• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z hubneme z XXl těhulkují

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Ahoj holky,
zdravím vás už z domu, včera odpoledne jsme si přivezli to naše štěstíčko Honzíka domů. je to brouček, jen si hůř zvyká na nový prostředí a režim se nám díky propouštění z nem. posunul, tak to hůř nese. V út. jsem nastoupila na rooming a sžívala se s malým, chytil tam chuděrka rýmu, tak bojujeme doma, já mimo jiné taky nastydla, maj tam fakt zimu. Jinak jsem zdraví a vážíme 2450g, kojím ale ted spis odsavam a leju mu to do lahve, aby vypil co ma, nekdy z prsu nedal svojindavku a dokrmovala jsem a porad vazila , doma vahu nemam ale bude, odsavani a krmeni z lahve se mi nechce déle aplikovat, kojení je lepsi, malej ji po 3hod., takze nocni stavani mazec ale jde to, spim i pres den, jinak bych byla k.o.. Od vcerejska do dnesniho odpolednmela migrenu, takze to bylo dost narocny ale zvladli jsme to s pomoci tatinka .

21. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz
Ali - to je krásná zpráva, že už jste všichni tři spolu doma!!!
A je super, jak malej Honzík přibírá!!! Je šikulka!
To kojení po 3 hodinách je v noci teda mazec! Ale on to hold musí všechno dohnat. A děláš dobře, že přes den spíš! Pak budeš mít síly! Já to dělala taky tak. V domácnosti jsem první měsíc nic nedělala, vše dělal manžel a maminka a jak malej Olík usnul, hned jsem skočila na gauč a spala!
Přeju vám hodně štěstí, posílám hodně sil a držte se! To zmáknete!
21. srp 2010 ve 22:05  • Odpověz
Alisku - juchůůůůůůůůůůůů - konečně doma. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ať se Honzíčkovi brzo rýma uzdraví a je fit, ať může od Tebe pořádně dlabat a chutná mu. :zipper_mouth: :zipper_mouth: Ale fakt parádně jste to zvládli. A teď ještě sžívání v domácím prostředí a bude to sluníčko - uvidíš.
My vstáváme v noci taky max po 3,5 hodinách a to jsem ráda. Ale můžu být ještě ráda, že ne třeba po 2 hodkách. Doktorka sice říkala, že ho nemám nechávat déle jak ty 3 hodinky, ale on si to malej reguluje sám, tak ho nechávám, když přibírá. Včera měl už 4 490 g. Takže přírůstek slušný za 14 dní, protože v porodce zhubl na 4040 g a za těch 12 dní to vytáhl o těch 400 g. :dizzy_face: :dizzy_face: Kojo se pěkně rozjelo a já si to užívám, i když v noci se mi taky vstávat nechce. Ale děkuju za každý den kojení :slight_smile:
A s tím spaním mi nemluv, taky bych si odpoledne tak lehla, ale bohužel tak v 90 % to nevyjde, je tu ještě Terinka, takže smůla. Vstáváme tak v 7 : hod a jdu spát tak v půl 10té :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vstávačka ve 24 hod ve 3 a v 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Do toho ještě postíhat, vyprat, uvařit a mám toho plný brejle....ale zvykám si. A od příštího týdne to bude úplný mazec. Manža už jede do práce tak na to budu úplně sama...
Foogy a co Olík - přibírá pořád pěkně? a co vyvádíte v těhle teplých dnech?
22. srp 2010 v 10:25  • Odpověz
Ahoj holky,
v sobotu jsem slavili Kačenky 4.narozky,nějak mi pořád nedochází, že už je to velká holka. A dneska uklízím a balím, zítra se stěhujeme zase domů. Bude mi domeček chybět, bylo super, že holky mohly jen tak vylítnout na zahradu.

foogy -- díky za přáníčko :slight_smile:

ali -- teda to je paráda, že už jste doma!!! Moc gratuluju. Ta rýma je teda nic moc, ale snad ji brzo oba překonáte. Odsávání a krmení z láhve jsem praktikovala u Kačenky a bylo to hodně náročný.Tak držím palce, ať se u vás rozjede v pohodě kojení a Honzíček všechno v jídle pěkně dožene. Kojení po 3 hodinách je náročný, ale časem se to určitě upraví.

