• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z hubneme z XXl těhulkují

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Ali - teda pak se přijď pochlubit fotečkama Tuxíka. už se těším

foogynko Ahojky - jak se s Olivkem máte? holky už všechny otázky položily, ale všechno nás zajímá, jak se sžíváte, jak malý spí a papá? no prostě cokoliv :dizzy_face: :dizzy_face:

A díky Helli za fotečky. :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dub 2010 ve 14:19  • Odpověz
Dobré ránko holky a krásný slunečný víkend,
včerejšek byl docela zvláštní den, ranní KO u mého gyn. dopadla dobře až na tu váhu, co mi sestra přepsala, nevim proč bud blbě slyší a vidí a nebo nemá ráda tlustý lidi a přeje jim ještě kila navíc, mám 1kg mín, tak jsem zvědavá na další KO. Lékař mě namlsal na odplední UTZ, jak miminko krásně neuvidím, a že si to smanželem užijeme. Opět jsem ráno nestihla zajít ke své prakt.lékařce pro léky na štítnou žlázu, tak třetí pokus, v pondělí :slight_smile:. V práci nestíhačka a samozřejmě, že nejvíc vyřozování před odjezdem a během cesty, ale to nic moji natěšenou náladu nemohlo nic zkazit. S manželem jsem na UTZ pracoviště dorazili včas a ještě půl hodky čekali ale byli jsme zase první :slight_smile: pak přišel pan prof.MUDr.Eliáš a hned jsem šla na řada, manžel tam nesměl, takže malý nviděl ale nenapadlo mě, že ani já nic neuvidím, lékař shledal všechno vpořádku, srdíčko, mozek, další orgány atd. a vyfasovala jsem 3 fotky, celý UTZ trval asi 10min, pohlaví věděl hned ale nenechala jsem si ho říct. Moc příjemnej pán a navíc to je kapacita v oboru ale byla jsem zklamaná, že jsem tuxíka neviděla a ani manžel, vlastně kvůli tomu jel se mnou. Večer jsem to obrečela ale už to tak neberu, rozhodla jsem se že půjdeme na 3D UTZ. po kontrole jsem jeli na kočárky, náš vybraný tam nebyl :frowning2:. A povedl se mi jeden husarský kousek, vylila jsem ampuli moče do kabelky a na sedačku v autě, borka, kabelka už je OK ale auto, ne, asi budu o víkendu čistit.
Za hodinku a půl vyrážíme směr Náchod, holky vůbec se mi tam nechce, včera jsme se ohledně toho ještě pohádali s mužem, ale přežiju to.snad.
17. dub 2010 v 07:40  • Odpověz
Fotky konečně dáme na net ale asi až vpondělí, až se vrátíme, odpovídáme 21tt a jinak tuxík je velkej 21cm a předběžná váha 386g, takže macek, asi začneme držet dietku :grinning: :grinning:
Holky přeju vám krásný a slunečný víkend, pěkně si ho užijte, já jdu balit. paa.

Heli dík za fotečky.
17. dub 2010 v 08:01  • Odpověz
Ahoj holky,
my byli dneska v Kladně v aquaparku, užili jsme si to super, holky jsme nemohly dostat domů :slight_smile: A odpol je ještě ségra vzala na hřiště, tak jsme s manžou vyrazili se trošku projít a taky užít času bez holčiček. Takže moc příjemně strávená sobota :slight_smile:

Ali -- teda 21cm to je fakt kus! Vždycky mě strašně překvapí, jak mimískové rychle rostou. Má to 5-6cm a najednou hned 20 :slight_smile: A jak to, že jsi tuxíka neviděla na tom ultrazvuku? Doktor neměl k tobě otočený monitor? To je teda fakt veliká škoda, přece každá mamča se ze všeho nejvíc těší, až to svoje mimi zase uvidí :frowning2: Tak snad vám to ten 3D vynahradí a tuxík se pěkně předvede :slight_smile:
S tou močí je to pech, taky vždycky trnu, jestli to někde nevyleju.

