• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z hubneme z XXl těhulkují

(Zamčená)
31. ledna 2011 
U nás jí právě má můj taťka, už asi 20 let. Jinak babička s dědou ji měli taky, ale právě jen tu stařeckou.

Asi nejvíc mě štve, že nebudu moct ovoce a v létě zmrzku :stuck_out_tongue_closed_eyes: To ovoce je hrozně omezený, třeba jen 5 kuliček hroznovýho vína nebo 5 jahod... přes léto mě to fakt nebude bavit.
6. kvě 2010 v 17:52  • Odpověz
Ahojky kočky, přeju pěkné páteční ráno,
copak plánujete na víkend? tak jsem byla ráno na odběru, malinko to bolelo ale šlo to a za týden na KO. Připadám si jak důchodce, co jsem těhotná, tak jen navštěvuji lékaře různého druhu, samé odběry, testy atd., už mě to neba, dřív jsem byla u lékaře tak max. jednou za dva roky, nepočítám prevntivku u zubaře a gyn..
Heli, tak to rozumim, žes to očekávala, ale zase dobrý že ji máš jen v těhotenství a nezdědila jsi ji natrvalo. S tím ovocem to je teda tvrdý, protože já v létě skoro nic jiného nejím. Drž se holka.
7. kvě 2010 v 08:01  • Odpověz
Nazdar babulenky,

Helli - mrzí mě, že vyšel test špatně. Je to fakt hrozně omezující kor v létě, kdy člověk toho ovoce sní asi nejvíc a zmrzky a jiné studené dobroty jedou ve velkém. Ještě že je to jen těch 20 týdnů, co Ti ještě zbývají a pak už bude zase fajn. :wink: Takže se drž.

Já se výsledky dozvím zítra v poradně, byla jsem na testu před 2 týdny. Myslím, že kdyby to bylo jo zlé, tak už mi z gyndy volají, tak ještě doufám. Ale připomnělo mi to, že ještě musím rychle sníst tu májovou fidorku, co mi manža přinesl, co kdyby náhodou :sweat_smile: :cry: :cry:

Ali - postýlka vypadá nádherně. Až příjde nafoť. Ale podle obrázku super kup :dizzy_face: :dizzy_face:

A 3D ve středu vyšlo. Miminko se natáčelo, hajalo a nechalo si i vyfotit obličejík, přirození ukázalo v plném rozsahu :grinning: :grinning: a celkově bylo moc hodné a krásné. Byl to super zážitek :dizzy_face: :dizzy_face:

NO a co se výletování týče tak paráda. Nemůžem si stěžovat. Vyjeli jsme ve středu, stavili se na 3D a pak vyrazili směr Jaroměř. Do podzemí, se světýlkama. Dětem se to líbilo a nám taky. Pak obídek a přesun do Krkonoš. Zbytek dne už jsme strávili v chaloupce.
Druhý den Aquapark Babylon v Liberci - bylo chladno a deštivo. takže na takové celodenní koupání jak dělané. Děti se hrozně vyřádili, cákali, jezdili na tobogánu a prostě fakt boží. Jen já byla hlavně kameraman a fotič. Víc jsem moc dělat nemohla, ale co hlavně že prcci si to užili :dizzy_face: :dizzy_face:
V pátek už bylo polojasno a i celkem teplo, tak jsme vyjeli lanovkou na Medvědín, vyšlápli k nějakým boudám. Teď nevím jak se jmenovali dali si tam něco na zub a šli zpět, lanovkou dolů a procházkou na chaloupku na Jelení boudy. Celkem 10 km tůra. Docela jsem si mákla a bylo toho dost.Přece jen začínám za pár dní 7 měsíc a už je to znát :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sobota - výlet do Harachova - mašinkou po dráze - Harachov - Kořenov - Tanvald a zpět. Děti opět unešené a pak malou tůrku z Harachova na Mumlavské vodopady a zpět. Pak do Špindlu s dětma na bobovou dráhu a hurá na chaloupku
no a dnes - Neděle - balení a přesun na zámek Staré Hrady - je tam výstava pohádkových postaviček. OD skřítků až po čerty s výkladem. Děti oči navrh hlavy :grinning: :grinning: obídek a přesun domů.
9. kvě 2010 v 17:37  • Odpověz
teda baby, co to zase je?
nikde nikdo?
10. kvě 2010 ve 12:50  • Odpověz
Zoli, krásnej mimíšek:slight_smile:
10. kvě 2010 ve 12:54  • Odpověz
Medve -ahojky a co ty jakej byl víkend? :dizzy_face: :dizzy_face:

děkujeme za pochvalu. Je to miláček, asi jako pro každou mámu to její malé stvoření. Už aby byl prcek na světě, hrozně moc se začínám těšit :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 13:39  • Odpověz
Ahojky, víkend byl pracovní - v sobotu jsem objížděla krámy a zjišťovala, co by se nám hodila do bytečku a v neděly jsem plela záhonky:slight_smile:
to věřím, že se těšíš. co Terezka? taky se těší?
10. kvě 2010 ve 13:42  • Odpověz
Ahoj holky,
my to máme v poslední době nějak nabitý. V sobotu jsme byli na festivalu na Konopišti, holky to kupodivu zvládly úplně na jedničku. Naštěstí se nepotvrdila předpověď počasí, takže jsme se i opalovali :slight_smile:

Zoli -- to je super, že druhý pokus na ultrazvuku tak pěkně vyšel a mimi poslouchalo :slight_smile: A dovolená zní úžasně. My se chystáme první týden v červnu a už se nemůžu dočkat.

Medvede -- do bytečku bych taky hned nakupovala :slight_smile:

Konečně jsem chtěla vyfotit bříško a včera se nám rozbil foťák :angry: Oprava by stála 3 tisíce, takže to vůbec nemá cenu. Musíme rychle nějaký pořídit než pojedeme na tu dovču. Manža už o novém snil dlouho, tak se mu to celkem hodí :wink:
10. kvě 2010 v 16:26  • Odpověz
Medve - pracuješ přes týden - tak víkend si nech na odpočinek. I když vybavovat byteček - to je jiná :dizzy_face: :dizzy_face: to by mě bavilo též :dizzy_face:

Helli - teda taky jste měli krásnej víkend a je fajn, když děti spolupracujou, že? to je pak i jinej zážitek než s umrčenečkama :slight_smile: je fajn, že Vám to tak pěkně vyšlo.

No a bříško nafoť hned jak budete mít foťák. Já už bych ho taky zase měla blejsknout, roste šílenou rychlostí.