zoli -- to je krásný, že Martínek tak pěkně přibírá, vím, jak tě to trápilo u Terezky, tak snad ti to teď vynahradí. Se spaním nebo spíš ne-spaním přes den to chápu, taky bych si kolikrát tak ráda lehla (a to ještě ani v noci nevstávám) ale s holkama to prostě nejde. To je fajn, že ti manžel mohl aspoň ty první dny pomáhat. A teď zase bude jezdit pryč na několik dní?
23. srp 2010 ve 13:58  • Odpověz
Heli - to jo, baráček je výhoda přesně v tom, že si jenom vyběhneš a můžeš na terase snídat nebo večeřet. Paráda! Ale hele, stejně bude podzim, zima a v létě pak zase do baráčku pojedete, ne?
Heli - a teď začneš prát a žehlit na miminko?

Už se tady dlouho neukázala nensy. Kdepak je?

Jo, jinak jsem se včera vážila a měřila a myslela jse, že se po.... Je to hnus! Fakt! Fuj! A jelikož už vůbec nekojím, tak se do toho dávám. Dneska si snesu všechny časáky a příručky o hubnutí a musím to zase nastudovat.
Manža se prý ke mně přidá, tak jsem ráda.
No a nekojím už vůbec, už jedeme jenom na Bebě a je to paráda!!! Olík roste před očima a je tak veselej a upovídanej! Mám z něho radost!!!
24. srp 2010 v 08:51  • Odpověz
@helabella -dodatečně Kačence vše nej nej k jejím 4tým narozeninám. Už je to teda velká slečna :dizzy_face: :dizzy_face: a nějak Ti tam ty těhu týdny sakra poskočily. Jak nemám čas sem chodit každý den, tak to nějak moc všem skáče :confused: :sweat_smile:

Foogy - no já se taky těším na to, až budu moc dát to svoje tělo trošku dokupy, je takové celé rozkydlé, blééé. A když už Ti kojo nešlo a malej je spokojenej na UM, máš to fajn, že se do toho už můžeš pustit s vervou. Jsem na sebe ale zvědavá, příjde mi, že co kojím sežeru toho 3 x tolik, tak jsem zvědavá jak pak zredukuju jídelníček :sweat_smile:
Doufám,ž e nám sem budeš chodit hlásit všechny své úspěchy v hubnutí, ať máme motivaci :wink:
24. srp 2010 ve 12:48  • Odpověz
Tak jsme zpátky usazený doma a teda vůbec mě nebaví to balení, vybalování, uklízení...

@foogy -- už to tak vypadá, že tam budeme příští léto hlídat zase. Už to letos bylo asi pátý léto, kdy jsme takhle u někoho hlídali, takže máme praxi :slight_smile: Do praní se chystám obout tenhle víkend, už se docela těším. Taky musíme vytáhnout kočárek a zkontrolovat ho a chci ho taky ještě vyprat. Až teď mi nějak dochází, že za pár týdnů tady zase bude mimi :slight_smile:
To je super, že se manžel k tobě přidá s tím hubnutím, budete se moct navzájem podporovat. A Olík je šikula, že tak přibírá a je spokojený :slight_smile:

@zolik -- díky za přání pro Kačí. Nějak mi přijde, že utíká všechno -- děti rychle rostou, je po prázdninách, za chvíli bude podzim... Jak se Terezka těší do školky? A jak to budeš zvládat organizačně? To je pro mě zatím trochu noční můra -- Kačí bude mít školku tak 20 min busem, který nejezdí zrovna často, takže už se vidím, jak se Štěpánkou a malým mimčem pořád jen doháníme autobus až budeme pro Kačí jezdit :sweat_smile: Kačenka se do školky moc těší, já to ponesu o dost hůř -- přijde mi to jako takový první vylétnutní z hnízda... :grinning:
25. srp 2010 ve 13:49  • Odpověz
@helabella - Helčo - no malá se do školičky taky těší. Jen já mám pocit, že mi to miminko fakt proteklo mezi prstama. Malou už na školku připravuju, povídáme si o ní atd. Tak jsem zvědavá jaká bude realit :sweat_smile: . No a na organizaci jsem taky zvědavá, tím že to není v místě ale na dojíždění, tak to bude vždycky fuška.Přichystat Téru i Matese, odvézt, přivézt atd. No ale sladíme to a uvidíme. Snad i paní ředitelka trošku přimhouří oči, když tam nebudeme vždy ve správný čas. Je to malinká školka a jsou tam za každé dítko rádi :slight_smile: No a bude tam mít klučíka i kamarádka - ale jen na 5 dní v měsíci, bohužel, takže ty dny kdy pojede i malej, tak mi slíbila, že by mi tam Terku i zpět vozila, tak mi to moc pomůže :slight_smile:
26. srp 2010 ve 13:57  • Odpověz
Ahoj holky,
tak Kačenka má první den ve školce za sebou a zvládla to skvěle... to spíš já hůř :slight_smile:

Zoli -- co u vás?

Koukám, že je tady nějak ticho po pěšíně, ale ani se moc nedivím, s mimískama máte ruce plné práce, co?

Ali -- jak se vede Honzíčkovi?
1. zář 2010 ve 13:45  • Odpověz
@helabella - děkujem - taky to u nás proběhlo v pohodě. Malá se krásně zařadila do kolektivu , říká si na čůrání atd, něco pojedla a hlavně tam byla spokojená a těší se, že půjde znovu, tak jsem šťastná matka :dizzy_face: :dizzy_face:

no a Alisek se tu už opravdu dlouho neukázala, tak snad jsou s Honzíčkem doma v pohodě a sžívají se. Taky jsem zvědavá jak se malému daří a jak pěkně určitě prospívá. :dizzy_face:

A foogynka se asi už s vervou pustila do cvičení a hubnutí, že nestíhá pc :grinning: :grinning:

1. zář 2010 v 15:48  • Odpověz
Ahoj kočky,
máme se dobře, Honzíček prospívá, řekla bych že roste ale ještě nemám váhu tak nevím. Jinak co s etýče našeho zvracení, tak je to pořád stejný, teda o něco lepší ale těším se až se toho zbavíme. Malej má pořád rýmu, kapeme, tak snad bude brzy po rýmě. Už jsme byli venku ale dnes jsem radši nešla, kvůli té rýmě, zítra nás čeká kontrola u očního, tak ven nakonec vyrazíme. Je hodňpoučkej, občas ho trápí bříško, jak se probudí hned brečí hlady, kojím a krmím z lahve, hlavně v noci, včera prvně dal skoro 100ml, vzala jsem mu to ale pořád brečel hlady, tak jsem mu dala i zbytek, ani se nepoblinkal. Hezky spinká, někdy spí i 4hodiny vkuse, jen jednu noc mě nenechal vyspat, to jsem kojila ale jak má rýmu, tak toho moc nepojí a pak se budil hlady, mlíka mám zatím dost, po krmení stejně musím ještě odstříkat.

Holky jsou šikulky, to je fajn, že se jim ve školce líbí, aspoň máte o starost míň (myslím trápení s tím, že by se holkám ve školce nelíbilo).

@zolik co malej, jak roste? a jak to zvládáš s Martínkem sama bez manžela? musíš to mít dost nabitý, seš dobrá, já mám manžela doma sice až večer ale i tak mi s něčím pomůže, hlavně při koupání.

@helabella tobě to letí, za chvilku vás bude o jednoho víc :slight_smile: a jak zvládáš ty poslední týdny? co miminko je vpohodě?
2. zář 2010 v 15:16  • Odpověz
@alisek - teda bravurně to s Honzíkem zvládáte. A kolik už Honzíček váží? a už vypije 100 ml? tý bláho to je šikulka. Na to jak byl maličký a drobounký. :dizzy_face: :dizzy_face: Je vidět, že mu mámino mlíčko chutná a to je hlavní :dizzy_face: :dizzy_face:

Rýmička je svinstvo u takhle malých dětí. Martínek jí má teď taky, chytil to od Terinky. Byla nastydlá minulý týden. Ale odsávat se to nedá, má to spíš jen v krku a po chvilkách chrčí. Tak jen zvlhčuju sterimarem a nechvám to být.
Malej je jinak taky docela hodnej, když ho netrápí bříško nebo ségra :sweat_smile: :grinning: :grinning: Už má 4900g. a když má hlad je schopnej vypít 120 -150 ml mlíčka na jeden zátah. Ale jinak průměrně pije kolem té 100vky :slight_smile:

Jinak náročný to s dvěma dětma docela je, ale když se zavede nějaký režim tak se to dá a zrovna dneska teda děti byly milionové. Krásně v noci spinkaly, Matýsek se budil jen na kojo a hned zase usínal, ráno jsme byli do školky schopný odjet během 40 minut i se snídaní, kojením oblíkáním no prostě to dneska sedlo. Jestli to takhle půjde dál, tak je to docela pohoda :slight_smile:

@helabella - tak co další dny ve školce? jak to Kačka zvládá? v pohodě a co na to Štěpánka, že není sourozenec doma? a jak zvldááš to cestování s dvěma dětma a jedním v bříšku? už to musí být náročné, co?

3. zář 2010 v 08:27  • Odpověz
@alisek -- já teda taky koukám kolik toho Honzíček vypije! Je to prostě chlap a musí všechno dohnat :slight_smile: Rýma je prevít, hlavně u takhle malýho mimínka, které pořád leží a stéká mu to do krčku. Tak držím palce, ať už to Honzíčka konečně přejde.

@zolik -- Martínek krásně přibírá! To ti moc přeju, když to u Terinky bylo takové složité. A jsi dobrá, že obě děti zvládáš i když jsi bez manžela! Vůbec si to neumím představit, tím spíš, že jezdíš s Terezkou do školky.

Jinak Kačenka ve školce super, moc se jí tam líbí, včera už se skamarádila s nějakou holčičkou, tak myslím, že bude v pohodě i nadále. Akorát tam mají málo holčiiček, jsou tam jen 4 (a 8 kluků) a z toho jedna začne chodit až od října. Tak aspoň se Kačenka naučí jednat i s chlapečkama :grinning: Cestování zatím dobrý, ráno jí vodí do školky manžel, takže super. Uvidíme, jak to bude až bude mimčo. Vůbec mě totiž nebaví to věčný oblíkání a svlíkání a s podzimem a zimou to bude jen horší. Štěpánka celý první den pořád říkala, co všechno normálně dělají s Kačenkou, ale že teď tady Kačenka není a kdy už jí půjdeme vyzvednout :slight_smile: Tak bylo vidět, že se jí stýská, ale myslím si, že nakonec bude ráda, že mě bude mít (dočasně) jen pro sebe.

Já byla včera v poradně a jsem na prst otevřená, ale to je prý u třetího dítěte normální a určitě zatím vydržím. Mám teda docela dost poslíky, ale nijak se nestupňují, takže je to jen nepříjemný. Ale o víkendu si chci pro jistotu nachystat tašku :slight_smile:
3. zář 2010 ve 13:39  • Odpověz
Helli - tak to je taky super, že si Kačenka tak krásně zvykla a že už má i kamarádku. Hnedka to ten vstup do neznámého prostředí ulehčí, když je tam nový kamarád :dizzy_face: :dizzy_face: Malá zvládla všechny 3 dny v pohodičce. Byla tam šťastná a spokojená a těší se v pondělí znova. S učitelkou jsme se domluvily, že už zkusíme spinkání po obídku a vyzvednu si jí hned po spinkání. :dizzy_face: Tak jsem zase zvědavá jak takovou dobu zvládne.

A s tím ježděním to taky jde, čekala jsem to horší, uvidíme jak to bude v zimě, ale docela se to dá sladit :slight_smile:

A fíha, ty už se otvíráš, jo? no ale co se divit, jsi už 35 tt a potřetí maminkou, to už se asi fakt není moc čemu divit. Tak snad ještě vydržíš aspoň do toho ukončeného 38 tt. Ať se František krásně dopeče :dizzy_face: :dizzy_face:

Všem krásný víkend.