Přeju pěkný zbytek víkendu, užijte si sluníčko :slight_smile:
17. dub 2010 ve 20:04  • Odpověz
ahoj Berušky,

teda Ali, to je škoda, že se Vám doktor na UZ víc nevěnoval, hold to berou jako práci a neuvědomují si, co ty mamči při tom UZ prožívají a jak jsou rádi za každý obrázek, vrtění mimíska atd. Já UZ ve 20 tt měla podobný, takové frk frk, vše OK a nazdar. proto i my jedeme na ten 3D. A už se moc Těším

Helli - teda to musel být krásný den. Nádherně jste si to užili :dizzy_face: :dizzy_face: takových dnů povíc, že? člověka to hrozně pozitivně nakopně a dobije energií :dizzy_face: :dizzy_face:

My o víkendu byli na rozlučce se svobodou našich kamarádů. mmch. nevěsta je v 15 týdnu těhu, takže jsme si docela popovídali a bylo moc fajn. No a včera dorazil můj taťka. Měl v pátek narozky - tak jsme mu přichystali malou oslavičku a užíváme si společně.

Jo a dneska jsem byla na kontrole, vše je OK, miminku krásně ťukalo srdíčko, tlak i moč OK, jen váha opět za poslední 3 týdny 1,5 kg nahoře. Takže dohromady už 5,5 kg. Ale co, hlavně že mi chutná :grinning: :grinning: :grinning:

jo a protože se mimís celý víkend málo vrtěl, tak jsem to pro jistotu řekla doktorovi, tak mi udělal krátký monitor, jestli je vše OK a jestli se mimísek hýbe, i když já to necítím a pohybů tam bylo dost, srdíčko pravidelné, tak mě moc uklidnil a byla jsem ráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. dub 2010 ve 12:34  • Odpověz
Ahoj holky,
já byla dneska taky na kontrole a dr se rozhodla udělat pro jistotu i ultrazvuk (za což se fakt nezlobím :slight_smile: ). Akorát, že má jen ten vnitřní a tam už se mimi skoro nevejde, takže ani nešlo změřit. Ale srdíčko tam krásně blikalo, takže pohoda. Opět jsme vedly řeč ohledně tripple testů a konečně dr pochopila, že je opravdu nechci, takže jsem rovnou podepsala reverz. Tak jsem zvědavá, kolikrát se mě na to ještě zeptá :grinning:

Jinak jsem volala do školky a Kačenka má místo!!! :slight_smile: Sice je to školka dál, tedy dojíždění MHD s Kačí, Štěpánkou a mimčem, ale snad si to dobře zorganizuju a budeme to zvládat.

Zoli -- to je super, že ti dr udělal i ten monitor, hned to člověka trošku uklidní, viď? Nebo aspoň do příští kontroly :wink: :grinning:
19. dub 2010 v 15:06  • Odpověz
Ahoj kočandy,
tak my jsme zrelaxovaný po víkendu a domácnost musím dohnat v týdnu, protože víkend má být hezký a to nechci být zalezlá doma. Dnes jsem začala cvičit (těhotenský cvičení) podle DVD, docela dobrý, už mě občas začalo bolet v kříži, hlavně při vstavání po delším sezení nebo ležení, tak se musím hodit do kondičky na ten porod.

Víkend jste si obě užily parádně, to je dobře.
Heli, Zoli, gratuluju k další KO, hlavně že jste všichni 4 vpořádku :wink:
Heli to je super zpráva, že ti Kačku vzali do školky.
19. dub 2010 v 15:55  • Odpověz
Helli - teda gratuluju k místečku ve školce. Moc Ti to přeju :dizzy_face: :dizzy_face: a ke kontrole samo taky,ale to už jsem gratulovala vedle :grinning: :wink:

Ali - teda ty jsi se do toho obula, nejen že netloustneš, ale dokonce ještě cvičíš, se před tebou stydím :sweat_smile:
19. dub 2010 v 18:29  • Odpověz
Ahojky, dneska vás zdravím hned ráno, pomalu se chystáme na celý den ke kamarádce.

