• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z hubneme z XXl těhulkují

(Zamčená)
31. ledna 2011 
ahojky,

tak mě vyhovuje třeba i čtvrtek nebo popř i pondělí, může hlídat babička. Holky domluvte se mezi sebou a já se přizpůsobím, se mnou opravdu není nějaký hlídací problém. Takže nemůžu jen ten velikonoční týden, jinak zatím asi kdykoliv :wink:

já dnes byla v poradně a vše je OK. Doktor se s tím opět nemazal a tak to bylo šup šup. Ale srdíčko krásně pravidelně tlouklo, miminko mě už slušně okopává a očutává, takže vím, že je v pořádku a moč a tlak taky OK. takže zase až za 3 týdny :slight_smile:

jo ale už mám nahoře 4 kg. fuj. no mohlo to jít pomaleji, tímhle tempem naberu víc jak s Terinkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Foogynko, když tak mi prosím písni sms. Jak jsi na tom, od zítra tu opět nebudu jsme u dědy v Jeseníkách. Tak ať o Vás s čmeldíkem vím aktuální zprávičky :dizzy_face: :dizzy_face:
29. bře 2010 v 15:06  • Odpověz
Helli - moc gratuluju ke kontrole. Miminko už je teda pěkně veliké. Super krásná zprávička :dizzy_face: :dizzy_face: a je přeci jedno jestli je první nebo třetí, radost je vždycky obrovská :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a co TP. vychází stejně? nebo se nějak posunul?

mě zatím vychází vše skoro přesně dle MS 14 a dle obou UZ 13 .8 v pátek :grinning:
29. bře 2010 v 15:08  • Odpověz
Zoli ahoj a co třeba čtvrtek 15.???
29. bře 2010 v 15:28  • Odpověz
Heli a Zoli, gratulace k další úspěšné kontrole. Obě asi cítíte pohyby dřív když už máte děti, ne, aspoň jsem to někde četla, já něco cítím ale co to je fakt nevím :slight_smile:.
29. bře 2010 v 15:31  • Odpověz
Ali v ten čtvrtek 15 by to šlo, nic nemám :wink:

Alisku - asi jako vícemaminky cítíme pohyby dřív, ale bublinky už možná cítít můžeš. já je u terky začala cítit v 18 -19 tt. ale jestli ještě stále nic necítíš, nelekej se. Je to OK. Každá to máme jinak.

a co cítíš? lehtání? bublinky? :dizzy_face:
29. bře 2010 v 15:35  • Odpověz
teda foogy tak tos em zvědavá ¨¨

heli gratulace ke kontrole
29. bře 2010 v 15:40  • Odpověz
Zoli -- gratuluju k úspěšné poradně :slight_smile: Ale je fakt, že pořádné kopání dokáže pěkně uklidnit i mezi kontrolama :wink:

Ali -- já myslím, že to mimčo klidně může být. Já to na začátku cítila hlavně, když jsem byla v klidu, např. třeba ležela. Takové jemné bublinky. Po pár dnech to pak bylo častější a bylo jasné, že je to ono :slight_smile: To by bylo super, že už by se ti mimi takhle ozývalo! Já se na to hrozně těším, ale asi si ještě nějakou dobu počkám. Ve druhém těhu to bylo někdy kolem 16.týdne.

nensy -- ahój, to je fajn, že jsi zase zavítala. Jak se vede? A co hubnutí? Já už se docela těším, až se do toho zase pustím... i když myslím, že mě to nadšení pak zase přejde :grinning:

Jinak s tím čtvrtkem 15.4. by to snad šlo. Mývám 1x za 14 dnů takové setkání s pár maminkami, ale teď se nám to nějak rozhodilo, navíc dvě mají termín porodu, tak stejně nevím co bude. A manžovi je jedno, jestil si má vzít volno v pátek nebo ve čtvrtek. Tak s tím budu zatím počítat a doufám, že se nic nezmění.
29. bře 2010 v 15:48  • Odpověz
Teda FUJ -- mývám -- nebojte žádné maminky neumyju. Samozřejmě, že setkání mívám :wink:
29. bře 2010 v 15:49  • Odpověz
Zoli, tak fajn, snad se to bude hodit i Helče. Cítím různé pohyby ale nelze to specifikovat..bublinky, asi i to lechtání..
29. bře 2010 v 15:56  • Odpověz
Heli přesně, cítím to většinou v klidovém režimu a před spaním nebo po ránu po probuzení.
Takže mám v kalendáři zaškrtnout 15. sraz v Pcích??
29. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
Alisku - tak to už jsou určitě počáteční pohyby. Je to přesně takové jak popisuješ :dizzy_face: :dizzy_face:

a ten čtvrtek 15 si zatím teda zaškrtni :wink: budu s tím takhle počítat :slight_smile:

