• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z hubneme z XXl těhulkují

(Zamčená)
31. ledna 2011 
ahoj tux tak jak je.koukám že jsi dneska v práci co a už si byla u dr jestli to máš potvrzený nebo teprve jdeš
25. led 2010 v 09:30  • Odpověz
autor
Ahojky Nen, jsem musím něco poslat a vyřídit, to z domu nemůžu, tak proto. Jestli myslíš těhu, tak potvrzený ho mám už víc jak týden ale čekám na začátek února zda se to zpravilo, měla jsem zvláštní tvar dělohy tak uvidíme co z toho nakonec bude. Naodpočívaná jsem dostatečně.
A co ty? a dětičky, jak se mají? s tou plastikou ti to moc přeju aby to vyšlo jak má, těšim se pak na fotky.
25. led 2010 v 09:41  • Odpověz
ahojky těhulky i netěhulky,

byla jsem se přihlásit k tomu novému dr. a byl super. Vzal mě hned na vyšetření, říkal, že dle velikosti dělohy vše OK, ale že radši uděláme UZ, at víme :wink: takže chvilka napětí a pak na mě miminko vykouklo. M8 4,5 cm bez nožiček, srdíčko náááááááááááádherně ťukalo a mávalo ručičkama, nohama jak se vztekalo, že jsme ho vzbudili nasvícením.Holky já jsem tak strašně šťastná, že se mi chce brečet :slight_smile:
25. led 2010 v 09:44  • Odpověz
Ahoj holky!

žoli - no, já nakupuju přes net. Je to rychlý a hlavně levnější.
Akorát dneska musím vedle do drogérky, pač mají v akci ty přebalovací podložky jednorázové, tak je chci nakoupit :wink:
A jinak mi holky poradily a nakupuju na www.lekarna.cz, je to tam fakt levnější.

Holky, včera jsme s manžou fotili http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3729337&vReferer=%2Fphotos%2Ffoogy

Já v sobotu byla u našich a fandit manžovi na voliši, tak to bylo fajn a včera jsem dělala DPH a manža montoval skříňky do kuchyně.

tux - tak držím pěstičky, aby ta děloha byla OK!!!! A mimi krásně rostlo!
Koupila sis nějaký knížky nebo tak?
Já si koupila těhu deníček a je to super věc, poctivě tam každý týden zapisuju váhu a obvod bříška a třeba první pohyby a tak a už teď kolikrát koukám dozadu, co a jak a kdy...
25. led 2010 v 09:47  • Odpověz
aha tux a jak jako zvláštní tvar dělohy vysvětlila ti to nák :confused:
děti se maj dobře a sou zdraví a na tu plastiku se už taky těším :slight_smile:
25. led 2010 v 09:52  • Odpověz
autor
Zoliku to je super, moc gratuluju a klidně si pobreč :slight_smile: je to krásný vidět svýho prcka, To je mímo docela velký, my máme tak cenťák.
Foogy, děkuju. Koupila jsem si jen kniho o stravování v těhotenství, při kojení a pro malé děti od Fořta jinak nic a asi ani nebudu nic jiného pořizovat, mžná jednu knihu co mě láká ale ještě nevim.
25. led 2010 v 09:52  • Odpověz
tak to ti žoli teda moc přeju hlavně že je všechno tak jak má být
25. led 2010 v 09:53  • Odpověz
autor
Nen, asi změnila tvar přitom krvácení, doktor nedokázal potvrdit z čeho to může být.
25. led 2010 v 09:53  • Odpověz
foogy teda bříško už máš krásně velký sem zvědavá co to bude :slight_smile:
25. led 2010 v 09:54  • Odpověz
teda Foogynko - bříško krásně povyskočilo a nemůžu se podle tvaru zbavit pocitu, že je to malá princezna. No jsem zvědavá co to bude až to bude :dizzy_face: :dizzy_face:

tux - neboj bude to Ok a miminko už bude pěkně velké a bude taky mávat :dizzy_face: :dizzy_face:

teĎ mažu oškrábat auto a pro malou do Letohradu k baičce :slight_smile: ale po obídku jsem tu, zatím pa a opatrujte bříška
25. led 2010 v 09:59  • Odpověz
autor
Zoli, jeď opatrně.

