• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z hubneme z XXl těhulkují

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Heli - ok, mě tak vlak jede taky, budu tam 9,56, myslím, že čas OK pro všechny. Takže sraz - pokud nebudou mít vlaky zpoždění je v 10 hod na vlakovém nádraží před odjezdovou tabulí, souhlasíte? :wink: :slight_smile:
12. dub 2010 ve 20:38  • Odpověz
Zoli -- tak to vyjde úplně super. Ještě navrhuju, abychom si přes IP poslaly mobily, kdyby něco ... zpoždění vlaku nebo tak.
12. dub 2010 ve 20:44  • Odpověz
Heli to už mě taky napadlo, jdu na to :wink: bude to jistější, kdyby se něco stalo, někdo se zpozdil atd :slight_smile:
12. dub 2010 ve 20:48  • Odpověz
tak moje tel. číslo máte holky v IP. jdu chrupat dobrou noc :slight_smile:
12. dub 2010 ve 20:53  • Odpověz
Taky hlásím splněno, IP odeslána :slight_smile:
12. dub 2010 ve 21:01  • Odpověz
fíha, dneska nikdo, jak to? kde se nám fláká Alísek :confused:
13. dub 2010 ve 13:40  • Odpověz
ahoj kočenky, jak se máte? děkuju za IP, taky pošlu.
Jinak se od včerejšího podvečeru flákám v pelechu, skoro nepřetržitý spánek až do dnešních dvou hodin, migréna jako vyšitá, horší jsem hodně dlouho neměla, chudáka tuxe dopuju panadolem, jinak to nejde, snažila jsem se vyhnout nemocnici a kapačce a snad to i zvládnu. tím doufám, že čtvrtek bude OK :wink:. jinak souhlas sejdeme se u odjezd.tabule, budu tam na vás čekat už před 10h..
13. dub 2010 ve 14:42  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás jen pozdravit a moc gratuluju dalším těhulkám :dizzy_face: :dizzy_face: Tak co, vrátíme se pak znova k hubnutí??? :slight_smile:
13. dub 2010 v 15:29  • Odpověz
Alisku - ať se Ti brzo uleví a migréna konečně odšupajdí pryč. :angry: :angry: fakt tě teď zlobí často, co? :confounded: :confounded:

Oli - ahojky - teda - už to máš za pár :dizzy_face: :dizzy_face: a do hubnutí se pak určo pustíme, :grinning: hold bude druhé kolo :grinning: :grinning:
13. dub 2010 ve 20:41  • Odpověz
Ahoj holky,

já snad cítím mimi!!! Nejsem si jistá (i když jako třeti matka bych to už měla 100% poznat :grinning: ), ale něco se uvnitř břicha děje, tak doufám, že je to mimís :slight_smile: Přijde mi to teda dost brzo, navíc se divím, že by se mimís prokopnul mojí vrstvou tuku, ale samozřejmě doufám, že se to teď bude ozývat častěji a častěji :slight_smile:

Ali -- to mě mrzí, že se ti zase objevila ta migréna. Mě teď chytá tak 1x za 14 dnů a to mi úplně stačí. Tak moc držím palce, ať je brzo líp.

Oli -- no u mě nebude zbytí a budu se muset vrátit :grinning: Další mimi už neplánuju, takže se nebudu moct vymlouvat, že hubnutí nemá moc cenu, když zase budu těhu :wink: :grinning:
13. dub 2010 ve 20:52  • Odpověz
Dobré ráno, jj, už se nám to krátí. Mrňousek musí ale vydržet do termínu, aby stihl taťka dodělat školu - týden před TP má poslední zkoušky :confused:

Holky, řeknu vám, tohle těhu je úplně jiný. se zvracením - ne už denním - bojuju doteď, mám nahoře 7 kilo, ale takhle velký bříško jsem s Kájinkou neměla ani v den porodu :confused:

Ani jsem vás nedočítala, omlouvám se, moc na pc nejsem, ale chtěla jsem vás aspoň pozdravit, abyste věděly, že jsem na vás nezapomněla :dizzy_face:
14. dub 2010 v 07:55  • Odpověz
Helli - no tak to je super, že už cítíš kopanečky :dizzy_face: :dizzy_face: paráda a cítit už je určo můžeš, i já je cítila po 14 týdnu a přišla si jak ujetá, že to bylo takhle brzo :confused: ale mimísek to byl :dizzy_face: :dizzy_face: takže gratulka

