• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z hubneme z XXl těhulkují

(Zamčená)
31. ledna 2011 
dobré ránko berunky,

Teda Nensy , vždyť Tě za chvíli nebude vidět, 7 kg dole? :confused:

Terka je už definitivně bez dudu - a to i bez toho polovičního. Prostě jsem jí ho nedala, radši se s ní pomazlila a ještě jednou vše vysvětlila a dala si říct. Takže jsem šťastná :dizzy_face: :dizzy_face:

Helli - plínu na noc taky ještě dávám,ale tak od příštího týdne se pokusím najet na bezplínový systém. Uvidím jak jí to do konce týdne půjde. Zrovna dneska si tam trošku načůrala i když jsem jí v noci budila. Ale byla tak rozespalá, že se prostě nevyčůrala :grinning: jen mi položila hlavu na rameno, seděla na nočníku a chrupala dál. Tak jsem jí zase uložila a nechala spinkat

A já frčím v pátek zase do Pardubek po nákupech a na čumendu, tak se těším. Bude to s kolegyní z bývalé práce, takže fajn den.A manža si aspoň užije holčičky :dizzy_face: :grinning:
26. kvě 2010 v 08:40  • Odpověz
Zoli, ahojky, tak to je Terezka teda kabrňák, víš, že by mi ten dudák ani tak nevadil ale uvidím u svého potomka, jak na to budu reagovat :slight_smile:
hezky si užij nákupy, už otevřeli HaM, tak určitě něco nakoupíš, kupovala jsem tam s kamarádkou na roční holčičku krásnou bundu přes hlavu se srdíčkama na bílém podkladu, fakt nádherná akorát do tohoto počasí.
my jdeme v pátek volit a v sobotu jedem k rodičům manžela, taky podle počasí, třeba něco uskutečníme ale zatím je to na vodě :slight_smile:
26. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz
Alisku - děkujeme. Já z toho oddlíkování mám fakt obrovskou radost, protože malá byla na dudlíčku opravdu závisláček a jeho ukončení byla pro mě noční můra. A ona to vzala jako velká slečna, rozumně a statečně. Až si člověk uvědomuje, že to není opravdu miminko, ale rozumnej človíček. A já prostě oddlíkovat musela. Nejen, že už je dost velká - přes ty 2 roky mi to příjde dost, ale hlavně jdeme do školky, tak přece nepůjde s cumlem. To bych se asi musela stydět :sweat_smile: :sweat_smile:

No jo a to HaM zkouknu :dizzy_face: :dizzy_face: už se těším :dizzy_face:

No my chtěli o víkendu na výlet. Lednický zámek, Minaret a plavbu lodičkou k Janohradu, ale uvidíme, to počasí prostě kazí všechny plány :frowning2:
26. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz
nazdárek tak včera kontrola dobrá pan dr si pochválil prsa :grinning:
27. kvě 2010 v 06:40  • Odpověz
Ahojky,

nen -- jsem fakt zvědavá jaká je z tebe kočka. Musíš pak hodit fotky před a po :slight_smile:

Zoli -- Štěpi taky byla závislák na dudu, ale nakonec se z toho vyléčila vlastně sama -- normálně si ho ukousla. Já jí ho nechala, aby měla pocit, že ho pořád má kdy chce, ale už fakt nešel dudat, takže pár dnů ho jen při usínání držela v ruce a pak na něj zapomněla :slight_smile: A je fakt, že školka je dobrá motivace, vždyť už bude Terezka "velká holka" :slight_smile:

Já jdu dneska na ultrazvuk a podlehla jsem manželovi, že si necháme říct pohlaví :slight_smile: Ze všeho nejvíc se teda těším, že zase uvidím mimi a že snad bude všechno v pořádku. Holčičky jdou s náma, Kačenka se hrozně moc těší.Už ji mimi kopalo i přes bříško, tak je z toho nadšená :slight_smile: Akorát je teda přesvědčená, že budeme mít Anežku. Tuhle mi vykládala, že by se to a to líbilo Anežce. A když jsem se zeptala jaký, tak mi řekla: "Přece tý naší, co máš v bříšku." :slight_smile: Akorát, že nás jméno Anežka moc nebere a navíc je to manželova malá neteř. Tak snad se Kačí kdyžtak smíří i s jiným jménem :slight_smile:
27. kvě 2010 v 08:22  • Odpověz
Ahojky, Helčo tak pak určo napiš jaký to na UZV bylo. A kdyby to byla holčička, tak by se mohla jmenovat třeba Anička, to je k Anežce docela blízko a Kačenka by si ani nemusela všimnout:slight_smile:
27. kvě 2010 v 09:08  • Odpověz
Ahoj berky, japak se máte?
Holky mě to počasí začíná fakt štvát, na ven to moc není. doma mě to zase nebaví, ach jo už chci léto, jahody, sluníčko, opalovačku atak.
Heli, tak ať se UTZ povede a mimčo se ukáže v plné kráse, těším se co nám řekneš co to bude. Kačka je pěkná všetečka, vymyslí mimču jméno, přes holku nejede vlak, aby vám bratříčka nevrátila :slight_smile: je fakt boží :sunglasses:.
Medve, jak válčíš s kilčama? jseš pořád na 70sátce?
27. kvě 2010 ve 12:22  • Odpověz
Tak jsem zpátky. Doktorka na ultrazvuku byla skvělá -- věnovala se nám docela dost dlouho a povídala si i s holčičkama. Všechno mi ukázala a já třeti-matka jsem některé věci vidělat na ultrazvuku úplně poprvé -- například se miminko na nás smálo!! :slight_smile:
Pohlaví je prý tak na 60%, protože to "správné" místo bylo přímo pod mým pupkem a ten ho stínil.... a vypadá to, že u nás nastane změna :grinning: :grinning:
27. kvě 2010 ve 13:55  • Odpověz
nazdárek teda heli tak že by konečně kluk jo :grinning: hlavně že je všechno v pořádku
27. kvě 2010 ve 14:00  • Odpověz
Nen -- už to tak vypadá :slight_smile: Sice si dr. fakt nebyla jistá, ale ještě si to nechám potvrdit ve 30.týdnu.

Trošku to rozdýchávám, přeci jen to bude po holkách něco úplně jinýho :slight_smile: A hlavně musíme vymyslet jméno, zatím jsme hrozně nerozhodný.
27. kvě 2010 ve 14:06  • Odpověz
Heli, no to je super, to je manžel rád, co, kluk bude fajn, bude to hýčkané dítě těma ženskejma co bude mít doma :wink: a co Káťa, že to nebude asi Anežka? změna to bude ale určitě k dobrýmu, ne :wink:
27. kvě 2010 ve 14:36  • Odpověz
Ali -- manžel to taky trochu rozdýchává :slight_smile: :slight_smile: Kačka je v pohodě, už jí chlapeček nevadí, ale prý mu nebude půjčovat kočárek. Ale zato mu prý máme koupit nějaký autíčka a nejlíp aby jezdila sama... ovšem otázka je, jestli by mu je rovnou nezabavila :grinning:
27. kvě 2010 ve 14:49  • Odpověz
ahojky Berunky,

jdu jen nahlídnout jak dopadla Helča a zíííííííííííráááám a moc gratuluju ke krásné změně :dizzy_face: :dizzy_face: a 60% chlapákovi :dizzy_face: :dizzy_face: no a manžel Helli? už rozdýchal , má radost? :dizzy_face:

Já dnes byla celý den smanžou na zubní chirurgii v Pardubicích. Páčili mu 2 8ky . Tak tu teď polehává, ale drží se docela dobře. Ale začíná to dost přicházet k sobě, takže asi bolí bolí :frowning2:

Nen - to je super, že už máš pochválená prsa a že se vše dobře hojí :wink: :slight_smile:
27. kvě 2010 v 18:04  • Odpověz
Zoli -- manža je moc rád, jen se bojí, že malýho nebude umět naučit hrát fotbal, protože ho sám nehraje :grinning: A já se zas bojím, že z něj udělám pěknýho mazánka :grinning:

Stejně je to sranda -- už jsem začala přemýšlet, co všechno budu muse pořídit, aby brouček nechodil v růžovým :slight_smile: To by byla sranda, kdyby to nakonec byla ta 40% holčička :grinning: :grinning:

Zoli -- manžovi teda zuby vůbec nezávidím :unamused: Dostal něco na bolest? Snad se to rychle zahojí, moc držím palce.
27. kvě 2010 ve 20:32  • Odpověz
Ahoj berunky!

Helčo - kluk?????????? no, neke!!!!! Tý jo! Nádhera!!!! Krásně se vám to podařilo!

Ali - počásko mě taky pěkně štve! Těšila jsem se, jak budeme s kámoškama chodit na prochajdy a posedávat na teráskách a hospodských zahrádkách a ono prdlačky.... Nedá se nic dělat, nesmíme se tím počasím nechat otrávit.

Medve - tak jak hubneš?

Nensy - jsem na ty tvoje prsa zvědavá! Doufám, že pak hodíš foto před a po. A 7 kg??? Jsi fakt borka!!!! Klobouk dolů!

