• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z hubneme z XXl těhulkují

(Zamčená)
31. ledna 2011 
@dendasek Deni!!!!! No, to je krásná zpráva!!!! Mooooooc gratuluju!! A přeju hodně zdravíčka! Jupí!!!!

Simí, než začneme hubnout, tak pořád budete patřit sem :wink: Přeci nebudeme zakládat novou diskuzi Holky z hubneme XXL maminkují :grinning:

@helabella Helí, myslím na tebe a držím pěsti, abys měla rychlý porod a mimiňák tě moc nepotrápil :slight_smile:

@zolik Simi, tak na mě ty homeopatika takhle vůbec nepůsobili... :frowning2: U mě už to hold byl konec, no. Ale nevadí mi to, Olík je na UM moc spokojenej a konečně začíná přibírat. Sice je pořád hubenější, ale to asi bude po manžovi, má 6 kg. A od včerejška začínáme dávat mrkvičku :grinning:
26. zář 2010 ve 13:47  • Odpověz
@silvik Silvi a co ty v práci a holky ve škole a školce? Jak to zvládáte?? Je to náročný, co?
26. zář 2010 ve 13:47  • Odpověz
ahoj holky,
tak se mi mlíko "zázrakem" vrátilo, nevěřila bych že když malýho přestanu přikládat k prsu, že se mlíko vytratí, takže zase plně kojím, odsávám jen občas a nutriton mu dávám v průběhu kojení inj.stříkačkou a od včerejšího odpoledne jsme úplně bez nutritonu, sice hodinu po jídle ublinkne natrávený mlíko ale je to odost lepší než předtím, jen ty noci teď jsou neklidný a vůbec se nevyspím a když tak s malým na hrudi, taky začal jíst po 2hodinách cca 60ml, je nějakej hladovej a dožaduje se častějšího pití (..jako teď, jedl před hodinou), taky jsem mu začala dávat fenyklový čaj když má žízeň ale né moc často. V út jsme měli jít na kyčle ale je svátek takže další týden, už to je druhý odklad, snad to počká.
26. zář 2010 ve 14:08  • Odpověz
@zolik už jsem to vyřešila a mlíka mám zase dost z každýho zase dám těch 100ml ale už se mi tolik nenalívají jako předtím, což mi teda navadí. Přstala jsem jen odsávat a krmit z lahve, už jen kojím a tak jednou denně odsaju, jinak ne, díky nepřikládání jsem málem o mlíko přišla. Kojení je dřina a moc si to neužívám,beru to jako potravu pro dítě a ne nějakou mateřskpou slast jako některé matky ale jsem ráda že kojím.

Jakpak přišel martínek k té viróze, chuděrka? už aby bylo líp, nás poslední dny trápí prdy. A jak to zvládá Terka ve školce?
26. zář 2010 ve 14:12  • Odpověz
@dendasek Dendo moc ti gratuluju, to je super že budeš mít druhý miminko a co Eliška, už otom ví? a jak bere školku?
26. zář 2010 ve 14:13  • Odpověz
@foogy ahoj Hani, už jsi zdravá? a jak se má Olík?

Helča to má už za pár holka jedna, moc na tebe myslím.
26. zář 2010 ve 14:14  • Odpověz
Ahoj holky,
teda najednou se to tady nějak rozjelo, super :slight_smile:

@dendasek -- taky posílám velikánskou gratulaci!!! To je super, že se nám tady objevila další těhulka, když už jsem vlastně zůstala sama :grinning:

@alisek -- to je fajn, že se mlíčko zase vrátilo. Sama vím, že kojení je boj, tak moc držím palce, ať vytrváš :slight_smile: A Honzíček má možná růstový spurt, ne? Když je tak hladový.

