• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z hubneme z XXl těhulkují

(Zamčená)
31. ledna 2011 
ahojky babulky,

před chvilkou jsme přijeli od dědy z Jeseníků. Sms od Alči mi přišla, tak hned nakukuju jestli tu nejsou nějaké novinky a hned fotečky malého. :dizzy_face: :dizzy_face: Je to kouzelnej drobíneček a velkej bojovník že vydržel ještě 3 týdny po nástupu do nemocnice a snažil se co nejdéle dopéct. Jste šikulky že jste to tak pěkně zvládli. :dizzy_face: :dizzy_face: Jen a jen zdravíčko, žádné komplikace, kvalitní mlíčko od maminky a za chvilku to bude bude nádhernej buclínek :dizzy_face: :dizzy_face: ještě jednou moc a moc gratuluju.

A strašně se těším až si pomuchluju toho našeho broučka. Už se nemůžu dočkat. A co se těch veder týče, tak už je taky zvládám čím dál hůř. A při představě, že to má vydržet až do konce měsíce mě jímá hrůza. Kor s aktivní Terkou, co chvilku neposedí a manželem 300 km daleko :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jak vidno, na mě to nemá vliv, naposledy jsem byla u dr. ve středu a čípek ještě stále krásně drží a je vysoko, takže k porodu se rozhodně nechystám a musím to zvládat.

A co ty Foogynko jak to zvládáte s malým? je hodný i v těch hicech? a co kojení nevyžaduje ho častěji a kolik už vlastně měří a váží? :dizzy_face: :dizzy_face:
10. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz
dobré dopolko, je tu nějak pusto, zase se asi všichni chladíte někde v bazenu, co? :dizzy_face: :dizzy_face:

já mám chvilku času, tak vkládám pár foteček z poslední doby
11. črc 2010 v 11:27  • Odpověz
no a ještě popis, že by to chtělo :sweat_smile:
takže Terka maže bříško a domlouvá miminkovi

2 svatební - Terka za družičku a a maminka ve 33 týdnu

a poslední je vorvaň v aquaparku 35 tt
11. črc 2010 v 11:28  • Odpověz
co to ženský, kde jste všechny? tady je úplný mrtvo :frowning2:
13. črc 2010 v 19:02  • Odpověz
Ahoj zoli :slight_smile: diky za sms.
jsem uz docela dobra, vozim kazdy den Honzickovi mliko, byvam tam neco pres hodinku, jeste tam mu odsavam cerstve mlicko. Honzik ma porad zloutenku ale snad zitra vysadi antibiotika, vahove je na 1490g a neklesa, mel teplotu ale uz je to dobry, bohuzel moc neji, tak ho krmi sondickou a infuzí, mlicko mu nedela dobre, tak snad se to brzy zmeni.

A jak se dari vam? zvladas ty horka? co Terezka a manzel, uz ma nohu lepsi?
13. črc 2010 ve 20:41  • Odpověz
Ali - ani nevíš, jak jsem ráda, že jsi se ozvala, díky. Už jsem si dělala starosti jestli jste s Honzíčkem OK. A to že ho krmí sondičkou je normální, on se to brzo naučí, jen bohužel jeho příchod sem byl moc brzo, tak to musí všechno dohánět. Hlavně že váha rapidně neklesá, po porodu jdou s váhou dolů i donošená miminka, natož tihle drobínci. A co že mu mlíčko nedělá dobře? ještě ho neumí strávit? :frowning2: Držím Vám palečky ať se to s papáním brzo upraví a začne mu chutnat :slight_smile:
Když budeš mít chvilku písni nám sem ať víme, jak jste na tom. :wink:, jak se malému daří a jaké dělá pokroky

U nás všechno tak nějak v normě. V edra snáším čím dál hůř, ale manža už má normální pracovní režim, takže je min. do středy, čtvrtka pryč, takže i s tím mega pupkem lítám kolem Terky. Jinak manža už nohu pěkně rozchodil, chodí bez holí a už skoro ani nekulhá, ji zva je zcelená a pěkná, takže vše OK.

Já už bych chtěla rodit, ale zatím jsem zavřená, hlavička vysoko, tak si ještě nějaký ten den počkám.

