• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z hubneme z XXl těhulkují

(Zamčená)
31. ledna 2011 
@zolik zolíčku, tobě to ale letí :slight_smile: hlavně taky odpočívej ty výletnice jedna at seš pak fit. a co manžel, je to lepší, je už doma?
UZ dobrý, jo, byla jsi tam nakonec sama, vid ale hlavně, že jsi viděla mimčo a je zdravé. Jestli vydržíme, tak budeme rodit v podobný termín jako ty, dokror mi řekl at nepočítám s porodem v termínu, tak snad to dotahneme aspon do poloviny srpna, v lepsi pripade teda :slight_smile:
22. čer 2010 v 10:36  • Odpověz
@alisek pohlaví víme, ale nepovíme:slight_smile: jinak jména jsou 2 kluci Tomáš a Štěpán
2 holky Anna Sofie a Tea Barbora
páreček Štěpán Tomáš a Anna Sofie
22. čer 2010 v 10:44  • Odpověz
Ahojky holky, jak se máte?
Ali, držím palečky, ať ještě vydrží tuxík v bříšku.
Cepe, prďolkové jsou úžasní a líbí se mi jsméno Tea.
24. čer 2010 v 08:57  • Odpověz
Ahoj holky,
tak mám po kontrole, všechno OK, čípek je stále na 0. Akorát mi teda pořád nějak lezou nahoru hodnoty cukru nalačno... :frowning2: Po jídle to mám vždycky úplně v pohodě. Tak jsem z toho docela zklamaná a rozhozená, dietu držím fakt přísně (ani si třeba nelíznu od holek zmrzku, k jídlu si dávám tak 1-2 brambory...), váha leze pořád dolů a ten pitomej cukr nespolupracuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ali -- zítra budete mít s tuxíkem za sebou další týden, jupí :slight_smile: To je fajn, že se máš čím zabavit, i když i tak je to pitomý být takhle dlouho v nemocnici. A srpen je dobrý měsíc na porod, hlavně aby tuxík měl pořádně fungující plíce :slight_smile:
24. čer 2010 v 15:17  • Odpověz
@helabella ahojky, tak to jste šikulové, že je vše OK a malej roste a je zdravej, s cukrovkou nic nenadelas aspon mas cisty svedomi, ze to neflakas a fakt dodrzujes dietu, ten zbytek je uz na telu, tak hlavu vzhuru.
A co holky? jak se maj?

U me dobry, vcera me jeste delali kontrolni UZ, pac tuxika min citim, pohybuje fakt malo a nejsou uz tak intenzivni, ale mam zmnozeni plodove vody, tak je to nejspis tim a pak tux se tam toci do jine polohy a kope dovnitr a ne ven, hlavne ze se tam nenudi. Zatim si neumim predstavit, ze za mesic a pul v lepsi pripade porodim, prijde mi to hrozne brzo, nejak na rychlo :slight_smile: ale popravde se tesim pac zmizim z nemocnice, sice me lekari chvali jak jsem vzorna pacientka ale zada mi to nezlepsi :slight_smile: vcera mi mamca delala masaz v zad ( v sede) a docela to povolilo asi budem delat casteji :slight_smile:.

@cepecek , jména máte teda zajímavý, myslim tim u holčiček.

@medvedinka a jakpak ti to jde z hubnutim, holka? leto je na to jak dělaný, ovoce a zeleniny habaděj a i venku se dá dělat víc sportů. Nám se daří dobře a tux drží! :slight_smile:
24. čer 2010 v 15:35  • Odpověz
Ali -- díky za povzbuzení. Vím, že ta těhu cukrovka je prostě způsobená placentou, ale i tak si člověk říká, že třeba, kdybych byla takhle ukázněná už před těhu a neměla nadváhu... ale máš pravdu, víc s tím stejně nenadělám.

