• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z hubneme z XXl těhulkují

(Zamčená)
31. ledna 2011 
ahoj Berušky,

tak hlásím návrat zpět. UZ byl jedním velkým zklamáním. Tady se s tím doktor opravdu moc neprdí a neuvědomuje si, že pro ty nastávající maminky je to velký zážitel. Prostě to bylo takové frk frk a vše je OK a nazdar. Tak jsme se na 100% rozhodli jít znova do 3D. V pondělí tam budu volat a tak za 3 týdny bych chtěla jít. No já jsem taky zvědavá co to bude ale ani na 3Déčku se na pohlaví asi nebudeme ptát. Jestli mě zvědavost nepřemůže. Chjo jsem hrozná :sweat_smile: :sweat_smile: jak už vím, že je šance to vědět tak mě to tak nějak hlodá.

Helli - no já jsem taky zvědavá jak to s Terkou a školkou bude. Asi mi jí taky nevezmou. Jdeme v úterý na den otevřených dveřích a 27 dubna pak k zápisu. Ale pochybuju v kladný výsledek. Přece jen zima už asi nebude a těhu je na mě už dost znát :confounded: ještě zkusím okolní vesnice a třeba mi jí někam vezmou. Ještě že jsem mobilní a auto a řízení není problém.

Ali - tak to je škoda, že ne všechno objednané Ti sedne. No je to vždycky risk, když to nevidíš osobně.

Foogynko - no ahoj. To je dobře, že jsi OK a že tlak se zase umoudřil. Už tu na Tebe co chvilku myslím a říkám si jak jsi na tom :dizzy_face: :dizzy_face: pak písni :dizzy_face:

jo a já jsem od úterý teta. Narodila se mi krásná neteřinka 3100 g a 49 cm. Je slaďounká dle foteček :dizzy_face:

no a já dnes udělala nákup na internetu. A jsem spokojená. Hodím odkazky

http://www.mamitati.cz/index.php?men0=148&men1=150&men2=154&list=3&prod=4382&usrCmd=details a doobjednala jsem si k tomu i zavinku a kapsářek ať to hezky ladí. Dostal to pupík za UZ jako odměnu, že je v pořádku :dizzy_face:
27. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz
Zoli - no, v tom 20tt to doktoři hodně odbývají, protože oni to berou jenom jako lékařský zákrok. U nás dělal klasický černo-bílý UTZ, změřil, zvážil a nazdar. Tak jsme se taky objednali na 24tt na 3D a to si člověk platí, tak to bylo znát. Máme natočené i DVD a dávali jsme to k Vánocům babičkám a dědům - to byl pro ně krásný dárek.
Zoli - já byla s pohlavím nahlodaná, ale nakonec jsem to vydržela a teď jsem za to ráda - hrozně mě baví, jak se kolem všichni sází, přijde mi to fakt ftipný. Tipují dle břicha, obličeje, tuhle dokonce dle očí... :grinning:

Holky, tak u nás je to paráda, tady berou do školky kdykoliv během roku, takže jsem v klidu.

Zoli - jůůů, gratulace k neteřince!!! A krásná váha i míra.
Mně přijde, že se poslední 3 měsíce rodí jenom 3 kg děti. Už jenom sem tam říkají nebo čtu, že se narodilo 4 kg dítě. Jsem zvědavá na nás.

Zoli - taky jsem objednávala na mamitati - dostali jsme k Vánocům celou soupravičku se žirafou a až se mimi narodí, tak dokoupím ještě jednu, ale barvičku dle pohlaví.

Heli - masakr za ty boty!!! Šílený!!!! A tohle se dá dědit a nebo jsou po jednom dítěti tak zrychtované, že to musíš vyhodit?

