• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z hubneme z XXl těhulkují

(Zamčená)
31. ledna 2011 
tux - dám ti vědět, ale co jsem slyšela, tak je tam tak 12 párů a zkouší si dýchání a masírování - to, prostě trapný!!!!! My jsme z toho z manžou naprosto hotoví, my tohle nemáme tak rádi. No, ale co můžeš.

A na cvíčo se určo přihlaš, doporučuju. Ze začátku jsme teda cvičily aerobic a posilovaly - kolikrát to byla fakt makačka a teď už spíš víc dýcháme a posilujeme ruce, prsa, zadek a trénujeme polohy k porodu. A různě se protahujeme - což je super, se mi dycky tak jako uleví. Chodila bych i častěji, ale víc toho u nás není. A i tak mi to vyšlo blbě - jedno cvíčo je v po a druhé v út a pak celý týden nic.
25. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
Foogy - no kaši nejí, zkusím něco jiného snad lehne :slight_smile: ale jak je nastydlá tak se furt budí a to spaní stojí zaprd, o víkendu za mě zaskočí manžel ale teĎ už mám zase smolíka

a těhu cvíčo je fakt parádní. Nevím ani od kdy je tady,a le asi začnu chodit s jarem. A malou bude hlídat babička, já si trošku spočnu a zasměju je to fajn :slight_smile:

tux - tak až si vzpomeneš, tak se ptej. a já musím doložit dneska fotečku našeho malého ufounka. Ono to tak vypadá :grinning: :grinning:

foogy -tak CS 2 není zas tolik to já teda měla si ve 34 tt a rodila ve 42 tt takže klid :wink: opravdu to nic není a když se nebudeš přemáhat, tak si myslím, že v poho vydržíš do termínu
25. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
žoličku - jojo, to mi říkají obě cvičitelky (porod.asistentky), že takhle znají spoustu holek, co se od 30tt otvíraly a pak ještě týden, 14 dní přenášely. No, kéž by.
To víš, já jsem lehce vystreslá švagrovkou, která rodila ve 34tt. Nebo teď už nejsem, ale byla jsem minulý týden, když jsem k tomu ještě krvácela. Pač celou dobu pohoda těhu a najednou toto. Byl to prostě šok, no. Ale to vy chápete.

Ale teď se snažím myslet pozitivně, víc odpočívám a bude to dobrý, to vím :wink:
Ale stejně jsme pro jistotu minulý týden objednali kočárek a autosedajdu, koš na plíny, tento týden musím objednat fusak od Emitexu, postýlku, matraci a drogerii na www.lekarna.cz.

žoli - fotku dolož! Už se těším!
25. led 2010 v 15:09  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3731247#navigator

Foogy - no chápu že jsi vystreslá, švagrová když mi to volala, tak byla taky. A chápem, to tady s náma se klidně můžeš vypovídat :slight_smile: rádi tě vyslechneme.

No a já s tím nakupováním to nemám tak horké, nakupovat budu hlavně malinké na léto a pak podle pohlaví dokoupím vybavičku na zimu. A domů jen pár drobností co mi u Terky chyběly a nemohla jsem mít všechno, že :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 15:18  • Odpověz
jo musíš o 2 fotky blíž, jsem nevyfotila tu první ale poslední. takže si to když tak vraťte :wink:
25. led 2010 v 15:19  • Odpověz
tak sem tady
zadělala jsem na kynutou buchtu s merunkama a drobenkou
a když sem přišla domu od našich tak mi manža objednal k valentýnovi čokoládovou masáž a parfem :grinning: ten je nákej hodnej .
25. led 2010 v 15:20  • Odpověz
teda nensy - ty se máš :dizzy_face: :dizzy_face: to je krásný dárek -ale co zaslužíš si to :dizzy_face: :dizzy_face:

já dostala od manži před Vánocema za druhého broučka a k Vánocím nádhernou sadu z bílého zlata. Je tam prstýnek,naušnice a přívešek s řetízkem. Fakt nádhera :dizzy_face: :dizzy_face:
až půjdeme v pátek plesovat tak si to vezmu :slight_smile:
25. led 2010 v 15:24  • Odpověz
autor
Nen, ty zase děláš chutě, no to seš celá ty :slight_smile: a čokoládová masáž bude určitě super, to si užiješ, krásný dárek

Zoliku, pěkný bříško, po druhý bývá větší, co, já to viděla u dvou kamarádek poprvé skoro žádný a při druhém těhu to bylo vidět skoro hned, zajímavý. Jo už vim co jsem ti chtěla, u vás v srpnovkách jsou snad tři b.mamči z Chrudimi a v září nikdo.

