáš nějakej typ?

Jinak kafiko s kamoškou si moc užij a tuxík si něco hezkého zaslouží, tak mu něco vyber :dizzy_face: :dizzy_face:
17. bře 2010 v 08:49  • Odpověz
Zoli, na výletek rodinkou? nebo jen ty a malá a nebo sama?
17. bře 2010 v 08:54  • Odpověz
s rodinkou - nevíš o něčem, nějaký hezký penzionek nebo hotýlek, buď přímo v hotelu nebo poblíž třeba bazén, něco pěkného v okolí atd. Prostě relax víkend :dizzy_face:
17. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
něco ti určo doporučím a myslíš ted v tomto měsící?
17. bře 2010 v 08:56  • Odpověz
no pokud možno co nejdřív,než padnu vysílením na hubu :grinning: :sweat_smile:
17. bře 2010 v 08:57  • Odpověz
Napadly mě termální lázně Velké Losiny ale ještě na něco přijdu :slight_smile:
17. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
17. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
taky mě napadl výlet do Liberce, koupání v akvaparku, výšlap na Ještěd a je tam taky ZOO s bílýma tygrama
17. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
Ali díky za typ, no na masáže teď moc nemůžu, tak nevím jestli jet do lázní :confounded: přece jen v těhu na to musí být odborník. A ty jsi tam byla přímo na nějaké kůře nebo jen tak zaplatila ubytování a vegetila?
17. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
Zoli já tam nebyla ale známí ano a jezdí tam několikrát do roka na wellnes víkend, moc si to pochvalují, tak tam asi pošleme mamku, dostane to k narozeninám a já bych tam taky vyrazila.
17. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.