• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z hubneme z XXl těhulkují

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Ahoj holky,

moc díky za gratulace :slight_smile: Fanoušek se narodil ve středu 6.10. Porod byl teda vyvolávaný, takže hodně rychlý a intenzivní :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale už je všechno zapomenuté, včera nás pustili domů, takže se pomaličku sžíváme :slight_smile:

A tady je pár prvních foteček:
10. říj 2010 v 11:09  • Odpověz
Ahojky holky,

heli: obrovska gratulace..Frantisek je nadherny a jak ho holky ukukuji..nadhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

zoli: tak aspon nejake dobre zpravicky..tak jen tak dale :wink:
A dekujeme za gratulaci. :slight_smile:
10. říj 2010 v 17:54  • Odpověz
Helli - ještě jednou gratulka. Fanoušek je nádhernej blonďáček. :dizzy_face: :dizzy_face: a bude to nádhernej benjamínek pro starší princezničky. Teď už jen to kojo zmáknout a sladit domácnost abude to parádička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dendi - teda Tobě tam ty týdny skáčou. už 13tka? kdy jdeš na další UZ? a máš typ na pohlaví? a necháte si to říct, až budete moct?
11. říj 2010 v 09:26  • Odpověz
zoli: ve ctvrtek jdu na dalsi utz NT-srceaning (doufam, ze jsem o napsala dobre) mooc se tesim, doufame ze vsechno bude ok.
No typ na pohlavi..kdo to vi, ze jsem tehu tak rika, ze te bude kluk...ze pry jsem nejaka peknejsi, ale me to tedy vubec neprijde..nevim kam na to ty lidi chodi:slight_smile:)) A osobne, je mi to jedno..ale prekvapit se nenecham:slight_smile:) Pokud to pujde videt tak to chci vedet:slight_smile: Skacou ty tydny..a protoze to vim snad od tretiho tydne..tak mi to uz prijde jako vecnost..a kde mam do porodu..

A co u vas? Martinek i Terezka dobry?
11. říj 2010 ve 13:03  • Odpověz
Heli, jeste jednou moc gratuluju k chlapeckovi, je nadhernej, to si bude uzivat s holkama, jak pise zoli, bude to benjaminek.

@dendasek tobě to holka taky pěkně přibejvá, jak se máš? všechno OK? co nevolnosti a nebo jine potize?

@zolik jak valcite? uz se to s Martinkem lepsi?

Unas je to celkem v klidu, malej vylucne basti kojenim, jen poslednich par dnu je linej pit, takze ho dokrmuju odstrikanym mlikem a dvakrat uz dokonce UM, jinak pribyva, sice ne moc ale jde nahoru, dnes mel KO u detske, za mesic nas ceka ockovani, jinak cvicime vojtovku, nekdy je to boj ale musime cvicit. pristi tyden nas ceka KO u neurologa, jinak temer kazdy den cestujeme k lekarum, je to docela narocny, hlavně pro malýho. domácnost se nestíhá, tak jsme aspoň objednali myčku, to mi dost uleví.
11. říj 2010 v 17:43  • Odpověz
ahojky,

@dendasek - tak to Ti ve čtvrtek budu moc a moc držet palečky, ať je maličké v pořádku a krásně se na UZ ukazuje a předvádí. :dizzy_face: :dizzy_face: a pak nám přijď povědět jak jsi dopadla.

A
@alisek - to je dobře, že už je to u vás celkem v klidu. Snad se konečně blýská na lepší časy. Jak je na tom Honzíček? ještě tolik blinkoší? nebo i tohle už se lepší? a to že nepřibírá tak rychle je normální, tyhle skoky děti mívají. Že přibydou rychle a pak třeba chvilku stojí :wink: takže buď v klidu.

