• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z hubneme z XXl těhulkují

(Zamčená)
31. ledna 2011 
:grinning: :grinning: :grinning: medve - tak plánuj s podzimem to dítko, ale nenápadně se mu vyjádři, že bys radši miminko jako mladá paní. A o svatbě už nemluv :grinning: :grinning: ušij na něj boudu a pak buď hrozně štastná a ještě víc překvapená :grinning: :grinning: snad by to takhle mohlo klapnout :dizzy_face: :dizzy_face:

a Terinka je vzhůru a po sváče, tak jdeme ven, je tam dneska božsky :dizzy_face: :dizzy_face:
29. dub 2010 ve 14:13  • Odpověz
Zoli, on to ví, že mu dítě jako svobodná neporodím:slight_smile:
tak si to venku užijte, já do půl šestý v kanclu:slight_smile:
29. dub 2010 ve 14:14  • Odpověz
Ahoj holky,
díky za pochvalu oslavy, myslím, že jsme si to všichni pěkně užili.
Dneska jsem byla na diabetologii a v úterý půjdu na ten zátěžový test -- teda leda, že by mi glykemie nalačno vyšla úplně super (takže cukrovka nic) nebo naopak dost hrozně (takže cukrovka jo) a test bych už absolvovat nemusela. Ale prý jsou fakt velký rozdíly, když se měří glukometrem nebo v laborce, takže pokud ty výsledky budou hraniční, tak mě test nemine, aby to bylo přesný.

Zoli - tak já myslela, že na 3D na vás mimi špulilo jen zadeček a ty přesto víš, co to bude? To nás teda pěkně napínáš :slight_smile:

Medvede -- svatba už letos na podzim? To je super, to mi přijde už za rohem. A co se týče žádání o ruku, tak ne vždy je to taková romantika -- manža mě požádal o ruku, když jsem byla u nich na návštěvě a byli u toho i jeho rodiče. Jejich reakce byla: "Hm, jen aby řekla ano. No a ty daně, už zase bude termín, tak co s tím uděláme?" Oba jsou totiž účetní, ale tohle mě fakt dostalo -- bylo jim úplně jedno co se před nima odehrává, navíc si asi mysleli, že je manža nějak pitomej, když dělá takový "blbosti" jako žádání o ruku.
29. dub 2010 ve 14:44  • Odpověz
Téda, Helčo, aspoň, že chtěli, abys řekla ano, ale ta jejich reakce by mě teda hodně zaskočila :astonished:
29. dub 2010 ve 14:50  • Odpověz
Oni jsou takoví trošku jiný -- nejsou zlí, ale práce je pro ně vším. Navíc tenkrát si mysleli, že manža fakt blbne -- je mladší než já, nabrnkne si holku z Prahy (a tu na Moravě moc nemusí) a ještě se chce ženit? Pak se to celkem ustálilo, že mě vzali, ale zase mě šíleně štvou přístupem k holkám -- to je pořád co dělají holčičky, jak se jim stýská (hlavně tchýně), ale přijet nemůžou, protože je moc práce. A to my tam jezdíme s holkama a se všema věcma vlakem, takže pro nás je to fakt náročná výprava. Ale teď mě tchýně zase trošku dorazila -- v Praze bude koncert jejího oblíbenýho zpěváka, takže už říkala manžovi, ať jí koupí lístek, že určitě přijede. Co na tom, že její vnučka právě slavila narozeniny? To přece má moc práce... :astonished:
29. dub 2010 v 15:00  • Odpověz
O tchýni mi ani nemluv, koukám, že ta tvoje task stojí za to.
29. dub 2010 v 15:03  • Odpověz
No jo, tchánovce si člověk prostě nevybere. Ale zase si říkám, že vlastně můžu být ráda, že bydlí tak daleko a nemůžou mi do ničeho mluvit :grinning:
29. dub 2010 v 15:12  • Odpověz
No my si užili krásný den, byly jsme u kamarádky na zahradě, děti se pěkně vylítaly, my s kámoškou pokecaly a bylo tak nááááááááádherně.

