• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z hubneme z XXl těhulkují

(Zamčená)
31. ledna 2011 
dobré ránko,

teda v kině už jsem nebyla ani nepamatuju. V tomhle si připadám jak neandrtálec :sweat_smile:

a jak se máte při dnešku? já jsem nějaká ospalá a unavená, nic se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě že Terinka je docela v pohodě. A až na ranní záchvat kašle, kdy ze sebe potřebovala dostat ty noční hleny tak je taky v klidu a pohodě :slight_smile:
18. kvě 2010 v 09:12  • Odpověz
pekny den holčiny,
zoli do kina by jste taky meli zajit a dat si voraz od potomka, pak se nepodivas uz vubec.
Ja od vcerejsiho odpoledne bojuju s migrenou a docela hnusnou, dvakrat jsem musela sahnout po lecich, ted je mi celkem dobre ale jsem pod lekem, tak to za par hodin vyprcha.
Pokud nam to vyjde tak v sobotu jedem do pha na nakupy pro mimco a v patek budeme slavit maminy narozeniny, zajdem nekam do rest., puvodne jsme chteli delat grilovaci party ale bude zima a mozna i prset, tak nebude.
18. kvě 2010 ve 13:16  • Odpověz
Ali - no právě, že mi to kino nestíháme už ani při Terce. Ale naštěstí si program vynahrazujeme jinak :wink: I když neříkám, že taková odreagovačka u nějaké komedie by nebyla fajn :wink:

Teda ty s tou migrénou bojuješ. Už aby to přešlo :frowning2: Mě dneska hlava pobolívá též, ale dá se to v poho zvládnout. Je to jen od nočního vstávání k Terce :wink:

A na víkend už snad bude líp ne? jinak i tak máte plány hezké. Tak prckovi něco pěkného pokupte :dizzy_face: :dizzy_face:
18. kvě 2010 ve 13:43  • Odpověz
Zoli, hlavně že vám to nevadí a máte jiný program. Já jsem na sebe zvědavá, do kina chodím fakt ráda a hlavně na český filmy a pak to divadlo, asi ty letní shakespear.hry budou naše první a poslední co se týče letošního divadelního roku. Další rok si to snad vynahradíme, kultura tu bude pořád.
Migréna mě už pěkně s..e, už chci mít pokoj.
18. kvě 2010 ve 14:54  • Odpověz
Brý ránko kočky,
už mám po migréně, tak je mi fajn. A co vy, copak děláte?
19. kvě 2010 v 08:16  • Odpověz
Ahojky Ali, všimla jsem si, že tě ta migréna chytá vždycky po víkendu, to je zajímavý:slight_smile:
19. kvě 2010 v 08:51  • Odpověz
medve, jo vypadá to tak, už si ze mně i dělaji srandu, nicméně v po jsem byla v práci nakonec jen do 15h. pak už to fakt nešlo a stejně jsem jela tak na půl plynu, takže trochu pro marněný čas a včerejšek celý doma a ještě dnes brzy ráno to vypadalo, že si to prodloužím, naštěstí ne ale stejně se cítím jak po otřesu mozku.
A jak válčíš ty?
19. kvě 2010 v 08:55  • Odpověz
Tak hlavně, že to vždycky zasejc přejde. Já válčím statečně ( teď jsem jednu bitvu s váhou prohrála - po prožraném víkendu mi vyskočila nahoru), ale od pondělí jsem zase v režimu a cvičím:slight_smile: strašně moc se chci dostat po 70, je k tomu strašně blízko a vůbec to nejde.
19. kvě 2010 v 09:16  • Odpověz
Jé, medvede konečně fotka :slight_smile: To je super. A moc vám to tam sluší. :slight_smile:

Mně ted migrény celkem ustaly, ale doufám, že to nezakřiknu. Už několikátý den se mořím s počítačem, jak pracuju doma, tak jsem konečně dostala nový, takže musím spoustu věcí přeinstalovat a přetáhnout z toho starýho. A pracovat můžu jen když holky po obědě spí, takže se snažím to udělat co nejrychleji a pak na něco zapomenu a musím začít znova.... :angry:

Zítra jdu na diabetologii, nejspíš dostanu glukometr, což bude super, protože si budu moct hlídat tu cukrovku sama. Takhle sice držím dietu, ale vlastně nevím, jak na tom jsem. A v pondělí sem za mnou přijde porodní asistenka, chci s ní probrat pár dotazů. Tak dojde i na to epino :slight_smile:
19. kvě 2010 v 15:16  • Odpověz
Helčo, díky :pensive: sice je starší. ale mám jí ráda. Držím palce s tou cukrovkou, ať se moc netrápíš.
19. kvě 2010 v 15:32  • Odpověz
nazdárek tak se hlásím z domova v pondělí mi to udělali včera mě přivezli z pooperačního na pokoj a dneska mě pustili domu.
krk mám oteklej jak mě intubovali vubec nemužu mluvit a pěkně mě to sere ale snad to poleví.jinak to nic nebylo až na tu narkozu vubec mi nesedla a dvakrát sem zvracela.
prsa super obrovská uleva.vubec to nebolí akorát ty stehy táhnou.mám velikost 3-ctakže oproti tomu co sem měla to vypadá jak nulky :grinning: v pátek jdu na převaz zatím se nesmím mejt asi aby se do toho nedostala infekce
19. kvě 2010 ve 20:27  • Odpověz
Nen, ahooj, tak jak se cítíš? to jsi rychle doma, hlavně at se dostaneš zase do formy a co děti jak to zvládli s manželem?
19. kvě 2010 ve 20:52  • Odpověz
Týjo, nen, gratuluju, kočeno.
20. kvě 2010 v 08:22  • Odpověz
nazdárek cítím se docela dobře až na ten krk podle mě zase na mě něco leze přišla sem z nemocnice dneska sem hupsla na váhu a 4kg dole :grinning:
jo děti dobrý byla tady babička tak včera dojela
20. kvě 2010 v 09:03  • Odpověz
Ahoj holky,

nen, dneska jsem si zrovna říkala, že napíšu, jestli už jsi doma a ty už píšeš :slight_smile: Tak to je moc fajn, že jsi spokojená :slight_smile:

U nás vše ok, nezvracela už jsem asi 14 dní a ostatní ok. Nízký tlak znám, tak to na sobě poznám a kdyžtak se někde posadím :grinning: . Dneska jsem měla zase KO, už chodím každý týden, tak mám 9,5kg - myslela jsem, že to bude víc, dost jsem teď mlsala - naši nám dovezli cukroví a zákusky, taťka měl 60 a když jsme tam nejeli.

Heli, ať je to s tou cukrovkou dobře, sice teda nevím, co to obnáší, ale ty určitě víš, jak na to, viď :wink:
20. kvě 2010 v 16:50  • Odpověz
Ahoj holky,
nen -- vítám zpátky doma. To je fakt rychlovka :slight_smile: Teda z tebe teď bude super kočka :slight_smile:

Oli -- ty už to máš fakt za pár :slight_smile: To je super, že už ti není tak špatně. Vůbec si neumím představit prozvracet tolik měsíců :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já na diabetologii dopadla celkem dobře -- konečně jsem se dozvěděla výsledky toho cukrového testu a kupodivu to vlastně nebylo tak hrozný. Měla jsem zvýšenou jen hodnotu nalačno, hodnoty po vypití toho blivajzu byly úplně v normě. Tak mě to potěšilo, snad se to nebude zhoršovat, když dodržuju dietu. A má to pozitivní vliv -- dneska jsem měla váhu jako před těhu :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 v 19:20  • Odpověz
Ahoj berundy!

nensy - jůůů, tak ty už jsi doma s kráně malejma prsama! Já už se nemůžu dočkat fotek!!!!! Jsem strašně zvědavá!
Tý jo a 4 kg dole! To je strašný, když si uvědomím, co ty holky s velkejma prsama tahají za kila. Chudálk holky a chudák záda!
Nensy - tak ať se ti to brzo zahojí!!!

Heli - gratuluju k výsledkům cukrovky!!!!

Medve - taky jsem koukala, že máš hezkou fotečku!!! :dizzy_face:

ali - zase migréna? To je hajzlovina!!!
20. kvě 2010 v 19:43  • Odpověz
Jo, konečně jsem včera stáhla nové fotečky, tak jukněte.

My už začínáme vejletovat a přijímáme návštěvy, tak je pro mě hned veseleji. Už mě minulý týden chytala depka. Celej den jenom s Olivkou a večer přijel z práce manža a takhle každý den.
Nemám tady ve vesnici žádnou kámošku, všechny mám 25 km daleko.
20. kvě 2010 v 19:45  • Odpověz
Ahoj foogy -- hned jdu mrknout na fotečky :slight_smile: Je to hned veselejší, jak je po šestinedělí, hlavně hormony se zklidní :slight_smile: Na vesnici je to asi horší, když je člověk celý den doma s mimi, se kterým si ještě moc nepopovídá. Teď k vám určitě budou proudit davy zvědavců :slight_smile:

Konečně máme nový foťák, tak přichazuju fotku aktuálního břichouna :slight_smile:
20. kvě 2010 v 19:49  • Odpověz
Helííí, ty už máš krásnej pupíček!!!!! :dizzy_face: No, kouzelnej, fakt že jo!!!