No a dneska jedu ještě na poslední shopping do Pardubic. :dizzy_face: :dizzy_face: tak uvidím jestli tam pro prcka něco objevím.

14. črc 2010 v 07:14  • Odpověz
Ali, strašně na vás myslím a držím palečky.
Zoli,ty jsi nezmar, v tomhle vedru bys měla ležet někde na zahradě ve stínu :wink:
14. črc 2010 v 07:32  • Odpověz
medve - no čauky,

jak se máš? a co plány na léto? dovča, odpočinek? nebo jen samá práce?

a s Terinkou mi to leháro stejně nehrozí nalítám se s ní víc než na nakupování, takže já mám dneska vlastně odpočinkovej den :grinning:
14. črc 2010 v 07:54  • Odpověz
Ahoj holky,

Zoli -- fotky krásný, je vidět, že se Terezka na mimi těší :slight_smile: Úplně chápu, že je to teď náročný, holky taky nerespektují, že bych se nejradši jen válela v bazéně :slight_smile:

Ali -- to je fajn, že ses ozvala. Honzíček určitě nabere sílu a pak bude líp papat. Kačenka taky odmítala jídla, takže jí krmili sondou. Hlavně, že Honzíčkovi už neklesá váha. A žloutenku určitě taky brzy překoná. Je to teda drobínek, ale podle fotek vypadá krásně a rozhodně jako bojovník :slight_smile:

My jedeme zítra do Olomouce, v sobotu má svatbu manželova ségra. Už teď mám hrůzu z tý cesty, jedeme vlakem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nějak mě ty vedra hodně vadí, mám pocit, že se potím, i když ostatním je zima :unamused: No budeme to muset nějak přežít, svatba je venku, tak snad tam bude i nějaký stín.
14. črc 2010 ve 14:33  • Odpověz
ahojky,

Helli - snad jste cestu vlakem zvládli dobře. Ale nezávidím v tom vedru, dvě aktivní cácorky a mimiško v bříšku. Jako kdyby pro vás nemohli přijet autem, že :angry: :angry: :angry: ale co naděláš.

my si nakupování užili, zašly s ženskýma do té restauračky jak jsme byly spoolečně, pak něco oblítaly a pak si daly kávičku taky tam kde minule společně. :dizzy_face: :dizzy_face: byl to fajn. Mimišek spolupracoval, Terka byla u babičky taky hodná takže paráda. Jen nožky odpoledne nateklé,unavené a bolavé. HOld už je těch 11 a něco kg znát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

užijte si dneska svatbičku, ať se vydaří a v pořádku se vraťte :wink:

všem ostatním krásný sluníčkový den

a co je s Foogynkou? dlouho se tu neukázala :confused:
17. črc 2010 v 08:14  • Odpověz
ahoj holky,
tak konecne dorazila bourka s vydatnym destem i k nam, dnes dopoledne do obeda jsem zvladla navstevu broucka, pak nakupy na maleho, me se nic nelibilo vsechno prebrany, obed u McD., musela jsem dat rychlej obed a pak za deste domu, nastesti v aute.
Dnesni navstevu Honzicka jsem si moc uzila, broucek byl velmi aktivni, porad sebou mrskal, nozickama, rucickou, jen jednou, druhou ma v dlaze kvuli infuzy, nesmi s ni hybat i tak to zkousel, tak mu ji jeste pripnuli k podlozce, vubec se mu to nelibi ale i tak je statecnej a hravej, taky se sem tam usmiva (vim, ze to jsou jen tiky) ale nadherny, je to cipera malej, i sestricky to onem rikaj, porad v pelisku cestuje a odstrkuje se nozickama od pelisku...no je nadhernej. Jediny co nas trapi je to jidlo, netravi mu to, mliko netoleruje, jsem z toho smutna, protoze ubira na vaze ale snad se to brzo zlepsi a jeste ho trapi ty infuze, maji problem mu je zavadet, je rozpichanej jak jehelnicek, chuderka malej, uz aby je nepotreboval.
17. črc 2010 v 16:11  • Odpověz
@alisek - Ali to je krásný jak to popisuješ, jak je maličký šikovný a jak se mrská a je aktivní :dizzy_face: :dizzy_face: .S tím mlíčkem je to škoda :frowning2: :frowning2: držím pěstičky ať se to brzo zlepší a Honzíček krásně přibývá na váze :dizzy_face: :dizzy_face: moc a moc na Vás myslím :slight_smile:
18. črc 2010 v 09:46  • Odpověz
@alisek -- to mě mrzí, že má Honzíček takový problémy s tím mlíkem :frowning2: Snad se to brzo zlepší a půjde to, aby mohl začít přibírat na váze. Přeci jen už takhle je maličkatý a potřebuje sílu. A teda koukám, jak je čilý a aktivní :slight_smile: To bude pěkný neposeda :slight_smile: Moc přeju, ať začne přibírat na váze a nemusejí ho trápit těma infuzema.