Holčičky jsou v poslední době hrozně akční anebo mně už nějak ubývá sil :grinning: Klidně bych chodila spát s nima v osm večer, jenže na rozdíl ode mně ony hned tak neusnou :grinning:

To je fajn, že ti dělali ultrazvuk a můžeš být v klidu, že tuxík je v pohodě, i když se míň hýbe. Je fakt, že mi kdysi porodní asistentka říkala, že když u porodu plodová voda odtéká postupně, tak pak může být kopání mimča až bolestivé, jak to není tou vodou tlumené. Takže pokud máš vody víc, tak si tuxík hezky plave :slight_smile:

A jak jsi na tom s přípravami na mimi? Já bych asi vyšilovala, že musím ležet a nemůžu nic chystat. I když tím, že se Kačenka narodila o 6 týdnů dřív, tak jsem taky nebyla úplně připravená. Hlavně asi psychicky, protože to přišlo hrozně naráz. Ale věřím, že u tebe tuxík ještě nějakou dobu pobude a narodí se ve správný čas!

S těma zádami mi ani nemluv, připadám si v poslední době jako lazar. Hrozně mě bolí třísla a stydké kosti, nejhorší je to právě v noci, když ležím a pak, když sedím a vstanu. To se většinou přidají i záda. Jenže s tím prostě nejde nic dělat, takže tady pajdám a občas mám klasickou chůzi těhotných :slight_smile:
24. čer 2010 v 18:49  • Odpověz
Medvede -- to je fajn, že jsi přišla mezi nás :slight_smile: A jak jde hubnutí? Pořád chodíš k té dietoložce? A jak to vypadá na poli svatby? :wink:
24. čer 2010 v 18:53  • Odpověz
Ahojky hokky, hubnutí teď stagnuje, nebyla jsem v práci, takže jsem se nedržela svýho režimu a ani se mi moc nechtělo do cvičení, ale díky bohu to nešlo ani moc nahoru, takže od středy už zas baštím pravidelně a zdravě a dnes jdu zas cvičit.

Na svatebním poli je ticho a klid, stalo se pár věcí, které tu nechci rozebírat, a ty mi trošku ujasnily mé představy o tom co chci a co nechci. takže si to teď užívám jaký to je a neplánuju.
25. čer 2010 v 08:40  • Odpověz
Ahoj holky,

všechny vás zdravíme. máme se dobře,Ve středu jsme měli kontrolu, tak Vojtíšek má 4000g a 56cm v 15 dnech, tak to bude asi opravdu po strejdovi ( můj brácha má skoro 2m a zdá se mi na něj trochu podobnej). Malej spí krásně i v noci ( ´tuk, ťuk, abych to nezakřikla), ale já si nemůžu zvyknout zase na to noční vstávání, tak je to občas ráno boj, se mobilizovat na Kájinky smršť otázek
Přidám vám pár fotek jako pozdrav od Vojtíška Jo, jinak příjezd domů v nastrojeném se nekonal, neb tatínek všechno oblečení i moje boty - oblečení naštěstí ne , nechal doma, tak nám pro prcka půjčili z novoroz. Ti chlapi Prý jak vyndaval tu teplou kombinézku, tak zapomněl všechno

Zobraz přiložené fotky v plné velikosti
25. čer 2010 v 10:24  • Odpověz
Ahoj Oli -- teda Vojtíšek je fakt chlap :slight_smile: To je dobře, že tak pěkně prospívá a roste. Moc se mi líbí, jaké má na fotkách krásné bříško :slight_smile: Na noční vstávání se taky netěším, ale třeba budeme mít tentokrát spavé miminko :grinning:

A jak Kájinka zvládá příchod brášky?
25. čer 2010 ve 14:50  • Odpověz
Ahoj Heli, děkuju :dizzy_face: Kájinka, si myslím, zvládá dobře. Někdy je mi jí líto, že je trochu omezovaná - nemáme tu babičky, i když tchýně mi stejně s ničím nepomůže..., tak je to na nás a nejsme venku tolik, co byla zvyklá, ale naštěstí si ji občas vezmou kamarádi s dětičkama, tak si to užívá. Jinak pomáhá - někdy až moc :grinning: :grinning: - malej kňourne a hned běží, takže ho včera celkem úspěšně budila. Někdy mě i upozorňuje, že Vojtíšek pláče, že jako nejdu hned :grinning: :grinning: Je hodná, jen si říkám, že ve školce jí bude líp, jak jsem někdy unavená, tak na ni nemám tu správnou trpělivost a pak mě to mrzí...