Helli - přejeme oficiálně - vše nej nej k dnešním narozeninám malé oslavenkyni Štěpánce. Přejeme jí zdravíčko, veselé jen srdíčko, stálý úsměv na tváři, a očka co jen zazáří :dizzy_face: :dizzy_face: a posíláme jí sladkou pusinku na líčko :dizzy_face: :dizzy_face:
29. dub 2010 ve 20:03  • Odpověz
ahooooooj,

co je tu takové prázdno děvčata?

a byly jste políbené pod třešní? aby jste neuschly? :slight_smile:

My si včera udělali krásný výlet na úzkorozchodnou dráhu do Mladějova. Vyšlo i počásko. Byla to takové otevřené vagonky, takže malá pořád čučela ven a byla úplně nadšená, vískala radostí a furt komentovala, že mašinka čudí a kouří :grinning: :grinning:

no a my se s manžou za jízdy vyklonili a dali si i tu pusu pod třešní za jízdy :grinning: :grinning:

teď odešel manža s Terkou do bazénu a já jdu žehlit bohužel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. kvě 2010 v 16:04  • Odpověz
Ahoj kočenky,
tak konečně taky něčím přispěju. V prac. týdnu docela honička nebyl čas, v pátek pálení čarodějnic, měli jsme vlastní oheň a při té příležitosti jsme zahájili grilovací sezónu, tak jsem se s tuxem nacpali masíčkem, v sobotu jsem byla za kamarádkama v Litomyšli, den se moc vydařil, bylo krásně a v neděli jsme s mužem chalupařili u jeho rodičů, takže moc pěkný víkend.
Dnes jsem konečně buknula vstupenky na Shakespearovské hry v Praze, všem mohu vřele doporučit, co to ještě nenavštívili, jen si pospěšte s nákupem lístku, za chvilku nebudou.

A co uvás nového?

Zoli, ty jsi měla tradičně supr víkend, výletování. Tu dráhu v Mladějově stavěl a renomoval náš známej ale nikdy jsem tam nebyla.
Heli, no rodinu si nevybereme.
Medve, podzim se blíží a září je opravdu krásné na svatbičku ale i další dva měsíce když je dobré počasí, jako měla Foogy, to se mi taky moc líbí, popadané listí a ještě patrný barevný podzim.
3. kvě 2010 v 09:16  • Odpověz
Ali, já mám podzim taky moc ráda, tak snad to vyjde:slight_smile:
3. kvě 2010 v 09:43  • Odpověz
Alisku - ahojky - to je dobře že jsi zase zavítala.
a co čtu, měla jsi taky super víkend. Grilovačka mňam. :dizzy_face: :dizzy_face: a posezení s kamarádkama je vždycky oddechovka, co? :dizzy_face: :dizzy_face:

a ještě plánuješ další akce. Taky nezahálíš :dizzy_face: :dizzy_face: ale co, přece furt nebudeme sedět doma :grinning:

tady je pár foteček z mašinek :wink:
3. kvě 2010 v 09:44  • Odpověz
Zoli, krásný fotečky :wink:
3. kvě 2010 v 09:53  • Odpověz
Zoli, bříško ti pěkně roste, a výlet se vydařil jak je vidět na fotkách.
Jojo pořád něcoplánuju, však si pak kultury moc neužijeme, že.
3. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz
a ještě1
3. kvě 2010 v 10:10  • Odpověz
Ali -máš pravdu, až příjde miminko. tak už nebude moc času, na nějakou kulturu. To bude už jen domácí opera :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 v 10:15  • Odpověz
Zoli, pěknej skříteček :slight_smile:. to máš pravdu bude to opera kombinovaná s metalem a to bude teprve kulturní zážitek :grinning:.
3. kvě 2010 v 10:18  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: no to teda a někdy o tu operu ani nebudeme tolik stát :grinning: :grinning: ale co musíme vydržet :grinning:

stejně jak se to blíží, tak už se strašně moc těším až bude prďolka na světě :dizzy_face: :dizzy_face:

a co Ty furt odoláváš nevědět pohlaví?