A jak to zvládáš ty? Je divný mít miminko a přitom ho vlastně nemít, viď? Mně to přišlo hrozně smutný, když jsem dojížděla za Kačenkou. Chtěla jsem si ji užívat, mazlit se s ní a místo toho jsem se na ní převážně dívala do inkubátoru.
19. črc 2010 ve 14:20  • Odpověz
Ahoj holky!

Ali - taky přeju jenom hodně zdravíčka a neboj, ono se to poddá a malý bude baštit o 106, počkej, ještě ho pak budeš s těžkým srdcem odstavovat. Věřím tomu!!!!

A jak píše Heli - musí být těžké, že nemůžeš být s Honzíčkem 24 hodin. Já Olíčka taky na začátku neměla a strašně se mi po něm stýskalo a už jsem ho chtěla mít u sebe, seznámit se s ním a pomazlit si ho. Ale neboj, doženete to! My to taky dohnali :dizzy_face:

Zoli - myslím na tebe, jak se cítíš? Je super, že se ochladilo, viď? A tvrdnutí je? Už se těšíš, až mimoušek vyleze, viď a ty se s ním budeš moc pomazílkovat. A přinese mimoušek nějaký dárek Terezce nebo jak to řešíte?
19. črc 2010 v 19:29  • Odpověz
Ahoj holky,
tak dnešek byl pro mě fakt těžký, Honzíčka nám převezli na specializované pracoviště nedonošenců do 32tt v Hradci Králové, zjistili mu neprůchodnost dvanáctníku, proto ty problémy s trávením a zítra ráno ho čeká operace. Mám obrovský strach ale moc mu to pomůže, jinou možnost nemá, protože se s tím nedá žít. Ráno jedeme do HK za Honzíčkem.

19. črc 2010 ve 22:36  • Odpověz
@alisek -- moc a moc držím Honzíčkovi palce! Takový drobínek a už musí na operaci :frowning2: Určitě mu to pomůže a pak bude moct konečně papat a přibírat na váze. Dej nám pak, prosím, vědět, jak se Honzíčkovi daří.
20. črc 2010 v 08:16  • Odpověz
Ahoj holky,
tak Honzíček má už po operaci, dopadla dobře, bez obtíží, dýchá sám, ted se bude čekat prvních 48h., kdyby se mohl stav zhoršit a rozvinula se infekce a jinak celá rekonvalescence po operaci a uzdravení v dutině břišní odhadují lékaři na 14dní, pak by mohl už přijímat potravu, tudíž moje mlíko, které namrážim.
Taky nám dnes přišla korbička ke kočárku, a ještě dokoupíme zbytek a bude mít káru pro Honzíčka komplet, až bude doma, tak vyfotím at vidíte čím se bude ten náš špunt vozit :slight_smile:.
20. črc 2010 ve 14:46  • Odpověz
Alisku - nestihla jsem dočíst ani Vám popřát tudíž hodně štěstíčka. Ale Honzíček je bojovník a ukazuje to s každou komplikací, která se ukáže. Krásně se s ní popere a je moc šikovný. :dizzy_face: :dizzy_face: Držíme palečky ať se žádná infekce nerozvine, nenastanou žádné komplikace až se to všechno po operaci krásně zhojí ať je saveček a moc a moc si pochutnává na mlíčku od maminky :slight_smile: :slight_smile:
A až budeš něco zase vědět, napiš nám ať víme, jak se broučkovi daří