Heli, a jak Ty zdravotně? Vydržíte to a nenecháte si říct pohlaví nebo už se Dr. přiklonil k tomu chlapečkovi?
26. čer 2010 v 10:58  • Odpověz
ahoj Berušky,

zdravím zase po hektickém týdnu. :slight_smile: A stále doufám, že se to tempo někdy zklidní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už jsem fakt na konci svých sil a každej den se divím, že jsem schopná fungovat ještě dál a to v relativním klidu a odhodlání...

takže shrnuto tento týden - pondělí - já poradna, OK. Odvézt Terku babičce, pak hned s manžou k doktorovi na převazy - není ještě schopný řídit. Sotva se člověk stihnul najíst. Odvézt ho do Litomyšle na oční, kde je na sledováním. Zajet si pro Terinku a dovézt dom. V ´úterý byl bez neodkladných záležitostí, takže se to motalo kolem prádla, úklidu., malé a manžela :grinning: abych nevypadla ze cviku.
Ve středu už musel do práce. Ale mobilní stále nebyl, takže ráno skočit s Terkou na plavčo, ať jí to nepropadne a pak rovnou skočit do auta a odvézt ho do Plzně, včera zase cesta zpět, ještě vyřizování v Pardubicích a ve Skutči a večer dorazit domů. Takže dneska zase prádlo, vaření, úklid atd. A takhle se mele den za dnem, hoňka jedna za druhou... nechci si stěžovat, jen jsem to potřebovat nějak ventilovat... takže se na mě nezlobte, ale už fakt nemůžu :frowning2:

Pro mimčo nemám nachystané ještě vůbec nic a to už je 34 týden v pohotovosti. Chjo, s tímhle tempem jen doufám, že budu rodit v termínu. A děkuju malému, že je tak hodný, nezlobí, neotvírám se a až na to, že je větší, není s ním žádný problém. Vrtí se dostatečně, kope kdykoliv ho poprosím nebo pohladím. Je to zlatíčko :dizzy_face: :dizzy_face:

Medve - ahojky - super, že jsi zase jednou zavítala. Užívej si pohodičky, i když možná ne všechny představy o svatbě jsou ideální. A jsi dobrá, že se furt držíš a zase jsi nasadila pevnou vůli :slight_smile:

Oli - malej je nádhernej a toho kohouta už :dizzy_face: :dizzy_face: a Kájinka se teda chová krásně. Asi to u nás bude stejná situace, Terka je taková pečovatelka, co s emiminek týče, že to bude asi občas až k neprospěchu, ale musíme se s tím poprat, hold bude velká ségra :slight_smile:

Alisku - malej zase pěkně vyrostl a je dobře, že je v klidu a léčba pomáhá :slight_smile: jen tak dál. HOld bolavá záda a jiné neduhy jsou daň, za zdravé miminko, tak ještě vydrž :wink: včera jsme projížděli Chrudimí, tak jsem na Tebe myslela, jak asi zvládáš

Helli a co ty? jak je? jak to zvládáš s holčičkama? nechají Tě aspoň trošku spočnout a oddechnout?

26. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz
celý víkend zase nikdo? co to? :frowning2:
27. čer 2010 ve 20:40  • Odpověz
Ahoj holky,

jak je po víkendu?

Zoli -- teda ty máš fakt co dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Stačí samo o sobě, že máš na starosti Terezku a domácnost a navíc ještě dělat řidiče... snad už teď budeš mít o něco volněji, aby ses taky mohla připravovat na mimi :slight_smile: Přeci jen, až se mimi narodí, tak ten kolotoč začne nanovo.

Oli -- já jsem celkem v pohodě, až na ty třísla, občas mi fakt dělá problémy chodit. S cukrovkou bojuju, včera jsme byli na oslavě bratrancových narozenin a všem lákadlům jsem odolala. Ale doktorka mi říkala, že se to s postupem těhu bude nejspíš zhoršovat, takže uvidíme. To je pěkný, že se ti Kájinka snaží tolik pomáhat. Já jsem taky ráda, že Kačenka půjde od září do školky, přeci jen některý věci s ní doma prostě dělat nemůžu a ve školce si to snad užije.

