• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z hubneme z XXl těhulkují

(Zamčená)
31. ledna 2011 
tak dík za tipa až malá usne omrknu to blíž :dizzy_face:
17. bře 2010 v 09:07  • Odpověz
kdepak jste holky?
já budu za chvilku volat na ty výsledky, ted mě dost vytočil německý obchodní partner až jsem to musela vydýchat venku, zmetek jeden.
17. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz
Alisku - jsem tu. volej a přijď hned říct. Držím palečkyýýýýýýýýýýýýýýýý

a nerozčiluj se, žádnej němčour si to nezaslouží aby si se v těhu čílila :wink:

no a moc nás tu není, většinou tu krafem jen my 2

a ten srázek bych viděla na první teplý jarní pátkový záchvěv, co ty na to?

projdem hypernovu, CAčko, tesco atd, je to kousek od sebe všechno a pak směrem na Zelenou Bránu je ta dobrá restauračka :dizzy_face: :dizzy_face: jejda já už se těším a nejradši bych vyrazila už te´d v pátek :grinning: :grinning:
17. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz
Ali - tak jak jsi dopadla,už jsi volala? :confused:
17. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz
volala, nemůžou je najít, volám za cca 10 min.
17. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz
sraz vidím stejně, venku bude příjemně na prochajdu. Myslíš pizzérku galeru?
17. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz
Ježiš, to jsou nervy, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale bude to OK, když ani neví kde jsou :grinning: :grinning: ty špatné by měli nahoře :wink:

Ne myslím Pizzerku Toscana - myslím, že se tak jmenuje - je to kousek za křižovatkou jak je Mekáč a nějaká pekárna myslím
17. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz
vidíš tuhle pizzérku neznám, tak tam zajdem, my chodíme do galery na náměstí a pak do bazalky, pod náměstím.
Víš, že ani moc nervy nemám, to je divný, co.
17. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz
NO tak už se to začíná rýsovat, konečně společnej srazík, už jen aby bylo teplo. Jéé já se fakt těším, konečně nějaké povyražení :dizzy_face: :dizzy_face:
17. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz
Tak budou výsledky až zítra po 12h., nemají je ještě z laborky, nojo si počkám.
17. bře 2010 ve 14:07  • Odpověz
to snad ne, ty Tě teda napínaj. Chjo

Zítra budu číhat, tak pak napiš jo?

no a já čekám že se mi Terka co chvilku vzbudí a vyrazíme ven
17. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz
jdete ven, to jděte, taky mám úmysl vyrazit ven s pejskama, provětrám hlavu a psiska se vyběhají (ikdyž máme hektarový pozemek :grinning: )
17. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz
Ahojky holky,

zoli -- to je fajn, že už hlava nebolí. Mně teda dneska trochu pobolívá, ale není to tak hrozný, můžu celkem normálně fungovat :slight_smile:

Ali -- teda ty tě napínají. Ale když ti dobře dopadly ty minulé testy, tak teď už by to mělo být v pohodě, ne?

S tím srazíkovým pátkem bych taky volila rozhodně pořádné jarní počasí. Manžovi už jsem o tom říkala a je ochotný si vzít dovču a zůstat doma s holkama. Mně osobně se hodí následující pátky: 9.4., 16.4. nebo 30.4. A pak případně květen.

Já se v pondělí chystám do první poradny, předpokládám, že už dostanu průkazku a bude taky ultrazvuk. Tak už se hrozně moc těším. Akorát mám přijet nalačno kvůli odběrům a to mě trochu děsí. Normálně se musím hned ráno najíst a teď jako těhu je to ještě horší. Tak snad nebudu zvracet někde po cestě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
17. bře 2010 ve 14:32  • Odpověz
Heli, tak at te to rychle prejde. Já v tyto termíny zatím nic nemám tak si je můžu označit v kalendáři, holky vy pojedete do pardubic, tak termín nechám na vás, já se přizpůsobím, vůbec mi to nevadí, překazit by mě to mohla jen migréna.
Pak bychom mohli dát i opáčko a i s dětma, ráda poznám vaše ratolesti :slight_smile:
Heli bohužel nevím jak dopadli první testy, měla bych se to dozvědět naráz, jinej postup asi :fearful:
17. bře 2010 v 15:34  • Odpověz
Tak první příspěvěk na novém koníkovi!!!
Ať se vám hezky těhulkuje a mně hezky rodí :wink:

ali - co výsledky??? držela jsem ti palce!
19. bře 2010 v 19:44  • Odpověz
pěkný večer holky,
tak kontrola dopadla dobře,mám ukončenou neschopenku (na vlastní žádost) :sunglasses:. Výsledky dopadly dobře, jsme v normě. Prcka jsem dnes neviděla, nedělal UTZ, tak příště. V úterý jdu na konzultaci do genetické laborky, máme v rodině dědičnou srdeční vadu.