Foogy, hlavně odpočinek a nestresovat se, to je základ :slight_smile: ale to víš. No s tím skupinovým sezením, osobně se domnívám, že manžu na to nedostanu a asi koupíme nějakou literaturu a budem studovat, možná dvd s předporodní přípravou.
25. led 2010 v 15:31  • Odpověz
zoli - téda, to je malinkatej ufouneček. Hihi.
A jsi krásně hubená!!!! Jako bříško už je hezky vidět, ale jinak - jsi fakt šlanková!!!

Téda nensy - tvůj manža je zlatíčko! To je krásnej dáreček!!! Moc hodnej!

žoli - jé, tak tvůj se taky vytáhl. Já dostala opožděně za mimi k Vánocům - to se manža vytáhl - předplatné Maminky, žehličku na vlasy a stříbrný náramek, který jsem si moc přála. Takže taky spokojenost.
25. led 2010 v 15:31  • Odpověz
autor
Nen, Zoli chodili jste s manželi na předporodní přípravu??? to sem se chtěla zeptat
25. led 2010 v 15:34  • Odpověz
foogy - jsi mě rozesmála, buď ráda, že mě nevidíš v reálu :grinning: :grinning: asi máme solidární foťák :grinning: :grinning:

jo manža mi udělal hroznou radost, prostě jen tak přišel s tím, že pro mě něco má a že to mám nejen k Vánocům, ale že už mi dlouho něco nedal, tak to moc potěšilo, že si prostě vzpomněl jen tak :dizzy_face: :dizzy_face:

Foogy - taky krásné dárečky :wink:

Tux s manžou jsem byla jen na prohlídce porodních sálů a pak na jednom cvičení o dýchání při porodu, jinak na těhucvíčo jsem chodila sama

a s těma těhulkama v srpnovkách zkus je kontaktovat třeba přes IP jestli se chceš seznámit :wink:
25. led 2010 v 15:43  • Odpověz
autor
Zoliku, solidární foťák, to jsi zase rozesmála mě :grinning: ke mně teda solidární není nikdy :angry:

Holky máte zlatý chlapi, fakt ani nevíte jak, já taky ale jinak, můj muž není na kupování dárku a pozorností, většinou se vůbec netrefí a je z toho hádka a ted naposledy mě docela zklamal, když mi nic nedal ke 30., to jsem ho sjela na 3 doby a stejně s ním nic nehne a o kytkách ani nemluvě, takže si svoje chlapi v tomto ohledu užívejte.
25. led 2010 v 15:47  • Odpověz
no nejdřív sem váhala říkal že když nebudu chtít tak to zruší ale pak sem řekla že pujdu čokoládu miluju tak to bude příjemný a říkal že tam na mě počká je to na hodku asi za 1500 a pak pujdem na oběd .jo foogy taky koukám jak se snaží :slight_smile:

žoli snad si ho zasloužím sem teda na něj držkatá ale to asi každá.

tux mi sme nikam nechodili .já měla plánovanýho císaře hned jak sem otěhotněla
25. led 2010 v 15:47  • Odpověz
teda žoli bříško máš teda krásný budeš kočka mamča

tux to máš dobrý ten muj se teda většinou trefí pač když něco chci tak o tom melu v jednom kuse tak pak nemá žádnou práci přemýšlet
25. led 2010 v 15:49  • Odpověz
tux - no já právě byla taky dost zklamaná z dárků, poslední dobou jsem dostavala jen čokoládu a kytku, tak mě teĎ mile překvapil