já vím a nakonec i manža ví. Jsem ho umluvila, že se o to podělím a budem se těšit už na určitého človíčka :dizzy_face: :dizzy_face:
3. kvě 2010 v 10:26  • Odpověz
Zoli, pořád odolávám a ani mi to nepřijde, jen mi to občas štve, že vidím parádní věci na prcka a hold to nemůžu koupit ale jinak se těším na to překvápko. Ani se ti nedivím, že sis to nechala říct u druhého bych to udělala taky, už jen proto, že Terezku můžete konkrétně připravovat na brášku nebo sestřičku. A nám to neřekneš?????
3. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz
ahojky Zoli: moc hezke fotky..brisko pekne roste:slight_smile: Terinka uz je velka holka:slight_smile:
3. kvě 2010 v 10:40  • Odpověz
den, taky mi napadlo, aby ty naše děti neměli stejné datum narození, na posledním UTZ mi ho posunuli na 28. a 30.8. :sunglasses:
3. kvě 2010 v 10:43  • Odpověz
ahojky Dendi - holka, kde se nám touláš? přijď se na nás podívat častěji :dizzy_face: :dizzy_face: jak se máš? co malá atd?
3. kvě 2010 v 10:45  • Odpověz
Ali - to asi mít nebudou. Mě teda mimčo budou měřit až ve 30 týdnu na UZ. jinak ho měří jen pohmatem. Ale já budu rodit nejpozději 23 .8 :wink:
3. kvě 2010 v 10:52  • Odpověz
ali: to by byla nahodicka..co?? Eli se narodila ve 14:43 pro zajimavost:slight_smile:
zoli: ja uz jsem zase zacala poctiveji chodit na hubneme..opet jsem s tim zacala..a snad se bude darit lepe..no..a hlavne vydrzet..Upravila jsem jidelnicek, zacala jsem s cvicenim..ale tepve je to 14 dni..Nejak pred tim nebyla motivace, chut..ale opet me to chytlo.
Elisku uz mame zapsanou do skolky v zari nastupuje. Myslim, ze uz se tesi..podle toho co rika..no uvidime jak to pak bude v realu.:slight_smile:
3. kvě 2010 v 10:52  • Odpověz
jo s Dendíkem - to je možné :grinning: :grinning: já si neuvědomila, že Eliška je taky srpnová :slight_smile:

Dendi - taky jsme byly u zápisu. A vypadá to, že Terku vezmou od září. Tak jsem ráda, že budu mít čas na druhého prcka
3. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz
zoli: fakt?? Ted mi jeste prijde Terinka malinka :slight_smile:
3. kvě 2010 v 11:05  • Odpověz
Dendi - no 2 a půl roku. Ale ze začátku jí tam nebudu dávat furt, jen sem tam na zvykačku a až se jí tam zalíbí tak dle jejího přání. :wink: oficiálně na celý den by měla nastoupit až od března,ale tím, že na ní nebudu brát mateřskou, ale už na druhého prcka, tak to jde prý i na celý den :slight_smile:
3. kvě 2010 v 11:08  • Odpověz
zoli: aha...tak to mas superne zarizene:slight_smile: ja mam porad dilema..jestli uz druhe mimi..ja bych uz i chtela...asi..no uvidime:slight_smile:
3. kvě 2010 v 11:12  • Odpověz
Dendi - taky jsem koukala, že to s takhle malým prckem jde :dizzy_face: :dizzy_face:

Dendi - jj. dalšího prcka určitě. rozšiř nám tady řady těhulek. Moc rádi tě tu uvítáme. :dizzy_face: :dizzy_face: bylo by to super. :slight_smile:
3. kvě 2010 v 11:38  • Odpověz
zoli: tak to je fakt fajne:slight_smile:
S miminkem..uvidime, uvidime, uvidime...Mila a Eli..no to je bez debat..uz by byli nejdradsi kdybych tehu byla:slight_smile:
3. kvě 2010 ve 12:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.