4. zář 2010 v 18:02  • Odpověz
@zolik -- já teda naopak koukám, jak školku skvěle zvládá Terezka! Přeci jen je o dost mladší než naše Kačka. A že zvládne i to spinkání... fakt je velká šikulka.

O víkendu jsem si tak trochu nachystala tašku, ale ještě mi stejně spousta věcí chybí. Teda spíš to jsou věci, které tam budu balit na poslední chvíli :slight_smile: Ale mám vyprané všechny oblečky, tak ještě plíny a bude hotovo :slight_smile:
6. zář 2010 v 15:01  • Odpověz
@helabella - Helčo, jsi stejný případ jak já, taky to všechno necháváš dost na poslední chvíli, co? :grinning: :grinning: ale hlavně že vše důležité už je pochystané, kdyby se náhodou miminko rozhodlo přijít o nějaký ten den dřív :slight_smile:

A Terka dneska ve školce v pohodě i se spinkáním. Sice paní paní učitelka říkala, že se jí moc spát nechtělo a usínala ztuha, ale nakonec usla. A že je to o zvyku, že doma je to přece jen jiné. A to má pravdu, přece jen je to jiné spát s 15 ti jinými dětmi než doma sama se svýma hračkama a ve vlastní postýlce. Tak je to moje šikulka statečná a zítra jde znova i se spinkáním. A ve středu si jí asi nechám doma, ať jí nepříjde, že jsem jí tam tak odstčila...
6. zář 2010 v 18:32  • Odpověz
Ahoj holky!!

Mě zklátila chřipajzna, jsem totálně KO a hlavně mám strach o Olíčka, takže jsem se odstěhovala do pokoje pro hosty a o malého se stará Láďa. Dneska dopo přijela moje mamuša a zítra poprosíme tchýni, pač Ládi musí do práce. A pozitivní na tom je, že nemám vůbec chutě, jenom 3x denně hlad, tak bych mohla něco zhubnout :grinning:

Simčo - tak to je Terinka fakt šikovná holčička, že to takhle krásně zvládá!!!! Fakt! Musíš na ní být pyšná! :wink: A co malej Martínek? Pořád kojíte?

Helí - tý jo, tobě to utíká!!! Tak tak, jsi šikulka, že už máš lehce sbaleno! Holky, vy jste neposlušný :grinning:
Si pamatuju na sebe, jak jsem to pořád odkládala a když jsem se ve 35tt vrátila z nemocnice, tak jsem si to pro jistotu sbalila a jak se to pak hodilo.
Helí a kdy vůbec půjde Štěpánka do školky? Vzali ti jí nebo ne?
7. zář 2010 ve 14:13  • Odpověz
Ahoj holky!!

Mě zklátila chřipajzna, jsem totálně KO a hlavně mám strach o Olíčka, takže jsem se odstěhovala do pokoje pro hosty a o malého se stará Láďa. Dneska dopo přijela moje mamuša a zítra poprosíme tchýni, pač Ládi musí do práce. A pozitivní na tom je, že nemám vůbec chutě, jenom 3x denně hlad, tak bych mohla něco zhubnout :grinning:

Simčo - tak to je Terinka fakt šikovná holčička, že to takhle krásně zvládá!!!! Fakt! Musíš na ní být pyšná! :wink: A co malej Martínek? Pořád kojíte?

Helí - tý jo, tobě to utíká!!! Tak tak, jsi šikulka, že už máš lehce sbaleno! Holky, vy jste neposlušný :grinning:
Si pamatuju na sebe, jak jsem to pořád odkládala a když jsem se ve 35tt vrátila z nemocnice, tak jsem si to pro jistotu sbalila a jak se to pak hodilo.
Helí a kdy vůbec půjde Štěpánka do školky? Vzali ti jí nebo ne?

