• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z hubneme z XXl těhulkují

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Jo a na velký ultrzvuk jdu až 27.5., což je o trošku později než 20.týden, ale to nevadí. A asi si to fakt necháme říct :slight_smile: Kačenka pořád říká co bude nebo nebude dělat "ta naše holčička", tak kdyby tam byl chlapeček, tak ji na to budeme muset připravit. Chlapečka totiž nechce. Nebo prý teď to bude holčička a příšte chlapeček :grinning: :grinning: No to už bych asi nerozdýchala :grinning: :grinning:
12. kvě 2010 ve 14:37  • Odpověz
Zoli máš to za rohem, tak se těš, navíc víš do čeho jdeš (ikdyž každý porod je jiný) ale co já chuděra, já si můžu akorát domýšlet.
Heli, tak to si film užijete, moc hezky natočený a obsazený, a s kilčama na jednu stranu dobrý, já mám nahoře od začátku necelý 4kg, tak snad to nevyženu do vysokých čísel. Pohaví bych si taky nechala říct, už kvůli holkám at ví na co se připravit, třeba začnete nakupovat autíčka :slight_smile:
12. kvě 2010 v 15:55  • Odpověz
Helli - a máš nějakej svůj typ na pohlaví? a sama jsem hrozně zvědavá, co v tom bříšku skrýváš. :dizzy_face: :dizzy_face: ale by byl manža jako král - co 3 dcery měl, kdyby to byla holčička a navíc Kačenka by byla šťastná :dizzy_face: :dizzy_face:

a půl kg nahoře můžu jen závidět :dizzy_face: :dizzy_face: já se za týden dva dopracuju na 10 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Alisku - vím do čeho jdu a máš pravdu, že každý porod je jiný a ten můj nebyl nějak hrozný.

Teď jsem ještě zainvestovala do toho Epina - jestli víš co to je a budu před porodem trénovat a roztahovat porodní cesty a jíst lněné semínko a maliník a doufám, že to půjde jak po másle

jdu koupat, dítko už mi tu vyřvává, má svojí hodinku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2010 v 19:16  • Odpověz
Dobré ráno,
tak u nás se necháme překvapit až do konce:slight_smile:. Jinak já myslím, že to bude párek, ten bych si moc přála.
Přibrala jsem 1 kg dneska ráno vážená:slight_smile:. Na porod se těším:frowning2:doufám, že to bude zase císař:slight_smile:
13. kvě 2010 v 07:40  • Odpověz
Ahoj holky,

tipy na pohlaví radši ani nemám, u obou holek jsem byla vedle :grinning:

Zoli -- a za kolik se ti podařilo to epi-no sehnat? Já o tom trochu uvažuju, ale zase nevím, jestli je to po dvou porodech ještě potřeba?

Cepe -- ty jsi měla plánovaný císař?
13. kvě 2010 v 08:19  • Odpověz
Brý ránko kočky,
cepe, tak unás se taky necháváme překvapit ale u vás to bude teda mega překvapení. nevím zda jsi to tu psala, jestli jsou dvojčátka z přirozeného nebo z ivf?
Copak vás dnes čeká? mě krom práce a návštěvy nic závratného, doma se chystám na malý úklid a doufám že se pustím i do žehlení.
Po obědě mě čeká návštěva v endokrinologické poradně, moc se mi tam nechce ale půjdu. A zítra ráno jdu na KO a uvidím malý, to se fakt těším.
13. kvě 2010 v 08:26  • Odpověz
Ahoj heli :slight_smile:
tak epino chci pořídit určitě, a doufám, že to pomůže k lepšímu průběhu porodu.
13. kvě 2010 v 08:27  • Odpověz
Hali - já jsem měla dle dr. na císaře nárok, ze zdravotního hlediska vysoký krevní tlak, velké dítě, prvorodička po IVF. Já ho přemluvila, že to zkusíme přirozeně a vím, že to už nikdy neudělám. Porod nepolračoval a mala se dusila, tak nástup na akutní císař, pod Epi - a to byla lahoda, večer jsem už chodila a o malou jsem se starala sama:slight_smile: Doufám, že teď to taky tak bude a už žádné rození přirozeně:slight_smile:

Alisek - jj dvojky mám po KETU k 1IVF. Takže jsou dvouvaječná:slight_smile:
13. kvě 2010 v 08:32  • Odpověz
Cepe -- tak to jsi to měla celkem dramatický :unamused: Ale já bych asi na tvým místě jednala stejně. Většina maminek chce rodit přirozeně, ale někdy to prostě nejde. Hlavně, že to dobře dopadlo :slight_smile:

Já chtěla dneska vyrazit koupit Kačence botky a ten obchod má samozřejmě zavřeno. Tak musím vymyslet náhradní plán co podnikneme.
13. kvě 2010 v 08:42  • Odpověz
Ahoj,
tak jsme dneska byly s Maruškou u zubaře. Mája dobrý, já mezizubní kaz, vrtání a já tam normálně omdlela. Probrala jsem se až s hlavou u země a mokrou utěrkou na hlavě..... Fakt nechápu to se mi stalo poprvé, asi se to dětem nelíbilo.
13. kvě 2010 v 11:38  • Odpověz
ahojky babulky,

Helli -Epino jsem sehnala přes holky srpnovky - objednávalo si jich tam epino víc a objednávali to odněkud z německa a cena 1660,- takže to docela šlo.

Cepi - krásná váha na dvojčátka - teda a tvůj porod docela bojovka, hlavně že je vše OK. Někdy to opravdu přirozeně nejde a je dobře, že císař je a je to lepší pro maminku i mimčata.

Botky pro Terku už máme z Daichmanu - krásné kožené sandálky a kožené botky na podzim a jaro ve vínové. Ale cena 1200,- za oboje :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to ještě po slevě těch druhých. takže fakt mazec

Jinak co se Epina týče. budu ho používat jedině s kondomem- bez nějakých těch olejů a esencí aby se to nezničilo atd, protože to chci ještě prodat, takže pokud by jsi Helli měla zájem, klidně potom pošlu dál za nějakou zůstatkovku, jestli by jsi do něčeho takhle použitého šla :wink:
13. kvě 2010 ve 14:37  • Odpověz
Zoli -- tak jestli se pro epino rozhodnu, tak se můžeme pak domluvit. Já právě nevím, jestli je to v mém případě ještě potřeba. Nevím v jakém stavu může být hráz po dvou porodech :grinning: Zeptám se na to porodní asistentky. Taky mám trochu strach, abych pak nerodila někde po cestě, obě holky byly na světě za 3 hodiny :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 ve 14:52  • Odpověz
Helli -tak to fakt nevím jestli v tvém případě bude nutné :grinning: :grinning: když holčiny šly na svět tak krásně a snadno :wink: aby jsi to pak s epinem vůbec do porodky stihla :grinning: :grinning: já jí mám naštěstí za rohem, takže doufám, že tam dolezu :grinning:
13. kvě 2010 ve 20:59  • Odpověz
Ahoj kočky,
tak včerejší kontrola na endokrinologii dopadla dobře, mám jen hraniční výsledky, což v těhotenství někdy bývá, nicméně léky budu brát až do porodu a jsem opět objednaná na krev a na utz štítné žlázy.
A dnešní KO u gyn. proběhla dobře, jsme oba dva vpořádku, udělal mi UTZ na přání, tak jsem viděla našeho broučka, zrovna spinkal na boku s ručičkou pod hlavu, pak si zazíval, pohlaví jsem si nenechala říct ale něco jsem viděla bimbat mezi nohama, buď to byl pinďourek a nebo pupeční šňůra, tak za 15t. uvidíme :slight_smile:. Mám žádanku na test cukrovky, jdu za 2 týdny, moc se nětěšim ale snad to dobře dopadne.