Foogynko - no je to čím dál náročnější, v těch vedrech kor, ale všechno má svůj čas, někdy si říkám, že už bych tak strašně ráda porodila a měla bobíška u sebe, jindy zase že se můžu ještě vyspat a že miminko příjde aspoň krásně dopečené a vše bude tak jak má být. Hlavně abych ho v pořádku porodila a byli jsme zdraví :slight_smile: jinak bříško už kleslo, mimčo cítím dost v pánvi a na čípku, ale ne taky furt a tvrdnutí břicha mám hoooooodně krát za den, ale magnézko už jsem vysadila, jsem v skoro ve 38 týdnu, tak ať už děloha pracuje a připravuje se na porod

NO a co ty a Olívek? jak zvládá ty tepla? a jak se dá chodit s takovým prďouskem ven? co míry, váha? :dizzy_face: :dizzy_face: něco nám o něm pověz :slight_smile:
20. črc 2010 v 15:14  • Odpověz
@alisek -- to je super, že operace dopadla dobře. Stejně je Hozíček pašák, že od začátku dýchá sám! Pevně věřím, že se žádná infekce neobjeví a že za těch 14 dnů vypije v pohodě všechno mlíčko co bude dostávat :slight_smile:

@zolik -- tobě to tak hrozně utíká! Myslím, že teď už by se mimísek mohl klidně narodit. Snad nebudeš přenášet jako u Terezky.

Mně včera na kontrole řekla doktorka, že je mimčo už dosta natlačené dole, takže si mám dělat klidovější režim. No, tak to nevím, jak k tomu přemluvím naše holky :grinning: Ale čípek je naštěstí zavřený, tak to nebude snad tak hrozné. Ale je fakt, že mě podbřišek docela tlačí, tak se radši budu snažit trochu hlídat.
20. črc 2010 v 16:26  • Odpověz
dobré ránko,
nakukuju jestli tu nejsou nějaké novinky o Honzíčkovi, snad se bojovníček drží a krásně dýchá sám a zotavuje se :slight_smile:

Helli - jj. utíká to šíleně. Už se ve mě začínají bouřit a prát hormony, těším se a bojím porodu zároveň, jak mimčo bude velké a jestli ho vytlačím. Nevím jak to, ale neumím tlačit na konečník a do břicha, vždycky mi to jde spíš do obličeje a to se snažím trénovat, ale prostě t onejde :frowning2: takže mám strach, ale je to taky tím, že člověk ví, do čeho jde ...přece jen ten pocit u prvního těhu, to neznámo, bylo k něčemu dobré. :slight_smile: a taky co s miminkem sama. Manžel pryč, jak zvládnu dvě děti, jestli TErinka nebude moc žárlit a jak to všechno vlastně bude... jsem si tady vylila dušičku, ale snad mě pochopíte, .... nejsem tip, co by chtěl někoho obtěžovat svýma problémama, ale tohle ven muselo

@helabella - a ty si udělej trošku klídek a v rámci možností, ať se Ti manžel snaží ulevit, chápu, že holčičky jsou dráčci a že to není jednoduché. Včera jsem tu měla na 2 hodinky takové 2 cácorinky jako jsou Tvoje holčiny a Terka k tomu a bylo tu teda pěkně živo :grinning: :grinning: takže když to prožíváš každý den, je to náročné a kor v tomhle období, kdy moc neposedí, chtějí furt nějaké aktivity a program...
21. črc 2010 v 09:01  • Odpověz
@zolik -- jen si vylejvej dušičku, já tě naprosto chápu. Teda s tím tlačením problém nemám a asi neporadím nic novýho -- prostě jen tlačit jako na velkou, ale to určitě víš. Ona teorie je jedna věc a praxe pak druhá, tím spíš, že má člověk bolesti, těší se až to skončí a bude mít mimi u sebe... ale PA ti určitě pomůžou a miminko bude natošup venku. A pak na to můžeš zapomenout, leda, že byste se časem pustili do třetího :grinning:

Ale co se týče mimča a druhého dítka, tak já z toho měla docela hrůzu, a to mám manžela každý večer doma. Je to náročné, než si člověk vytvoří nějaký režim a než si všichni zvyknou, že je doma další člen rodiny. U nás to pak fungovalo celkem dobře, tak do Štěpánčiných 4-5 měsíců než začala být aktivnější a vyžadovala víc pozornosti. Pak teprve začala Kačenka žárlit. Ale naštěstí to nebyly žádný extrémy, spíš jí jen brala hračky a vždycky nutně něco potřebovala jen co jsem začala kojit :slight_smile: A Terinka už bude o trošku starší než byla naše Kačí a třeba z ní bude super chůvička. Ne každé dítě musí mladšího sourozence nějak těžce prožívat :slight_smile: Navíc se rozptýlí i ve školce a bude pak ráda, že je na zbytek dne zase s váma.

