• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z hubneme z XXl těhulkují

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Deni, počkej na mě, já do toho jdu na podzim:slight_smile:
3. kvě 2010 ve 13:03  • Odpověz
no vidíte to holky, tak se domluvte a můžete těhulkovat spolu. Aspoň tohle téma nepříjde v zapomnění :dizzy_face:
3. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz
to jo, akorát na výlet za sebou asi nepojedem - přes celou republiku:(
3. kvě 2010 ve 13:18  • Odpověz
tak se můžem zase sejít všechny v pardubicích je to zhruba vpolovině, to by bylo fajn :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 13:28  • Odpověz
medve: my jezdime do Rakovnika:slight_smile: to uz neni tak daleko ne?? :slight_smile:)
A k tomu tehu...antiko mam jeste na dva mesice..tak uvidime..mozna ze na dovolene.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. kvě 2010 ve 13:32  • Odpověz
Rakovník je v pohodě:slight_smile: I ty pardubice ujdou:slight_smile: Já mám taky na dva měsíce, ale chtěla bych si jít ještě pro jednu krabičku, abych stihla tu svatbu:slight_smile:
3. kvě 2010 ve 13:39  • Odpověz
jo, Pardubky beru, :grinning: :grinning: tam je to fajn. Medve a až budem společně podnikat zase dámskou jízdu, klidně se přidej, přece nevadí, že nejsi těhulka. Uvítáme další tvářičku, že jo holky? :slight_smile:
Dendi - takže prázdiny budou ve znamení snažílkování? :dizzy_face:
3. kvě 2010 ve 13:40  • Odpověz
Zoli, ráda se přidám, akorát jsem v pracovním procesu, takže bych si musela brát dovču:slight_smile:
3. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz
Medve: ja prave taky premyslim..jestli si pak mam zajit pro dalsi..nechtela bych aby byl mezi detma velky rozdil.. :confused:
zoli: asi tak nejak neplanovane, nenucene..bud a nebo.. :dizzy_face: No uvidime, jak se vaha pohne dolu..
3. kvě 2010 ve 13:53  • Odpověz
A ja to mam daleko.. :frowning2:
3. kvě 2010 ve 13:55  • Odpověz
do pardubic ani ne, ne?
3. kvě 2010 ve 13:58  • Odpověz
Dendi - no však to je právě škoda, že jsi tak z daleka :frowning2: :frowning2: mohlo nás být zase o jednu víc :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 14:00  • Odpověz
medve: no tak tri hodky vlakem..a jen abych jela zase na otocku..s Eli..nevim no
zoli: vy jste z daleka:slight_smile: mate moc hezka jmena vybrane:slight_smile: Verunka je moje segra :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 14:34  • Odpověz
nojo, budem to muset nějak vymyslet:slight_smile:
3. kvě 2010 ve 14:35  • Odpověz
Ahoj holky,
koukám, že se pomalu chystá druhé těhulkovské kolo :slight_smile: To je super!

My byli v sobotu na výletě na Okoři, tak jsme vzpomínali na svatební minicestičku před 5 lety :slight_smile: A včera jsme konečně pořídili nějaké kytky na balkón, tak budu pěstovat :wink:

Zítra jdu na ten cukrový test, už teď se fakt netěším. Aspoň, že holky nemusím brát s sebou. Zase bych ale měla určitě super výsledky, když bych je tam pořád někde honila :grinning:
3. kvě 2010 ve 20:16  • Odpověz
dobré ránko,

Helli zvládni dneska test na tu cukrovku, fuj. a hlavně ať vyjde v normě :wink:

já doufám v lepší natočení mimča zítra na 3D.