A co vy holky? co budete dělat o víkendu? počasí teda nic moc :frowning2:
14. kvě 2010 v 11:02  • Odpověz
Ahoj holky,

jdu vás jen pozdravit, jsme v pořádku, dneska už začíná 38.tt, tak se to blíží. Myslím na vás, ale sezení už mi nedělá dobře, tak pc omezuju na to nejnutnější.

Držte se a zase se ozvu.
15. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz
nazdárek tak koukám že je tady všechno v pořádku

ali gratulace ke kontrole :slight_smile:

jinak se sváma loučím zítra nastupuju a v pondělí jdu na to tak na mě myslete at mi to hezky udělaj :grinning:
15. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz
Ahoj holky!

Já nemám net, manža mi musí koupit nějaký bezdrátový. Já ten svůj musela přenechat zaměstnanci.
Tak se doma chytám na souseda, ale jde mi jenom v kuchyni na lince a to není dobrý posez, takže píšu jenom na jednu diskuzi a ve zkratce, net mě teď nebaví.

Nensy - držím pěstičky a myslím na tebe!!!! Všechno dobře dopadne!

Jo, já epino taky kupovala, hrozně mi to psychicky pomohlo! Měla jsem pocit, že jsem na porod připravená, že jsem pro to udělala všechno. Baštila jsem ještě pupalku a homeopatika a pila maliník a taky mě primář chválil, že jsem dole na porod krásně připravená :wink: A používala jsem ho taky jedině s kondomem. Takže holky schvaluju!!!
16. kvě 2010 ve 21:28  • Odpověz
Dobré ránko kočky,
japak se máte po víkendu? moravandy jsou snad v suchu a povodně se k nim neblíží.
Unás víkend celkem pohodový, krom nedělního obědu u rodičů jsme nikde nebyly. V pátek jsme zašli do kina na Kawasakiho růži, mě se to moc líbilo, manžel označil film pro náročného diváka a v sobotu večer, když byl hokej, tak jsme měli dámskou jízdu v pizzerce.
Teď ráno nám přišla postýlka pro tuxíka, tak už máme první větší věc pro potomka.

Foogy, konečně ses ukázala, už jsem si říkala, co je s tebou. S netem to máš na prd ale zase se víc věnuješ malýmu. A jak vám to jde? Co Olívek, jaké je to miminko? Už máte měsíc za sebou a pomalu ti bude končit šestinedělí.
Na co je dobrá před porodem pupalka??? a na co homeopatika? něco otom napiš docela mě to zajímá. Epino plánuju koupit, maliník taky.
17. kvě 2010 v 08:15  • Odpověz
ahojky berušky ,

Alisku - to je paráda, že jste s bobíškem oba v pořádku a miminko je pěknej lenůšek :dizzy_face: :dizzy_face: a i výsledky z endokrinologie jsou tak nějak OK :slight_smile: :wink: a že by teda chlapeček? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsi dobrá, že jsi si to teda nenechala říct a vydržíš až do konce. cukrovky se neboj, bude to OK. :wink:

Nensy - držím palečky -ať to dopadne dobře a máš krásná a ukázková prsa :dizzy_face: :dizzy_face: a dobře se zotav :slight_smile:

Foogynko - ahojky - je dobře, že jsi se zase ukázala :dizzy_face: :dizzy_face: chápu, že je toho teď hodně, takže ani nálada není na to nějam chodit, že ty krásné chvilky s malým Ti jsou cennější. Doplň nějaké fotečky ať se podíváme jak krásně roste a jak vám to spolu sluší :dizzy_face:
17. kvě 2010 v 10:10  • Odpověz
Ahoj Zoli, copak jste dělali o víkendu vy? byli jste někde?
17. kvě 2010 v 10:48  • Odpověz
Ali - byli jsme na pouti, malá si to moc užila, řádila na kolotočích a houpajdách jak o život, ale je teď nastydlá, jak byla zima. Už před tím byla nalomená, takže ted jsme doma a léčíme :wink: Ale není to tak srašné, má jen rýmu a nárazově vlhký kašel, je bez teplot, takže 2 dni budem v teple doma a myslím, že zase bude dobře. :wink:

No já si mlsla Trdelník a v pátek jsem byla v Brně, tak jsem pokoupila něco holkám aby byly fešandy a udělala si tak velkou radost.
17. kvě 2010 v 11:04  • Odpověz
Ahoj holky,
my měli víkend nabitý -- v pátek jsme si s manžou užívali bez dětí. Šli jsme na véču a do kina a bylo to super. V sobotu jsme byli na Hradě a pak jsme ještě udělali velkou procházku. A včera byla tady kousek od nás akce Kašpárkohraní pro děti, kde byly různý aktivity pro děti. Takže celkem akční víkend.

