• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z hubneme z XXl těhulkují

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Ahoj holky,
teda foogy celej den na tebe myslím, říkám si holka už to má zasebou a ona nemá nabíječku :sunglasses:, hlavně že jste relativně vpořádku. Cévkování si ani neumím představit a radši ani nechci ale určitě to není nic příjemného.
Já ted taky radši piju magnezko-vodu magnezii.
Včera mě nakonec migréna dostala a večer jsem si myslela, že začnu hlavou mlátit o zed nebo si ji něčím propíchnu, nakonec jsem si vzala panadol a šla zase spát a dnes jsem dorazila do práce až o půl 12 a pořád hlava bolí ale už se to dá vydržet.
Heli neboj, já bych vás tam nenechala pochodovat, počkám na Vás ve vestibulu a dám vám na mě radši mobil ikdyž myslím, že se nemineme :slight_smile:.
1. dub 2010 ve 12:01  • Odpověz
nazdárek teda foogy já už mysleĺa že už je prcek na světě
1. dub 2010 v 15:38  • Odpověz
Holky, pošlete mi, prosím některá na sebe číslo - mám jenom na Simču a ta je u dědy, kdybych náhodou porodila, tak abyste se to dozvěděly, dík
1. dub 2010 v 16:59  • Odpověz
Ahoj 722789089.iva
1. dub 2010 v 19:48  • Odpověz
nensy - super, díky moc! Já ti pak napíšu, až se čmelda vykulí a ty to sem pak napíšeš, jo? Díky moc!
1. dub 2010 ve 21:19  • Odpověz
Foogy -- teda čmeldovi se u tebe líbí :slight_smile: Já jsem už tááák napnutá...ale ty určitě víc, viď? :grinning:

My za chvilku valíme k tchánovcům do Olomouce, tak přeju všem krásné svátky. Nevím, jak moc se sem dostanu, ale musím to nějak udělat, abych věděla co nového u foogy.

Ali -- taky si myslím, že se nemineme, hlavně bříška budou nepřehlédnutelná :slight_smile: Už se těším.
2. dub 2010 ve 12:03  • Odpověz
pěknou sobotu přeju, tak co je něco nového okolo foogy a čmeldy??? sem napjatá jak struna.
konečně je pěkně, odpoledne asi půjdu ven na prochajdu, ted mám prací ráno, snad dám oblečení schnout ven.
3. dub 2010 v 09:34  • Odpověz
nazdárek jasně fogy hned to sem písnu :slight_smile:
dneska je venku fakt krásně malá spí pak pujdou odpoledne na pout a lukáš je nemocnej tak s ním budu doma .udělala sem tvarohovou pomazánku s pažitkou .upkla dva mazance a medovník a jdu dělat bram.salát
3. dub 2010 ve 14:17  • Odpověz
Ahoj holky,
koukám, že je tady pusto prázdno a žádné zprávy od foogy. Teda ten čmelda nás ale napíná :slight_smile: :slight_smile:

tady je taky dneska moc pěkně, naštěstí zatím nevychází předpovědi. Akorát se chystáme na véču do podniku, kde jsme slavili svatbu :slight_smile:
4. dub 2010 v 15:56  • Odpověz
Ahoj kočky, přeju pěkné velikonoční pondělí. byli u vás koledníci s pomlázkama? unás nikdo ani manžel.
Vařila jsem slavnostnější oběd, pak jsme si dali domácí tiramisu, a odpočívali a koukali na pohádku. Včera jsem šli na delší prochajdu a cíl byla zmrzlina, na cestě zpět jsme zmokli ale jinak to bylo super, v botách jsme měli asi 7km, jinak domácí pohodička, dnes bych chtěla dokončit žehlení a budu mít zase na chvilku pokoj.
5. dub 2010 v 16:41  • Odpověz
ahoj těhulky,

u nás byl víkend ve znamení výletování. Byli jsme v ZOO ve Dvoře Králové, a včera v zámeckém parku v Častolovicích a malé zámecké minizoo. Zítra ještě chceme na bazének završit krásný 4 dny volna :dizzy_face: :dizzy_face:

Taky tu čmuchám na info od Foogynky a stále nic? :confused: :confused: no to bude určitě cácorka. Se ještě šlechtí aby byla co nejkrásnější :dizzy_face: :dizzy_face:

Ali - to jste si taky udělali fajn výlet :dizzy_face: :dizzy_face: ale odměna byla sladká :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: a hlavně že byla pohodička :dizzy_face: o tom ty svátky jsou :slight_smile:
5. dub 2010 v 18:01  • Odpověz
Zoli, ahooj, tak to jste měli nádherný prodloužený víkend a svátky, těším se na fotky.
Foogynka snad ani rodit nebude, taky jsem netrpělivá co se děje nebo neděje a info žádný.
mrkni mi fotoblogu, mám tam fotku z loňské dovči.
5. dub 2010 v 18:12  • Odpověz
to je ona, loňská dovolená v Chorvatsku ikdyž fotka je z výletování z Bosny a hercegoviny
5. dub 2010 v 18:18  • Odpověz
ali - jj. víkend fakt super, jsem sice unavená, ale tak nějak dobitá pozitivní energií. Takže náááááádhera :dizzy_face: :dizzy_face:

a fotečka v albíku krásná. Moc Vám to na ní s manžou sluší a vůbec bych tě nepoznala :sweat_smile: na fotce co máš v pase vypadáš úplně jinak.Ale aspoň vím, že Tě poznám až se uvidíme v Pardubkách. Už se fakt na osobní setkání těším. Až si popovídáme a fakt proberem co nám zrovna příjde na jazyk :dizzy_face: :dizzy_face: to bude polední drbárna :grinning: :grinning: něco dobrého si dáme a uděláme krásný den :slight_smile:
5. dub 2010 v 18:19  • Odpověz
Zoli, já měla celý dva dny manžela doma, jen pro sebe, super dny, dlouho se nám to nestalo, jsem nadšená. na srazík se moc těším, a to bude za chvilku, fakt to utíká. děkuju za hodnocení, vypadala jsme i líp ale ten den byl báječný..procházka po starém městě, romantika.
5. dub 2010 v 18:37  • Odpověz
takže taky společný víkend? to je člověku hnedka líp, co? užije si krásný společný chvilky a je z toho hnedka líp u srdíčka. A na fotečky z dovolených hrozně ráda koukám, nevypadám tam třeba ani nejlíp, ale je to spojený právě s těma krásnýma chvilkama :dizzy_face: :dizzy_face: a o tom to je,
5. dub 2010 v 18:43  • Odpověz
Zoli, to mi řikej, celý víkend jsme nebyli spolu od vánoc, takže pro mě fakt úžasný víkend. zrovna dnes jsme si prohlíželi fotky z naší první dovči, krásné vzpomínky, to miluju.
5. dub 2010 v 18:47  • Odpověz
Odmlčela jsem se, přišel manža s Terkou z prochajdy. Dneska jsem s nima nešla, byla měla jsem oddechový, protože poslední týden byl fakt lítačka.

a prohlížení foteček taky miluju :dizzy_face: :dizzy_face:

přeju hezký večer a snad se nám už Foogynka brzo ozve i s překvapením :dizzy_face: :dizzy_face:
5. dub 2010 ve 20:02  • Odpověz
Dobré ránko holky,
přeju vám pěkný den a ty Zoli si užij koupačku s rodinkou.
6. dub 2010 v 06:55  • Odpověz
Dobré ráno, těhulíny:slight_smile:
u nás na chaloupce koleda byla namoalovala jsem třicet vajec a zbyly mi navíc jen dvě:slight_smile: Ale teda dietka dostala na frak. ale jak jsem v práci, tak už zas dodržuju přísnej režim. 20. jdu na kontrolu k paní doktorce, tak s e pokusím dát dolu jesže tak kilečko.
6. dub 2010 v 08:17  • Odpověz
Medve, tak to jste si užili krásné velikonoce, já naposledy barvila vajíčka v 2005 od té doby co bydlíme ve městě tak to nedržíme, nikdo by nepřišel :frowning2: jinak se mi zvyky líbí a snad se to udrží až bude mít tuxík věk na tyto radovánky, třeba taky už budeme bydlet mimo Chrudim, no uvidíme.
6. dub 2010 v 09:07  • Odpověz
dobré ránko berušky,