a už teď jsem zase ve víru balení. Frčíme na 5 dní do Krkonoš, tak doufám, že tam moc nezmoknem a aspoň trošku si to užijem. HOld počasí se naplánovat nedá, že
4. kvě 2010 v 09:30  • Odpověz
Ahojky Zoli, kam jedete?
4. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz
asi 3 km nad Špindl - Jelení boudy :wink:
4. kvě 2010 v 09:57  • Odpověz
Aha, tam to ještě neznám - já jezdím an Richtrovky ( nad Pecí) a na Dvoračky ( nad rokytnicí)
4. kvě 2010 v 10:01  • Odpověz
Medve - tak tam to neznám zase já. :grinning: No uvidíme jak moc se tam budem zdržovat, přece jen jestli bude pršet, tak to vidím na nějaké výletování i mimo okres. Liberec - Babylon popř ZOO s dětma. Uvidíme, on člověk musí myslet hlavně na ty prcky aby měly nějaký program :wink:
4. kvě 2010 v 10:09  • Odpověz
jasný, my takhle byly s kámoškou asi před msícem a chumelilo jak blázen, takže jsm e taky vymejšleli záložní plán :grinning:
4. kvě 2010 v 10:17  • Odpověz
no podle toho smajlíku na konci ten záložní plán stál za to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no a s dětma musí být vždycky víc alternativ. jedeme ještě s jednou rodinkou co mají stejně starýho klučíka. tak snad se děti nepozabíjí a rodiče přežijou :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz
no, jeli jsme na malou skálu, to je kousek od železnýho brodu a tam je skalní hrad - pro děti to moc není, je to tam místama nebezppečný, ale jink super, krásný výhled. O aquaparku v liberci jsme taky uvažovaly a musely bysme si koupit plavky :angry:
4. kvě 2010 v 10:26  • Odpověz
Ahoj holky,
tak se obávám, že cukrovka mi vyjde špatně. Výsledky z laborky budu mít zítra, ale už ta první hodnota měřená jen u sestřičky byla dost vysoká :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže jsem najela na dietu (už ne jen hlídání jídla) a uvidíme. Sice jsem s tím počítala po minulém těhu, ale stejně mě to štve, hlavně kvůli porodu, protože doktoři to vidí jako šílenou komplikaci a chtějí porod co nejdřív vyvolávat.

Zoli -- jak jsi dopadla na tom ultrazvuku? Doufám, že mimi tentokrát líp spolupracovalo :slight_smile: A držím palce na super počasí na výletování :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 13:00  • Odpověz
Heli, ahoj, tak jem se chtěla zeptat co ty výsůedky na cukrovku a ty to budeš vědět až zítra. Kéž by ti to vyšlo dbře, držím palce. já mám z toho taky strach, příští týden dostanu žádanku, tak jsem na to zvědavá.
Zoli, zase někde lítá po horách. :wink:
5. kvě 2010 ve 14:23  • Odpověz
Dobré ránko kočky,
Heli dej zprávu ohledně výsledků.
Zoli japak s emáš na horách, unás je teda ošklivé počasí, déšť, mlha, zima prostě parádní začátek května.
Holky už máme postýlku, teda zatím zaplacenou ale domů dorazí tak příští týden, je z druhé ruky ale vypadá od majtelů moc hezky, tak se tuxíkovi bude určitě hezky spinkat.
6. kvě 2010 v 08:53  • Odpověz
Ahoj Ali,

tak výsledky dopadly tak jak jsem očekávala -- cukrovku mám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sice jsem s tím počítala, ale i tak jsem si do poslední chvíle říkala, že třeba... No, co se dá dělat. Naštěstí je to jen do porodu, to snad vydržím :wink:

Taky myslím na Zolíčka, u nás je hnusně -- zima a prší. Tak třeba se na horách mají líp.

Ali --ta postýlka vypadá moc pěkně. A šikovný jsou ty kolečka. My měli postýlku taky z druhý ruky, myslím, že zrovna u postýlky po jednom dítku by nemělo být nic moc špatně. Akorát jsem samozřejmě kupovala novou matraci.
6. kvě 2010 ve 14:19  • Odpověz
Heli, tak to je škoda, že výsledky dopadly tak jak dopadly, ale ty už víš do čeho jdeš, drž se. Třeba se k tobě přidám, za týden jdu na KO a tam dostanu žádanku na test na cukrovku, a docela se obávám, že bych mohla být taky cukrovkářka. Zítra ráno jdu na odběr krve na štítnou žlázu a za týden na KO na endokrinologii, taky jsem samej doktor, jako důchodce :unamused: .
6. kvě 2010 v 15:42  • Odpověz
Ali -- hodně záleží na tom, jestli máte v rodině cukrovku, to je rizikový faktor. Ale většině maminek ten test dopadne dobře, tak držím palce, ať jsi mezi nimi i ty :slight_smile:
6. kvě 2010 v 15:50  • Odpověz
Heli a vy ji máte v rodině? Unás ji má jen babča ale tu stařeckou, získanou.
6. kvě 2010 v 16:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.