Nen -- myslím na tebe, moc držím palce, ať to dopadne podle tvých představ!

Foogy -- ráda tě tady vidím, maminko :slight_smile: A pupalku taky neznám.

Ali -- jsi dobrá, mě by ten ultrazvuk asi nalomil :slight_smile: Ale je fakt, že u holek jsme pohlaví taky vědět nechtěli.

Zoli -- držím palce, ať je Terinka brzo v pohodě, rýma je pěkně otravná, hlavně v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz
Helli -no jo slavili js te to výročí, že? tak hlavně že jste si to pořádně užili :dizzy_face: :dizzy_face:

a víkend taky bezva. Jen to počásko by mohlo být lepší, už je to fakt na palici

no a s UZ já bych to nevydržela a nechala si to říct. když už bych tam něco viděla :grinning: :grinning:

Helli - tobě se to taky kr átí, na UZ, co ? už jen pár dní :dizzy_face: a mohli by jste taky vědět
17. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz
Zoli, tak to jste měli moc hezký program a malá si ho užila se vším všudy, nachlazení bude brzo pryč, malou to v postýlce dlouho bavit nebude :slight_smile:

Heli, tak vy jste teda měli rušnej víkend, na čem jste nakonec byli v kině? Nenechala jsem se nalomit :slight_smile: ikdyž mě to čím dál víc zajímá :slight_smile: holky já to vydržím až dokonce, je to takový super těšení se nejen na to mimčo ale i co to vlastně bude.

Holky vícematky, mohly byste mi poradit, mám posledních pár dnů takový zvláštní výtok, nažloutlý, lepkavý a zvláštní konzistence, připomíná mi až aspik ale ne tak tuhej. Njedřív jsem si myslela, že mi odešla hlenová zátka (nevim jak to vypadá) protože toho bylo tak na jeden článek prstu-palce a fakt mě to v jednu chvíli vyděsilo ale nic mi není.
17. kvě 2010 ve 13:12  • Odpověz
Ali - není to spíš začínající zánět? :confused: v těhu to bývá hodně časté? :wink:
17. kvě 2010 ve 13:16  • Odpověz
Zoli, to by mě svědělo, není to ten klasickej, mléčný barvy..prostě to jen vyjde ven při nebo po malý potřebě.
17. kvě 2010 ve 13:26  • Odpověz
ještě musím doplnit, že ne pokaždé, stalo se mi to od pátku tak 4x
17. kvě 2010 ve 13:44  • Odpověz
Holky jdu se uklidit zase do postele, od rána mě bolí hlava ale ted už to začíná být nesnesitelný a pracovně nevyhovující, dopuju se magnezkem uz od rana a stejne nic moc. tak pekny odpoledne
17. kvě 2010 ve 13:58  • Odpověz
tý jo Ali tak to nevím, nechceš radši zavolat dr. on i budou vědět :confused: lepší než něco zanedbat :wink: a brzké odbolení hlavy, chudáku fakt na to trpíš :frowning2:
17. kvě 2010 ve 14:03  • Odpověz
Ali -- vybrali jsme Ženy v pokušení a super :slight_smile:

S tím výtokem teda nevím. Já mám takový ten vodnatý, to je v těhu normální. Ale u Štěpánky jsem měla celý těhu záněty a nejdřív to nemělo žádný příznaky, vůbec to nesvědilo. Asi bych doporučovala návštěvu dr, i když jsi tam zrovna byla.
17. kvě 2010 ve 14:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.