Já řeším jak to bude se žárlením u Štěpi -- přeci jen je to trošku větší mamánek než byla Kačí. A navíc jí Kačenka začne chodit do školky a myslím, že jí bude hodně chybět. A do toho uplakané mimi... no ještě asi bude legrace :slight_smile:
21. črc 2010 ve 13:40  • Odpověz
Jinak manžel je zlatý, když přijde z práce, tak se holkám maximálně věnuje, abych měla chvíli volna. Ale stejně jsou holky nějak k neutahání :wink:
21. črc 2010 ve 13:42  • Odpověz
Ahoj holky,
Honzíček zvládá pooperační stav dobře, žádné komplikace se neobjevily, je to asi pěknej čipera protože si přes noc vytáhl obě sondy, jednu ze žaludku a druhou z tenkého střeva, tam ji zavedli při operaci aby zkoušeli mlíko už dříve než po uzdravení, takže mlíčko nebude zatím dostávat a tudíž tolerance mlíka a přibírání hmotnosti nebude tak rychlé jak lékaři očekávali, je to lumpíček ale asi těch hadiček už měl dost. Měli jsem asi hradecký lékaře upozornit, že už v Pardubicích Honzíčka kurtovali k podložce :slight_smile: .
22. črc 2010 v 10:29  • Odpověz
Ahoj holky!

Nemám NB, mám ho na reklamaci, tak teď rychle dočítám od manži!

Alí - tak to je super, že Honzík operaci takhle krásně zvládl a sám dýchá! To jsou radostné zprávy! A že je čipera, tak to je taky dobře, ne? Snaží se!

Zoli - já tě chápu a to mám doma jenom jednoho lumpína a zatím ještě malinkatého. A neboj, to zvládneš! Už máš praxi s Terinkou, neboj, s dalším mimiňákem to určitě půjde samo!
S tím žárlením bych taky měla strach, na druhou stranu - nestresuj se s tím teď dopředu, teď to neovlivníš.
22. črc 2010 ve 22:07  • Odpověz
Helí - já vím, že s 2 holčičkama se moc odpočívat nedá, ale i tak se snaž co nejvíc!!! Myslím na tebe a opatruj se!!!!

Zoli - já už se tak těším, až mi přijde sms, že se vám narodil mimoušek!!!!Jůůů :dizzy_face:
22. črc 2010 ve 22:09  • Odpověz
@alisek -- teda já jen koukám, jaký je Honzíček aktivní... takhle řádí po operaci :slight_smile: Ale je to dobře, že je takový živý, kdyby jen ležel, byl by to moc smutný pohled. Sice je škoda, že se to s tím mlíčkem trošku protáhne, ale aspoň se mu všechno dobře zahojí.

Foogy -- díky :slight_smile: Snažím se to doma moc nepřehánět, ale zároveň už pomaličku chystat, protože první 3 týdny v srpnu budeme pryč, tak toho pak moc nenachystám. Konečně jsem vytáhla oblečky po holkách, tak to proberu, abych viděla co nám chybí. Už se těším, jak je to všechno pidi :slight_smile:
23. črc 2010 ve 13:46  • Odpověz
ahojky,

