• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z hubneme z XXl těhulkují

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Ahoj holky, tak jaký byl víkend? jezdily jste někde? bylo tak krásně.
26. dub 2010 ve 13:20  • Odpověz
unás se částečně leželo s migrénou a v neděli jsme byli na zahradě kde jsem sela bylinky a dali jme si menší prochýzku se pejsanama, a taky jsem se pěkně spálila, hlavně na obličeji a ramenech. Piknik se tedy nekonal, tak snad příště.

Foogy, už budete mít tři týdny, toto letí, to sžívání trvá určitě delší dobu a režim taky, tak si s tím tolik nelam hlavu. malej je krásnej, moc s evám povedl, má krásný oči.

Oli, to máš za pár, tak at se držíte :slight_smile:
26. dub 2010 ve 13:27  • Odpověz
dobré odpolko,

Foogynko - nová várka foteček krásná. Malej je opravdu nádhernej. A už má váhu jak Terka při narození :grinning:

no a my si víkend užili - svatebně - v sobotu a výletově v neděli :grinning:

bylo fajn jako vždycky jen jsem už dost unavená z toho všeho frmolu, co se kolem děje. Je to jak jedna divoká jízda :slight_smile:
26. dub 2010 ve 14:20  • Odpověz
Ahoj holky,
tak náš víkend byl slavící -- slavili jsme narozky Štěpánky a bylo to super. Dort se povedl nádherně, fakt to byla žába, i Štěpi ji poznala :slight_smile: A skluzavka byl a pořád je veliký hit. Dostala ještě spoustu věcí se žábami -- baťůžek, hračky do vany, balónek -- prostě hotová žabí párty :grinning: Manža si vzal do práce foťák, ale večer sem zkusím hodit fotky.

Včera mi akorát nebylo nějak nejlíp, tak doufám, že se nebudou vracet nevolnosti jako Oli.

Foogy -- taky jsem koukala na fotky a nějak mi to hlava nebere, že jsou ty děti takhle malinký :grinning: :grinning: Moc pěkná je ta vaše společná, jak držíš Olívka. A s režimem si fakt nedělej hlavu, myslím, že v šestinedělí ani žádný režim neexistuje, je to pořád takové zvykání.
26. dub 2010 v 15:02  • Odpověz
Heli - všechno nej nej nej Štěpánce k narozeninám!!!!
Koukám, že jedete v žábách :grinning: A těším se na fotky, hlavně na dort jsem zvědavá!

Ali - s tou tvojí migrénou to je jako masakr! Nebavila ses o tom s doktorem? Dyk tohle není normální, ne? že tě to tak trápí! Mi je tě fakt líto!!!

Holky, díky za pochvalu fotek, no jo, je to micinka
26. dub 2010 ve 20:16  • Odpověz
Jo, zítra máme 3 týdny, tak jsem nadšená, že je půlka 6ti nedělí za námi, jupí!
A každým dnem je líp a líp - i já už se začínám cítit dobře, dokonce se už i maluju a to je co říct
26. dub 2010 ve 20:38  • Odpověz
:dizzy_face: Joo, holky, koukala jsem na fotky ze srazu a všem třem vám to sluší - i z těch fotek z vás všech 3 vyzařuje taková pohoda a štěstí! Těhu fotky jsou stejně nejkrásnější
26. dub 2010 ve 20:39  • Odpověz
dobré ránko,

Foogynko - vše nej nej Olivkovi ke krásným 3týdnům :dizzy_face: :dizzy_face: teda letí to. Za chvilinku už budete mít měsíc :dizzy_face: :dizzy_face:

a na fotečkách jsem si všimla že už jsi nalíčená, moc Ti to tam slušelo :slight_smile: a z Tebe to štěstíčko jen září.

No a pověz nám něco o malém. Jestli je hodný, jak spinká, jestli pěkně jí atd. Všechno nás zajímá :dizzy_face: :dizzy_face:

Helli - to je dobře, že jste si oslavičku takhle krásně užili a že žába :grinning: :grinning: měla úspěch. :dizzy_face: :dizzy_face: Pak dolož fotečky jo? :slight_smile:

a my dneska jdeme k zápisu do MŠ tak nám drže palečky :wink:
27. dub 2010 v 07:27  • Odpověz
Jejda, to jsem sem teda pěkně dlouho nekoukla...

Foogy už je maminka :slight_smile: Moc moc gratuluju !!!! A přeju vaší rodině zdraví a spokojenost !
27. dub 2010 v 07:50  • Odpověz
petru - díky!!!!!!

zoli - tak držím palečky, dej nám pak vědět, jak to dopadlo, ale jistě dobře!

