• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z hubneme z XXl těhulkují

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Už jsem tu, musela jsem dojet domů, vytahat tašky, pohrát si s pesinou, uvařit čaj, převlíct se, trošku poklidit a už sedím a jdu vás dočíst
21. led 2010 v 17:13  • Odpověz
Mari, medve - jen za námi přijďte, my budeme hrozně rády!!!!!!!!

No, máte pravdu - loni touhle dobou - to bylo maso!!! Ale stálo to fakt za to!!!! Ty pocity, když člověk vlezl na váhu a měl míň...
Holky, stejně mi to hubnutí chybí. Kor teď, když se všichni kolem drží, tak si říkám: tý jo, už abych taky mohla...

A já teda zatím přibrala 13,5 kg, ale s tím, že jsem nejvíc nabrala v 5.měsíci a teď už přibírám po 1 kg za 6 týdnů, což mi přijde dobrý :wink:

tux - a prsa mám teda taky mega :grinning:
21. led 2010 v 17:25  • Odpověz
autor
Ahojky holčiny, včera nečekaně dřív přišel domů manža, tak jsem se ani nestačila rozloučit.
dneska jsem zase doma ale v pondělí jdu na pár hodin do práce.
22. led 2010 v 10:12  • Odpověz
autor
teprve ted jsem se nasnídala, dřív to prostě nejde a taky mi došla záchrána před rání nevolnosti bebe sušenky a piškoty..tak jsem to zvládla ale žaludek kručí
22. led 2010 v 10:13  • Odpověz
Ahoj tux!
Já byla taky doma, trošku jsem uklízela, pač mě štve ten prach a borčus, co tam máme kvůli tomu, že předěláváme kuchyň.
Teď jsem šla na hoďku do studia, pač manža jel pro lino a ve čtvrt na 6 jdu s 2 hokama ze SŠ do pizzerky na pokec, tak se těším!

Tux - uvidíš, za 4 týdny to přejde a budeš se ládovat jako klasická těhulka :dizzy_face:
I když je fakt, že teď už se tolik taky nefutruju, protože už mám žaludek utiskovaný od čmeldy, ale to je dobře, aspoň se nepřejídám :wink:
22. led 2010 v 16:36  • Odpověz
autor
ahoj Foogy, taky jdu snes s kamarádkou na pokec a asi na pizu, to máme ale stejný program co :slight_smile:
22. led 2010 v 16:53  • Odpověz
autor
no já se láduju umírněně, nechci zbytečně přibírat, tak se hlídám ale ráno ani nemusim, to stejně nejde :slight_smile:

Budete mít novou kuchyň, to je super.
22. led 2010 v 16:55  • Odpověz
tux - pak vám ukážu fotky před a po, abyste to viděly, to stojí za to.

A kámošky a pizza dobrý, teď už se manžou odpočíváme u Krause.
Zítra jedu na celý den k mamce, manža zase hraje.
22. led 2010 ve 22:17  • Odpověz
nazdárek teda to koukám takhle zmizet :grinning:

koukám foogy že už to máš za pár co :slight_smile: foogy nová kuchyn tak to se máš to se bude vařit jedna básen :slight_smile:

tux 8tt teda toto letí holky i žolik :slight_smile:
23. led 2010 v 07:51  • Odpověz
mnam pizza teda foogy to je papáníčko taky bych si dala

jinak už sem objednaná na zmenšení prsou a jdu na operaci 16.5 nastupuju .říkal že mi udělá bud B nebo C tak sem na to zvědavá
23. led 2010 v 07:55  • Odpověz
ahojky holčiny,

taky sorry, že jsem vzala čápa bez rozloučení, ale bolest hlavy mě odehnala na gauč. Ještě že malá byla docela hodná a prohlížela si se mnou knížky vleže. a furt se divila proč mám hadr na hlavě a že mám bebínko a skoro z toho brečela beruška malá.