Ali - super, že malej Honzíček takhle krásně papká a přibírá!!!! Za chvíli už nikdo nepozná, že se narodil dřív. :wink: A co na malého říkají tvoji rodiče a tcháni?
7. zář 2010 ve 14:14  • Odpověz
@foogy - jejda Haní, tak se dej pořádně do kupy ať jsi brzo fit a můžeš se zase o Olíčka pořádně postarat a pomazlit ho. To mazlení by mi chybělo nejvíc :frowning2:
Na Terinku jsem opravdu hrdá školku už zvládá v pohodě každý den i se spinkáním a těší se každý ráno znova a že tam bude hajat. NO bodejď by tam nechtěla spinkat, když si je paní učitelka rozmazluje. Ten kdo hezky usne a vyspinká se, dostane po svačince bonbónek :grinning: :grinning: no a na to Téra slyší, že :grinning: :grinning:
JInak Haní - jj. máme teď to štěstí, že Martínek je úžasná a šikovná přísavka a krásně kojíme. Je to úplně jiné než s Teruškou a užívám si každý den kója :dizzy_face: :dizzy_face: a mlíčka je zatím asi dost. Martínek váží už lehce přes 5 kg, je pěkně vypapkaný a na nožkách už má slušné faldíčky. Takže vypadá, že nestrádá :grinning: :grinning:

No a co Olík a pokroky? už se přetáčí? nebo má aspoň taové pokusy? a co hračky už je chytá? já už si nějak přestávám pamatovat jak to s malou bylo, tak nám popiš jaký je malý šikulka a co všechno už dovede :dizzy_face: :dizzy_face:
9. zář 2010 v 18:20  • Odpověz
@foogy -- to mě mrzí, že tě dohonila ta chřipka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je skvělý, že máš pomocníky v péči o Olíka a sama můžeš odpočívat. Snad bude chřipka brzo pryč!

Štěpánka do školky zatím nechodí a vypadá to, že jí ani příští rok nevezmou, protože budu na mateřský. Ředitelka mi říkala, že kdybych šla do práce, tak by to možná vyšlo, ale takhle nejdřív v těch 4 jako Kačenka. Trošku mě to mrzí, protože jsem chtěla, aby holky aspoň rok chodily spolu, ale to už zase Kačí půjde do školy (jestli se teda nerozhodneme pro odklad tím, že je na konci srpna).

Já bych si i věci chystala, ale nějak nestíhám :slight_smile: I když je fakt, že když je doma je Štěpánka, tak je to něco úplně jinýho. Sice samozřejmě chce, abych se jí věnovala, ale 1 dítě mi najednou přijde jako naprostá pohoda :grinning:

@zolik -- teda Terezka je fakt borka! Asi má ráda společnost, co? :slight_smile: Kačí dneska měla trošku horší ráno, ale pak už to bylo v pohodě. Myslím, že je pro ní trošku těžký, že jsou tam jen 4 holčičky, z nichž jedna bude chodit až od října a druhá je teď nemocná. Ale zatím tam pořád chce chodit, což je hlavní :slight_smile:
9. zář 2010 v 19:46  • Odpověz
ahojky, jdu to tu trošku oživit, nikdo už sem nechodí.

A Alča už se dlouho neozvala, fakt dlouho, snad se jen s Honzíčkem s žívají a užívají jeden druhého, že nemá čas sem zaběhnout. Ale myslím na ní často, tak snad se ozve :slight_smile:

Helli - u nás už začínají taky krušnější rána, kdy malá do školky chce, těší se, ale v momentě, kdy tam je, tak mi skáče do náručí a nechce mě pustit :sweat_smile: . Ale pak je tam spokojená, tak je to jen dočasné, většinou si jí učitelka vezme do náručí a chvilku jí mazlí, já pak odejdu a odpolko, když se zeptám co a jak, tak prý v pohodě, neptá se,nepláče :dizzy_face: .
A Štěpánka to určitě zvládne taky, je to pro ně šok a velký skok do neznáma, musí si taky zvyknout. :slight_smile: :wink:
@helabella a už máš vše do porodky přichystané a pobalené? Mimísek už tu může být za chvilenku :dizzy_face: :dizzy_face:

jo a byli jsme včera s Martínkem napřevážení - takže přibral za 4 týdny 1100 g. a vyrostl 50 cm. TAkže skóre k dnešnímu dni - 5400g a 57 cm :dizzy_face:
15. zář 2010 v 09:36  • Odpověz
Ahoj kočky moje,
nějak nestíhám, ten náš cvrček (mimochodem dnes jsme navážili 3020g a měří 48cm, to je už kus chlapa :slight_smile:) mě zabírá skoro veškerý čas a pořád nedokážu ten jeho režim pobrat, krmím ob 3 hodiny nebo 2 hod., občas i ob hodinu, to když se hodně vyzvrací, několik dnů skoro nezvracel, jen si ublinknul, tak jsem se těšila, že už nám to ustupuje, tak nee, od převčerejší noci zase zvracení, ale poslední 3 krmení to zase vypadá nadějně. Nedělám nic jiného než že převlíkám, peru, krmím, přebaluju, hodinu držim po jídle, takže jsem ráda, že se sama najím ( doháním tov noci a pak to vypadá, přibrala jsem). Na procházky jdeme tak jednou denně a to ne vždy. V neděli jsme konečně oslavili s manželem naše 3leté výročí, byli jsme v restauraci, na zahrádce, malej pěkně spal v kočárku, pak procházka zámeckým parkem (zámek ve Slatiňanech) kde jsme se brali a pak zmrzka v cukrárně, no nádherné odpoledne a malej byl pocelou dobu hodnej, spinkal, jen jednou trochu vyváděl ale asi proto, že jsem ho přebalovala venku na lavičce. jinak se máme celkem fajn, jsem docela utahaná, dospávám občas i přes den když malej spí (na mně). Minulý týden jsme byli u oční, je to ok a další prohlídku máme až za 2měsíce, tento týden nic ale příští týden nás čeká KO u pediatra, odběry, utz mozku a pak na kyčle.

A co vy holky moje, jak se máte? jdu si vás dočíst.
15. zář 2010 v 09:57  • Odpověz
Ali -no super, že jsi se ukázala :dizzy_face: :dizzy_face: a malej už má krásnou váhu, parádně to dohnal. Šikulenka :dizzy_face: :dizzy_face: . Až budeš mít chvilku čásek, vlož nám sem nějaké nové fotečky ať vidíme jak Honzík vyrostl a zesílil :slight_smile: a máš teda náročný režim. :stuck_out_tongue_closed_eyes: To zvracení těch mimineček je hrozné. :pensive: a člověk neví jak tomu budulínkovi ulevit. ....
Já teda mám to štěst í, že ani u jednoho z dětí mě tohle nepotkalo, občasné ublinknutí z přejedení jo, ale jinak pohoda. :slight_smile: a já už se těším až Martínek dneska zabere, půjdu si lehnout hned za ním, měli jsme náročnou noc. Ale ne s Matesem ale s Terkou.A já ač to zvládám celkem dobře,tak dneska jsem jak po opici.
Takže se jdu najíst a doufám, že mladý už bude chrupinkovat
15. zář 2010 v 11:48  • Odpověz
Ahoj holky,
my měli dneska taky nějakou náročnou noc, Štěpánka pořád něco řešila (kde má hračky, co bude jíst, atd) -- myslím, že se jí něco zdálo, pak se probudila a chtěla to řešit :slight_smile: Takže nakonec skončila u nás v posteli. Ale asi se sama moc nevyspala, takže teď odpoledne dobrovolně! zalehla a hned usnula :slight_smile:
Kačenka ve školce už taky lepší, jen taky hůř zvládá ty rána. Ale pak je přes den prý už v pohodě, tak snad brzy vychytáme i ty rána a bude to v pohodě.

Já doprala poslední věci pro mimi a připadám si konečně nachystaná :slight_smile: Poslední dobou mám docela dost poslíky, tak mě to trošku postrašilo a honem jsem dobalila i tu tašku :slight_smile: Zítra jdu do poradny, tak jsem zvědavá, jestli ty poslíci k něčemu jsou nebo se děloha trénuje jen naprázdno.

@zolik -- teda Martínek roste jako z vody! To je krásný, jak pěkně přibírá. A co Terezka? Je z ní velká pečovatelka?

