• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z hubneme z XXl těhulkují

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Aha, to asi není moc příjemné. Můj přítel je na tom podobně, ale on ja takový choleroflegamtik - důležité věci jsou mu putna - třeba nechal propadnout technickou u auta ( máme dvě, to druhé opatruju já, takže neměl potřebu se nějak stresovat:slight_smile:), ale třeba dnesk ho vytočilo, že se nemohl v klidu nasnídat, protože omylem zamáčk budíka tak, že nezvonil poodruhý a on maličko zaspal. Navíc ty rána jsou u nás fakt strašný - on je každý ráno nabručenej, takže se každý ráno pohádáme...grrrr
6. dub 2010 ve 12:58  • Odpověz
Medve, mě to někdy vyhovuje a dělám z toho přednost, se pěkně vytočit a seřvat lidi okolo sebe ale těm lidem to zase vadí, co naděláš, snažím se někdy držet ale můj temperamnet je silnější. naštěstí manžel je můj pravý opak, tak nám to klape.
6. dub 2010 ve 13:05  • Odpověz
nejhorší střety jsou se stejně naladěnou(postiženou) osobou a to unás je pouze můj otec a to jsou pak hádky do krve.
6. dub 2010 ve 13:06  • Odpověz
jj, někdy se pěkně od plic pohádat taky není k zahození:slight_smile: Teda pokud to není d o krve, jak píšeš. chudák tvoje mamča, ta musí mít doma veselo, když se tam sejdeš s tátou.
6. dub 2010 ve 13:32  • Odpověz
medve, moje mamka se s mým otcem rozvedená ale veselo je a to unás ve firmě, kde oba dva dělají a kupodivu spíš tu "veselost" dělám jen já o můj otec, jinak nikdo, to je právě ten střet stejných povah :unamused:
6. dub 2010 ve 13:35  • Odpověz
Tak ti přeju, aby tuxík byl po manželovi, abyste se zbytečně netrápili.
6. dub 2010 ve 13:39  • Odpověz
Medve děkuju, něco po mě by mohl mít ale tohle by nemusel :slight_smile:
Jsem zvědavá co je s Foogy, podle mě rodí nebo už porodila..protože to není možný aby se něco nedělo. já chci zprávičky. :sunglasses:
6. dub 2010 v 17:01  • Odpověz
Ali - tak to co si přejeme se většinou nesplní. Já si taky říkala, aby měla malá povahu po manžovi, je klidnej, rozumnej atd. No a co myslíš, je výbušná, vzpurná, divoká po mně :grinning: :grinning: ale podoba, co jsem si přála aby byla spíš do mně tak se ted mění a je celej manža. Takže se nám to fakt splnilo :grinning: :grinning: :grinning: ale pořád je to naše sluníčko :grinning: :grinning:

no a s Foogynkou bych taky ráda věděla, co je... už mi to příjde dlouhé :confused: snad jsou se čmeldou ok
6. dub 2010 v 18:09  • Odpověz
nazdárek dobré ránko :slight_smile:

zpráva od foogy
včera ve 14.20 na nás poprvé vykouknul náš čmelda.váží 3410g a je celej tatínek.jmenuje se Oliver a všechny vás moc pozdravuje :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2010 v 07:18  • Odpověz
Nensy - děkujeme za zprááááááááávičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Foogynko - gratulujeme k Oliverkovi - ať se mu na světě daří a hlavně je zdravé a šťastné miminko :dizzy_face:. Těšíme se na fotečku :slight_smile:
7. dub 2010 v 07:25  • Odpověz
dobré ránko,
to je nádherná zpráva po ránu, moc myslíme na foogynku a gratulujeme jí a Oliverkovi k narození, to je úžasný.
7. dub 2010 v 07:26  • Odpověz
Ahoj holky, to je skvělý co, foogynka má kluka.
7. dub 2010 v 07:27  • Odpověz
Alisku - dobré ránko, no tak jsem byla zase vedle jak jedle. Typovala jsem holčičku a on chlapák s krásnýma mírama :grinning: :grinning: no já si fakt ani nelajznu typnout co nosím v tom bříšku já :grinning: bych se asi na porodním sále divila co to na mě kouká :grinning:
7. dub 2010 v 07:38  • Odpověz
Zoli, já ani nepamatuju, že bych něco tipovala. Dnes mám dojem, že mě ráno po probuzení regulerně kopal tuxík, asi mě budil. Včera vpodvečer a večer mě dost tvrdlo břicho a nebylo mi moc příjemně, tak se rozhoduju, jestli to mám řešit s doktorem. Dnes je mi OK.
7. dub 2010 v 08:08  • Odpověz
Ali - to je dobře, že tě Tuxík takhle okopává, člově je hnedle klidnější, že? já mám z každého kopanečku radost, i když občas už to pěkně bolí, když je to třeba do močáku. Dneska ráno mě prcek zkopal do žaludku, tak nevím jestli mu ten rohlík s marmeládou chutal nebo mi ho chtěl vyhodit :grinning: :grinning:

A tvrdnutí břicha je normální - pokud se objevuje tak 10 x denně, pak je to potřeba řešit s doktorem. Ale až půjdeš na kontrolu, řekni to dr. napíše Ti magnézium, do té doby si kup třeba magnézii vodu, taky pomůže :wink: a bříško nebude tolik tvrdnout :slight_smile:
7. dub 2010 v 08:47  • Odpověz
Zoli, ty už máš takovýhle pohyby, no to ses nepochlubila, já jentakový nespecifikovatelný ale dnes mě taky nakopal, to jsem ráda, že už ho začínám víc cítít :slight_smile:. tvrdne mi rozhodně míň než 10x ale stojí to zato, magnesku už mám koupenou ale řešit to budu až na kontrole, jak píšeš.
7. dub 2010 v 08:59  • Odpověz
Jéééé, foogy, gratuluju k Oliverkovi, jsi holka šikovná.
7. dub 2010 v 09:03  • Odpověz
Ali -jj. pohyby už mám dost silné. Minule mi mimčo zkopalo močák až jsem nemohla ležet jak to bylo citlivé a docela to i bolelo :grinning: :grinning: asi to bude nějaký fotbalista nebo jiný sportovec :slight_smile:

a kdyby se to tvrdnutí zhorošovalo, k doktorovi zajdi.Ale jestli to bude jen sem tam, tak je to OK :wink:
7. dub 2010 v 09:04  • Odpověz
Zoli, tak to máš asi spotovce, když ti takhle dává zabrat. Já se na to už těším až to bude takový jako u tebe. :sunglasses: Byli jste včera v tom bazénu?
7. dub 2010 v 09:48  • Odpověz
jojo foogy to vyřídím
jinak já sem furt nemocná a děti taky lukáš už marodí 3 týdny a ještě ke všemu to chytla nela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2010 v 09:49  • Odpověz
alisku - nakonec nebyli, museli jsme něco zařídit ve městě, manža a Terka se šli ostříhat a nakonec jsme domů dorazili v 17 hod. což by sice ještě šlo,ale manža se přesouval večer do Plzně, tak jsem nechtěla aby byl totálně unavenej na3hodinovou cestu

nensy - ať jste brzo fit a zdravý. A foogynce gratulaci i ode mě :wink:
7. dub 2010 v 11:02  • Odpověz
tak jsem už Foogynce napsala a napsala gratulaci od všech a pozdravovala taky od všech :wink: tak snad se mají s Oliverkem moc dobře a probíhá to jejich krásné seznamování.
Jej jak já se na to těším. to první ňuchňání, mazlení seznamování, kojení je tak něco nádherného :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dub 2010 v 11:06  • Odpověz
Zoli, to je fajn, že jsi ji napsala, moc jsem zvědavá na vyprávění a fotku malýho. Holky příští týden se uvidíme :slight_smile: už se těším.
Zítra ráno jdu k praktické lékařce, na preventivku a na krev kvůli štítné žláze, jsem jí volala, zda se v těhotenství chodí a divila se, že jsem unich ještě nebyla.

Nen, tak se brzo uzdravte, venku je božsky, at si to můžete taky užívat.
7. dub 2010 ve 13:03  • Odpověz
Ahoj holky,

teda to je super zpráva -- Oliver je na světě!!! :slight_smile: :slight_smile: Foogy, moc a moc blahopřeju, ať Oliver dobře roste a prospívá a všichni tři se krásně sžíváte jako rodinka!!

Nen -- koukám, že máte doma fakt "zábavu" :unamused: Moc držím palce, ať se z toho všichni brzy dostanete a jste zase zdraví.

Zoli, ali -- už se fakt těším, až se příští týden uvidíme. Zrovna dneska jsem to manžovi připomínala, aby si nezapomněl vzít dovču. A jak jste probírali charaktery -- tak u nás jsem do cholerična spíš já :wink: A vypadá to, že to Štěpánka zdědila a ještě si něco přidala :grinning: Kačenka je taková rozumnější, ale to je asi hodně věkem. Sice se taky umí pěkně vztekat, ale je s ní docela domluva.