Musím se pochlubit -- dneska jsem koupila první oblečky -- 2 modrý bodýčka s žirafou, klidně by je mohla mít i holčička. Stejně jsem zvědavá, jestli se nám potvrdí ten klučík nebo ne :wink: Na ultrazvuk jdu až 9.8., což je teda šíleně daleko. Jen doufám, že pak nebudou moc vedra, abych v pohodě mohla vyrazit nakupovat :slight_smile:
28. čer 2010 ve 14:54  • Odpověz
Čauky - uložila jsem foto miminek + pupku, tak když budete chtít jukněte. Jinak zítra nás čeká ten kontrolní UTZ na srdíčka, tak se modlím, aby to dopadlo dobře.
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/cepecek/album/nasi-snecci/
28. čer 2010 ve 20:16  • Odpověz
Cepe, mimísové jsou úžasní.
29. čer 2010 v 10:08  • Odpověz
ahojky,

Helli - snad třísla brzo povolí a bude zase líp a ta těhu cukrovka je hrozná. Já si to vůbec nedokážu představit a smekám před tebou, jak dobře to zvládáš. Já teď ujíždím hlavně na ovoci, jahody, třešně meloun atd, vůbec bych si bez toho nedokázala představit léto :frowning2: A UZ máš teda až za hoooooooodně dlouho, to bude čekání :stuck_out_tongue_closed_eyes: a snad se Vám ten klučík povede :dizzy_face: :dizzy_face: ať je doma zase změna :slight_smile:

a kdepak máme Aliska, že se ani neukáže? snad jsou s Tuxíkem v pořádku :confused:

Cepe - miminka jsou krásná a mají i pěknou váhu na dvojčátka :dizzy_face: :dizzy_face: jen tak dál. DRžím palečky na UZ srdíčka. Ať je vše v pořádku

Já dneska odvezla Terezku k babičce , teď jsem dotepovala sedačku ať je už na další m iminko čisťounká a voňavá a jestli mi to síli dovolí tak ještě za hodinku vezmu v ložnici koberec. Ale tam už to půjde líp, mám na to vysavač na suché čištění, tak to snad zmáknu :slight_smile:

A v neděli už mi dojede kočárek a hadříky, tak se moc těším až se v tom začnu hrabat aňuchňat a konečně připavovat na miminko :dizzy_face: :dizzy_face:
29. čer 2010 ve 14:54  • Odpověz
:wink: Ahoj holky!

Jdu juknout, co Alísek a tuxík a nic??? Alí, ozvi se! Snad jste oba v pořádku!

Žolíčku - tobě se to už krátí, viď? Uteklo to tak rychle!!!! A kočárek budeš mít novej a nebo po Terince?

Oli - Vojtíšek je fakt krásnej!!!! To je sluníčko!!!

U nás je všechno v pohodě, malej je úžasnej, hlavně když se ráno vzbudí, nakojíme a pak se na mě taaak krásně směje! To je fakt největší odměna za všechno. Zjišťuju holky, že ho miluju čím dál tím víc :dizzy_face:
V noci mi krásně spinká, usíná mezi půl 9 a půl 10 a budí se mezi půl 4 - půl 5, takže nejsem unavená, ale krásně vyspinkaná :wink:
Přes den toho moc nenaspí, ale to neva. Užíváme si to spolu. Největší sranda je, když se mu nevěnuju, leží v košíku a já uklízím nebo vařím a on začne houkat, hihi, jak kdyby houkal na mě, kde jsem, ať jdu k němu.
1. črc 2010 ve 13:09  • Odpověz
Ahoj holky,

my máme teď docela šílený týden, každý den něco. Ale konečně mám taky chvilku :slight_smile:

Zoli -- teda ty fakt jedeš :slight_smile: Taky mám občas uklízecí mánii, ale holky dokážou všechno během chvilky obrátit vzhůru nohama, takže jsem pak akorát naštvaná :slight_smile:

Cepe -- mimískové jsou krásný a mají dobrou váhu. A jak se vlastně chystáš? Já si vůbec neumím představit všechno chystat 2x :slight_smile:

Foogy -- hrozně to utíká, z Olívka je už takové to komunikativní miminko :slight_smile: A ty noci ti teda závidím. Já mám pocit, že se vyspím až v důchodu :grinning:

Taky mi přijde divný, že se Ali neozývá, tak doufám,že je všechno v pořádku.