Ali - já právě měla strach objednávat rifle přes net, tak jsem je nakoupila v HM
27. bře 2010 v 18:31  • Odpověz
Holky, tak mi včera večer začal tlak vyskakovat, ani na prášky nereagoval, tak jsme po 22.hodině jeli do nemocnice. Si mě tady samozřejmě nechali, dali mi kapačku, prášek a magnézko do prdýlky.
Ráno tady byl doktor (je tady jeden mladej, fakt pěknej, sympaťák, ženatej) a že počkáme v út na velkou vizitu na primáře a pak se uvidí, ale že si myslí, že mi porod příští týden vyvolají a nebo bude císař. Uvidí se dle tlaku.
Akorát holky ta noc - ubytovali mě po půl 12, pak mi brali ještě krev a pak mi zaváděli kanylu a dávali kapačku a pak mě každou hodinu chodila sestra budit na měření tlaku! Masakr! Jsem totálně hotová, do teď jsem tady spala. Opět ale s přestávkama, pač byla výměna povlečení (v noci mi peřinu zaflákali od krve z kapačky), léky, snídaně, doktor a do toho 3x tlak a monitor! A nejlepší je, že mi teď tlak hrozně klesl 130/70, sestřička z toho byla chudák celá nesvá, brala si na to i další tlakoměr, pač nevěřila.
včera mi dělali UTZ a odhad váhy je 3200g!
Ona ta gynekolog. ambulance je v 6.patře dohromady s porodními sály. Takže jsme i museli chvíli čekat, než odrodí jednu holku, pak vzali mě a pak už doktor valil na císaře. Měli prej hroznej šrumec.
No a řekli manžovi, ať jde na vyšetřovnu s námi, aby nemusel čekat venku. Akorát chudák viděl, jak se vyšetřuje, ale co - u porodu to uvidí milionkrát, tak si aspoň zvykl. Docela mě překvapil, jak byl v klidu, myslela jsem si, že to na něj není. No a pak mi dělali UTZ, tak byl celej nadšenej, usmíval se a pak pořád dokola opakoval, jak už je obrovskej!
28. bře 2010 v 11:51  • Odpověz
Ahoj kočenky,
tady je od vás zpráviček. Zoli vítej doma. s tím utz je to škoda, tak snad se zadaří na tom 3D utz. My se rozhodli, že na něj nepůjdeme.
Foogynko, tak jsi zase v nemocnici, je dobrý že ti tlak klesl a snad to císař nebude, tak čmeldík bude příští týden na světě, to je nádhera. Noc teda nic moc, ty kontroly jsou teda nepříjemný. Opatrujte se a vyspi se přes den, to ti snad dají pokoj.
Já ted odpočívám po obědě (losos s tzatzikama...mňamka). Včera jsem měla velký uklízecí den asi jako ty v pátek akorát, že jsme uklízeli jen s mojí mamčou. byt je vymydlený, jen roztřídit ponožky a vyžehlit pár kousků obloečení. Okna jsme nakonec nestihly ale počkám až na pozdější dobu, kvůli pylům a dešťům, z toho máme vždy špinavý okna.
28. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz
Ahoj holky

foogy -- koukám, že tlak zase zlobil :unamused: Snad už to bude dobrý a hlavně budeš brzy držel čmeldu v náručí a všechny tyhle problémy skončí. To jsem zvědavá, jestli se čmelda nevydá na svět radši sám, když ho čeká vyvolávání nebo císař :slight_smile:
S těma botama -- jasně, že nejsou tak jetý, po Kačence je schovávám pro Štěpánku. Ale nekoupila bych nikdy boty v sekáči, kde prostě nevíš kolik dětí je už mělo na noze. Radši koupím kvalitní (a drahý :unamused: ) s tím, že pak důvěřuju, že budou kvalitní i pro Štěpánku.