Dneska jsem se objednala na diabetologii na kontrolu, ale koukala jsem, že ta moje hodnota glykémie je fakt hraniční, takže snad se to nerozjede.
7. dub 2010 ve 13:17  • Odpověz
Holky - no jo už to bude příští týden. Manžel má teda zrovna nějakej veletrh v Brně, takže nebude moc hlídat, tak musím hodit horkou linku s prosíkem k babičce. A snad to vyjde. Ale jo, babička je moc hodná a vypomůže,když je potřeba. A příští týden si nacpem pupíky, a rovnou je můžem i vystavovat. A prolezeme dětské obchůdky, to bude bezva :dizzy_face: :dizzy_face: ještě doladíme ty spoje a máme to :dizzy_face: :dizzy_face: Už se fakt těším jak malé děcko :grinning: :grinning:

a manžovi jestli dají dovču. Tak zítra jedeme sem. Na pár dní si spočnout po dlouhé zimě :dizzy_face: :dizzy_face:

http://www.pensionsportturia.cz/index.html projedeme okolí, mrknem do Babylonu v Liberci, tam se malá vyřádí a bude fajně. A konečně budem pár dní pospolu :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dub 2010 ve 13:21  • Odpověz
Heli ahooj, to jsou zpávy, co ale já to včera čula, že se něco děje a prďolka byl už na světě :slight_smile:
Tak to si pěkně užíváš se Štěpánkou, dotoho to jejich období vzdoru, jsem zvědavá na nás, ale vidím to obdobně, aspoň se mi to vrátí, když jsem trápila svoji mamču, jednou mě dokonce zavřela do skříně, jak jsem zlobila, třeba to budu taky praktikovat :grinning: .

Zoli, no to se teda budete mít, pěkné místečko na odpočinek, fakt závidím ale přeju :slight_smile: mě te´d bohatě postačí aspoň víkend s manželem, stejně bych si od práce neodpočala ani mimo domov, až to bude klidnější tak snad taky někam vyrazíme.
7. dub 2010 ve 14:26  • Odpověz
tak to klaplo, rezervačka na penzionek potvrzená, já mám sbaleno, nachystáno, tak můžeme vyrazit :dizzy_face: :dizzy_face: tak se tu 4 -5 dní neukážu. Opatrujte se a bříška též a budu se na Vás zase těšit.

Hlavně na fotečky malého Oliverka a ve čtvrtek na Vás osobně. papa
7. dub 2010 v 15:38  • Odpověz
Zoli --- jste fakt rychlíci :slight_smile: Moc si to užijte, ať vám vyjde počasí a užijete si, že jste taky chvíli všichni spolu :slight_smile:

Já doufám, že se nám podaří aspoň nějaký malý výlet přes víkend. Jak je teď pěkné počasí, tak to přímo láká :slight_smile:

Ali -- no Štěpánka mi dává docela zabrat. Možná je to i tím, že mám na ni vyšší nároky, protože nějak předpokládám, že se bude chovat rozumně jako Kačka. Ale na to je ještě malá. Je hrozná provokatérka, což je většinou docela srandovní a roztomilý, když na mě kouká těma očima plnýma lumpáren, ale někdy mě tak vytočí, že fakt nevím, co s ní. Ale zase musím uznat, že se to s věkem pomaličku lepší. Akorát, že až dospěje do "normálu", tak přijde puberta :grinning: :grinning:
7. dub 2010 v 15:46  • Odpověz
Jinak jsme včera s manžou navzájem škrtali ve svých seznamech jmen a jsem fakt zvědavá, jestli se někdy shodneme :slight_smile: Zatím je v kurzu Toníček a František. Holčička mi přijde mnohem jednodušší, tam se mi těch jmen líbí hodně a docela se s manžou i shodujeme.
7. dub 2010 v 15:49  • Odpověz
Zoli, moc si to užijte a at vám přeje počasi.

Heli, jména se mi líbí obě. My zase měli problém schodnout se u holčiček, u kluka nevim, pokud budeme mít dva, tak jsem zvědavá jak se bude ten druhý jmenovat, manželovi se jiné jméno než jan nelíbí :grinning: hrůza, co.

Holky jedu dnes dříve domů, jdu za hodku na barvu. tak pa a pěkné odpoledne
7. dub 2010 v 15:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.