Foogy, bříško vypadá dobře, že by holka podle žolíka, jsem zvědavá co to bude :slight_smile: 8. měsíc toto letí, si pamatuju když jsi nám to oznamovala, to bylo babí léto.
25. led 2010 v 10:02  • Odpověz
teda holky nák bych dneska spala
25. led 2010 v 10:17  • Odpověz
autor
Nen, tak si jdi lehnout, máš doma Nelu?
25. led 2010 v 10:37  • Odpověz
žolíku - jůůů, tak to musela být krása, viď?
Já, když byla v 11tt na UTZ, tak jsem byla úplně v šoku, co to mimčo v té děloze už vyvádí, taky na mě mávalo, bylo to nádherný!!!

No, holky, asi víc lidi tipují holku, tak jsem taky zvědavá.
Dneska se mi dokonce zdálo, že jsme byli ve 34tt na velkém UTZ a doktor se prokecl, že je to holka.
Já dycky chtěla prvního kluka, že se jako o holku pak postará na diskotékách a plesech a tak. Když jsem otěhu, tak mi to bylo celou dobu jedno a poslední měsíc si moc a moc přeju holku. To jsou moje pocity :grinning:

Holky, my museli podložit ty nohy u postele kvůli tomu mému otvírání, tak spíme jakoby hlavou dolů, ale dali jsme si víc polštářů, tak to ani nepřjde. Ale když se mám ráno vyhrabat z postele, to jde ztěžka, haha. Jsem to říkala manžovi, že jsem jak vorvaň a on říkal, ať si z toho nic nedělám, že on těhu není a taky se mu z té postele blbě leze :wink:
25. led 2010 v 10:37  • Odpověz
jo mám ji doma a už spí dneska to brzo zabalila :grinning:
25. led 2010 v 10:51  • Odpověz
autor
Foogy, to spíte jak kosmonauti, hlavně že to pomáhá ale za pár týdnů už budeš mít normální polohu postele ale zase se moc nevyspíš, tak si to ted užívej :slight_smile:
tak manžel by rád prvního syna a mě je to teď jedno, nemám žádného favorita, spíš jestli to do porodu vydržíme a necháme se jako vy překvapit.

nen, tak to zabal taky a zdřímni si.
25. led 2010 v 10:55  • Odpověz
nensy - to víš, že jo - skoč si na gaučík, přikryj se dekou a není co řešit :grinning:

tux - no, přesně - jako kosmonauti :wink: Ale co bysme pro mimi neudělali, že :dizzy_face:

Jsem psala cvičitelce, jestli můžu chodit cvičit, když se otvírám, tak psala, že jo, ať dneska klidně přijdu a že se domluvíme. Chodíme tam 3 a jedna je 33tt, já 31tt a 29tt, takže je to super, že jsme tak nastejno. Tak psala, že vzhledem k pokročilému těhu už budeme cvičit spíš dechová a relaxační cvičení.
A zítra mám druhé cvíčo a máme přednášku o mateřské a rodičáku, tak jsem zvědavá.
25. led 2010 v 10:58  • Odpověz
no já bych šla ale zase nebudu spát v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
uvažuju že uvařím sladkou rýži se švestkama taky nevím co furt vyvařovat
25. led 2010 v 11:00  • Odpověz
autor
Foogy, kdy jsi začala chodit cvičit v kolikátem tt?

Chodíš na nějakou předporodní přípravu, kurzy atd. kde je xmamin s tatínkama cvičí na porod?
25. led 2010 v 11:05  • Odpověz
autor
Nen děláš mi chutě :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to velký
25. led 2010 v 11:05  • Odpověz
no tobě dělám chutě a sobě taky .sem se objednala na kosmetiku tak snad mi to pomuže :grinning:
25. led 2010 v 11:07  • Odpověz
autor
tak přes dráta pošly porcičku rýže, to by bylo něco, já ted co sem těhu, tak moc nemusim kuřecí maso, a co mám pak vařit, že.
25. led 2010 v 11:08  • Odpověz
nensy - jednu porcičku prosím i mně, stačí malunku, jenom jako zákuseček po obídku,

tux - poprvé jsem byla ve 14tt. Ale mohla jsem začít hned v 10tt, ale to bylo to cvič. studio zavřené, takže až ve 14tt.
A od 20tt chodím ještě na jedno cvičení a tam se hodinu cvičí a půl hodiny bývají různé přednášky - o kojení, porodu, mateřské a tak. A od téhle paní máme domluvenou i návštěvu porodnice a předporodní kurz s tatínkem. Tam se ale manžovi vůbec nechce, ale nic jiného mu nezbyde :wink:

nensy - na kosmetiku? A to chodíš pravidelně a nebo teď ses objednala po dlouhé době?