No, malej baští jako blázen! Je to fakt dravec! Nejftipnější je, že v noci spí třeba 5 hodin, pak se vzbudí a brečí hlady a když se přisaje, tak vydává super zvuky, až to manžu budí a musíme se smát, jak hltá :wink:
Za 9 dní přibral 340g, průměr je prý tak 270g, ale je to prý v normě, hold mu chutná. A asi dohání těch 6 týdnů, co jsem měla vysoký tlak a moc živin mu neposílala.
Jo a tuhle v noci jsem ho kojila a ukázal na mě prstama V jako vítězství, to byla prča!
No, je to krása, je to fakt poklad! A manža se perfektně zapojuje, hrozně mi pomáhá, tak jsem ráda! Je to prostě idylka :dizzy_face:
27. dub 2010 v 11:59  • Odpověz
foogynko - tak to se krásně čte, hlavně že malému chutná, hold to bude pořádnej čmelda :dizzy_face: :dizzy_face: a moc vám tu idylku přeju. Užívejte si to vzájemné poznávání a sbližování.

Zítra se příjdu pochlubit jak jsme dopadli na 3D, snad se prcek bude chtít natočit a ukáže se :dizzy_face:
27. dub 2010 ve 12:46  • Odpověz
Ahoj holky,

tak konečně odkaz na fotky z narozenin: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/helabella/album/smudlinka-stepanka/5176729/
a taky jsem přidala pár fotek Kačenky: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/helabella/album/smudlinka-kacenka/5176749/

Včera jsem se sem už nedostala, Kačenka dostala teplotu a stěžovala si, že jí bolí ouško. Naštěstí jí to pak přešlo, ale teplotu měla i dneska, tak jsme si daly kolečko pediatr - orl a vypadá to na začínající zánět ucha. Tak snad se to chytlo včas. Zatím jí nic dělat nemusí, jen jí kapu kapky.

Foogy -- jen ať Olívek přibírá. Naše holky nepřibíraly, což bylo někdy dost na hlavu. Takže ať se brouček pořádně napucne :grinning: A manža je super, že tak pomáhá!

Zoli -- to jsem teda zvědavá, jestli se zítra dozvíš na tom ultrazvuku co to bude :wink: A kdy se dozvíš, jestli Terezku vzali do školky?
27. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz
krásný večír.

Helli teda fotečky nádherné. Ta jak malá líbá žábu je bezkonkurenční :dizzy_face: :dizzy_face: a holky jsou teda obě kočenky :slight_smile: taková blonďatá sluníčka :dizzy_face: :dizzy_face:

Snad se Kačce zánět nerozjede a kapičky zaberou, auví auví, zánět je bolestivý :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No na UZ se asi pohlaví dozvím, jestli ještě neodolám si to neříct, ale asi ne, jsem fakt zlomená :slight_smile:

no a dneska to vypadalo s jednou školkou - je teda asi 4 km vzdálená - hodně nadějně a Terinku by vzali už od září, takže fakt moooooooooooooc super jestli to vyjde. No ale definitivně to budem vědět cca do 15 května :wink:
27. dub 2010 ve 20:12  • Odpověz
Dobré ráno, holky,

Heli, krásná oslava :dizzy_face: :dizzy_face: Nás čeká ke 3.nar, uvidíme, jak se to všechno vyvrbí, taťka má týden nato poslední zkoušky a děda 14 dní před 60, tak to možná uděláme nakonec dohromady - uvidím, co to mrně na to :confused:

Zoli, přeju ok kontrolu a přijetí ve školce. Kájinka mohla nestoupit na konci května, ale po poradě s Dr. to necháme až na září. Prý nemocí se kvůli mimi bát nemusím, ale protože to vychází chvilku od porodu, tak aby si nemyslela, že jsme ji tam dali, protože máme mimi....

Dneska se jdu podívat na nějakou čepičku pro mimi do porodky - nějak nemáme tu správnou velikost v univerzální barvě :slight_smile:

Přeju hezký den, u nás svítí sluníčko :dizzy_face:
28. dub 2010 v 08:06  • Odpověz
ahojky,

tak za chvilku vyrážíme na 3D tak nám držte palečky ať se chce miminko ukázat. Zatím páčko a já se odpolko ukážu se zprávičkama :wink: :slight_smile:
28. dub 2010 v 08:52  • Odpověz
Dobré ránko holky,

Zoli, tak at pořídíte na 3D utz, hezky si to užijte a těším se na zprávičky.