Oli - no teda - nemáš to jednoduchý. Jednoho prcka doma a druhý zlobí mamku v bříšku ještě teď :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale zase 7kg nahoře je krásných. To je fakt málo :dizzy_face: :dizzy_face: já se obávám toho, že teď to bude tak 15 kg vzhůru, už teď mám nějakých 5,5 kg a leze to cho chvilku

holky a už zítra je srázek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dub 2010 v 08:02  • Odpověz
no a kukla jsem schválně na počásko na zítřek na pardubický kraj a má pršet fuuuuuuj, no snad to nebude tak hrozné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2010 v 08:33  • Odpověz
ahoj holčiny moje,
tak jsem zase mezi vámi, dnes ráno mě snad na pár dní opustila migréna, od včerejška jsem to už musela zvládat bez léku, páč tux dostal od pondělka 2apůl panadolu a to je strop, pro mě, chlazení ubývalo, tak jsem měla na hlavě kuřecí řízek, ten teda fakt studil :slight_smile: dnes dohoním od úterka resty a zítra mám volno :slight_smile:

Heli to bud ráda, že jen jednou za 14dní, já ted po dvou-třech dnech, což mě přijde šílený, si to už zapisuju. Tak to je krásná zpráva, že cítíš miminko, a asi brzo to nebude vy mamči to cítíte už dřív než já, mě se začalo něco dít v břichu tak od 19tt.

Zoli, počkáme si na ranní předpověď, a snad to nebude tak horký, dneska tu je celkem pěkně, neprší.

Oli, ve 33tt jen 7kg nahoře, to je dobrý, to bych chtěla taky.

Holky, já díky migruši zase schodila kilo a půl, to snad doženu, v pátek jdu do poradny a budu mít míň jak před měsícem :slight_smile: se budou divit.
14. dub 2010 v 09:35  • Odpověz
Ali - super, že hlava nebolí a nad pojmem kuřecí řízek na hlavě jsem se od srdce zasmála :grinning: :grinning:

no náladu si počasím zkazit nenecháme :wink:
a ty Ali s tou hubnoucí váhu neprovokuj. Já jediné 1 a půl kilo mám spíš zase nahoře :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: leze to šíleně vzhůru
14. dub 2010 v 09:42  • Odpověz
Zoli, neboj to je dost odvodněním a nejedením, takže se to rychle dožene, je to jen výkyv a navíc na mě zhu bnutí 1,5kg nijak není vidět, což by se otobě nedalo říct.
14. dub 2010 v 10:17  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem tu jen na skok, nějak máme s holčičkama pořád co dělat. Ale hlásím, že už se moc a moc těším na zítřek! A jestli nám nevyjde počasí, tak neva, někde se upíchneme i tak :slight_smile:

Oli -- to mě mrzí, že tě zvracení trápí i teď. 7kg je úplně super.

Zoli - těch 5,5 kg mi nepřijde tak hrozný, pomalu budeš mít dvě třetiny těhu za sebou. Já měla nahoře asi 1,5kg, ale už se to snížilo jen na 0,5kg, protože se fakt snažím dost hlídat s jídlem kvůli té potenciální cukrovce. Navíc mám bohaté zásoby, takže je odkud brát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2010 ve 14:21  • Odpověz
Ali -- teda řízek jsem ještě nikdy na hlavě neměla :slight_smile: Migrény každý 2-3 dny jsou šílený! Zkoušela jsi to nějak řešit s doktorem? Třeba by šlo dodat nějaký vitamín nebo tak něco?
14. dub 2010 ve 14:24  • Odpověz
Ahoj berušky!
Omlouvám se, že píšu až teď, ale na net vůbec nechodím. V neděli nás pustili domů z porodnice a Olivka je sice zlatíčko, ale maminka je pořád hrozně unavená a každou chvilku, kdy Olivka spinká a nebo manža chová, tak spí. Hold nabírá síly.