@foogy -- někdy se prostě nedá nic dělat a UM je jediná možnost. Olík prostě potřebuje přibírat a růst. A jak mu chutnala mrkvička? :slight_smile:

U mě zatím nic novýho, pořád vcelku a nic moc se neděje :slight_smile: Včera jsme byli na vinobraní na Karlštejně, tak jsem ochutnávala burčák, udělali jsme pořádnou procházku, ale s mimoušem to ani nehnulo. Však má taky ještě čas. Je to pro mě takový zvláštní, tohle čekání -- Kačka byla předčasně, u Štěpi jsem zase věděla, že budu nastupovat do nemocnice dřív, tak tentokrát fakt jenom čekám :grinning:
26. zář 2010 ve 14:48  • Odpověz
Holky jeste jednou mooc dekuju:slight_smile:

Ali: Eli ve skolce celkem dobry...libi se ji tam, jen me stve, ze ma porad rymu..obcas teplotku a to nemocna jeste poradne nikdy nebyla. Takze zitra zajdu k dr. a poptam se ji co a jak..hlavne se mi nelibi ty teplotky z niceho nic:(
S kojenim si hlavu nedej, kdyz to nepujde tak proste das umele mlicko a bude, hlavne aby byl Honzicek spokojeny, ne?? ( a ty taky:slight_smile:

foogy: a jak se mas ty?? Co Olivek..jak vam to spolu jde??

heli: Mas muj obdiv dat se na treti miminko:slight_smile:

Jinak u nas hlavne to zdravicko...hned od zacatku se mi zhorsilo astma..takze pribylo leku:( Bohuzel to nejde jinak..dychat se musi.
Naseho Hafika jsme dali pryc...protoze me drazdil i on..tak je ted u nasich. Alergolog mi rovnou rekl, ze me tehotenstvi nesvedci.

26. zář 2010 v 15:04  • Odpověz
heli: ale az ty porodis tak tady budu sama tehulka:(
Jedine, ze by se pridala medvedinka:slight_smile:
26. zář 2010 v 15:05  • Odpověz
@dendasek Deni, on se k tobě brzo někdo přidá, to se neboj!!!! :wink:

Holky, já musím Olíka pochválit, to je tak strašně hodný miminko! Nevím, čím jsem si to zasloužila...Brečí jenom když má hlad. Ráno v postýlce nebrečí, to si povídá, když potřebuju uklízet, tak si vydrží sám hrát v postýlce, na UM se naučil strašně rychle, když mu dám vodu, čaj - pije všechno, mrkvička mu taky zachutnala. Večer jsme si ho naučili - vykoupat, mlíko, postýlka, kolotoč, spinkáče a v tu ránu spinká.. Já si fakt nemůžu stěžovat! A každému bych přála takhle hodné miminečko.
Už mě začíná chytat druhé, hihi :slight_smile: Ale zatím převládá strach z toho vysokého tlaku a císaře.

A dneska ráno jsem se na sebe už správně nafrala a i když u nás byla pouť, tak vyhrála pevná vůle a jsem na sebe pyšná a jedu dál :wink:
26. zář 2010 ve 20:48  • Odpověz
foogy: ty mas doma zazracne miminko:slight_smile: Tak to mas super:slight_smile: Taky bych to takhle brala. :dizzy_face:
A doufam, ze se ke me nekdo prida a nenechate me samotnou :grinning:
27. zář 2010 v 15:26  • Odpověz
@dendasek -- já už se teda asi nepřidám :grinning: :grinning: , ale foogy vypadá, že to třeba nebude dlouho trvat :grinning: A jak ti je? To astma je blbý, ale zase se ti to po těhu zlepší?

@foogy -- že ty Olíkovi něco přimícháváš do UM? :wink: :grinning: Jen si užívej, že je to takové hodné miminko, asi je po hodně po tobě, ty mi přijdeš taky taková pohodová :slight_smile: A koukám, že už ses pustila do hubnutí?
27. zář 2010 v 15:37  • Odpověz
@helabella Heli, tak jestli bude druhé, tak ale rozhodně né tak rychle, abych se tady ještě sešla s Deniskou :grinning:
A nikdy neříkej nikdy, třeba se vám povede ještě čtvrté :wink:

No, všichni mi tvrdí, že je to tím, že jsem měla pohodové a vysmáté těhu a že šel malej císařem a nebyl stresovanej tou svojí cestou na svět. Ale nevím. Je to asi hodně i o povaze a my jsme s MM prý byli taky strašně hodná miminečka.
Ale přála bych to každé ženské, je to fakt mateřská dovolená :wink:

A do hubnutí jsem se už pustila a jsem i správně nafraná. Dokonce ani nemá chutě na sladké - dneska jsem byla u našich a mamka ke kafi nandala cukroví a já si vzala akorát 3 malé svateb. buchtičky! jsem fakt dobrá :slight_smile: A stavila jsem se ve fitu pro rozpis spinnu a zítra vyrážím na první hodinu. Sice tam asi umřu, ale jednou začít musím a ten D bude zítra :grinning: Ale u spinnu je fajn, že si člověk může jet dle svého.
27. zář 2010 v 19:02  • Odpověz
@foogy -- což o to, zatím mi přijde dost divný, že už bych nikdy neměla zažít těhotenství, cítit pohyby...a už teď vím, že bude hrozně těžký zabalit oblečky, až z nich mimoušek vyroste a dát je dál. Ale přeci jen logika říká, že čtvrté by bylo spíš nerozum. Domluvili jsme se s MM, že vědomě už další mimi chtít nebudeme, ale pokud by se stala nehoda/náhoda... :slight_smile:

Já prý byla taky hodně klidné dítě, MM je kliďas i teď, tak vůbec nevím po kom jsou holčičky tak akční. Občas to svádím na ségru a tchána :grinning: :grinning:

To je super, že ses do toho hubnutí tak obula! Určitě ti to půjde, už jsi to před těhu dokázala, takže víš co a jak. Já se na to taky docela těším, teda až za nějakou dobu. Říkám si, že teď budu mít jedinečnou šanci začít znova a snad se mi to opravdu podaří.
27. zář 2010 v 19:49  • Odpověz
Ahojky holky...asi je u vas taky tak skarede jako u nas, co?? :rolling_eyes:

heli: tak to nikdo nevi jestli to po tehu bude zase lepsi...Dr. rikal, ze u vetsiny tehulek se to prave behem tehu zlepsi..no u me je to naopak, takze doufam, ze to pak zase bude lepsi, no nechame se prekvapit.
Jinak je mi docela dobre, obcas soufl..ale da se to..jen manzel se smeje, protoze mi prestalo chutnat sladke..a ja jsem normalne "cokoholik" :slight_smile:) tak rika, ze to bude urcite kluk. Me je to uplne jedno..hlavne zdravicko.
Uz kdyz jsme cekali az do 9tt na srdicko, jsem myslela ze to spatne dopadne..ale nakonec krasne bilo.

foogy: tak drzim palecky, ale ty jsi holka sikovna, ty to zvladnes..uz pred tehu, jsi byla takovy tahoun
:wink: A kolik mas nahore..urcite moc ne.

Ali: tak me napadlo, jak ty jsi vubec rodila?
A ptala jsi se jestli o tom Eliska vi...ano uz o tom vi, je to holka vnimava, jen neco zaslechla o miminku..tak si asi dala jedna a jedna dohromady...pak jsem ji pustila dvd, ktere nam dr. nahral..tak rikala, ze ma maminka v brisku malou "fazolku". :grinning:
28. zář 2010 v 08:29  • Odpověz
@helabella Helí, přesně! Taky jsem si říkala, že bych chtěla ještě zažít těhu - bříško, pohyby... To byla fakt nádhera!!! Škoda, že je to jenom tak málo za život, co?
A když tady na MK vidím albumy těhu holek s bříškama, tak mě to teda chytá festovně :grinning:

@dendasek Deni - no, jak jsem před těhu zhubla 10 kg, tak ty jsem měla strašně brzo nahoře!!! V 16tt jsem už měla 4,5 kg nahoře! Což je dost. A celkově jsem přibrala asi 26kg, pač ke konci jsem ležela v nemocnici a už jsem se nevážila. Ale upřímně říkám, že jsem se ke konci dost cpala - musela jsem ležet doma na gauči a všichni mi vozili dobroty :wink: Ale říkala jsem si, že těhu je jednou, dvakrát za život a že je to jediné období, kdy si můžu dopřávat...
Císařem jsem zhubla 8kg (což mi přijde hodně), týden po porodu jsem měla dole 5 kg a pak ještě 2 kg a pak se to zastavilo, takže 15 kg dole, takže mi jakoby zůstalo těch 10 kg, jenže............ Jenže jsem prase a mám hodného Oliverka, takže jsem se už vyžrala na 15 kg! Ale říkám si, že přes zimu to dám! Si věřím! :wink:
28. zář 2010 v 09:59  • Odpověz
Ahojky holčiny,
Deni, gratuluju moc. bohužel s největší pravděpodobností se k tobě nepřídám.Podle podslední předběžné informace je termín svatby v dubnu a prášky se vysazují až po svatbě:slight_smile: Ale už ničemu nevěřím a nikd se předem neraduju, takže třeba stihnu Foogynky druhý:slight_smile:
29. zář 2010 v 09:44  • Odpověz
Ahoj holky,

omlouvám se, občas nakouknu, ale nestíhám. Myslím na vás, ale teď se nám sešla školka, zoubky, přetáčení, mně překlady,.....tak mě prosím omluvte :pensive:

