• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z hubneme z XXl těhulkují

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Alisku, děkujem. no počasí vypadá proměnlivě - čtvrtek pátek by to mělo jít. ale sobota neděle nic moc. Ale kašlem na to. Když bude pršet frčíme do Babylonu v Liberci i v České Lípě mají krásný krytý bazén. Tak využijem jiných služeb co se dají dělat. Popř nějaký hrad či zámek. Kvůli počasí si společné chvíle kazit nenecháme :slight_smile:

Doufám, že se barvička hezky chytla a je z Tebe koča :dizzy_face: pa a opatrujte se berušky
7. dub 2010 ve 21:02  • Odpověz
Pěkný den holky,
Zoli počasí bude celkem fajn, určitě si to užijete :slight_smile:
Kadeřnice dobrý, barva taky, však příští týden uvidíte :slight_smile:. Dnes jsem byla u praktické lékařky na preventivku, všechno OK akorát mi vylítnul tlak na 150/90 ale asi to bylo tím průběhem prohlídky, dlouhým čekáním atd., protože jinak tlak mám v normě, taky mi brala krev na štítnou žlázu, zítra budu mít výsledky, jen to fakt bolelo a ruka mě stále bolí, no jo v laborce jsou jiný profíci.
8. dub 2010 v 10:43  • Odpověz
Alí, já tě ale neuvidím:(
8. dub 2010 v 10:51  • Odpověz
Medve, ahojky kočko, ty né ale vypadám pořád stejně, žádná radikální změna :grinning: :sunglasses: A jak se máš? jak ti jde hubnutí?
8. dub 2010 v 10:55  • Odpověz
Sakryš, jsem čekala, že pošleš nějakou aktuální fotečku a vono né :grinning: Hubnutí jde, dnes na váze 73,4kg, což je celkově -7 tak jsem spokojená, vejdu se do věcí velikosti L... no labůžo:slight_smile:
8. dub 2010 v 11:47  • Odpověz
Medve, já bych se vyfotila ale než to dám sem, to je nadlouho, ale vezmu foťák na minisrazík a snad se něco najde co bude na netu :slight_smile:. Ty seš teda šikovná, 7kg dole, to je super, moc ti fandím at to jde dolů, jak potřebuješ.
8. dub 2010 v 11:49  • Odpověz
Díky, je to sice makačka ( radši bych třikrát v týdnu nakupovala než akváčovala:slight_smile: ), ale když vidím, že to jde, tak mě to nakopává k další práci na sobě.
8. dub 2010 v 11:51  • Odpověz
Medve, však si pochvalu zasloužíš a čím víc budeš mít dole, tak ti bude líp abude tě to hnát dopředu :slight_smile: a za odměnu menší oblečení a pochvala od nejbližších, co si víc přát. Já chci taky hubnout!!! :fearful:
8. dub 2010 ve 12:22  • Odpověz
jen hezky papkej a dloustni...Tloustneš vůbec? dyť už jsi taky v půlce. Ježiš to to letí
8. dub 2010 ve 13:33  • Odpověz
Medve, zatím moc netloustnu (díky bohu), nejdřív jsem nabrala 2 kg od začátku, pak jed ala během dvou dnů dolů díky migréně, vůbec jsem nejedla, jen pila a ted se mi zase vrací, jim docela dost sladkýho na mé omezování se v těchto pochutinách (tiramisu, beránek, mazanec, makovec a sem tam mléčná čokoláda) takže jsem pořád na stejným a jsme ráda. Jo budu pomalu v půlce, to je hrozný, jak to utíká, té druhé se obávám více, páč to přibližuje k porodu.
8. dub 2010 ve 13:38  • Odpověz
Tak to je zase fajn, že nějak enormě netloustneš, pak nebudeš muset toliko shazovat :wink:
8. dub 2010 ve 13:43  • Odpověz
to jo, ale hlavně nechci rodit jako obří vorvaň, čím míň tím líp, doufám, že víc jak 7kg nenaberu, musím se fakt hlídat.
8. dub 2010 ve 13:48  • Odpověz
já myslím, že boubelky vždycky přibírají míň, ne? Ono je fakt, že v těhotenství si leckterá mamina poleví a zbaští na co příjde a pak ty následky:slight_smile:
8. dub 2010 ve 13:57  • Odpověz
to já nevim, podle mě to je dost individuální a nechci se na to spoléhat, nechci nabrat víc jak 10kg, navíc mě to přijde zbytečný, pak se po porodu prát třeba s 15kg, jen proto, že jsem během těhu zbaštila co mi pod ruku a pusu přišlo, podle odborníků by se nemělo přelézt 12 kg, což je logický když vezmeš v úvahu váhu dítěte, placenty, plod. vody a taky něco nabereš v prsou a otoky-zadržování vody v těle. Jsem zvyklá se v jídle hlídat (dřív jsem to nedělala vůbec a jak vypadám, že), tak mě to nepřijde, tak vím, že se má zvýšit příjem až v třetím trimestru a ne o moc, hlavně né rčení "jíst za dva" :grinning: :angry: .
8. dub 2010 ve 14:08  • Odpověz
Jojo, ale vysvětli to babičkám a tetičkám:slight_smile: Sama vím, jakou dobu trvalo, než tchýňka pocopila, že si koláč k snídani nedám. a moje babička to nechápe do teď:slight_smile:
8. dub 2010 ve 14:30  • Odpověz
pěkné páteční dopoledne,
unás teda počasí nic moc ale neprší, zase mě trápí od včerejška bolest hlavy, bud je to změnou tlaku a počasí nebo mám dokonale přesnou migrenu :slight_smile:
Co plánujete o víkendu? my zatím nemáme žádné plány, snad budu aspoň jeden den trávit s manželem.
9. dub 2010 v 10:44  • Odpověz
Ahoj ALi, koukám, že na ty migrény trpíš hodně :frowning2: Já jedu s kámoškou do krkonoš, turistit. a tajně doufám, že tam nebude sněžit.
9. dub 2010 ve 12:17  • Odpověz
Ahoj Ali,
tak já si s hlavou dneska taky užila. Ale snad už to bude dobrý.