A tady je popis porodu:
Ahoj holky - net nestíhám, užívám si malýho a když spí, tak spím taky. Jsem nějaká unavená či co. Mooooooc všem děkuju za gratulace!!!!
Z nemocnice nás pustili v neděli odpo.
A přidávám popis porodu.
Ráno v 9 jsem dostala čípek, o půl 10 mě začalo bolet břicho jako na mrchu a přišli s monitorem. Točili ho hodinu a mimčo spalo. O půl 11 mě vyšetřila doktorka, byla jsem na 2 cm, ptala se, jestli cítím kontra a já, že ne, že koukám na Sex ve městě a nic zvláštního nepozoruju. Řekla, ať se sbalím a že mě převezou nahoru na porodní sály. Mimochodem to byla mladá holka, která je tady v nemocnici měsíc!!!! Když jsem zjistila, že bude jako u porodu, tak jsem to samozřejmě obrečela. Zavolala jsem rychle manžu a začala se dole na pokoji balit. O půl 12 nás vyvezli nahoru na porod. sály, to už jsem měla slabé bolesti tak po 4 - 5 minutách. V 11:45 mě napojili na monitor a já u toho lehce usínala, bo ty bolesti byly naprosto f pohodě. Po 15ti minutách přišla dobračka PA, koukla na monitor a řekla: Jé, s vámi to tady bude na dlouho!!!! A přivedla tam zase tu mladou doktorku. Tak já zase brekot. Ale byli jsme domluvení s děts. primářem, že si mě a mimi ohlídá, tak jsem si pořád říkala, že určo zaúkoluje nějakého normálního zkušeného gynekologa. A taky že jo. Někde kolem 13 hodiny přišla doktorka, prdla mi vodu a rozběhly se kontrakce po 3 minutách, ale dalo se to. No a pořád mi točili monitor. A od 13:15 se tam na mě začal chodit koukat jiný doktor po 5ti minutách, o půl 2 řekl, že asi budu muset na císaře. A já najednou strašně v klidu, fakt hrozná úleva a že jo, že s tím souhlasím, že hlavně, aby to všechno dobře dopadlo. Pak přišel primář gyndy a řekl, že kdyby to bylo jeho dítě a jeho žena, tak jim okamžitě doporučí císaře, že není čas. A já zase strašně v klidu, že jo, že s tím souhlasím. v tu ránu kolem hafo lidí, zavedli mi kanylu, pak jsem musela v kontrakci přelézt na vozejk a ležet (což teda nebylo fakt nic příjemnýho) a vezli mě na sál. Tak mě vycévkovali a začala se tam se mnou bavit strašně hodná anestezioložka, hladila mě po vlasech a fakt byla úžasná. Akorát v kontra jsem si musela sednout a píchali mi spinál a pak už jsem cítila hroznou úlevu a teplo. A pak už to jelo. Celá operace trvala 25 minut - rychlost to byla!
Pak mě odvezli na dospávací pokoj, tam za mnou přišel manža a to byl krááásnej okamžik a tam jsem ležela 3 hodiny, sestra mi měřila po 10ti minutách tlak, měnila vložky, vybírala moč, dávala mi pít. A o půl 7 mě odvezli na 6ti nedělí, přinesli mi ukázat Olivku a chvilinku tam byl i manža. A pak jsem spala a pila a spala a pila.
A druhý den o půl 11 mě už sestry táhly do sprchy - učily mě, jak se zvedat, chodit, cvičit a tak.
A to, že mám dítě, mi došlo až ve čtvrtek ráno, kdy mi ho přivezli na celý den - to jsem brečela a došlo mi, že ten poklad je náš - můj a manži a jak strašně ho už teď MILUJU.
14. dub 2010 v 18:14  • Odpověz
Jo a přibrala jsem 24 kg celkem, porodem jsem zhubla 8 kg a každý den, co jsem doma, mám úbýtek 1 kg. A hlavně mi slezly ty zatrackatý otoky - to je úleva!!!!

Opatrujte se, pohlaďte bříška a nezlobte se, ale ani vás nedočítám, jdeme koupat. Až se sehrajeme a maminka nabere sílu, tak napíšu. PAPAPA
14. dub 2010 v 18:15  • Odpověz
Ahoj Foogynko,
ani jsem nečekala, že apíšeš tak brzy, radši si užívej prvních dnů prdolku a odpočívej po vyčerpávajícím porodu. Nakonec jsi to měla rychlý aa moc jsi netrpěla kontrakcema to je taky dobře a co tlak, už ho máš OK? Olívek je krásný miminečko. Nakonec ty kilča dáš dolů rychle, to je dobře Opatrujte se a sehrávejte se, tatínek vám určo taky pomůže.