Teď prožívám věc, že obě holčičky budou mít brýle (hned od teď). To samo o sobě by mi nevadilo, my s manželem je máme oba, takže se to dalo čekat. Ale ten zoufalý výběr! Holky jak jsou malý a hubený, tak teda fakt nic moc. Na Štěpánku měli jen celogumové, s gumičkou kolem hlavičky. Jde o to, aby byly nerozbitné, ale vůbec jí nesluší. Je to takový náš lumpík, v očích jí řádí čertíci a najednou vypadá hrozně vážně, úplně jako někdo jiný. Vím, že jde o to, aby dobře viděla, ale jsem teď hrozná cíťa, takže jsem to včera pořádně obrečela :frowning2: Kačí teda taky nemám žádný zázrak, ale aspoň už jsou plastový, takže vypadají celkem normálně.

Co chystáte na prodloužený víkend? My chceme někam na koupání a nějaký výlet, tak uvidím, co manžel vymyslí. Hrozně ho baví ležet v mapách a plánovat trasy. :slight_smile:
1. črc 2010 ve 14:11  • Odpověz
@helabella - zatím se moc nechystám. Předěláme byt, abychom se sem všichni vlezli a budeme kupovat nové auto. Jinak jsem jen nakoupila plínky a přebalovací podložky. Teď jsem začala koukat po kočárkácha jinak oblečky mám po Marušce do cca 3 měsíců vše neutrální a je toho spousta, tak to unosí miminka.......
1. črc 2010 v 15:13  • Odpověz
Nazdárek kočky,
jak užíváte letních dnů? já bych si šla zaplavat a natáhnout se někam pod strom, do stínu....tak to jsou ted jen sny.
Jak se máte? co dětičky a bříška?
Unás dobrý, žádné změny, čeká mě zase vyšetření, tak se těšim :frowning2:
1. črc 2010 v 15:54  • Odpověz
Holky jste zlatý jak na nás myslíte, moc díky :slight_smile:

@zolik teda Zoli, ty máš ale nabitej program, snad to už poleví a začneš taky odpočívat a chystat se na mimčo. Vůbec ti to nezávidím a hlavně ta cesta do plzně mě zní hrozně, já měla problémy dojet do HK.

@foogy Ahojky jak se máte rodinko z havlobrodu :slight_smile: Olísek krásně roste, už je velikej a nádhernej. Už jsem se tě možná ptala ale jak se ti jezdí s mutsíkem? jseš spokojená?

@helabella Heli, tak to máte před sebou krásný víkend, užijte si ho. S brejličkama asi problém a něco na netu nenajdeš, nějakou jinou nabídku brejliček?
1. črc 2010 v 16:01  • Odpověz
čauky babulenky,

Hani - teda nové fotečky malého jsou boží :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: máte vážně nádherného kloučka. A kolik už váží a měří? Vypadá moc spokojeně. :slight_smile: a co Ty a váha, jestli se můžu zeptat? jde to dolů, nebo si dělá tělo co chce?

Cepe - to máš fajn, že máš spoustu neutrálních věciček po Marušce, miminka to určitě parádně unosí a ty už dokoupíš, jen co Ti bude chybět, nebo se Ti bude líbit

@alisek To je dobře, že jsi se ozvala, už jsem si začla dělat starosti babule jedna. Ukaž se častěji. Ale je fajn, se se s Tuxíkem tak krásně držíte :dizzy_face: :dizzy_face: i když rozumím, že v nemocnici už je to otrava. A všechna vyšetření jsou OK?

Helli - to mě mrzí s těma brejličkama, ale sama vím od jedné paní z plavání, že na ty malé dětičky je to opravdu problém. Taky měla ta její holčička celogumové s růžovým pásečkem aby jí to na těch očkách drželo a kamarádky klučík to samé. Ale důležité je že to splní účel a oni budou mít potom očka zdravá :wink:

U nás vše taky dobrý, malou jsem si od babičky přivezla teprve dneska, šůrovala jsem všechno co se dalo, ale je to tu hotové, přerovnané a uklizené, tak jsem spokojená. Že takové ty dlouho odkládané práce mám hotové a už můžu chystat na miminko.