hlásíme se stále 2 v 1 :wink: :slight_smile:
@alisek - teda Honzíček se nezdá, na to, jaký je to drobínek, už je to pěkný malý nezbeda. Mám z Vás moc velkou radost, že nenastaly žádné komplikace a že malý se má až na ty komplikace se stravou krásně k světu a rajtuje, co mu síly stačí :dizzy_face: :dizzy_face: jste šikulky :slight_smile:
@helabella - to je super, že máš v manžovi takového pomocníka, člověku pomůže každá minutka ticha a klidu :dizzy_face: :dizzy_face:, kdy se nemusí milionkrát za minutku otočit, kde zas ty cácorky visí a co vyvádějí :grinning:
@foogy - Hani - ježiš, ty jsi mě s tou sms dostala. ONo se to blíží, pomooooooooooc. Jako až mě fakt zamrazilo :confused: :confused:
23. črc 2010 v 15:33  • Odpověz
Ahoj holky, děkuju, já vás ted zanedbávám, píšu jen o nás :frowning2: jak se vám a miminkům daří?
@zolik tobě se to kvapem blíží za chvilku budeš doma s mimčem.
Před hodinkou jsem se vrátila od Honzíčka, ted hodne spí, díky lékům (antibiotika a na bolest) co mu dávají, ale pak se na chvilku probral ale byl mrzutej, plakal a vztekal se a snažil se ze všech sil vytrhnout si hadičku zavedenou do žaludku, tak jsem ho hladila, docela se uklidnil ale stejně byl mrzutej a nakonec z toho zase usnul, jinak zdravotní stav po operaci broučka vypadá dobře, rána se hojí dobře, dnes mu dělali sono hlavičky a našli krvácení v dutině lebeční, prý to je u nedonošenců běžné, patří do skupiny 1, nejmírnější forma, nemělo by to nic zasáhnout ale hlídat se to bude.
Taky jsem se vyvztekala na jeden dětskej eshop, 10. jsem objednala pleny pro nedonošené děti, dodací lhůta 5 dnů, každej den po lhůtě jsem je bombardovala vzkazy kdy dojdou reakce byla, sliby že brzo budou ale kdybych nenapsala tak to nechaji byt, napkonec mi ve stredu napsala ze budou az v pondeli (26.7.), tak jsem ji napsala, ze pockam, ale ze pozaduji aby neinkasovali postovne a dobirecne, z duvodu pozdniho dodani, tak mi napsala, ze mou objednavku stornuje, smejdi, nakonec jsem si ale polepsila, objednala jsem je dnes rano v nasi lekarne a ted co jsem prijela od Honzika jsem je vyzvedla a navic byly o 15kc levnejsi za kus. jednani eshopu hrozny.
23. črc 2010 v 16:08  • Odpověz
@alisek - Ali je dobře, že píšeš o vás, jak by jsme jinak věděli, jak se Honzíčkovi daří a jaký je to šikovný kluk a bojovník :dizzy_face: :dizzy_face: s těma hadičkama je to hrozné. Musí mu to být nepříjemné broučkovi. Ale pomůže mu to tak musí vydržet. I když se na to smutně kouká :frowning2: . No a s tím krvácením Ali budou něco dělat? nebo se to samo ztratí. A ještě že je to ta nejmírnější forma, myslím na Vás a držím stále pěstičky ať už se nic nového neobjeví :frowning2:

A je fajn, že u Vás v lékárně ti takhle pěkně vyšli vstříc s těm pidi plínečkama a ještě si ušetřila a nemusela jsi se nervovat. Jednání některých obchodů je fakt hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mě dneska bolí pěkně v kříži, tak udělám jen véču a půjdu se natáhnout. Není mi moc OK

držte se pa
24. črc 2010 v 18:43  • Odpověz
Ahoj holky,
Zoli, tak doufám, že se ti ulevilo, krížový bolesti jsem nezažila. Koukej odpočívat, z chvilku máš termín a rodit teď můžeš kdykoliv.
Dnes jsem byla za Honzíčkem, je beze změny, pooperační stav vypadá dobře, žádná infekce nezaútočila, malej pořád dostává léky na bolest, je celkově rozmrzelej a hodně uplakanej, nevím jestli bolestí nebo hlady, když ho hladím brečí ještě víc, sestřička mi říkala at ho nehladím a nechám at si usne, že ted dotyk spatne snasi, to me uplne zdrtilo, mam strach aby me prijal jako jeho mamu a az ho budu moct chovat aby se u me citil v bezpeci a ne naopak, dneska se citim zase mizene z navstevy jipky, ani jsem tam nebyla tak dlouho jako jindy, malyho jsem nechala spat. S tim krvácením nevím, v Po budu vědět víc.
Nemuzu se dockat az zacne ten nas broucek prospivat a nebude ho nic trapit. Je pro me hrozny divat se do inkubatoru, kde lezi a sviji se v placi a nemuzu ho pohladit a pomoct mu.
24. črc 2010 ve 22:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.