Jo a test na cukrovku dopadl dobřeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Juchůůůůůůů takže mlsám dál. Jen ta váha je naprd. Už skoro 9 kg nahoře
10. kvě 2010 v 19:49  • Odpověz
jo a ještě jedna boží zpráva dneska - Terku mi vzali od září do školky. TAkže parááááááááááááááda. Můžu si s miminkem líp zorganizovat čas. co se týče plavání atd a i Terince se ve volnějších dnech víc věnovat. Tak jsem tak ráááda :dizzy_face: :dizzy_face:
10. kvě 2010 v 19:50  • Odpověz
Holky, u nás jsou s bytečkem spíš stresy - já ráda nakupuju a vybírám věci ( když jsou zrovna prašulky), ale potřebuju na to přítele, kterej mi ty věci naloží do auta a odveze - a on nakupování a zařizování nesnáší. takže práce na bytečku už asi tři týdny stojí, protože "nejsou lidi" . teď jsem musela zmermomocnit maminu a koupily jsme nové prahy a ještě mi koupí a ušije záclony ( dostanu to k narozkám), tak se zas někam hneme:slight_smile:
11. kvě 2010 v 09:26  • Odpověz
Medve - typický chlap. Ale mého manžu na takové věci jako jsou prahy atd nalákám. Nesnáší oblíkání hader atd :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je vždycky nadlidskej výkon. Taže když už ho někam dokopu, tak mu toho radši rovnou koupím víc :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz
Tak to máš dobrý, u nás je to tak: já oblezu krámy, v jednom krámě ( víc krámů není přípustno) vyberu třeba troje džíny, který by mu mohly být, oznámím mu to, domluvíme si termín, kdy tam zajdeme ( minimálně 3 dny dopředu, ale lepší je týden - aby se mohl psychicky připravit), jdeme tam, on vyzkouší ty troje ( ani o jedny víc) džíny, buď nějaký vezmeme a nebo ne a jdeme domů. Nemá smysl mu třeba ukazovat košile, protože on přišel pro džíny a je psychicky připravenej na džíny. Košile prostě příjdou na řadu jindy. Někdy je to sranda, ale někdy je tak protivněj, že bych mu jednu švihla:slight_smile:
11. kvě 2010 ve 13:40  • Odpověz
Medve :grinning: :grinning: :grinning: tak to mám doma ještě zlatíčko. Jsi dobrá, že máš takovou trpělivost, vybírat, plánovat a ještě to s protivným chlapem absolvovat :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz
Ahoj holky,

zoli - moc gratuluju k úspěchu ve školce! Snad se tam Terince bude líbit a ty budeš mít víc času na mimi.

Já byla dneska v poradně, všechno OK, ale byla to teda rychlovka. Pak jsme byly celý den u kamarádky, takže pohoda. A ještě teď večer přišla ségra, že by nám v pátek pohlídala děti, protože máme 5.výročí :slight_smile: TAk musíme vymyslet jak ten čas nejlíp využijeme.

U nás je to s nákupama podobný -- manža zvládá 1-2 obchody a taky jde jen pro to, co se naplánovalo :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz
Helli - tak hlavně že v poradně je vše v pořádku? a kdy jdeš vůbec na velký UZ :dizzy_face: :dizzy_face:

teda už 5 výročí? to si to pořádně užijte, kor když máte hlídání. My až osalvíme výročí 4té, tak už budem 4 :grinning: :grinning: a budu ještě v šestinedělí, takže oslava bude doma. Ale bude krásná, bude nás o jednoho víc
11. kvě 2010 ve 20:49  • Odpověz
Ahoj holky,
můžu se přidat? Chodil jsem na Hubneme xxl a teď jsem těhu , tak bych ráda přesídlila k Vám.
12. kvě 2010 v 08:12  • Odpověz
Ahoj holky,
Zoli, opět dovolenka dopadla dobře, vy si teda cestujete :slight_smile: hlavně že vám dopadlo taky počasí. gratuluju k negativ. výsledkům na cukrovku, to sis oddychla, co.Taky gratuluju k přijetí Terky do školky, tak ses bála, že to nedopadne a vidíš z malé bude od září školačka :slight_smile:. UTZ moc pěkný, hlavně že secvrček nechal okouknout a užili jste si to.

Heli, taky jste pěkně výletovali, to je dobře že jste nepodlehli špatné předpovědi počasí, my jo a taky z víkendu moc nebylo ikdyž bylo nakonec krásně. Další KO za tebou, akorát bych čekala velký utz, to půjdeš za týden na UTZ ve 20tt? A jak se sžíváš s dietou?