Medve - teda tak to jsi dostala pěknou pomlázku. Vajíčka rozdána a ty se nemusíš bát, že bys uschla :dizzy_face: :grinning:

no a my včera sedli s manžou ke kalendáři a lovili jména pro prcka no byla to sranda, měli jsme jich asi 4 pro holčičku a 7 pro kluka, ale stejně jsme se shodli na tom, co už jsme vybrali tak nějak podle citu před 2ma měsícema :grinning: :grinning: takže stále vítězí -Eliška - popř ještě Verunka a pro klučíka zůstává favoritem Martínek a Matýsek a popř ještě Honzík, ale už je v rodině, tak se bráním
6. dub 2010 v 10:04  • Odpověz
Zoli ahooj,
tak to já určitě uschnu, já nedostala pomlázkou ani ničím jiným ale manžel říkal, kdyby ji měl, tak mě seřeže :slight_smile:
My se taky pomalu uchylujeme k jednomu jménu, kluk Honzík je vyřešený a u holčičky vítězí Hanička, už to sem tam používám když mluvím s břichem.
6. dub 2010 v 10:07  • Odpověz
Ali - stačila by i vařečka s mašličkou. Manža loni taky neměl proutek, tak mě seřezal aspoň tím. :grinning: :grinning: Ale on aby si něco nenašel. Jednou za rok má nárok si do mě regulerně bouchnout, tak to s láskou udělá. I když něžně :wink: :grinning: :grinning: to zase jo :grinning: :grinning:

A jména máte moc pěkná, já jsem pro českou klasiku. A ta u Vás platí :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dub 2010 v 10:50  • Odpověz
Zoli, no jo ten můj je lenoch něco hledat, nejlíp kdybych si tu pomlázku koupila sama a v pondělí mu ji slabnostně připravila k posteli :slight_smile: ale jako zvyk se mi to líbí, je pamatuju že v pubertě mi přišel jako stupidní svátek a nechápala jsem proč se to tak slaví, taky jsem otom vůbec nic nevěděla, ted to vím a přijde mi to hezký, tak děti budu asi včas zasvěcovat do zvyků aby věděli proč se to tak slaví.
6. dub 2010 v 11:03  • Odpověz
¨jsem taky pro ryze české jména, a to naše děti budou mít až na to příjmení :grinning: pokud by jsm eměli takové neutrální a tzn. evropské tak bych i zabrousila do jiných jmen, líbí se mi moc Johanka a Bianka
6. dub 2010 v 11:05  • Odpověz
Johanku má kamarádka. A k té holčičce mi to teda vyloženě sedí. Je to takovej správnej divokej rarášek. Takže jméno vybrali k její povaze fakt pěkné :grinning: :grinning:

a já teda Velikonoce moc neprožívám,ale co je malá, snažím se aby to bylo hezké :dizzy_face:
6. dub 2010 v 11:16  • Odpověz
Dobrou chuť k obědu, já jsem už po.."boloňské" špagety ale domácí jsou domácí.
Některým lidem opravdu jméno sedí k povaze, to s emi taky líbí, tak jsem zvědavá jaká bude povaha našeho potomka :slight_smile: hlavně né po mně :sunglasses: .
6. dub 2010 ve 12:12  • Odpověz
Ali a jaká jsi?:slight_smile:
6. dub 2010 ve 12:50  • Odpověz
Medve, hrozná :slight_smile: mám povahu cholerika, to se unás fakt dědí, mám to po otci a on po své matce. a to někdy není moc příjemné, taky né každý člověk se mnou vydrží, naštěstí manžel mě zvládá, to má taky jedinou kliku :grinning:
6. dub 2010 ve 12:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.