Nensy - aspoň si s i uděláte s manžou krásný den to bude fajn pro oba,

a o té držkatosti - bych taky radši pomlčela. :sweat_smile: :sweat_smile: jsme ženské máme to hold asi v krvi :grinning:
25. led 2010 v 16:27  • Odpověz
jo žoli už se na to těším sme už dlouho nikde spolu nebyly
25. led 2010 v 16:40  • Odpověz
autor
Ahojky holčiny, kdepak se dnes touláte?
26. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
já nakukuju, po chvilkách ale nikdo tu nebyl
26. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
autor
nazdar žoliku, jak je? hlava už je OK? a co Terka a rýma, je to lepší?
já dnes jela po 11h. zas do práce, mi to nějak chybí.
26. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
autor
včera večer mi bylo tak zle, že jsem zalehla ještě před zprávami a vstala až dnes v 7h.
26. led 2010 ve 14:32  • Odpověz
tux - no hlava sem tam pobolívá a terka má pořád rýmu jak trám, takže spaní nic moc. Aspoň mi to pak po porodu nepřijde, to věčný noční vstávání :slight_smile:

no a malá vstávala dneska v 6 takže docela brzo, bude to zase dlouhej den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2010 ve 14:41  • Odpověz
autor
to si teda užíváš, no ať to rychle přejde. teď jak mám tu neschopenku s vycházkama tak mě napadlo, že bych zkusila zajít do solné jeskyně, nebyla jsi tam někdy?
26. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
nebyla, ale slyšela jsem samou chválu, tak to zkus :wink:
26. led 2010 v 15:00  • Odpověz
autor
už jsem si to zjistila, zašla bych asi zítra, uvidím jestli budou mít dopol. volno
26. led 2010 v 15:03  • Odpověz
Ahoj holky, já byla dopo doma - ležela jsem 2 hoďky v posteli se snídaní a NB a nevylezla bych, kdyby se mi nevybil NB. Pak jsem dala prochajdu s pesinou, oběd a odpo jsem jela na těhu cvíčo a přednášku a pak s manžou na kapučínko. A po tom cvíču jsem unavená, za chvíli mě to zkolí.
Včera jsem po cvíču v 9 padla a spala až do 7 do rána!!! To se mi už dlouho nestalo :wink:

tux - do solné jeskyně určo jdi, já tam byla jednou a bylo to super. Jsem v těhu chtěla chodit taky, ale časově to prostě nestíhám a mrzí mě to. Ale doporučuju dát si to až navečer. Pač se tam tak jako uvolníš a usneš, tak je pak fajn dojet domů a už nic nedělat a za chvíli do pelechu.
26. led 2010 v 19:50  • Odpověz
teda Foogynko, ty jsi měla krásný den :dizzy_face: :dizzy_face: takový fajně odpočinkový.

:slight_smile: to bude spokojené a usměvavé miminko :slight_smile:

tux. - jestli zítra do jeskyně vyrážíš, mocinky si to užij a pak přijď povyprávět zážitky :wink:
26. led 2010 ve 20:04  • Odpověz
nazdárek dobré ránko koukám že vám ty týdny tam teda pěkně skáčou :grinning:
27. led 2010 v 07:13  • Odpověz
nensy dobré ránko,

koukám, že u Tebe se nic nemění stále ranní ptáče.

Holky já měla konečně dneska dobrou noc a vyspala se :dizzy_face: malá se vzbudila jen jednou o půl desáté, to jsem byla ještě vzhůru a pak chrupkala až do rána, teda přiběhla za mnou do ložnice už v 6 ale ještě vydržela hajat do půl osmé, takže luxuuuuuuuuuuuuus :dizzy_face: :dizzy_face:
27. led 2010 v 08:43  • Odpověz
no jo žoli jak vstávám s lukášem do školy tak musím v 5 ráno než si dám kafe a přichystám ho se vždycky těším na víkend ale taky nevydržím dlouho spát tak do 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 v 09:16  • Odpověz
nensy -tak to jsi jak motorová myš, já jsem teď úplně nepoužitelná, spala bych furt, jsem ráda, že stihnu malou a tak nějak pofackovat domácnost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 v 09:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.