A právě jsem viděla fotečky Oliverka!!! Je teda krásný, sladký miminko :slight_smile: Foogy, ještě jednou velikánská gratulace. A jaký máš zážitky z porodu? A co tlak, už je to v pohodě?

My jdeme s manžou zítra na takový kurz o rodičovství, tak jsem zvědavá. Mamka a ségra budou mít holčičky, tak konečně taky jednou půjdeme jen někam sami. Ovšem škoda, že to nebude žádná velká romantika :grinning:
9. dub 2010 v 18:28  • Odpověz
Ahoj holky,
Heli, pěkně si užijte dnešní kurz ikdyž se trošku udivuji, že něco takového absolvujete, protože budete mít třetí dítě, tak už o mateřství víte dost, ale aspoň budete chvilku sami a třeba bude i ta romantika :slight_smile:
Jinak mě hlava taky dnes už nebolí, díky bohu, ale od čtvrtka sem si zase užívala..a fakt mě to už nebaví.
Taky jsem viděla první snímky Olíka od Foogynky, je to krásné miminečko, moc jim to sluší, těším se až sem zavítá Foogy a povypráví nám o narození malého, jak to zvládli atd.
Já jsem dnes opět doma sama, manžel pracuje, a na zítra mě vůbec nic nenapadá co podniknout.
10. dub 2010 ve 12:24  • Odpověz
Ahoj holky,
tak včerejší kurz byl super. Je to pokračování kurzu, na kterém jsme byli před rokem a bylo to hlavně o tom, jak se nám daří ty různé principy uplatňovat, jak reagují děti, atd. Jde o tzv. efektivní rodičovství, kdy se snažíme s dětmi komunikovat takovým způsobem, aby to šlo bez křiku, vět musíš-nesmíš a aby se děti samy učily vyjadřovat emoce a řešit si konflikty mezi sebou (což je u nás docela aktuální :slight_smile: ). A jako romantika se nám podařil oběd v restauraci, což sice nezní jako nic moc, ale když můžu jíst oběma rukama, nikdo na mně nesedí a nejsem zapatlaná od hlavy až k patě, tak mi to stačí :wink: :grinning: :grinning:

Dneska je to venku na nic, před chvílí tady dokonce padaly kroupy nebo co to bylo :unamused: Původně jsme chtěli jít na pouť, ale rychle jsme to zamítli. Tak aspoň můžeme doma odpočívat :slight_smile:
11. dub 2010 v 16:29  • Odpověz
ahoj Berunky,

tak sice s velkým zpožděním ale snad mi odpustíte, když jsem tu nebyla :wink: dostala jsem v pátek sms od Haničky

tak přepisuju

POrod byl mazec - v 9 jí zavedli tabletu na vyvolání a pak se doktorům vůbec nelíbil monitor, tak ve 13,45 rozhodl primář o císařském řezu a malej byl ve 14,20 na světě. Vůbec neví co se dělo a ani to nezjišťuju :confounded: , je ráda, že mají zdravého chlapečka . Olik je prý kouzelný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a nej :dizzy_face: Bříško je den ode dne lepší a domů jí pustí prý snad v pondělí :wink:

JO a všechny Vás moc a moc pozdravuje!!!!

a já jdu mrknout na fotečky jestli už tam Olík je :dizzy_face:

Jinak jsme se před chvilkou vrátili z dovči a bylo to jedním slovem bájo a bájo. :dizzy_face: :dizzy_face: Na to že je Terinka taková malá zvládla toho s náma docela hodně a bylo veselo a moc fajn :dizzy_face: :dizzy_face:
11. dub 2010 v 17:50  • Odpověz
Helli - to je super, že jste si kurzík užili a je fakt, že teď je to občas s těma dětičkama náročné období a občas nevím jak na malou. Tak až se uvidíme ve čtvrtek osobně, tak nám můžeš třeba s Alčou předat nějaké bezva tipy :dizzy_face:

jo a píšu teda souhrn naší dovči - a až dobiju baterku, dodám i fotečky

tak ve čtvrtek ráno jsme vyjeli směr Hradec Králové, Jičín a Hřensko - v Hřensku zaparkovali auto a šli procházkou cca 2 km k soutěskám u Hřenska na lodičku - bylo nádherně, takže to vyšlo parádně- svezli se lodičkou a pak absolvovali cestu pěšo asi další 2 km k nejbližší zastávce busu, který nás měl odvéz zpět do Hřenska k autu. Ještě jsme měli něco přes hodinku čas, tak jsme si dali dobrý obídek, prošli se trošku po okolí a jeli zpět. Než jsme dojeli na penzionek, tak jsme se stavili ještě na Panské skále a pak už frčeli se ubytovat.

v Pátek jsme absolvovali výlet na zříceninu hradu Tolštejn - moc pěkný a na rozhlednu Jedlová hora, tam si dali do nosu - obídek - a jeli do České Lípy, tam jsme se zastavili na 3 hodinky v aquaparku, aby měla i malá nějaké vyžití. Bylo tam brouzdálko, fajn klouzajda i tobogán a divoká řeka, takže to bylo něco pro malou, je to hrozná kachna a tak s ní manža řádil až večer doslova padla únavou :dizzy_face: :grinning: :grinning:

v sobotu jsme navštívili zámek Lemberk a odpoledne už se zatáhlo a začalo pršet, takže jsme dojeli do Liberce do Babylonu, zašli si na obídek a pak šli s malou do LUnaparku. Tak tam řádila jak černá ruka asi 3 hodiny :grinning: ale moc si to užila a byla tam spokojená :dizzy_face: pak jsme ještě při zpáteční cestě za deště aspoň projeli kolem Grabštejna, na návštěvu už bylo pozdě a frčeli na penzion