Ali -- teda tomu říkám vzorná těhulka :slight_smile: To bude porod jedna radost :wink:

Kolem mě se najednou narodilo spoustu miminek -- minulý čtvrtek, v neděli a ještě i včera. Už se taky moc těším, až se dočkáme i my :slight_smile:
20. dub 2010 v 07:28  • Odpověz
Brý ránko berky,
jen mě moc nechvalte ale dnes ráno jsem si zase přivstala a 20min cvičila a to jsem jela do práce už v 6h. ale zato domů pojedu dřív. Včera jsem byla na kafču s kamarádkou a vrátila jsem se v 9h., tak dnes potřebuju dotáhnout něco doma. Už mám objednaný ten náplet na těhukalhoty, takže příští týden bych je mohla už mít hotové, už se nemůžu dočkat a ještě jsem dostala jedny kalhoty z druhé ruky, moc pěkný ale nejsou mi, rozhodla jsem se že je dám švadleně a mohla by mi je upravit, tak bych měla hned dvoje.
A co plánujete dnes vy?
20. dub 2010 v 07:36  • Odpověz
ahojky všem

koukám jak vám ty týdny letí pěkně na horu :slight_smile:

jinak foogy malej je krásnej :slight_smile:

mi sme už konečně všichni zdraví .lukáš jde po 5 týdnech do školy ale jenom na 3 týdny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

už se psuchycky připravuju na opera za ´3 týdny jdu sem stoho trochu nervozní ale snad to bude dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak stále hubnu tak paráda kor tedkon jak sme měli tu střevní chřipku tak to šlo samo :grinning:
koukala sem na fotečky ze srazíku tak hlavně že ste si to užili
21. dub 2010 v 10:42  • Odpověz
Nen, tak to je super, že jste už zdraví. Operace se podaří a budeš mít výstavní dvojky. Kolik už vážíš?
užívejte si jara s dětičkama.
21. dub 2010 v 10:47  • Odpověz
ahojky už mám 70kg no ještě bych chtěla 5 dolu.no nevím kolikátky spíš počítám trojky ale dvojky sou taky možný to uvidím jak spočítá proporce
21. dub 2010 ve 13:41  • Odpověz
Nen,páni 70kg, ty seš dobrá, musíš vypada skvěle. Dvojky nebo trojky, ono to je jedno, budeš vypadat čupr :slight_smile:
21. dub 2010 ve 13:50  • Odpověz
Nene, taky gratuluju. to je super.
Já chci taky vidět fotečky ze srazíku....kde jsou schovaný?
21. dub 2010 ve 14:06  • Odpověz
ha už jsem je našla...:slight_smile:super
21. dub 2010 ve 14:14  • Odpověz
jo hlavně ta uleva si připadám jak kojná :grinning: no hned jak budu po tak hodím fotečky

sice super ale břicho mám furt jak kdybych měla rodit holt až příští rok musí to vydržet letos chci ještě ty záda at to mám za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2010 ve 20:25  • Odpověz
Teda holky kde se flákáte?!
22. dub 2010 v 11:20  • Odpověz
Ahoj holky,

teda velká gratulace nensy! Z tebe už musí být kočka! :slight_smile: A ta operace se přiblížila mílovými kroky. Držím palce, ať jsi s výsledkem maximálně spokojená.

My byly dneska dopol u kamarádky, teď doufám, že holky půjdou spát, tak se vrhnu trošku do práce. Ale nejradši bych si šla taky lehnout :grinning:
22. dub 2010 ve 12:54  • Odpověz
Heli, ahoj, tak si schrupni, spánek je tak důležitej a práce neuteče.
22. dub 2010 ve 14:31  • Odpověz
nazdárek

jo heli uteklo to strašně rychle za týden jdu běhávat předoperační vyšetření
22. dub 2010 v 18:22  • Odpověz
ahoj babulky,

byli jsme na výpomoc u dědy v Jeseníkách. POhrabali zahradu, zajeli se podívat na nový krytý bazén co tam otvírali, a bylo fajn.

Nensy - teda to je fakt rychlost jak se Ti to přiblížilo. Držím palečky ať vše vyjde jak má a ty jsi moc spokojená :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:

Já za poslední týden nepřibrala ani kilčo, tak konečně se to malinko zabrzdilo ale ne asi na moc dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

takže váha pořád 5,5 kg vzhůru.

no a dneska jdeme na pálení čarodějnic, zítra kamarádům na svatbu a v neděli na výlet s babičkou. TAkže plánů zase až až

no v ponděli opožděná oslava s kamarádama a test na cukr, v úterý zápis do školky a ve středu už 4D :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dub 2010 v 08:52  • Odpověz
Ahoj holky,

dneska pilně pracuju, zítra je oslava Štěpánky. Korpus na dort je upečený, dokonce už je potřený i krémem. Ale teď ho budu muset vykrájet do podoby žáby a pak ještě potáhnout marcipánem. No bude to asi dlouhá noc :grinning:

Zoli -- koukám, že se váhou držíš, to je super :slight_smile: Neboj, v porodnici toho určitě spoustu necháš :slight_smile: Držím palce na tu školku. Pro kterou ses nakonec rozhodla? Nebo zkusíš v šíleném tempu jich objet víc? :wink: :grinning:
23. dub 2010 v 19:37  • Odpověz
nazdárek tak jak je při sobotě mi za hodku jedem grilovat akorát sem si uklidila abych toho pak neměla tolik.venku je nádherně :slight_smile:
24. dub 2010 v 08:57  • Odpověz
nensy - tý vogyne, tak krásná váha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! fakt jsi šikulka!!! Smekám klobouk!!!!
A už se těším na fotečky před a po operaci a jsem zvědavá, co budeš vyprávět.

zoli - tak se těším na fotku 4D.

heli a ali - opatrujte se!!!

My se sžíváme - jeden den je líp, druhej hůř - zatím pořád nemáme režim. Ale je to bobeček maminčinej, dycky když se na mě podívá těma kukadlama, tak bych ho láskou snědla :grinning:
24. dub 2010 v 10:10  • Odpověz
Ahoj holky, zase jdu na vás krátce kouknout. Mimi už by mělo mít něco okolo 2300g, mám nahoře 8kg, sem tam je mi pořád na zvracení a prcek teda šťouchá do žeber až se někdy kroutím, no, od malý to neznám, tak jsem zvědavá na povahu toho mrněte :slight_smile:

Doufám, že je vám zdravotně dobře, my všechny testy ok, jen musím odpočívat a nic těžkýho nenosit, začínám se otvírat - trochu mě to rozhodilo, ale dalo se to čekat po operaci a taky věk dělá svý :grinning: :grinning: :grinning:

Nen, zrovna včera jsem si na tvoji operaci vzpomněla, přeju ti vše bez problémů a ať jsi spokojená a jsi teda borec s kilama, klobouk dolů!!!!

Holky, mějte hezký večer, pokud někdo najdete chvilku, dejte mi prosím odkaz na fotky ze srazu, ráda se na vás podívám.
24. dub 2010 v 19:41  • Odpověz
Ahoj holky, pardón, že vám sem lezu. Nevíte jestli uzená makrela je dietní? Právě jsem jí zdlábla :grinning: , bez chleba samozřejmě, tak mě to napadlo. Díky :wink:
24. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz
oli - já se taky otvírala od 30tt a podívej, nakonec jsem přenášela - to tak prý bývá, říkaly PA. Ale já přenášela i kvůli vysokému tlaku a magnézku, co do mě cpali.
Drž se!!! už to máš za pár!!!!!
A přibrala jsi tak málo! Šikulka!
24. dub 2010 ve 21:12  • Odpověz
Ahoj Hani, děkuju, vím, že maminky píšou, že se otvíraly už od bůhví kdy a nakonec přenášely, ale u mě jsou dispozice tou operací, u malý jsem už byla taky po ní, ale nic se nedělo, tak jen nevím, co čekat. Snad mrňousek vydrží aspoň den po taťkovo zkouškách, to už by byl 39.týden a mimi by bylo i dovyvivuté.
Z těch kil mám radost, ale asi budeme mít mlsouna, mu nechutná nějak moc věcí a já zvracím občas i teď :grinning: :grinning:
Fog, jsem se koukala k tobě do albíčka a tak jsem si říkala, že už se na toho mrňouska těším :dizzy_face: :dizzy_face: Prďolka Olivek měl při kontrole jako Kájinka při narození :dizzy_face: :dizzy_face:
26. dub 2010 ve 12:43  • Odpověz
nazdárek holky díky už se mi to blíží.lukáš je ve škole a malá je vylítáná z venku tak spí.vrhnu se na nádobí nák se mi nic nechce

foogy neboj se to za chvíli srovná sa budete mít nákej režim ty začátky sou takový hrrrr
26. dub 2010 ve 12:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.