Foogy, a jak se držíš ty? co čmelda, nezlobí tě? a co ten tlak?
19. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
ahoj holky, jé koukám, že alisek je taky tehotna. Moc gratuluju a preju at jde vsechno tak jak ma a foogy preju rychly a pohodovy porod ! :wink:
19. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz
Brý ránko kočandy,
petru děkuju, jojo jsem :slight_smile:, a co ty jak to jde u tebe, pořád pečeš dorty?
Holky dnes jedem na narozeniny tety, velká akce, zítra na vás mrknu, užijte si pěkný víkend a opatrujte se.
20. bře 2010 v 06:44  • Odpověz
ahojky zdravím všechno mám zase angínu .hlavně že už je venku hezky tak snad je s maroděním konec :slight_smile:

ali to je dobře že vysledky dopadli :slight_smile:

a co foogy furt nakukuju jestli už něco ale zatím se asi držíš co :grinning:
20. bře 2010 v 07:22  • Odpověz
hodila sem nové fotky nelči tak se jukněte jak nám vyrostla :slight_smile:
20. bře 2010 v 07:45  • Odpověz
ahojky těhulky,

nejdřív Aliskovi - moc gratuluji k výsledkům. Hlavně že je vše v pořádku a prcek je v pořádku. :dizzy_face: :dizzy_face:

Co se srazíku týče. Tak 9ho se mi to moc nehodí. Chceme si ten týden s manžou udělat malou dovču po Čechách když bude drozumné počásko. Ale s ostatníma termínkama bych neměla mít problém. Tak co třeba předběžně toho 16ho? :slight_smile:

Nen - ať jsi bruo fit. Fotečky Nelinky jsou krásné. Máš doma fakt nádhernou okatou princezniču :dizzy_face: :dizzy_face:
20. bře 2010 v 10:16  • Odpověz
ahoj žoli díky moc jo je to predelka ale pěkně zlobí
20. bře 2010 v 15:56  • Odpověz
pěkný jarní ránko holky :slight_smile:
víkend byl fajn, oslava se povedla, sice jsme odjížděli dřív než ostatní ale bylo to dobrý. A co u vás, copak jste dělali?
Nen, malá roste do krásy, pěkná modrooká blondýnečka, budete pak chlapi odhánět vidlema od domu :slight_smile:
Zoli, 16. klidně, nic tam zatím nemám a i tak bych si to snad zařídila, jen mě zajímá jakou máte představu o hodině? ráno mám poradnu, hned od 8h..
Holky už jsem si objednala těhotenský kalhoty, konečně, už mi ty moje začínají být dost těsný, tak tento týden dorazí a fakt se na ně těšim.
22. bře 2010 v 07:17  • Odpověz
teda ženský kde jsté?
22. bře 2010 v 10:05  • Odpověz
ahojky alí, já tu jsem, ale jsem jinde:slight_smile:
22. bře 2010 v 10:20  • Odpověz
Medve, ahooj, jak se máš? cos dělala o víkendu? a co to hubnutí, jde to? já se už začínám hlídat, mám nahoře 2 kilča a po víkendu další kg, takže zase začínám rozvrhovat jídlo, nojo věčnej boj.
22. bře 2010 v 10:39  • Odpověz
Ali, hubnutí docela jde, snažím se chodit na ten kaváč a myslím, že je to maličko vidět. ovšem včera jsm ulítla a snědla jednu mozartovu kouli, takže dnes jsem zas o mrkvi :grinning: ale jdu cvičit, tak snad mi ta sladkost bude odpuštěna :wink: Koukala jsem do alba k foogy, že přibrala 23 kilo....to se za chvilku vrátí k nám do diskuze:slight_smile:
22. bře 2010 v 10:50  • Odpověz
ahoj těhulky,

nestíhám, mám doma manžu, tak si užíváme společné chvilky a na koníka v tak nádherném počasí kácím. Takže mě omluvte. :wink:

Ali, Helli - tak super, tak předběžně toho 16ho dubna? :dizzy_face: :dizzy_face: Už se moc těším. Časově je mi to jedno, to už se podřídím já vám. Mám to odsud vlakem 35 min rychlíkem. Takže si určete čas a já si k němu najdu nejbližší spoj.

Nen - jj. to znám. Terka je taky teď šílenej zlobivec a vztekloun, jí říkám furt, že to zachraňuje jen hezkým ksichtíkem. OPica jedna

tý jo? Foogynka už má nahoře 23 kg - tak to je hustý :grinning: :grinning: no snad jí to poleze rychle po porodu dolů. Já dneska skočila na váhu a šílím, že mám nahoře 3,2kg :sweat_smile: :sweat_smile:

Medve - super, že chodíš do akva a cvičíš a udržuješ se, to potom žádná mozartova koule nevadí a může být bez výčitek.
HOlky tady je tak nádherně, už se těším až vyrazíme dneska na prochajdu :dizzy_face: :dizzy_face:
22. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz
Zoli, jen 3,2kg? neí to málo na půlku těhotenství?
22. bře 2010 ve 14:34  • Odpověz
Zoli, ahojky, jsem ted spala, zacinam byt pres den unavena a ospala, tak si jdu lehnout, jeste ze muzu :slight_smile:. Tak 16.4. to zapisuju do kalendáře, kdyby jste přijeli stjeně tak vás vyzvednu na nádraží.
22. bře 2010 ve 14:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.