@alisek -- ahojky, to je fajn, že ses ozvala :slight_smile: Honzík je šikula, když tak pěkně roste! Ty obíhání doktorů jsou otravný, ale je dobře, že ho takhle kontrolují a hlídají. S blinkáním zkušenosti nemám, ale musí to být docela náročný, vůbec bych nevěděla co s tím. :unamused:
A že nestíháš je úplně normální, mně u prvního dítěte kamarádka říkala, že pokud se stihnu do poledne převlíknout z pyžama, tak je to úspěch :grinning: Takže si v klidu užívej i to dospávání, máš na to nárok .. já občas taky odpoledne zahučím do postele :slight_smile:
15. zář 2010 ve 14:54  • Odpověz
ahoj kočky, jak se máte? co dětičky?
u nás je to ted docela blbý aspoň co setýče mlíka, od čtvrtka mám málo mlíka, přišla jsem o víc jak polovinu, odsaju sotva 100ml, takže na jednu dávku krmení, začínám uvažovat že pro jistotu koupím nutrilon kdyby bylo potřeba na dokrmení. vůbec si s tím nevím rady, nejdřív jsem měla tak hrozně nalitý jedno prso až jsem tam měla zvtrdliny, jako kámen bylo tvrdý, to jsem bolestivě rozmasírovala ve sprše, dvakrát za sebou a od té doby je bolestivější a víc jak 40ml z něj neodstanu.
Jinak zvracení pořád stejný, už jen odsávám a míchám mu do mlíka nutriton na zahuštění (svatojánský chleba) a docela to funguje, jen dvakrát to ze sebe vyhnal.
23. zář 2010 v 15:03  • Odpověz
Alisku - zkus vydržet, občas je to s tím mlíčkem na palici. Prožíváme tento týden s Martínkem to samé. Mlíčka rapidně ubylo z důvodu jeho střevní virozy a tudíž nemá chuť k jídlu a já to z těch velkých prsou moc neodsaju :frowning2: . A ty jen odsáváš a dokrmuješ i přes lahvičku, nebo i kojíš? já to teď dělám tak, že nahřeju prsa, aby to Marťovi líp teklo , nakojím a zbyte ihned se snažím odsávat, i když je to třeba už jen 20 ml z odsátého prsa. A laktace se zase pomaličku zvyšuje. Když tak zkus nasadit homeopatika na podporu kojení - ricinnus comunnis ch5. Mě zabírají ze dne na den. Teď je teda neberu, protože Marťa nemá ještě takovej apetyt a bojím se zatvrdlin a zánětu, takže nasadím až mu bude zase dobře a bude mít chuť a sílu déle sát. Je to na palici, náročné, ale když člověk vydrží, snad o mlíčko nepříjde. Je to boj o to kojení.
Zase se ukaž a dej nám vědět, jak s Honzíčkem bojujete. A je krásné, že mu ten zahušťovací nutrilon pomáhá a neblindí :dizzy_face: :dizzy_face:

juchůůů a za chvilku nám už porodí Helča FAnouška a budeme tu kompletní klučíkovská parta maminek :dizzy_face: :dizzy_face: a budeme řešit všechny to samé :dizzy_face: :dizzy_face:
25. zář 2010 ve 12:32  • Odpověz
Ahojky holky zlate:slight_smile:
Muzu se k vam zase pridat??? :dizzy_face:
Jdu vas kousek docist..at vim co a jak:slight_smile:
25. zář 2010 ve 14:05  • Odpověz
Dendy, jenom nakukuju a co nevidím? Další těhulka!!! Moc moc gratuluju!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Heli, ty to máš už taky za pár :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Budu se těšit na zprávičku o narození prďolky :wink:
25. zář 2010 ve 14:23  • Odpověz
@dendasek -mooooooooooooooooooooooooooooooooc a moc gratuluju k druhému štěstíčku, co roste v bříšku. A jasně vítej v klubu těhulek. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: I když já už mezi ně nepatřím :grinning:
26. zář 2010 v 09:10  • Odpověz
Ahojky holky, dekuju moc:slight_smile:
Ono to planovane nebylo..takova nahodicka a zazrak dohromady:slight_smile:
zoli: koukala jsem do albicka..mas nadherne deti..Martinek je krasny a z Terezky uz je velka holka:slight_smile: strasne moc rychle to leti:(
Ali: Honzicek krasne roste..uz je z neho chlapak:slight_smile:
A koukam, ze Helca uz bude co nevidet rodit:slight_smile:
26. zář 2010 v 10:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.