Heli, krásná oslavička, dort se ti fakt povedl a holky jsou kouzelný, žabí párty mě fakt nadchnula, dobrej nápad :wink:

Foogy, moc vám to s Oliverkem sluší a je vidět že se už dostáváš do formy.
28. dub 2010 v 09:53  • Odpověz
ahoj Berunky,

tak jsme zpět z 3D a bylo to jedno velké zklamání. Miminečko bylo natočené směrem do pánve a ještě k páteři, takže nebylo vidět vůbec ale vůbec nic. Sestřička tam byla hrozně milá a ochotná, snažila se kroutit všemi směry ale bohužel, prcek si říct nedal. Takže máme ještě jeden termín příští týden a když se to nepovede, tak hold nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže nemáme ani záznam, ani fotečky, prostě nic. Prostě je prďolka stydlín. Jediné co na nás hrdě tyčil byl zadek :grinning: :grinning: s tím opravdu problém nebyl :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2010 v 11:43  • Odpověz
čauky, celé odpolko nikdo? :confused: :confused: co to? u Foogynky chápu, hledají režim, procházkují, přebalují a kojí. Ale co ostatní? :confused: :confused:

My byly s Terkou odpoledne plavčit, malá byla na první hodině plavča a dobrý. Jen byla s menšíma dětma a bylo znát, že to co se učí už má za seboua nechtěla tolik spolupracovat. ale zvládly jsme to a za týden jdem zas :slight_smile: :slight_smile:
28. dub 2010 v 18:07  • Odpověz
Dobré ránko holky,
ostatní pracujou :slight_smile: Mám ted dost práce, snažim se i doma udržovat pořádak, už mě čeká jen žehlení a umytí druhé koupelny a mám uklizeno, jen ty okna ale až v květnu.
Zoli, tak to je škoda, že se malej nechtěl ukázat, příště to vyjde, uvidíš, se divim že tě nenechali se trochu proběhnout a mimčo vzbudit, prý se to tak občas dělá. S tím plaváním, je to to tady celkem škoda, protože ji ty děcka budou zdržovat, to není nijak věkově odstupňované?
29. dub 2010 v 07:20  • Odpověz
dobré ránko Ali, bohužel nenechali, ale ani jsem to neplatila, prý dokud se to nepodaří natočit, tak se to nehradí.

No příští týden jedem do Krkonoš na dovču, jedem okolo, tak tam jen přibrzdíme a uvidíme. Jestli nám pr´dolka tvářičku ukáže. Ale to co maminka chtěla vědět, ví a to co schovává v bříšku :dizzy_face: :dizzy_face:
29. dub 2010 v 08:22  • Odpověz
Ahojky Zoli, ty víš teda pohlaví???
29. dub 2010 v 08:30  • Odpověz
Ahojky holky,
Zoli, jestli to víš, tak to honem vyklop:slight_smile:
29. dub 2010 v 10:14  • Odpověz
holky tipujte tipujte, můžete 2 x :grinning: :grinning:
29. dub 2010 ve 13:16  • Odpověz
holky, až zhubnu a vdám se, tak si taky pořídím mimi ( jak vás tady pořád studuju, úplně jste mě nahlodaly). Jenže to už vy zas budete hubnout a zas se mnou nikdo nebude v diskuzi:slight_smile: mám já to pech:slight_smile:
29. dub 2010 ve 13:41  • Odpověz
Medve - a kolik chceš ještě zhubnout? no a kdy máte v plánu svatbičku a mimi? a neboj i když budeš těhulkovat a my se přesunem zpět mezi hubnoucí maminky, můžeš chodit k nám :dizzy_face:
29. dub 2010 ve 13:45  • Odpověz
Zoli, mám v plánu ještě tak deset kilo. svatbu mám naplánovanou na podzim ( oreintačně, o ruku jsem ještě požádána nebyla, takže pak to bude rychlovka:slight_smile: a hned po svatbě mimíska. chodíme spolu s mladým 5 let, zařizujeme společný bydleníčko, on by chtěl hned, ale já ještě nechtěla, ale poslední dobou o tom čím dál tím víc přemýšlím:slight_smile: to víš, že budu chodit k vám na pokec, teď k vám taky chodím:slight_smile:
29. dub 2010 ve 13:49  • Odpověz
tý jo to jsou krásné plány. Tak snad se všechno brzo podaří. :dizzy_face: :dizzy_face: Jak kilečka. Ale ty už Ti j dou dolů krásně od nového roku. Pak ta svatbička a třeba i do Vánoc miminečko. A na svatbu je krásné září. To Ti můžem s Alčou obě potvrdit :dizzy_face:
29. dub 2010 ve 13:54  • Odpověz
já jsem taky pro září, teď ještě mladej aby se vyjádřil a všecko poběží jak na drátkách:slight_smile:
29. dub 2010 ve 14:02  • Odpověz
no tak zatlač, snaž se, ať můžete začít plánovat :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: a mladej ať se brzo vyjádří a může to běžet
29. dub 2010 ve 14:06  • Odpověz
no, já právě tlačila, ale byla jsem upozorněna, že čím víc budu tlačit, tím dýl to bude trvat. mlladej má předstvu, že jako na svatbu zapomenu, on mě pak požádá o ruku a já budu děsně překvapená:slight_smile:
29. dub 2010 ve 14:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.