• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z hubneme z XXl těhulkují

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Ali - snad se ti migréna nerozjede, máš Ty to trápení holka furt s tou Tvojí hlavou :frowning2: :frowning2:

Nen - snad Lukáše už brzo pustí a bude moc být doma. :slight_smile: přece jen je tam nejlíp :dizzy_face:

a pak se přijď pochlubit jak jsi dopadla na převazu, snad se to dobře hojí a vše bude parádní :dizzy_face: :dizzy_face:

holky ani nemluvte. POzítří začínám 31 tt. a vidím sama na sobě, že už je to těžší a těžší. Než se otočím, funím, blbě spím, břicho tvrdne, no už se dostávám opravdu do fáze vorvaně a velryby a až začne být horko, tak to bude teprve mazec. Ali ale budeme se trápit spolu, tak nám to půjde snáz, co? :grinning: :grinning:

no a s tím spaním - Terka spí hůř proto, že jsme jí vzali toho dudlíka. Ona se ho vzdala snadno, ale prostě, když se s dudlinou vzbudila,neměla ji, našla jí a zase spala, takhle spustí hysterák, pláče probere a chvilku mi zase trvá než jí zklidním aby znova usla. A když je to 3 x 4 za noc tak je to náročný, ale musím si zvykat. za chvilku takhle budu vstávat k prďolkovi...
ale dneska to šlo, malá spala celouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu dlouhou noc :dizzy_face: :dizzy_face: takže mám konečně spánkově nahrabáno :grinning: a připadám si jako člověk :dizzy_face:
2. čer 2010 ve 13:16  • Odpověz
Ahojky holky, zas Vás tajně pozoruju:slight_smile: ještě chvilku a vrátíte se k nám do tématu:slight_smile:
2. čer 2010 ve 13:36  • Odpověz
Nen, ahojky,
tak to je Luky v nem. docela dlouho ale jestli už je to lepší, tak doma mu bude stejně nejlíp. Ať ti kontrola prsou dopadne dobře, už se těším na fotky :slight_smile: Doufám, že už nehubneš! :wink: Počasí je fakt mizérka, a to je už červen, dnes mi to obzvláště vadí, prtože mi to bubnuje do střešních oken a nemůžu pořádně zabrat, natož spát.
Zoli, držím se ale myslím, že večer zase budu kňučet bolestí, ještě 3 měsíce a snad budu mít trochu pokoj. Stejně jako ty se už sem tam nemůžu pořádně otočit a vůbec pohyb s břichem začíná být dost zajímavý nejen pro mě ale i pro diváky :slight_smile: spánkem počínaje a obouváním konče, já už chci léto a žabky.
Medve, nojo zanedlouho skončíme u vás a třeba ty zase tady :sunglasses:
2. čer 2010 ve 14:26  • Odpověz
Medve - to je dobře, že sem tam nakoukneš. A jak se daří s hubnutím ? už je zase nějaké to kilčo dole? :dizzy_face: :dizzy_face:

Alisku - od srdce se tu směju, přesně jak popisuješ. A to nejsme na konci, to už člověk nebude spát vůbec, než se otočí potrvá to půl dne a těhudemence dosáhne svého vrcholu, neb mlezivo nám bude tlačit na mozek :grinning: :grinning: tak si musíme užívat toho, že nám je, tak jak je :slight_smile:

a na žabky se těším jak na boží smilování. Smějem se vždycky s tchánem. Když se obouváme náhodou společně, je to jak závod - oba nadechnout, zadržet dech, ohnout, vydržet a pak vyfouknout :grinning: :grinning: :grinning:

no a s počasím mi ani nemluv, jsem zoufalá, malá je zvyklá chodit ven furt, ale dneska se to vážně nedá, cedí tam v kuse už od rána, tak jsem to vzdala. Už tu byly dvě kamarádky s mláďátkama, ale obě mají už svůj program, takže šly domů a já mám ještě přes 2 hodiny na to abych mladou nějak zabavila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2010 v 16:40  • Odpověz
nazdárek
tak včera převaz dobrý už mi vytáhnul stehy a vubec to nebolalo z vetší části byly vstřebábaci za dva dny to mužu už odlepit a normálně koupa
no lukáše už určitě pustěj v pátek .moc si neužil školy už jenom 3 týdny a sou prýzdniny.jinak zatim už nehubnu se mi to zaseklo
3. čer 2010 v 10:43  • Odpověz
Ahoj holky!
Právě jsem otevřela vaší stránku, že vás dočtu a cipísek se vzbudil a dožaduje se bašty. Jak jinak - on ten net snad cítí na dálku :wink:
3. čer 2010 v 11:54  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem zpátky z dovči, počasí teda bylo nic moc, pořád pršelo :unamused: Ale i tak jsme si to užili, bylo nás tam celkem 8 plus 3 děti a já s kámoškou těhule :slight_smile: Ovšem samozřejmě teď už bude jen pěkně.

A co u vás? Něco novýho? Jdu si vás dočíst, koukám, že náročný to nebude :slight_smile:
5. čer 2010 v 16:51  • Odpověz
nensy - tak co prsa? Jsi f pohodě?
A co Lukášek? Pustili vám ho?

Ježiš, žolíku, tobě ty tt naskakují! Za chvilinku se už Terinka dočká sourozence :dizzy_face:

Musím vám zkouknout bříšánka!

Heli - tady bylo nádherně, jak to, že na vaší dovče bylo hnusně?
A jak jsi to zvládla s holkama a s pupkem? Bylo to náročný?
6. čer 2010 ve 21:01  • Odpověz
zoli - ty máš úplně jiné bříško než v těhu s Terinkou....

ali - vyfotíš nám taky bříško?
Jo, budete si kupovat tu autosedačku od Maxi-cosi? Jestli jo, tak si k ní určo kup tu podložku - buď Easyfix a nebo Easybase - to mám já a nemůžu si to vynachválit. Kor, když prší, tak vlezu do auta, autosedačku jenom nacvaknu a jdu. Tuhle mi jí Láďa zapomněl dát zpět do mého auta a zrovna pršelo a s pásama to byl teda opruz :frowning2:

Jinak my dneska slavili 2. měsíc!!!! To tak neuvěřitelně letí!
Malej je kouzelnej, krásně hejká a vypráví a směje se. Teď v sobotu máme Vítání občánků, tak jsme na to mladému koupili krásné lacláče a mikču a botičky, tak bude frája :wink: :grinning:
6. čer 2010 ve 21:07  • Odpověz
nazdárek

tak lukáše v pátek pustili domu a do školy jde od zítra
jinak prsa zatím dobrý ve středu jdu zase na kontrolu

foogy koukala sem jak to strašně letí.
7. čer 2010 v 07:44  • Odpověz
Ahoj berky,
tak jaký jste měli víkend? nám sluníčko přálo.
Nen, tak to je super, že je Luky už doma, ten si teda té nemocnice fakt užije.
Foogy, vyfotím, teda spíš řeknu manžovi ať nás vyfotí.
Dnes jsem opět doma, od včerejšího večera mě zase ukrutně bolí hlava, teď je to lepší ale nevim co budu dělat v noci když jsem do 11h. spala, za hoďku jedem na schůzku s finančním poradcem, překonám se a jedu taky.
Holky od pátku mě šíleně trápilo, že málo cítím prďolku až jsem myslela, že pojedu do nem. na utz ale tuxíček se dal trochu přemluvit a parkát se pohnul..přinucením ode mně ale vúbec jsem díky tomu nemohla spát a bála se že už mu netluče srdíčko.
netrápí vás v tomto období tt výtok? mě od minulého týdne dost a přidalo se k tomu i svědění.
7. čer 2010 ve 12:03  • Odpověz
ahojky berky,

Foogynko - dodatečně Olivkovi vše nej nej k 2měsíčním mininarozeninám a sladkou pusu od tety :slight_smile: :slight_smile: a pěkně si užijte vítání občánků. A pak nám dolož fotečky, ať se kochnem jakej byl malej fešák :dizzy_face: :dizzy_face:

Nen - super, že i u Vás už je vše dobré, prsa se hojí a Lukša je zase v pohodě :slight_smile:

Alisku - to se nedivím, že jsi se hrozně bála, ale doporučují když víc jak 6 hod. necítíš mimčo jedinkrát se pohnout jet do nemocnice na kontrolní monitor přes břicho. V tvém týdnu těhu už by ti ho udělali :wink: takže příště nestresuj a radši tam zajeď. Já tenhle problém měla někdy kolem 25 tt. Měla jsem v té době poradnu a doktor neváhal a monitor radši udělal. Naštěstí bylo vše ok. A je fajn. Že tuxík si dal říct a trošku Tě pokopal :dizzy_face: snad se zlepší v tom čutání, aby jsi už mohla být bez obav

Ad výtok. Trápí mě více méně celé těhu. Někdy víc, jindy míň. A jestli se přidalo svědění šupej ke gyndaři, bude to zánět a přeléčení. Hold je tohle dost velkej úděl v těhu. Jsme na to hodně náchylné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak o víkendu jsme se sbalili a jeli na Orlickou přehradu, tam se na noc ubytovali v chatce, prohlídli si zámek Orlík, prošli hrad Zvíkov.Jen se tam teď natáčí tak nás nepustili dovnitř a projeli se loďičkou kolem Zvíkova. Bylo nádherně, tak jsem se i opálila a bylo fajn. :dizzy_face: :dizzy_face: Jen Terku zase po očkování něco skolilo, měla v noci ze soboty na neděli teplotu a od včera večer horečky. Tak jsem dneska v noci nad ní strávila opět 3 -4 hodiny abych tu teplotu posrážela, protože obyč nurofen nezabíral. Takže obklady, dost pití a kontrolovala jsem jí.Ale celý den zase nic. Bez teplot, jen rýma. Tak vůbec nevím, co to má poslední dobou za horečkové období.

Helli - to je škoda, že Vám počásko nevyšlo, kdyby to bylo o týden později, tak máte teď skoro tropy. Hold tohle si člověk nevybere, důležité je, že jste si to i přes nepřízeň počáska užili a všem se to líbilo :dizzy_face: :dizzy_face:

7. čer 2010 v 17:38  • Odpověz
Nazdárek kočandy,
tak jsem zase zpět, ráno mi polevila bolest, tak jsem v práci a doháním restíky.
Zoli, jdu v pátek na KO, tak ten výtok nechám až na tu dobu, celkem se to lepší, doufám, že to zánět nebude. Včera dával tuxík osobě vědět celý den až do dnešního rána, nějak se mu nelíbilo moje ležení ale zaplať pánbůh za ty kopance :slight_smile: už jsem daloko klidnější.
8. čer 2010 v 08:41  • Odpověz
Ali - tak to je dobře, že se tuxík polepšil a krásně se hlásí :dizzy_face:

My dnes zmákly zubaře, malá byla šikovná, krásně otvírala pusinu a nechala si dobrovolně zkontrolovat zoubky. Mě zubařka převrtala plombu, která se jí nezdála a taky jinak v poho. Tak zase jedno razítko v průkazce.

až se malá dá do kupy, zajdu ještě za obvoďákem na kontrolu a pro razítko do průkajdy a na EKG a je to. Pak už jen pro razítko na plicní. Tam s člověkem stejně nicnedělají a bude to všechno :slight_smile:
8. čer 2010 v 16:41  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem na prášky -- kleknul mi starý počítač a kromě práce (co jsem ještě nestihla přestěhovat na nový počítač) tam taky máme všechny fotky za posledních 5 let :frowning2: Některý sice máme už vyvolaný, ale stejně jich tam plno zbývalo. No naše chyba, že jsme to včas nevypálili na CD. Budu muset sehnat nějaký servis, jestli by ty data uměli zachránít.

Ali -- taky pořád zkoumám, jestli se mimi ozývá. Logicky si říkám, že většina těhotenství je v pohodě, ale nechtěla bych něco zanedbat. Tak je fajn, že se tuxík zase pěkně rozkopal :slight_smile:

Zoli -- ještě, že jsi mi to připomněla. Taky si budu muset pomalu zajít k obvoďačce a na to EKG... a i ty zuby, i když tam se mi teda vůbec nechce. Nějak to v tomhle těhotenství flákám, minule už jsem v tuhle dobu měla všechny razítka :slight_smile:
8. čer 2010 v 19:55  • Odpověz
ahoj kočky,
jak zvládáte ty pařáky? koupete se?
ja byla dnes rano na KO v 29tt, bohuzel nas doktor hned poslal do nemocnice, malej je skoro pripravenej k porodu, nemam skoro zadny cipek a to jsem pre 4t nemela zadnej nalez, musim lezet az do porodu, beru leky, cekaj me infuze, byla jsem na monitoru, utz a to budu chodit asi kazdej den, no polezim si tu cca 8tt, kdyz to tuxik vydrzi.
Holky je mi horzne, ted uz lip ale rano jsem byla spatna, vubec jsem tomu nemohla uverit, nebrecela jsem ale malej jo, jen se mezi lidma drzim, ted to jde.
11. čer 2010 v 17:39  • Odpověz
heli co pocitac? dostala jsi z toho data?
11. čer 2010 v 17:40  • Odpověz
jo a nemam cukrovku, coz jsem moc rada ale když to vezmu z druhý strany, tak radsi tu cukrovku nez hrozici porod v 29tt, to je jasny
11. čer 2010 v 18:48  • Odpověz
Ahoj holky,

jdu vás pozdravit. 8.června se nám narodil Vojtíšek - 4030g a 53cm :dizzy_face: Od včera jsme doma. Maličkej je hodnej, jen nás všechny morduje to horko. Přeju vám co nejsnazší dni v tomhle počasí a ať jsou těhu tak, jak mají být. Zase se ozvu :slight_smile:
12. čer 2010 v 15:25  • Odpověz
Ali -- teda to teda úplně zírám co píšeš!! Taková jobovka téměř ze dne na den. Moc se drž, nemocnice není nic moc, to je jasný, ale tuxík má fakt ještě spoustu času. Snad ty infuze a léky zaberou a tuxík se zklidní, aby ještě nějakou dobu vydržel tam kde je! Musí to být hrozný šok, když jsi doteď normálně fungovala a teď jen ležet. Klidně si pobreč, je jasný, že máš o tuxíka strach. Moc držím palce, aby se situace fakt zklidnila a rychle ti to v nemocnici utíkalo. Každý den, který tuxík zůstane hezky v bříšku je výhra.
A co manža, jak ten to zvládá?

Oli -- velikánská gratulace!!! Vojtíšek je chlapák a pěkný dlouhán :slight_smile: A co Kájinka, jak je nadšená z bratříčka?

Vedra jsou šílený, doma je to naštěstí celkem OK, ale chodit ven mě úplně dostává. Holkám je to snad úplně jedno, takže ty pořád někam chtějí jít a ze mně jen teče :slight_smile: Navíc tady máme výluku (bude až do konce září!), takže cestování jedna radost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2010 v 17:09  • Odpověz
Heli, šok to byl, neuvěřitelnej, ani jsem tomu nechtěla věřit. ted už je mi daleko lépe, dnes tu byla mamča, zítra dorazí manžel a taky kamarádka, mám se na co těšit.
Manžel z toho byl hotovej, ted už je lepší, nechce otom moc mluvit, asi se taky bojí.
12. čer 2010 v 18:28  • Odpověz
Ali -- to je fajn, že máš aspoň návštěvy. Snad to bude o trošku líp utíkat, i když popravdě ležet 8 týdnů je hodně dlouhá doba :frowning2: A máš tam aspoň nějaké příjemné spolupacientky? Já v těhu s Kačenkou ležela v nemocnici 2 týdny a úplně mi to stačilo. Ale nejdůležitější samozřejmě je, aby bylo všechno v pořádku s tuxíkem. A kde vůbec ležíš? V Pardubicích? Třeba bych se za tebou taky mohla vypravit na návštěvu :slight_smile:

S počítačem zatím nic novýho, kolega z práce bude zkoušet nějaký další možnosti, tak mám pořád naději, že se ty fotky a data podaří nějak vytáhnout. Aspoň, že už mezitím mám nový počítač, jinak bych byla jak bezruká :slight_smile:
13. čer 2010 v 18:44  • Odpověz
ahoj Berunky,

Oli - gratuluju ke krásnému velkému chlapákovi. Ať je pořád tak hodnej a dělá Vám jen samou radost :dizzy_face: :dizzy_face:

Alisku - co to čtu? bože to snad ani není možný, furt nic vše OK a najednou taková podpásovka. Držte se. Hodně odpočívej fakt nic nedělej a uvidíš že Tuxík je velikej bojovník a vydrží ještě aspoň pár týdnů v bříšku. Snad Vám injekce a všechny tyhle procedury pomůžou k co nejdelšímu pobytu v bříšku. Moc na Vás myslím a držím všechny palečky co mám. :slight_smile: Ali a kde ležíš? v Chrudimi nebo kde?