Zoli - tak manžílka pohlaď po tvářičce i po nás a hezky ho teď rozmazluj!!!!

Hodila jsem nové fotky Olivky, už pase koníčky.
27. kvě 2010 ve 21:13  • Odpověz
Foogy, ahojky, mrkla jsem na fotky malýho a pěkně roste.
Holky mám totál depku, těhotenský hadry mě prostě neseděj, první kalhoty co jsem si objednala jsem šupem poslala pryč, hroznej střih i materiál, to jsem už psala, pak jsem si nechala ušít kalhoty, materiál se mi ve složeným stavu nezdál hroznej ale když jsem to měla na sobě tak je hrozne, střih hrůza, prostě černej pytel, ve kterým vypadám hrůzostrašně, poslední pokus objednala jsem si džíny a že mi je teda upraví, vypadaj docela dobře ale nedaj se nosit, při chůzy mě padaj, že si po nich šlapu, nedá se v nich sedět, to mě zase táhnou až škrtěj na břichu a přitom mám odhalený záda až po zadek, no prostě hrůza!!!!! nevim co už mám dělat, co si koupit, celkem mě tahle paráda přišla na 2tis., a je to prakticky nenositelný. jsem hrozně protivná, naštvaná a nejradši bych s eněkde zahrabala a vylezla až 1.září na porod.
28. kvě 2010 v 08:08  • Odpověz
Ahojky holky,
Ali a Foogy - mám teď nějaký stagnovací období, už 14 dní se pohybuju mezi 70,0 a 70,4kg, 6 na začátku nevidět:(
Foogy, prďous je k sežrání a už mi příjde strašně velkej a šikovnej:slight_smile:
Ali, tos tím oblečením mě mrzí, a takový ty obyč krámy ajko C a A jsi zkoušela?
Zoli, chudák manžel, tak ho pěkně opečovávej:slight_smile:
Helčo - kluk je super:slight_smile: U nás zas budou fotbal hrát snad i holky:slight_smile: Včera jsem vedli asi půlhodinovou diskuzi na téma ofsajd:slight_smile: Každej chlap by mě mohl tomu mýmu hned závidět, jak jsem sportovně zběhlá:slight_smile:
28. kvě 2010 v 09:21  • Odpověz
nazdárek ali stoho si nic nedělej a co těhu sukně se zvýšeným pasem ty sem nosila a bylo to super i na mě to vypadalo dobře :grinning:
28. kvě 2010 ve 13:43  • Odpověz
nák nestíhám sem moc chodit
dneska sme měli jet pro lukáše do motola že ho pustěj ale dostal vysoký teploty tak máme smulu volala mi dr z motola že ani nemáme jezdit a že ho spíš pustěj až příští týden ale chci tam v neděli dojet aspon se na něj podívat
malá měli v noci taky teploty tak leží a spí doufám že to nic nebude kašel a rýmu nemá tak nevím od čehoto muže mít .takže noc byla hrozná
28. kvě 2010 ve 13:45  • Odpověz
ali -- já celkem uspěla v C&A co se týče kalhot. Vršky mě tam teda nenadchly, ale kalhoty ušly. Jsou nahoře s takovým tím natahovacím pásem, takže se dají vytáhnout skoro až k prsům :slight_smile: A po straně je gumička, kterou se může upravovat obvod. To mi vyhovuje nejvíc. Akorát jsou teda nehorázně drahý. Ale plánuju, že je kdyžtak zkusím pak prodat.

My zítra razíme na dovču, jedeme kousek od Pelhřimova. Akorát teda nevím, nevím jak to bude s počasím. Je tam i bazén, ale jsem zvědavá, jaká bude voda :slight_smile:

Večer musím balit, to přímo nesnáším. My s manželem si bereme každý tak 5 věcí a zbytek místa ve 3 zavazadlech zaberou holky :wink:
28. kvě 2010 ve 13:48  • Odpověz
Nen -- to jsem ani nevěděla, že je Lukášek v Motole. Jak dlouho už tam je? Je škoda, že tam musí ještě zůstat, určitě bude rád, když za ním o víkendu dorazíš :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 13:49  • Odpověz
Ahoj holky , přeju pěkné nedělní odpoledne,
jaký jste měli víkend? my měli včerejšek volební, pak návštěva u rodičů manžela, domů jsem dorazili až vpodvečer a vůbec sobota byla ve znamení voleb - diskuze, průzkumy atd., večer jsme odpadla ani nevím jak. dnes jsem vyvářela a ted půjdu pokračovat v úklidu.
při vaření se mi podařil husarský kousek, spálila jsem si břicho, asi 1cm na pupikem mam obtisklej hrnec, no 10cm jizva, doufám že mi nezůstane, bolí to jako čert, tak chladím tuxíka zvenku.
30. kvě 2010 v 16:47  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/cepecek/album/nasi-snecci/