Heli, v agónii je nakonec jedno co máš na hlavě, jestli to kuře nebo něco jiného, hlavně že to na chvilku uleví. Dnes je to už OK.
14. dub 2010 v 18:55  • Odpověz
Ahooj berky, už jsem doma, bylo to s váma super :slight_smile: tak jsem zvědavá kdy dáme opáčko :slight_smile:
15. dub 2010 v 17:26  • Odpověz
Rekl bych,ze tohle jsou ty prave stranky pro lidicky,kteri se chteji zdrave stravovat a i zdrave vypadat :slight_smile: .
www.hubnete.cz/rychleaschuti
www.snidejzdrave.cz/rychleaschuti

Kdyby chtel nekdo nejakou radu,tak at vyplni formular na strankach,nebo at mi jednoduse pisne na email krejji@seznam.cz
15. dub 2010 ve 20:03  • Odpověz
ahojky,

tak i já jsem dorazila domů OK, ale bylo to vážně o chlup. Když jsem vybíhala schody, tak už pískali na znamení odjezd. Tak jsem jen houkla, že ještě ne, tak naštěstí neodjeli a vzali mě s sebou :sweat_smile: :grinning: :grinning:, v Ústí koupila babičce a dědovi zákusek na obalení nervů po celodenním hlídání :sweat_smile: a okolo 19 hod jsme s Terkou dorazily dom. Teď už malá krásně chrupe, babička s dědou ji pěkně utahali.

Jo a výlet byl vážně super, parádní pokecando a oddychovka. :dizzy_face: :dizzy_face: Holky byly jste vážně bezva a doufám, že to nebylo naposledy, povídalo se mi tuuuuuuuuuze dobře :dizzy_face: :dizzy_face: díky za hezký den :wink:
15. dub 2010 ve 20:42  • Odpověz
Jo a Helli, až budeš stahovat fotečky hoď sem prosím i ty společné, ať máme něco na památku, díky :wink:
15. dub 2010 ve 20:54  • Odpověz
dobré ránko,

nikdo nikde? číhám na fotky jak vzteklá :grinning: :grinning:
16. dub 2010 v 09:13  • Odpověz
Nazdárek holky,
kontrola proběhla vpořádku, mimčo jsem na okamžik viděla, doktor chtěl vidět jeho srdeční činnost, prcek spinkal. jinak mi napsala sestra o půl kila navíc a to mě ještě vážila v oblečení, to mě fakt nasrala. za dvě hodinky vyrážim spěr HK na UTZ a manža jede taky.
A co u vás nového?
16. dub 2010 v 10:53  • Odpověz
Ahoj holky!

To je dobře, že jste si srazík takhle krásně užily, už se těším na fotečky!!!!!

ali - to je fajn, že kontrola OK! To si člověk dycky oddychne, co?
A z toho odpoledního UTZ nám pak hodíš fotˇku, viď?
16. dub 2010 v 11:41  • Odpověz
Foogy, co ty a Olívek, jak se sžíváte? spinká dobře nebo musíš častěji vstávat? a jak ti jde kojení? včera jsme toho s holkama nakecali, bylo to moc fajn.
Jojo oddychla jsem si ikdyž tuxíka cítím fakt dost, tak vím že je mezi náma, jojo snad mi to manžel nafotí a dá do pc. Dám vědět.
16. dub 2010 ve 12:03  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem včera taky dorazila v pohodě, holčičky už byly natěšený :slight_smile: Bylo to s váma moc fajn, fakt jsem si to užila.

Foogy -- ahoj mamino :slight_smile: Četla jsem o porodu a je fajn, že tě ty bolesti moc netrápily. Hlavně, že se Olívek narodil v pořádku. A jaký je? A jak se postupně sžíváte? A co manža? Je asi nadšený, viď?

Ali -- super, že to ráno na kontrole dobře dopadlo. Moc držím palce na ten odpolední ultrazvuk, ať je mimi v pořádku a neprozradí pohlaví :wink: :grinning:

A ještě fotečky :slight_smile:
16. dub 2010 ve 13:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.