No a včera jsme byli u rodičů, malá nastydla, tak jsme dneska měli krušnou noc a malá pěkně prská :stuck_out_tongue_closed_eyes: chjo

Foogynko - teda to je krásné 13,5 kg, když to takhle půjde dál , tak už přibereš maximálně kilčo dvě, to je super :dizzy_face: :dizzy_face: to se bude dát krásně shodit :dizzy_face: :dizzy_face:

můj přírůstek k dnešní mu dni je 0 kg, to půlkilčo co jsem nabrala jsem tenhle týden zase dala dolů, protože mi nechutnala teplá strava, takže jsem to s tím jídlem flákala.

A tobě skočil další týden 31 tt. to je fakt mazec, začíná mi nervoza u žaludku. Čoveče ženská ty za chvilku rodíš :dizzy_face: :dizzy_face:

nensy - no tak to je super, že to prošlo pojišťovnou a že Ti prsenka zmenší, ty budeš teda potom kočena. Půjdeš nám všem příkladem, že ta dřina stála za to a že z Tebe bude krásná maminka :dizzy_face: :dizzy_face:
23. led 2010 v 10:41  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak včerejší pokec byl super, taky jsem se nacpala, půlka pizzy, salát a pak dezert jablečný koláč, dnes se držim při zdi mám chut jen na balkánský sýr a višňovou marmeládu :slight_smile:
A copak děláte vy?

Zoli, už je líp?hlava nebolí? Terinka je zlatíčko.
23. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
Ahojky holky...tak tady jste :grinning:
23. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
autor
Dendo ahoooj kočko, japak se máš? dlouho jsem tě neviděla, ICQ nemám, manžel mi ho smazal z firemních počítačů, kvůli nějakému viru :frowning2:
23. led 2010 ve 13:11  • Odpověz
Dendi, ahojky, jakpak se máš ženská?
:dizzy_face:
a jak je těhulky při neděli? :slight_smile:
23. led 2010 v 17:31  • Odpověz
tux - jj. už je mi monohem líp hlava nebolí, manžel v noci vstával a já aspoň odpočívala a dáchla jsem si ještě dneska po obídku, když zahučela malá, takže už je mnohem líp :dizzy_face: :dizzy_face:
23. led 2010 v 17:32  • Odpověz
Zoli - jak při neděli? Dyk je sobota, ne? :wink:
Zoli - Terinka je zlatíčko!!! Maminku hezky ošetřuje :wink:

Holky, letí to neuvěřitelně, ve středu začínám 8. měsíc!!! Mazec!

nensy - proč máš smazané album a tak??
A s tou operací je to supr, už se těším na fotky a na to, co budeš říkat, jestli se ti uleví :wink:

Ahoj dendi!!!!
23. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
holky budu dávat nové fotky .za 14 dnu kupujem novej notes tam ten nám odešel a tenhle co máme tak je pujčenej tak pak hodím nové foto

to jo foogy už se těším to bude uleva
23. led 2010 ve 20:56  • Odpověz
Holky, tak manža cčera v noci natáhl lino a teď skládá skříňky a vypadá to fakt nááádherně!Já už se tak těším, až bude komplet hotová!!! :wink: Nebojte, všechno fotím, pak ukážu.

nensy - ahá, tak to jo. Tak se budu těšit na fotky :wink:
A co dětičky? Lukášek bude mít vysvědčení, viď?

Já teď dodělávám DPH a na oběd jedeme ke tchánovcům a odpo budu odpočívat - od včerejška večer mě bolí v krku, tak piju čaj s citronem a medem a dělám zábal :wink:
24. led 2010 v 10:40  • Odpověz
ahoj foogy jo bude mít vysvědčení a v pátek maj volno
24. led 2010 v 11:13  • Odpověz
Foogy - vidíš, to je mateřská demence a na naštvání pracujících, tvrdit v sobotu, že je neděle :grinning: :grinning: :grinning:

a ty vo.e 8 měsíc, to je fakt maso :dizzy_face: :dizzy_face: máš to za pár holka, :grinning: :grinning: no jsem zvědavá co čmeldu se Vám narodí. A pokojík nafoť se těšíme

Nensy - no jsem na TEbe sakra zvědavá, jenom dolož fotodokumentaci.