Medve, koukala jsem že už máš dole 10kg, to je ale rychlost, moc gratuluju, at ti to takhle ubývá i nadále, jsi šikulka.
12. kvě 2010 v 08:22  • Odpověz
Cepe, ahojky těhulko, jasně že se přidej k nám a jak se ti daří? co mimča?
12. kvě 2010 v 08:23  • Odpověz
u nás celkem nic nového. Těhu nevolnosti mě nepřešli, nejhorší jsou odpoledne kolem 3 ale má to i své výhody, zatím jsem nic nepřibrala . Míma se už pěkně vrtějí někdy to až bolí jak se asi perou.
Byla jsem včera ve školce pro papíry - a Mája 1.9. má nástup, tak jsem ráda k 1.9. ruším rodičák a přecházím na mateřskou. Ani nemůžu věřit tomu, že mi to tak krásně vyšlo.
12. kvě 2010 v 08:26  • Odpověz
Ahojky HOlčiny,
Zoli, jednou pohár mé trpělivosti přeteče a to pak bude mela:slight_smile:
Ali, díky:slight_smile: ještě 10:slight_smile:
Cepe, ahooj, jsem ráda, že tě tu zase konečeně vidím a že jsou šnečci v pořádku.
12. kvě 2010 v 08:35  • Odpověz
Alisku - ahojky, no to je dost , že se tu ukážeš :grinning: :grinning: :grinning:

Cepe - už jsem Tě jednou sem zvala, tak jsem ráda, že se ofiko přidáváš Vítej tu a doufám, že se ti tu s námi bude pěkně těhulkovat. Gratuluju taky k přijetí do školky Marušky a miminkům ať se pěkně v bříšku daří. Je super tady mít i dvojmaminku :slight_smile:

Medve tý jo už 10 kg - jsi dobrá. Jestli to takhle půjde dál tak na podzim budeš mít splněno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. kvě 2010 v 09:24  • Odpověz
tak a jedna fotečka bříška ze včera - počínaje dneškem začínám 7 měsíc :sweat_smile: :confused: :confused:
12. kvě 2010 v 09:35  • Odpověz
Zoli, to víš, dost práce, v pátek jsem byla s holkama na filmu Ženy v pokušení, moc pěknej, vřele doporučuju, víkend tak nějak neplánovanej, a od neděle do pondělí migrénka, ale celkem to šlo, tentokrát bez kuřete na hlavě, co beru pravidelně magnesium tak je to daleko lepší.
12. kvě 2010 v 10:25  • Odpověz
Zoli pěkný bříško :slight_smile: už sedmej m. jo, to je teda rychlost, poslední trimestr, tak hurá do něj.
12. kvě 2010 v 10:49  • Odpověz
Ali - tak to je super, že už je po migréně - ale to tvoje kuře mě zase pobavilo :grinning: :grinning:

bojím bojím právě, že už poslední trimestr. 13 týdnů a těhu je konec. :frowning2: :frowning2: a ty hnedka 2 týdny po mě :confused:
12. kvě 2010 ve 13:18  • Odpověz
ježiš to to letí, 13 týdnů je nic
12. kvě 2010 ve 13:42  • Odpověz
Medve - no právě, už se začínám bát. jestli to bude utíkat jak doteď , tak je to už za rohem :confused:
12. kvě 2010 ve 14:05  • Odpověz
bát? máš se těšit, ne? :grinning: se mi to říká když jsem nerodila, co? :grinning:
12. kvě 2010 ve 14:13  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile:

Zoli - bříško je krásný :slight_smile: To je neuvěřitelný, jak rychle to utíká. Je fakt, že si každou neděli říkám, jak je možný, že už je zase týden pryč :grinning:

Medvede -- ty jo, 10 kilo dole!!! Moc gratuluju. A to vlastně jedeš teprve od ledna, ne? To hubneš tak akorát rychle, takže by to pak mělo zůstat hezky dole.

Cepe -- ahoj :slight_smile: Koukám, že přes všechny předpoklady slavíme všechny úspěch ve školkách :slight_smile:

Ali -- na Ženy v pokušení se chystáme v pátek, když budeme mít to volno od dětí. Asi dáme i nějakou véču, při cukrovce můžu neomezeně maso, tak to vidím na nějaký dobrý steak a salát :slight_smile: Jinak díky dietě mám nahoře pořád jen 0,5 kila. Škoda, že to tak nezůstane až do konce :grinning:
12. kvě 2010 ve 14:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.