Helli - snad se podaří fotečky z pc nějak vytáhnout a nebudou to ztracené vzpomínky :cry: byla by to opravdu škoda. A jak se cítíš a zvládáš tyhle horka?

Já jsem pořád jak v rozjetém vlaku. Ale když to tu čtu, co vše se může stát a nic přitom netušit, jsem fakt v šoku.

My byli od čtvrtka u dědy, chodíme stále na batolecí plavání, já uklidila přes víkend taťkovi skoro celou chaloupku, postírala, zametla no prostě docela solidní ordung, postavila s manžou a dědou pavilon proti slunci, nábytek, vybrala kachličky do menší koupelny v patře a jiné maličkosti plus starosti o malou. Tak doufám, že to taky nepřeháním.Ale prcek tlačí stále hodně vysoko, takže nevypadá, že by nějak klesal, ale asi už budu muset zvonit.

13. čer 2010 v 19:00  • Odpověz
Ahoj holky!!!!

Nejdřív gratulace Oli k Vojtíškovi!!!!! Přeju vám všem hodně zdravíčka a spoustu šťastných společných chvilek!!!

Alísku - to je mi moc líto!!!! Teda během chvilky jak se všechno změní... :frowning2:
Ali - ale ono to dopadne dobře! Určitě! Musíme tomu věřit - hlavně ty a manža a musíte se navzájem podporovat a já věřím, že u tebe tuxík určitě ještě chvilku vydrží :dizzy_face: Podávej nám ifno, jak se cítíš, jak ti je a co Tuxík, Držím vám oběma palčáky!!!!
Až budeš mít chuť, tak písni s kým ležíš na pokoji, jaké jsou sestry a doktoři a jak vaří.
14. čer 2010 v 11:01  • Odpověz
nazdárek

oli gratulace k vojtíškovi

ali drž že je to smutný ale určitě se to srovná a mimčo to zvládne vydržet až do porodu.
14. čer 2010 v 11:52  • Odpověz
ahoj kočky,
děkuju vám za podporu. taky ji moc potřebujem.
ležíme v chrudimský nemocnici, lékařský personál je moc dobrej, ležím na gynekologickým odd. s jednou mamčou, co jí budou vyvolávat porod-asi, je moc fajn. jídlo nic moc, od pátku jsem skoro o 2kg lehčí, ale donášejí mi sem ovoce, zeleninu a nějaký sladkosti, včera dokonce latéčko bez kofeinu a mafina z costy. jinak se máme celkem fajn, beru léky, jsem sledovaná na utz, vyšetření a monitoru.
14. čer 2010 v 15:36  • Odpověz
Ali -- teda ty se snažíš zhubnout za každou cenu, viď? :grinning: :grinning: Ba ne, vím jaký bývá jídlo v nemocnici, tak je moc super, že máš "donáškovou službu", která se o tebe stará.
Je něco novýho? Asi to chvilku trvá než ty léky nějak zaberou, ne? A jak se vůbec po všech těch procedurách cítíš? Jedno plus je určitě v tom, že máš utz a monitory, tak můžeš vědět, že je tuxík v pořádku. Je třeba šance, že by tě časem pustili ležet domů?

Mě v poslední době hodně bolí záda a třísla (nebo co to je -- prostě mezi stehnem a zbytkem těla), asi se pomalu rotahuje pánev. Ráno mi chvíli trvá než se rozhýbu a otočit se na posteli je hrůza. U holek jsem to měla taky, ale myslím, že až někdy později.