Heli, přeju krásný a bezproblémový porod :dizzy_face:

Deni, moc moc moc gratuluju a užij si bříško, co možná bez problémů :dizzy_face:

Malý nám roste, skoro neobleče velikost 3-6m, nejvíc jsem se nasmála, když se rozčiloval, že má prázdnou pusinu a dudličku si přitom držel v ručičce :grinning: Prostě chlap :grinning: :grinning:

Holky, já jak vím ( i když nikdy není nic definitivního), že už další těhu nebude, tak si tak nějak prcka pořád mazlím a říkám si, ať neroste a mám to miminečko (přerostlý) :grinning: :grinning:

Simi, máš moc krásnou fotku v profilu :dizzy_face:

Jinak, holky, vůle nic moc, chtěla jsem zhubnout do vítání občánků, abych nebyla přes celou fotku, ale mám dole jen Vojtíškovo kila, Kájinky mám pořád :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mějte hezký den.
29. zář 2010 v 09:57  • Odpověz
ahojky berušky, jdu pozdravit.

S Martínkem jsme nakonec skončili v nemocnici. :frowning2: :frowning2: Ale na nic nepřišli. Průjmíky trvají dál, nechutenství trvá, do malýho každou dávku jídla musím rvát násilím. Protože dobrovolně si vezme ta 60 ml, což je na 6 kg prcka málo. Takže to do něj láduju stříkačkou. Ale trvá to už moc dlouho a mě docházejí síly. :frowning2: :frowning2: vůbec nevím jak to budeme řešit dál, proč na nic nepřišli a kd ek tomu malý přišel. :cry: :cry: :cry:

Doufám, že vaším drobečkům se daří dobře, krásně rostou, smějou se a dělají vám jen samou radost.

Medvedinka - gratuluju k termínu svatby a držím palečky ať to vyjde :dizzy_face: :dizzy_face: a pak už i to vytoužené miminečko.

Já se už teda taky nepřidám 2kousky mi doma bohatě stačí. Je s nima starostí i radostí nad hlavu

1. říj 2010 v 09:55  • Odpověz
@zolik Simčo, to je mi hrozně líto, pro mě jsou nemocnice s prckama něco jako noční můry :frowning2: Nemůže mít Martínek např. alergii na bílkovinu kravského mléka? Vím, že je kojený, ale ono to přechází přes mateřské mléko. Držte se.
1. říj 2010 v 11:57  • Odpověz
Ahoj holky,

@zolik Simčo to mě je líto, že se tak martínek trápí a nakonec i ty, moc dobře ti rozumím unás to je zase to zvracení, takže síl mám taky čím dál míň ale ty jseš šikulka. staráš se o dvě dětičky, ty to zmákneš. Přeju vám aby jste byli brzo vpořádku.

Unás to celkem jde ale mateřství si užívám vážně jen když malej spí a nebo je spokojenej po jídle (což ne vždy je), pořád nás trápí to zvracení ikdyž mu přidávám při kojení nutriton, už si s tím nevím rady, v pondělí jdeme zase na radu k lékařce mmj i kvůli jeho neustupující anémii. Malej je zlatíčko, někdy jsem z něj teda vzteklá a vyčerpaná ale je to můj miláček. Včera jsme prvně přikrmovali nutrilonem, malej ode mně pil snad 3 hodiny a pořád měl hlad a já už ani kapku, tak jsme museli zajet pro UM,jenže já utěšovala řvoucího Honzíka, tak taťka připravoval mlíko a seknul se a přichystal mu odvar mlíka, místo 3 odměrek mu dal jen jednu, malej měl pořád hlad není divu ale zaspal to, manžel si to vybavil až dnes. Teď s malým jezdí venku mamka a já odpočívám, nedělám nic jinýho než ho krmím, odříháváme, držím ho aby se nepozvracel a pk ho na chvilku odložím do pelíšku atakhle pořád dokola ani nestíháme jít ven.