Co se kočárku týče, tak ten po Terince jsme prodali a koupili z druhé ruky celý komplet casualu S4 včetně autosedačky. Měla ho půjčený švagrová, tak mi ho přiveze a odveze si zase náš lítací sporťák ať má malá v čem jezdit. A taky hromadu těch mini mimi věciček. Příští týden si ještě uděláme výlet za dědou do Jeseníků i s manželem, tak konečně budeme pár dní spolu a pak už budu jen chystat, dokupovat co chybí a rovnat a čančat. :dizzy_face: :dizzy_face:

a Taky už dojde řada na Epino - tak jsem zvědavá kam to dotáhnem a jaký pak budou porodní zranění :unamused:

1. črc 2010 v 16:48  • Odpověz
Ahoj holky,

teda koukám, že to vedro a volno nás všechny zmáhá :slight_smile: My byli v sobotu v aquaparku a v neděli a včera na malých výletech. Sice teda ty vedra nic moc, ale dneska je už lepší. Jen se děsím, že se to má v týdnu ještě vrátit. Nějak mám v tomhle těhu snad o 10 stupňů víc než normální liidi a je mi pořád vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky už mají brýličky, pomalu si všichni zvykáme. Ještě docela nechápou, že by je měly mít na očích pořád, zatím to berou spíš jako nějakou novou hru :slight_smile: Já si taky zvykám, nedá se nic jinýho dělat.

Zoli -- tobě to hrozně rychle utíká! Už se taky moc těším, až budu chystat věci pro mimi, přijde mi to všechno najednou takové mini :slight_smile:

Ali -- to je dobře, že je u tebe a tuxíka všechno pořád stejné. Ještě to chce vydržet aspoň pár týdnů. Stejně jsem pořád zvědavá, co na vás vykoukne :slight_smile:

A jak jsem psala o kamarádce, která ležela 10 týdnů, tak dneska se jim narodila Maruška a nakonec jen necelé 3 týdny před termínem, takže pohoda :slight_smile:
6. črc 2010 v 16:24  • Odpověz
Tak doufám, že se alisek nebude zlobit, že to sem napíšu, ale právě mi přišla sms -- tuxík je tady!!!!

"Dnes v půl druhý ráno se nám narodil chlapeček Honzíček. Váží 1620g a měří 42cm. Oba jsme v pořádku, Honzíček leží v Pce."

Je to teda drobeček maličký, ale určitě to dožene,jen co začne pořádně papat :slight_smile:
8. črc 2010 v 10:56  • Odpověz
Jůůů, tak Alenka má Honzíčka!!! :dizzy_face: Moc jim oběma gratuluju a přeju hodně zdravíčka!!!
A malej Honzíček to určitě brzy dožene!

Heli a kde že leží? PCE? Pardubice?
9. črc 2010 v 08:41  • Odpověz
Zolíčku a Heli - jak jste na tom vy? Vše ok? Kromě teda těch tropů, to pro vás jako těhulky musí být nářez, co? Držte se!!!
9. črc 2010 v 08:43  • Odpověz
Ahoj holky, ráda bych vám oznámila, že se mi včera v 1.26 narodil chlapeček Honzík, vážil 1620g a měří 42cm. Brouček leží ted na jipce novorozenců v Pardubicích a je na tom v dané situaci dobře. Rodila jsem v Hradci králové, kam mě převezli toto pondělí brzy ráno, začala mě odtékat plodovka. oba jsem na tom dobře, mě pustili už dnes ráno abych mohla odjet za Honzíčkem. Až bude víc času napíšu víc. Přeju pěkný víkend a at se nepřehřejete těhulky.

PS.děkuji za gratulace :slight_smile:
9. črc 2010 v 17:16  • Odpověz
Ahoj holky,
fotky Honzíčka už mám, tak můžete mrknout http://www.modrykonik.cz/fotoblog/alisek/album/nas-honzicek-od-narozeni/
10. črc 2010 ve 12:15  • Odpověz
Ali -- Honzíček je krásný!! A vůbec mi podle fotek nepřijde, že je to to takový drobínek :slight_smile: A koukám, že dýchá sám, to je úplně super. Určitě všechno rychle dožene.
A co ty? Jak je? A jaký byl nakonec porod? Normální nebo císař? A jsi teď v Pardubicích v porodnici nebo tam dojíždíš?
Teda, ale že s Honzíkem předběhnete i zolíčka, koho by to napadlo :slight_smile:

Já přežívám vedra jak se dá, dneska jsme byli na koupališti, tak to šlo. Ale představa, že to takhle bude ještě skoro týden, mě docela děsí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Foogy -- jak ty horka zvládá Olívek?
10. črc 2010 v 18:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.