Jojo, ta vesnice. Všechno má své pro a proti - zase máme krásnej barák s velkou zahradou a přírodou hned za plotem.... A ty kámošky si tady časem najdu :wink:
20. kvě 2010 ve 21:03  • Odpověz
ahoj babulenky, moc jste toho nenapovídaly za těch pár dní co jsem tu nebyla :slight_smile: tak se to i snadno dočítá.

Medve - držím pěstičky ať se konečně váha podhoupne pod 70 kg a jsi ještě blíž vysněnému cíli :dizzy_face: :dizzy_face:

Nen - gratuluju k novým prsenkům a 4kg je fakt mazec. Tak se dej dokupy kočeno a šup sem s fotkou :dizzy_face: :dizzy_face:

Helli - teda Tobě už krásně vyskočilo bříško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: paráda :dizzy_face:

Foogynko - tak to je fajn, že už je zase veseleji a můžete s malým pěkně trajdat po návštěvách a kamarádech. Hned to líp utíká, že?

My byli teď pár dní u mamky a švagrové v Chomutově, tak jsem si pomuchlovala 2 měsíční Nikolku, je to nádherná beruška a já se přesvědčila, že jsem všechno ještě nezapomněla :grinning: :grinning: tak jsem měla takovou předpřípravu :slight_smile: od chování po přebalování.

Jo a taky novinky, které sice spíše pochopí už maminky, ale přece jen se pochlubit musím :dizzy_face: Malá odevzdala svojí největší lásku - dudlíčka - Nikolce, prý pro miminko aby neplakalo. A snaží se být definitivně bez dudlíka. V noci sice ještě poplakávala tak ožužlávala jeden do půlky ustříhnutej ale snaží se. :dizzy_face: :dizzy_face: tak snad jsme na dobré cestě

a 2 dny se ne počůrala v noci do plíny. Takže přes den jsme bez plín definitivně a v noci už se taky snaží :dizzy_face: :dizzy_face: tak že by konečně jsme zbavily posledních neduhů? :dizzy_face: :dizzy_face:
24. kvě 2010 v 09:59  • Odpověz
ahoj kočky,
po delší době se zase ukazuji, co kontroly atd.? nějaké novinky? co vaše bříška?
já dnes byla na zátěžovým testu na cukrovku, ten sladkej "nápoj" se dal vypít až na mě sestra čučela že jsem ho vypila na dvakrát a rychle, popravdě byl to hnus ale já měla žízeň, zaspala jsem a sotva jsem si lokla aspoň vody, spíš mě vadí ty odběry krve, celkem 3.
Na 3D utz jsem nebyla, páč mě dostihla zase migréna, tak to musel manžel rušit, co se dá dělat, už se objednávat nebudu, člověk neví jestli se to nebude opakovat, tak se pokochám aspoň vašema fotkama , přibírání na váze se ani moc nekoná, jsem pořád nastejným od poslední kontroly a dokonce o kilčo míň, prcek se teď tolik nehýbá, pozoruju to asi od pátku, zato jízdu v autě obzvláště po dálnici nesnáší, kroutila jsem se jak had, když jsme jeli s mužem v sobotu do prahy, ani nevíte jak jsem se těšila až přistaneme na černým mostu. V sobotu jsme nakupovali nějaký nábytek pro tuxíka, přebalovák z ikei domů a pak postýlky k rodičům, mrkla jsem se v obchodě (špuntík, praha chodov) na dva favority kočárků a docela mám jasno, kupovat je ale budu přes net, mají to oproti eshopům drahé.

Nen, 4kg, to je super, hlavně že ti budou vyhovovat po zdravotní stránce (myšleno jako zátež pro páteř) a esteticky to je taky super věc, těším se konečně na foto až se zmátoříš :slight_smile:

Foogy, konečně jsi zase zavítala, to je moc dobře že už začínáte jezdit ven a vůbec že se společenskej život malinko pozvedne :slight_smile: vesnice má svoje výhody ale někdy i nevýhody ale hlavní je aby jste tam byli spokojení. A jak se máte s Olívkem?

Heli, pěkný bříško, to povyskočilo :slight_smile: a s cukrovkou váčíš pěkně, hlavně ať je vám objema dobře.