Nensy a jaká je tvoje váha teĎ ? jsi už asi pěkná hubeňoura, co?
29. bře 2010 v 16:02  • Odpověz
Tak mám zaškrtnuto, holky vy se dohodněte kdy dorazíte vlakem, nejlépe obě naráz :slight_smile: já vás naberu na vlakáči
29. bře 2010 v 16:47  • Odpověz
Ok jsme předběžně domluvené, já mám dobrý spoj dopoledne, tak kolem 10 by to vyhovalo? :wink: Helli?
29. bře 2010 v 17:03  • Odpověz
Heli a Zoliku - mám radost, že jste na kontrolách dopadyl obě dobře a že jsou hlavně miminka tak, jak mají být a že mají všechno, co mají mít! Paráda!!!

Holky, já si počítala termín dle mrchy - v pátek a vyšlo mi to až na 9. dubna. Teď 1. dubna mám termín dle UTZ.
Ale oni mi to nejspíš zítra začnou vyvolávat kvůli tomu tlaku. Prej ten tlak je vysokej proto, že se tělo tomu těhotenství už brání, že to už nezvládá. Takže tento týden už můžu počítat, že budu mít čmeldu u sebe.
29. bře 2010 v 19:06  • Odpověz
Foogynko - cože už zítra? juj - mocinky na tebe s Terinkou i miminkem budeme myslet, ať jde vše jak má, porod je bezkomplikací a hlavně jste oba v pořádku a zdravoučký. Držíme všechny palečky i prstíky co máme a budeme se těšit na nádhernou zprávičku :dizzy_face: :dizzy_face: držte se :wink:
29. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz
zoli - díky!!!!!!! :dizzy_face:
Já vám pak napíšu, nebojte!
29. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
No to doufáme :wink: , už teď se klepu co to bude :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz
zoli - taky jsem zvědavá!!!! už se nemůžu dočkat!!!!
29. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz
To se nedivím, už je to tak strašně blizoučko, že i mě šimrá u žaludku, když vidím jak rychle to uteklo :dizzy_face: :dizzy_face: . Ani se nenaděješ, budeš na čmeldíka mluvit jménem, pusinkovat ho a poprvé mazlinkovat. To je tak krásný, až Ti to závidím :dizzy_face: :dizzy_face: ale strašně moc přeju :slight_smile:
29. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz
Foogy, moc na tebe myslím :wink:
30. bře 2010 v 09:00  • Odpověz
Dobré ránko těhulky,

Medve ahoj, tak co jak jde hubnutí, už je zase nějaké kilčo dole? :dizzy_face: :dizzy_face:

Foogy - mocinky na Tebe ode dneška myslíme :dizzy_face: :dizzy_face:

a my za chvilku odjíždíme, tak jsem Vás přišla jen pozdravit, vkládám fotečku bříška a UZ. :wink:
30. bře 2010 v 09:25  • Odpověz
Ahojky Zoli, mimís už je velkej, co? Hubnutí jde pomalu, te'ˇ%d se to nějak zastavilo, asi jak chodím cvičit, doktorka říkala, že se to může váhově zpomaliit, ale že to, že cvičím pozná při přeměření pupku a tak a na tý váze, kde jim to počítá i tuky a vodu, tak uvidíme. od nového roku mám lae dole 6 kilo. Dokonce jsem si kouila letní šaty velikosti 40:slight_smile: Ale včera jsem si chtěla koupit kalhoty a asi se na mě žádné nevyrábějí - vyzkoušela jsem jich 11 a a ni v jedněch jsem se necítila, tak jsem zas trochu naštvaná.
30. bře 2010 v 09:38  • Odpověz
Medve - to je super, 6 kg je dost, jsi šikovná a tím že cvičíš tak se tělo pěkně zpevnuje, i když na váze to není znát. Gratuluju. A vel. 40 je dobrá. Tu já ani náhodou neobleču. -měla jsem problém s prsama. Takže jsem musela jít nahoře vždy do větší. :sweat_smile:

no a letos to vážně už nezachráním -mimís bude větší čím dál víc :dizzy_face:
30. bře 2010 v 10:05  • Odpověz
nazdárek dobré popoledni koukám a foogy furt nic .
30. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz
Ahojky všem,
Foogy moc na tebe myslím, drže se holka a těším se na zprávičky.
Medve, tak to ti moc gratuluju, 6 kg je krásný výsledek, jen tak dál a cvíčo jedině dobře pro tvé tělo, taky bych už měla začít hýbat se ale nějak se k tomu nemůžu dokopat, jsem hrozně zlenivěla. Vel. 40 je super, jen si udělej radost, zasloužíš si to.
Zoli, pěkný bříško ale nepřijde mi, že by o moc vyrostlo od minule. Mě teda břichoun začíná růst až mě to děsí, zatím to není tolik vidět díky tomu, že mám špek ale večer před spaním mi břicho vyleze solidně a ráno taky. kalhoty už po jídle musím rozepínat jinak by to ani nešlo.
30. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz
Ahoj holky,
celý den jsem byla u kamarádky a teď koukám, že foogy už dneska začali vyvolávat porod. Tak to moc a moc držím palce a jsem šíleně zvědavá na zprávičky!

Medve -- teda gratuluju, 6kg je super. To už fakt musí být vidět. Musíš mít obrovskou radost, že sis mohla koupit ty nové šaty, viď? :slight_smile: S kalhotama taky mívám potíž, asi mám nějaký divný poměr mezi pasem a bokama :angry: :slight_smile:

Toho 15. jsem už nahlásila manžovi, takže počítá s tím, že bude mít na starosti holčičky. Dívala jsem se na vlak a můžu být v Pardubicích přesně v 9:59 :slight_smile:

Ali -- to vypadá, že je to fakt mimisek! Gratuluju! Teď se to bude postupně stupňovat a za chvíli už bude vidět, jak ti okopává bříško :slight_smile:
30. bře 2010 v 19:14  • Odpověz
Dobré ránko,
jsem nedočkavá na zprávy od Foogynky, jak jsou na tom.
Heli tak to budeš v pcích nastejno se Zolíkem, já tam budu na vás čekat. Pohyby asi cítím častěji a jsou takový intenzivnější, jen se to pořád neda k něčemu přirovnat. Dnes mě zase pobolívá hlava, tak se to snad nerozjede do migrény.
31. bře 2010 v 09:05  • Odpověz
Ahojky,
tak konečně mám taky chvilku. Dneska bylo u nás celkem hnusně, takže jsme byly skoro celý den doma a občas je fuška holky zabavit.

Tak Foogy se neozývá a nevím, jestli je to dobře nebo spíš ne. Snad se tedy netrápí nějakým strašně dlouhým porodem. Moc držíme palce!

Ali -- to budu ráda, že na nás budeš čekat. Já jsem v Pardubicích nikdy nebyla, takže kdo ví jak bych bloumala po městě :slight_smile: Už se moc těším, že se konečně uvidíme osobně a porovnáme pupíky -- teda spíš ty a zoli :grinning: To je super, že fakt už cítíš mimíska! :slight_smile:
31. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
Ahoj holky, mně se včera po o rozbila nabíječka, manža mi jí přinesl až dneska navečer.
Včera jsem si užila - cévkovali mě, tak jsem měla malinkatý náznak bílkoviny v moči, nateklou nohu, tlak 150/100, takže zase injekci magnezka a kapačku - jsem si užila a dneska už dobrý.
Nebojte, dám vědět,papa
31. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz
jé foogy, já už myslela, že nám příjdeš oznámit prcka, jak si tu nebyla:slight_smile: Však my se dočkáme, co? :grinning:
1. dub 2010 v 09:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.