Já nikdy na 3D ultrazvuku nebyla, tak jsem zvědavá, co nám pak, zoli, řekneš :slight_smile: S tím pohlavím to mám podobně. Pořád si říkám, že to vydržím a nechám se překvapit, ale občas mě napadá, jestli si to nenechat říct :slight_smile: Tím spíš, že si všichni myslí, že jdeme do třetího dítěte proto, že konečně chceme kluka :slight_smile:

Zítra se chystám na opakovanou poradnu, akorát jsem si tam zapomněla zavolat, jestli už je doktorka zdravá, tak budu muset ještě ráno. Doufám, že jo, už jsem trošku nervózní, jesti je všechno v pořádku. Navíc už to kolem nás ví víc lidí (největší "kecka" je Kačenka :grinning: ), tak si neumím představit, že by nakonec bylo něco špatně.
28. bře 2010 v 17:31  • Odpověz
Zoli -- moc gratuluju k neteřince. Jak se jmenuje? Přeju ať se jí i mamince dobře daří.
28. bře 2010 v 17:32  • Odpověz
foogynko ahojky, tak už jsi doma? když mi v noci přišla sms, už jsem myslela, že to bude zprávička o narození. Ale jen ať se čmeldík ještě dopejká a vyleze co nekrásnější :dizzy_face: :dizzy_face: - a teda páni už za týden to mít za sebou a budeš vědět na čem jsi :dizzy_face: :dizzy_face: no sama jsem hrozně zvědavá ale od začátku typuju děvčátko tak si za ním budu stát. NO a nafoť bříško už dlouho jsi žádnou novou fotečku do albíčka nedala :wink: No a císař tě snad mine. Sice je klasický porod víc bolestivý, ale já bych jinak rodit nechtěla.Ale je jasné, když není zbytí tak je lepší udělat císaře aby byl prdolka v pořádku :slight_smile:

NO a já doufám, že o Velikonocích bude hezky, chceme jako rodinka někam na pár dní vyjet, tak doufám, že to trošku vyjde. je jasné, že žádné vedro nebude ale spíš aby to bylo aspoň na prochajdu a všichni jsme si to užili :slight_smile:

Teda Ali - velký úklid jo? to bych taky potřebovala, ale nepřeháním, bříško furt tvrdne a to dost často, takže co zvládnu, zvládnu. Co ne, je hold odbyté :confounded: ale lepší než něco po.... a pak litovat
28. bře 2010 v 17:35  • Odpověz
Helli - děkujeme. Jmenuje se Nicolka no a dneska už je měli pouštět domů. Tak chci zavolat ať vím něco bližšího. :dizzy_face: v porodnici jsem nechtěla otravovat :wink: NO a co u Tebe o víkendu?

manža šel s malou ven, tak mám chvilku klídek :dizzy_face:
28. bře 2010 v 17:36  • Odpověz
Ahoj berky, to jsmese tu sešly, já mám nějaký smolný odpoledne, teda až od ted, dopol lázen ve vane, pak dobry obed, mlsanda u krasobruslení, kyne mi těsto na mazanec a ted pripravuju vejce na potření testa, jedno co jsem dolovala bylo trochu prichycený ke krabičce a málem jsem ho rukou rozdrtila, jsem se toho tak lekla, že jsem se snažila tu škatuli převrátit do hrnku aby mi to nyvteklo ze skořápky, jen jsem zapoměla že v krabičce jsou další 3 vajíčka...no a skončila na podlaze :frowning2:
28. bře 2010 v 17:40  • Odpověz
Ali - promiň, ale rozesmála jsi mě. Klasika, člověk chce něco zachránit a udělá ještě více škody. Ale co hlavně že to není nic horšího.

Hele když už jsme se tu sešly, vymyslely jste nějakýn náhradní termín na ty Pardubice?

my jsme měli taky fajn dopoledne, byli jsme s manžou a s Terkou na bazeně, pořád jsme tu naší kachnu lovili z pod hladiny, ale dobrý, spokojená, utahaná a neutopená :grinning:
28. bře 2010 v 17:55  • Odpověz
Zoli, to je dobře, já se potom tomu taky smála, sem blbá ale co hlady neumřeme :slight_smile:
Holky navrhněte další temínek, toho 16. mě to mrzí ale odpolední UTZ v Hradci se odložit nedá a dřívější termní taky nebyl. Co další pátek?
28. bře 2010 v 18:16  • Odpověz
Zoli krásná neděla u vás, taky se těším až budeme zase s manžou ted je pořád v práci i celé víkendy, příští víkend snad už bude doma, doufám.
28. bře 2010 v 18:17  • Odpověz
Ali -- taky znám podobný boj s vajíčky :slight_smile:

Co se týče srazu, tak 23.4. nemůžu, protože 24. slavíme Štěpánky narozky a musím vyrobit ten trojrozměrný dort :slight_smile: Ale mám volno další pátek 30.4. nebo potom v květnu. Sice mě mrzí, že se nám to posouvá, ale zase už budu moct okukovat vaše bříška :grinning:

My byli včera v zoo, moc jsme si to užili. Štěpánka byla u každé klece strašně nadšená, přeci jen teď už z toho něco má. Na velikonoce se chystáme k tchánovcům, tak musím holkám udělat velikonoce ještě týden. Právě jsem vytáhla z trouby beránka a ještě se dáme do vajíček. Snad neskončí taky na zemi :grinning:
28. bře 2010 v 18:26  • Odpověz
Holky, tak po obídku tlak 115/70 a před hoďkou už zase 140/100. Byli tady manža, brácha se švagrovkou a naši a mamka tvrdí, že to vypadá na císaře, že mě s tímhle tlakem nenechají.
Vám to přiznat můžu, ale začínám se bát.....Člověk neví, co ho čeká....

Mamka mi přinesla řízek, tak si jdu dát. O víkendu je k večeři jenom chleba se sýrem nebo paštika nebo pečivo s jogurtem.
28. bře 2010 v 18:29  • Odpověz
Heli - já včera ráno koukala na ČT2 na dokomunt o slonech a říkala si, že jsem už 5 let nebyla v Zoo a že se strašně těším, až budeme vyrážet s mimiňákem, to bude paráda!!!!
28. bře 2010 v 18:33  • Odpověz
Heli, no tak nejsem sama aspon si uzijeme srandy sami se sebou, co :slight_smile:. Já toho 30. nic nemám, poradnu bych neměla mít a v práci si to zařídím. tak co na to ještě Zolda a zase si to potvrdíme :slight_smile:
Kočky, už se mi peče první bochan mazance, pak vyfotím a snad i vložím :slight_smile: sem na MK, už se na něj těším.
Beránka se chystáme s mamčou upéct v týdnu.
28. bře 2010 v 18:33  • Odpověz
Foogy, ten tvůj tlak je jak na houpačce, at s eumoudří, císaře bych ti nepřála ale pokud to ude nevyhnutelné, nedá se nic dělat, hlavně at jste vpořádku, neboj se a nech si od lékaře všechno vysvětlit at víš co se bude dít abys nebyla ve větším stresu.
Do zoomě to taky láká a taky do botanický zahrady, tam jsem byla naposledy jako dítě.
28. bře 2010 v 18:36  • Odpověz
ali - ty mi děláš chutě s mazancem! Já miluju vánočky a mazance! Mám ho slíbenýho na příští víkend.
Jo a beránka mi přivezla v pátek mamka, nechali jsme ho v igelitu vystaveného na stole, jsem kolem něj včera chodila jako mlsnej kocour :grinning:
Tak nám mazanec vyfoť. Ať si tady trošku zaslintám.

ali - v botanický zahradě jsem nebyla, ale máme to v plánu pak na líhnutí motýlů.
28. bře 2010 v 18:42  • Odpověz
holky, cože až 30tého? to už je docela pozdě ne? já mám květen docela narvaný a navíc už se budu pomalu ale jistě vorvanit. ale zvládla bych to :wink: No je to škoda, že to dřív nevyjde. Jsem se fakt už těšila, že je to brzo. Ale co se dá dělat chápu