Zoli, nazdar cestovatelko :slight_smile: tak Terinka ustoupila od dudlíku, to je teda hodná holčička a s plínkama taky super, možná víc jak s dudlíkem aspoň z mýho pohledu :wink:
24. kvě 2010 ve 12:30  • Odpověz
Ali - to je škoda, že 3D nevyšlo, ale s migrenou to fakt nemá význam, někam jet, člověk si to vůbec neužije :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a aspoň bude hezké překvápko. tý jo Ali a jak ty to děláš, že furt nepřibíráš, jsi dobrá :slight_smile: já teda za posledních 14 dní tak kilčo, takže se to taky docela zpomalilo, tak snad už to bude lepší. Ale celkem je to nahoře skoro 10 kg :sweat_smile: takže bude co shazovat.

A co jste tuxíkovi všechno pokoupili? vyfoť :dizzy_face:
24. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz
Zoli, je to škoda ale zase se nic tak hrozného nestalo, tak to přežiju a třeba to vyjde u druhého dítěte, uvidíme. Za 3 týdny mám další KO, tak tuxíka uvidím, už se těším. A migréna fakt útočí kdykoliv a těžko si něco plánovat, však v práci toho taky dost ruším a přesouvám. Nepřibírám podle mě z hlavního důvodu a to je ta migréna, když ji mám, tak skoro nic nejím, takže to nějak vyrovnávám, jinak se snažím fakt trochu hlídat ikdyž to sladký mám tak každý druhý den. Mám nahoře pořád ty 4 kg.
Koupili jsme v ikei přebalovák domů a jeden k mamce a pak dvě postýlky taky jedna k mamče a druhá k manželovým rodičům, jinak nic víc, spěchali jsme na hokej, takže to byla docela honička, žádný kochání se někde v obchodě, no jo chlapi, příště pojedu radši s mamčou :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 13:59  • Odpověz
Ali :grinning: :grinning: :grinning: tak s tím hokejem je to fakt. I já měla včera po veškerém večerním programu a měla jsem povinně hokej. Ještě že vyhráli :grinning:

No a je pravda, že ženský si to nakupování mnohem víc užijou a pokochají se. Takže příště radši mamku nebo nějakou nadšenou kámošku :dizzy_face:
24. kvě 2010 ve 14:55  • Odpověz
Zoli, nojo hokej, ale já ho chtěla taky vidět, v autě jsme poslouchali 2 třetiny a na 3 jsme už byli doma ale byla to jízda, fakt ostrá vč fandění :slight_smile:
24. kvě 2010 v 15:25  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem to minule s migrénou fakt zakřikla a hned v sobotu večer mě dostihla :unamused: Ale přes víkend to není tak hrozný, když je doma manža, tak se může věnovat holčičkám.

Ali -- to je škoda, že to nevyšlo s tím 3D. Já ho v žádném těhu neměla, ale ale myslím, že to mohlo být moc pěkné. A nákupy závidím :slight_smile: Já budu kupovat jen drobnosti a pár oblečků, tak to není úplně ono.

Zoli -- Terinka je šikulka. Štěpi zatím zvládá bez plínky spát odpoledne, ale na noc se netroufám, ráno má plínku dost mokrou. Rozhodně by se mi nechtělo jí o půlnoci převlíkat postel :slight_smile:

Hokej jsme teda sledovali pečlivě, jen manža vyděsil mojí mamku, když zařval u prvního gólu a já zrovna pustila pračku. A mamka se strašně lekla, že manža řve proto, že pračka probíjí a dala mu ránu :grinning:
24. kvě 2010 ve 20:54  • Odpověz
nazdárek tak já furt polehávám nesmím dělat nic težkýho a dole mám už 7kg
25. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz
Ahojky holky, jak se máte?

Heli, s tím utz mě to už ani nemrzí, a vy můžete zajít u třetího at máte památku, když by to bylo vaše poslední mimčo. Jinak s tou hlavou to je fakt nevyzpytatelný, třeba dnes mi od rána pobolívá hlava, tak nevim zda to je začátek migrény nebo jen bolest ale je to jednostranný tak asi zase migruše.

Nen, ahojky marode, koukej se šetřit a nic neuspěchat, ono se to zahojí, to budeš modelka :slight_smile: a dalších 7 kg je super, jen abys to nepřehnala děvče. :sunglasses:
25. kvě 2010 ve 12:05  • Odpověz
ahojky neboj nepřeženu nák nemám hlad.jo ležím trošku mě to někdy brní a mám je težký tak snad to nic nebude zítra jedu na kontrolu a na převaz tak se ho hned na to zeptám
25. kvě 2010 ve 13:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.