A co uvás holky novýho?
1. říj 2010 v 15:29  • Odpověz
ahojky .dlouho sem tu nebyla. gratuluji žolíkovi a aliskovi k mimčum fakt sou moc kouzelný :slight_smile:
2. říj 2010 ve 12:44  • Odpověz
no teda nensy, to máš sakra pravdu, žes tu dlouho nebyla. jak se máš?
5. říj 2010 v 11:15  • Odpověz
@alisek - no koukám, že ten denní program máme podobný :confounded:. Akorát s tím rozdílem, že Honzíček se hlásí o jídlo a Martínek ani moc ne, jak nemá stále chuť. Ale bojujeme stále. Taky Honzíčkovi přeju aby se mu to zvracení zlepšilo a byl už jen sluníčkem. :dizzy_face: :dizzy_face: a ven musíme teda chodit každej den, to by se zase zbláznila Terka. Ještě že je do 15 hod ve školce protože za 5 hod do 20 hod jsem z ní kolikrát úplně vyřízená. Mát te´d totální období vzdoru a na všechno říká ne, nechci, nebudu :angry: :angry: :angry: grrrrrrrrrrrrrr

@nensy
@medvedinka - holky jak se daří a co je u vás nového? zavítejte k nám častěji a něco na sebe napráskejte :grinning: :grinning:
5. říj 2010 v 11:32  • Odpověz
Ahojky holky:slight_smile:

zoli: drzim palecky at je vsechno co nejdrive ok a Martinek at zacne pekne papkat. Neboj Eli taky zkousi co vydrzim..Tak treba dneska, rozbrecela se ve skolce, kvuli toho, ze si uminila, ze jeji pani ucitelka neni jeji pani ucitelka..a maminko vem me prosim domu, musela jsem odejit a venku jsem se rozbrercela taky..to jsou ty hormony :sweat_smile: . Ptala jsem se a po minute uz nebrecela a hrala si..herecka jedna..zkouseji na nas co vydrzime.

ali: mate doma docela sileny kolotoc..tobe taky drzim palecky..s tim jidlem je to silene.

nensy: ahojky..jak ty zijes. Byla jsi na te operaci??
5. říj 2010 v 15:16  • Odpověz
@dendasek Deni - všechno nejnejky Elišce k svátku!!!
5. říj 2010 v 15:39  • Odpověz
foogy: dekujeme :slight_smile:
5. říj 2010 v 16:31  • Odpověz
ahojky babulenky,

jdu na vás zase po čase mrknout. Martínkovi nepapací stavy trvají dál, ale stále bojujeme. Dneska jsme byli u laktační poradkyně, tak mi zase nalila sílu do žil. Prý ještě nejsme vůbec ztracený případ. Mlíčka mám habaděj. Prý slyší jak to malému nádherně teče, že sotva stačí polykat. :dizzy_face: :dizzy_face: Že v tomhle jsem opravdu nezahálela a odsáváním laktaci krásně udržela. Takže pochvala. No a malý je prý trošu nezbeda, opravdu zatím nevypije kolik by měl, ale že vypadá moc dobře a je krásně živený a zavodněný, takže ho teĎ trošku potrápíme my. A uvidíme.Ale prý to vypadá moc slibně. Tak mám ohromnou radost, že to snad spomocí zvládneme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Elince vše nej nej dodatečně k jejímu svátečku a sladkou pusinku posíláme.

Jo a dodatek - náš drobeček má v 8 apůl týdnech 6 kg :sweat_smile: :sweat_smile:
8. říj 2010 v 11:39  • Odpověz
Heli, moc moc gratuluju k synáčkovi!!!! Hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky, úsměvů na tváříčce!!! Holčičkám gratuluju k bráškovi!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. říj 2010 v 10:20  • Odpověz
@helabella Helenko!!!!!! Tak ty už máš Františka? Tak to je krásná novina!!! :dizzy_face: Mooc gratuluju a přeju hodně zdravíčka a ať je to moc šťastnej a hodnej klouček!!!
10. říj 2010 v 10:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.