tux - přesně!!! Mně teď kuřecí maso taky nejede, ujíždím na vepřovém a hovězím.
25. led 2010 v 11:20  • Odpověz
autor
taky si chci zařídit cvičeni pro těhotné at se hýbu, chtěla jsem doma jezdit na rotopedu ale až budu mít po kontrole, procházky jsou ted taky o hubu, všude led, takže spíš se jen hlídám abych neuklouzla, a včera jo, udělala jsem parádní pukrle :slight_smile: ale nic krom otlačeného kolena se nestalo. Předporodní kurzy s tatínkama, skupinové cvičení nás neláká tak nevim jak to vyvedeme, my na ty skupiny moc nejsme, tak si možná zaplatíme soukromé pokud to půjde.
Rodit budeš asi v Havlobrodě, ne? známá tam rodila a byla moc spokojená.
25. led 2010 v 11:30  • Odpověz
autor
Foogy, já celý víkend ujížděla na balkánu s višńovou marmeládou, manžel nechápal :sunglasses: :grinning:
25. led 2010 v 11:31  • Odpověz
jasně že vám pošlu porcičku ještě sem se do ní nepustila
foogy byla sem si koupit parfem a paní na mě hned vytasila že maj novou kosmetiku a ten leaser tak jestli bych se nechtěla objednat tak to risknu ještě jsem vubec na žádný nebyla
25. led 2010 v 11:54  • Odpověz
autor
Nen a jaký parfém sis pořídila? kosmetika bude fajn, krásně se zrelaxuješ, já takhle jednou skoro usnula, jsem tam na lehátku klimbala.
jinak jsem po obědě, rajská omáčka s kolínkama, vždycky si vzpomenu na dětství :slight_smile: praštěný ale jo, oblíbené jídlo no.
25. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
čauky, tak jsme zpět, babička měla ohromnou radost z bezva kontroly a malé jsem vůbec nescházela :grinning: :grinning: jak jinak

foogy - cože ty se otvíráš? bože, tak to odpočívej a moc se nenamáhej :wink:
švagrová co čeká ty 2 týdny před tebou má stejný problém, tak jí teď vezem ještě věci atd ať už se někam nehoní a má klídek. Ono to moc sice nejde se skoro 4letým raráškem ale i tak...

no taky jsem zvědavá jestli budeš mít tu princezničku. Podle bříška to tak vypadá, ale taky můžu být vedle. Ale co je to fuk, přeju Ti hlavně pohodový porod a na konci to zdravé nádherné a voňavé miminečko, to je nejdůležitější

a já chci taky spát ale Terka ne opice jedna grrrrrrrrrrrrrrrr
25. led 2010 ve 14:00  • Odpověz
tux - to my na ty skupiny taky nejsme, ale nic jiného nám nezbylo. Jinak se to tady nedělá.

nensy - ahá! Tak to jsem zvědavá, co ti všechno budou dělat, to nám pak musíš napsat.

zoli - no jo, minulý týden jsem byla na kontrole a prej jo. A CS mi napsal 2, ale porodní asistentky říkají, ať jsem v klidu. Ale to víš, že jsme doma pro jistotu podložili postel a snažím se hodně odpočívat a skoro nic nedělat.

zoli - Terince uvař nějakou kaši na noc, ať lehne, hihi
25. led 2010 ve 14:24  • Odpověz
autor
Zoli už jseš doma, chtěla jsem se tě na něco zeptat a zapoměla jsem to, si snad vzpomenu :slight_smile:
Foogy, pak povyprávíš jak jste to na té skupinové "terapii" zvládli a hlavně co manžel ať mám čas připravit na to manžela pokud to jinak nepůjde.
25. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.