Zoli --ty jsi teda přímo hyperaktivní :slight_smile: Ale už se ti to pěkně blíží, tak bys měla taky trochu odpočívat, až bude mimi tady, tak už to moc nepůjde :wink:

Nensy -- tak co prsa? Všechno v pohodě a podle představ? :slight_smile:

Foogy -- jak Olívek zvládal ty vedra? A jak roste?
14. čer 2010 v 16:16  • Odpověz
Alisku - tak to jsem ráda, že jste pěkně sledovaný a v pořádku pod dozorem. :slight_smile:

Jestli budeš mít někdy dlouhou chvíli a den, můžu za tebou aspoň na skok přijet. Není to od nás tak daleko :slight_smile: a s tím hubnutím to nepřeháněj :grinning: :grinning: nebo Tě po porodu nepoznáme

Foogynko - ahojky ženská - povídej jak se s Olivkem máte a nějaké novinky. Jak je velký, jestli pase koníky atd. Nás zajímá všechno :dizzy_face: :dizzy_face: hold

Helli - to Ti trablíky se zádama začly teda docela brzo. No snad to všechno i s těma 2ma cácorkama doma nějak zmákneš. Máš toho taky mnohem víc než s jedním miminkem.Tak se snaž odpočívat i když rozumím, že to jde těžko.

Já se snažím teď s Terkou aspoň po obídku chodit lehnout a i když neusnu, aspoň odpočívat. A člověku je hnedka líp.
Já teda musím říct, že na křížové bolesti v zádech trpím mnohem míň, než u Terinky. Ale je to možná i tím, že to tolik nevnímám, protože starostí a hoňky jsou mnohem větší :sweat_smile:

Nensy - a kdy se nám pochlubíš s nějakou fotečkou. Jaká jsi fešanda. Na Tebe jsem obzvláště zvědavá :dizzy_face: :dizzy_face:

No a manžel razí ráno na tu operaci a vyndavání šroubů, tak už jsem trošku nervozní. Ale snad to dopadne dobře a žádné komplikace nenastanou. Pustit ho měli ve středu,a le bohužel, prý je to v místě kde to hodně krvácí, takže raději den navíc, ať je sledovavný. Takže pro nás bude čtvrtek pěkně hektický. Nejdřív dopolko pro manžu do nemocnice autem, ať tu nohu nepřemáhá, pak hned plavání a o půl třetí velký UZ ve 32 tt. No máme pěkně našlápnuto. Zastavím se vůbec někdy? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2010 v 18:34  • Odpověz
Ahoj holky,

snažila jsem se trošku dočíst, ale stojím tu u toho :sunglasses: , tak je to letem světem.

Ali, drž se, chápu tě, já se začala otvírat ve 30.tt, našzěstí to ještě nebylo na hospitalizaci....chápu tvoje obavy moc dobře, ale věř tomu, že to dobře dopadne. Já hodně zvolnila a Vojtíšek se narodil 2 dny po termínu, takže věř tomu, že mimi si pěkně počká u teb v bříšku, než se mu bude chtít ven. Budu na tebe myslet.

Holky, já vím, že je tohle hodně teď mimo mísu, ale dneska mám 2 radosti - byli jsme s Vojtíškem na 1. kontrole, tak krásně přibírá ( u Kájinky nám kojení kazila předchozí Dr. neustálým vážením, že nepřibírá podle tabulek a taky jsem měla radost z toho, že se vejdu v pohodě do oblečení před těhu. Vy tohle pochopíte :dizzy_face:..... Mám jen strach z prsou, bohužel genetický výhled nic moc, asi pak půjdu k nen na radu :frowning2: )

Heli, a co ty? Jak se cítíš - je to jiné těhu než u holčiček, že byste čekali třeba chlapečka?

Zoli, tvůj elán obdivuju :slight_smile:

Holky, hezký večer, zase se ozvu :dizzy_face:
14. čer 2010 v 18:53  • Odpověz
Teda Oli - gratuluju nejprve ke krásnému přibírání a rozkojení u malého. Jste šikulky že vám to tak krásně jde.

A už se vejdeš do oblečení před těhu jo? no tak to je mazec. Gratulka obrovská, můžu jen závidět. mě to trvalo ještě hooooooooodně dlouho. Kolik jsi vlastně přibrala a kolik nechala v porodce?

Oli - a můj elán je občas vysilující, únavný a ne vždy bych to tak chtěla, ale prostě věci se nahrnou a já jedu a jedu. I když padám na papulu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jinak to neumím. dokud jsou síly tak to prostě nějak zvládám
14. čer 2010 v 19:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.