no a dneska jsme se jeli podívat ještě na Hrubou Skálu a pak jsme chtěli jít s malou do Jičína do bazénu ale 12km před Jičínem usla, tak jsme jeli k babičce na kávičku, buchtičku a obídek a jeli domů. A bazén jí vynahradíme zítra. Dneska už jsme na to všichni nějaký utahaný :stuck_out_tongue_closed_eyes: bylo toho přece jen dost.
Ale shrnuto, podtrženo stálo to za to a moc nám to myslím dalo a jako rodina jsme měli pár dní pro sebe :dizzy_face:
11. dub 2010 v 18:05  • Odpověz
Pěkné pondělí přeji,
i když co se týče počasí tak nic moc ale náladu si přece nenecháme zkazit počasím :wink:

Heli, tak to je zajímavý, jak píše Zolda, doufám, že nám něco otom povíš, takové rady jsou k nezaplacení, i kdkž my jsme vyrostly na nesmíš-musíš a min. ve mně to je docela zakořeněný, tak se bude jiný postup hůře uplatňovat.

Zoli, jednou větou, krásná mini dovča, super, že jste si to tak užili, těším se na fotky :slight_smile:

Tak jsem si dnes ráno volala na výsledky ohledně štítné žlázy, jak mi brali krev, a mám je nějaký divný, lékařka mi prý nasadí léky (ještě nevim jaké) a za měsíc jdu do endokrin.laborky na další odběry, tak snad to nebude nic hroznýho.
12. dub 2010 v 09:18  • Odpověz
ahoj Alisku,

už jen 3 dny a uvidídme se naživo. To to uteklo :dizzy_face: :dizzy_face:

Helli - ukaž se tady a napiš nějaké dopolední spoje z Prahy ať přijedeme tak nějak stejně :wink:
12. dub 2010 ve 12:13  • Odpověz
12. dub 2010 ve 13:24  • Odpověz
Zoli, nazdárek, tak jsem mrkla hned na fotky, super vám to vyšlo, fakt podařený výlet. :wink:
Už se na vás babuchy těším, jen doufám, že hlava bude OK, dopuju se ted hořčíkem jak se dá :slight_smile:.
Co dnes děláte? já mám dnes docela dost práce ale zvládám to.
12. dub 2010 ve 13:34  • Odpověz
Alisku - jj. dovča byla nádherná pohodovka.

a dneska jedem asi do Litomyšle, koupit malé nějaké plavečky do Litexu :wink: mají tam diskontní prodejnu, takže za babku :wink: a pro malou to na léto stačí :slight_smile:
12. dub 2010 ve 13:57  • Odpověz
Zoli, tak ode mně pozdravuj Litomyšl :slight_smile: a at pořídíte, taky se tam musím někdy stavit až tam pojedu.
12. dub 2010 ve 14:30  • Odpověz
no chtěli jsme jít plavat, přece jen počasí je nic moc,ale bohužel, mají sanitární den, takže jsmemuseli vymyslet nádhradní program :wink: tak snad aspoň malé něco vyberu a na mě třeba taky :dizzy_face:
12. dub 2010 ve 14:33  • Odpověz
Ahoj holky,
teda dneska bylo hnusné počasí :unamused: Ale byla jsem se zaregistrovat k porodu a náhodou jsem tam potkala kamarádku, kterou jsem neviděla už hrozně dlouho a má termín jen 3 dny po mně :slight_smile: Tak třeba nakonec skončíme na stejném pokoji po porodu :grinning:

Zoli -- teda ta dovča zní úplně suprově. To je moc dobře, že jste měli čas jako rodina a že jste si to tak pěkně užili.

Na čtvrtek se už moc těším. Co se týče spojení, tak můžu být v Pardubicích v 10, což mi přijde tak akorát. Myslím, že zoli taky nějak podobně vychází vlak, ne? Manža byl dneska dávat krev a volno si pak vybere v ten čtvrtek až bude mít holčičky.

Ali -- štítná žláza asi dostává v těhu docela zabrat, tak je dobře, že tě budou sledovat. Hlavně, aby to nebylo nic vážnýho.
12. dub 2010 ve 20:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.