A mě dneska potěšila malá, manža jí říká, že mám v bříšku miminko, ona poslouchala a pak zvedla tričko, pusinkovala mi bříško a dělala miminku malá, byla to kočička a mě to tak rozněžnilo....brouček :dizzy_face: :dizzy_face:
24. led 2010 v 15:47  • Odpověz
Holky dobre se mam..je porad nejaka nachlazena...snazim se drzet..a docela to jde, az se divim:slight_smile:

Jinak vam tam krasne hopsaji ty tydny...to je parada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mam nejake delsi spozdeni MS, ale prisuzuji to tomu nachlazeni...no uvidime :sweat_smile:
24. led 2010 v 15:57  • Odpověz
Dendi - taky na nás s malou něco vlítlo, teda spíš na ní a já to statečně chytla, ale naštěstí jen lehce.

A že by? :dizzy_face: :dizzy_face: mi by jsme tu tuuuuuuuuze rádi uvítaly další těhulku :slight_smile:
24. led 2010 v 16:01  • Odpověz
Zoli: rekla bych ze to je tim nachlazenim..i Eli je nachlazena.. :unamused: a to jime vitaminy..no hnus
Ale kdybych byla tehu..tak by mi to asi vubec nevadilo..nejak se k tomu nemum rozhoupat..kdyby to prislo samo od sebe.. :sweat_smile: :dizzy_face:

zoli: tak hlavne at je ti lepe tehulko :dizzy_face:
24. led 2010 v 18:08  • Odpověz
Dendi - jasně, ono by to tka opravdu bylo nejlepší, nad ničím nepřemýšlet, jestli jo, nebo nebo ne, nebo jestli už? nebo ještě počkat....miminko by to rozhodlo za Tebe a ty bys to přijala jako skutečnost, že Vás bude víc :slight_smile: však uvidíš, příoda to nějak rozhodne :slight_smile:

Dendi a mě je OK, jen lehká rýma, jinak nic. Takže OK :slight_smile: jen doufám, že se to v nic nerozjede :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2010 v 18:12  • Odpověz
zoli: presne jak jsi to napsala :dizzy_face:
Drzim palce at te to obejde.. :wink:
24. led 2010 v 18:15  • Odpověz
dendi - jak píšeš žoli, měla bys to stejně jako já :wink: Taky si k nám mimi našlo cestu samo. Sice jsem z toho měla ze začátku strach a obavy, ale říkám si: Je to osud, prostě k nám mimi chtělo.

žoli - já už se taky strašně těším a jsem zvědavá, co to bude :dizzy_face:
Už mě chytlo i nakupování.
A tak jednou do týdne jdu do komody a prohrabuju se věcičkama pro čmeldíčka a už si ho v tom představuju :dizzy_face:
24. led 2010 v 18:31  • Odpověz
Foogy - jak kdybych viděla sebe, taky jsem v té komodě byla zahrabaná furt a muchlala se s věcma na miminko :dizzy_face: :dizzy_face:

a nakupování si užívej, dokud máš ještě bříško tak akorát :dizzy_face: :dizzy_face: pak ke konci už je to opravdu náročné :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale i tak je to krásné :slight_smile:

Dendi - třeba to tak bude a je vyřešeno. :slight_smile:
24. led 2010 v 18:43  • Odpověz
teda koukám že tady možná bude dálší těhu co :grinning:
24. led 2010 ve 20:04  • Odpověz
autor
Nazdárek holky
kdapek jste? a jaký byl víkend?
Unás relax doma a u tchánovců, takže pohodička, odpočatý. Dnes jsem v práci, tak si užívám společnost :slight_smile:
25. led 2010 v 09:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.