Foogy - no s císařem se nedá nic dělat. Ale je lepší nic neriskovat, když máš takové výkyvy. To je lepší jít do císaře. Jizva nebude veliká a spodek zůstane neposkvrněný :grinning: :grinning: aspoň to budeš mít jak za mlada :sweat_smile: :sweat_smile:

No a ZOO je fajn. to je dobře, že jste s dětma vyrazili. My plánujeme ZOO v tom rodinném velikonočním týdnu a taky se moc těšíme :dizzy_face:
28. bře 2010 v 18:51  • Odpověz
Teda foogy tobě ten tlak ale skáče :unamused: Myslím, že když se doktoři rozhodnout pro císaře, tak to bude pro tebe i čmeldu to nejlepší, i když taky bych ti mnohem víc přála normální porod. Ale kdo ví, jaký riziko by ten tlak v takovým případě mohl být. Císař je asi náročnější na to hojení, ale zase rozhodně lepší než nějaký komplikace při porodu. Moc držím palce, ať se tlak ještě umoudří a čmelda se sám vydá na svět. Už se fakt moc těším až se narodí, bude to první mimi hubňátko :grinning: :grinning: A taky jsem zvědavá co to teda bude :slight_smile:
28. bře 2010 v 18:51  • Odpověz
Já bych holky ještě mohla 9.4., jestli by se vám to hodilo. Co vy na to? To už je za rohem :slight_smile:
28. bře 2010 v 18:53  • Odpověz
tak 9.4 bohužel nemůžu, to máme to rodinné výletování. Celý týden budu mimo

a kde se mi ta rodinka toulá? za chvilku bude tma a oni jsou ještě venku :confused:
28. bře 2010 v 18:58  • Odpověz
Jo, holky, nedá se nic dělat - hlavně, aby byl čmeldík v pořádku, já přežiju všechno.
Oba porody mají své pro a proti. Snažím se na to nemyslet, uvidíme s čím přijdou lékaři.
Budu vás informovat

heli - to jsem zvědavá, jestli to u vás bude kluk. I když tři holky - to by byla doma sranda, co? :grinning:
28. bře 2010 v 19:16  • Odpověz
Zoli -- tak to je škoda. To je asi fakt nejbližší možný termín pro všechny až toho 30.4. Ale zase si užjete pěknou dovču :slight_smile:

No manža se trošku bojí, že když to zase bude holka, tak už se vůbec nedostane ke slovu :slight_smile:
28. bře 2010 v 19:28  • Odpověz
zoli - v albumu mám foto pupíka z úterka, tak jukni.
28. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
Ahojky holky, trochu k vám načuhuju.
Foogy, držím palečky ať to hlavně dobře dopadne a jste oba s čmeldíkem v pořádku.
29. bře 2010 v 09:22  • Odpověz
Ahoj holky,
Foogy jak se držíte? něco nového od lékařů?
Medve ahojky, jak se máš?
Heli a Zoldo, toho 30. určo můžu pokud by vám vyhovoval i jiný den než pátek tak se taky můžeme domluvit.
Mazance se mi povedly, jsou k jídlu, takže dneska jeden padl k snídani a druhý bude na zítřek.
29. bře 2010 v 10:40  • Odpověz
Ahoj Ali, já dobře, co ty? jak se daří mrňouskovi:?
29. bře 2010 v 11:50  • Odpověz
Ahoj holky!

medve - díky!!!!! :wink:
u mě nic nového, uvidí se prý zítra na vizitě. takže čekám, čekám, čekám...
29. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz
Ahoj holky,
tak dnešní kontrola super -- mimi má 6,38cm, obě nožky i ručky, srdíčko bije...paráda. Úplně mě to dojalo, jako by to bylo naše první :slight_smile: Tak jsem moc ráda, pořád jsem si říkala, že teď na začátku se může stát cokoliv... Kačenka byla nadšená z fotky z ultrazvuku, i když říkala: "akorát nejde poznat co to je." :grinning:

Foogy -- třeba čmelda spořádaně čeká na termín :slight_smile:
29. bře 2010 v 15:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.