Ahoj - tady jsou naši šnečci dneska vyfocení :slight_smile:
30. kvě 2010 v 19:27  • Odpověz
ahojky kočandy,
kdepak jste všechny? jak jste se měli o víkendu?
cepe, pěkný mrňata a hezky rostou :slight_smile: a jak se vám daří, těhotenství vpořádku??
31. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz
Ahojky Ali, ty jsi teda šikula, dávat si horkej hrnec na pupek:slight_smile: Já měla vždycky pupek spálenej od žehličky:slight_smile:
31. kvě 2010 v 15:00  • Odpověz
ahoj Berušky,

teda zase vás zanedbávám ale nějak nestíhám. A únava doráží čím dál častěji, takže těch pár volných minut co mám, se jdu radši natáhnout. Máme teď s malou nějaké krušnější noci - zase - a tak spím s bídou 5 -6 hodin trhaně. Takže nic moc. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nensy - jak je dětem? už dobře a co Lukáš? už ho máte doma a co mu bylo? :confused: :frowning2: že musel být v Motole?

Foogy - malej je brouček nádhernej. Už jsem zkoukla nové fotečky :dizzy_face: :dizzy_face:

Ali Ty máš teda pech s těma kalhotama. Snad něco seženeš, co Ti padne a ty to do září nějak dochodíš...

Cepe - krásné fotečky z UZ, je vidět že se broučkům daří :dizzy_face: :dizzy_face: jen tak dál :slight_smile:

No my měli posledních pár dní taky hektických. Ve čtvrtek s manžou ty Pardubky. Rvali mu 2 moudráky, pusu měl trochu nakřivo, ale dobrý ustál to v poho. Léky na bolesti má, ale nechce je brát moc často, takže si je bere, až ho ta bolest přemáhá. Má to dost nateklý, ale všechno se srovná.

O víkendu jsme byli na zámku v Lednici, projít se v parku a pak lodičkou na Janohrad. Byl to moc krásnej výlet. :dizzy_face: :dizzy_face:

No a včera poradna v e30 tt. vše je naštěstí OK, nahoře 9,8 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale hlavně že prcek je v pořádku. 17.6. jdu ještě na poslední UZ ve 32tt. a pak už se to začne těžce zkracovat :sweat_smile:
1. čer 2010 v 10:17  • Odpověz
Jo a Al, jak se hojí bříško, bolí to ještě moc? takováhle ošklivá spálenina :frowning2:
1. čer 2010 v 10:21  • Odpověz
no dobré ránko kočiny,

celý včerejší den nikdo? co děláte, že námáte chvilku? :frowning2: s Vámi si člověk teda fakt pokecá :grinning:

no nic jdu si v klidu dopít čajík a pak se s Terkou chystáme na plavčo, tak bude dopolko o zábavu postaráno
2. čer 2010 v 08:10  • Odpověz
ahoj kočky,
konečně je tu živěji :slight_smile: já měla včera v práci fofr a odpoledne jsme se byli s manželem podívat na jednu nemovitost, večer jsem to hned zařízla spánkem a dnes jsem doma, protože v noci se mi ozvala"hlava".
Zoli, chuděra manžel, už je mu líp? pamatuju když je vytrhly bráchovi, byl doma celý týden s horečkama, tak ať je mu co nejdřív lépe. Spánek teda nic moc a co že Terka špatně spinká? Ty už máš 30tt, no to je krása, toto letí, co. Já budu v pátek začínat 28tt, tak tě doháníme :slight_smile: Popálenina už dávno nebolí ale jizvu tam mám, sem tam to mažu, ale nevím jestli to zmizí :unamused: , jsem zvědavá co na to řekne gyn. na příští KO, protože to je k nepřehlédnutí.
2. čer 2010 v 09:33  • Odpověz
:angry: :angry: nazdárek

tak lukáš je ještě furt v motole už je to 14 dní .dneska tam volám ještě sem se tam nedovolala asi sou všichni na obědě .jinak mi včera říkala že by ho zítra už pustili domu tak doufám že jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak dneska jdu odpolende na převaz a doufám že mi snad vytáhne stehy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ali to je hruza no radši to dr řekni s tím břichem nikdy nevíš.

jinak tady je hnus pěkně leje už mě to počasí pěkně sere :angry:

žoli 30tt to už máš za chvíli strašně rychle to uteklo co.ali taky koukám že bude za chvíli 30tt
2. čer 2010 ve 12:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.