Mě dost psychicky pomohla ta laktační poradkyně. Byli jsme tam v pátek a ještě v sobotu, říkala, že malý sice pije míň, ale že ho necháme vyhládnout. Tak uvidíme. Teď už nepraktikujeme žádný dokrm mateřským mlékem. Ani flaškou ani stříkačkoul. Jen kojo, prý ať se chlap trošku snaží. Ale je fakt, že u něj si to risknout můžem, protože se prý v prvních týdnech zbytečně přežíral a dle jejich tabulek by měl mít kolem 2 měsíců k jeho výšce cca 5,3 kg a má 6 takže mu dietka neuškodí :sweat_smile: :grinning: :grinning: . A asi to pomohlo. Malý se nabaští někdy míň, někdy víc a jestli přibereme se dozvíme zítra. Doufám, že nám rapidně nezhubne a nebudeme to muset řešit zase nějak víc násilím :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Ale musím říct, že vypadá spokojeně, fontanelu propadlou kvůli dehydrataci nemá, brouká si a čůrá i kaká dostatečně, tak snad bude vše OK :slight_smile:
příjdu vám zítra poreferovat
12. říj 2010 v 11:21  • Odpověz
Ahojky holky,
Helčo, gratuluju k chlapečkovi, je kouzelnej.
Dendo, ajk si dopadla na kontrole?
Ali - jsem ráda, že pomaličku přibýváte
Zoli - tak malej a už na dietě:slight_smile:
15. říj 2010 v 08:27  • Odpověz
Ahojky holky,
tak NT dopadl dobre..jen mimco nechtelo moc spolupracovat..pokazde se otacelo jinam nez melo. Ale pan doktor byl uzasny..takova trpelivost. Utz mi delal pul hodinky, byl u toho i manzel..no proste nadhera, uz to neni jen rybicka..ale krasny malicky clovicek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jen nosni kustka se nepodarila premerit..mimisek se proste nedal...tak priste.

medve: a co ty jak se mas??
15. říj 2010 ve 12:41  • Odpověz
Ahojky holčin, koukám, že na vás nějak dolehl ten podzim.
Den, super zprávy, jentak dál...:slight_smile:
u mě dobrý, pořád se snažím trochu hubnout, ale už to nepřeháním. obezitoložka je se mnou spokojená, tak teď to jen udržet.
21. říj 2010 ve 14:16  • Odpověz
Dne 20.10.2010 v 8.01 a 8,02 jsme se narodili z velké lásky maminky a tatínka. A kdo ? No přece Tomáš František 3260g a 51cm a Anna Marcela 2840g a 48cm.

Až budu mít více času , napíšu neco o porodu. Moc na Vás myslím - jo a už jsme doma
26. říj 2010 v 16:25  • Odpověz
Cepe, to je bezva zprávička!!!! Moc moc gratulujeme a mimískům přejeme hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Těším se na další info, jak to doma zvládáte, co na sourozence říká Maruška a jak se cítíš, jako trojnásobná mamina :grinning:
26. říj 2010 ve 22:25  • Odpověz
@cepecek moc moc gratuluju k miminkům, ať jste zdraví a dělají vám jen samou radost.
27. říj 2010 v 11:26  • Odpověz
Ahoj holky,
moc všechny zdravím.

@dendasek -- gratuluju k dobrým výsledkům NT. A jen koukám, že ti ty týdny nějak naskočily :slight_smile: :slight_smile:

@cepecek -- moc a moc blahopřeju k mimískům! Na dvojčátka měly krásné míry :slight_smile: Přeju ať se vám všem dobře daří, ať se dobře sžijete s novými členy rodiny a tobě přeju hodně síly!

@silvik -- ahojky, jak se vede? Co práce? A jak jde hubnutí?

@alisek -- teda to to letí, Honzíkovi už je přes 3 měsíce :slight_smile: A jak se máte?
27. říj 2010 ve 13:39  • Odpověz
@medvedinka -- moc gratuluju k úspěšnému hubnutí! Takže už jsi u cíle? To musí být super :slight_smile:
27. říj 2010 ve 13:40  • Odpověz
Ahojky,
@cepecek - gratuluju moc.
@helabella - jsem skoro u cíle, mám zhubnuto na BMI 24,8 ( 64,6kg dneska ráno z původních 80,4kg, ráda bych 60kg) a teĎ už to vážně budu jen spš držet, což u mě půjde možná i hůř než hubnutí. Ale můžu všem doporučit, je to skvělý pocit líbit se sama sobě na fotečkách:slight_smile:
1. lis 2010 ve 12:29  • Odpověz
@medvedinka Téda!!!!! Já nemám slov!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jsi tak strašně šikovná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jsi fakt borka a já se skláním!!!!!! Musíš být kočka a strašně ti to musí slušet!!!! A taky jsi teda musela úplně obnovit šatník, viď? No, moc ti to přeju!!!!
Tohle teď přesně čeká mě!
Medve a nechceš sem hodit fotečku? Jako inspiraci, víš?
1. lis 2010 v 16:51  • Odpověz
@medvedinka Téda!!!!! T
1. lis 2010 v 16:51  • Odpověz
Kuky na krasavici:slight_smile:
@Foogy - Děkuju, s tím šatníkem to nějak nestíhám, navíc třeba tu bundu, co mám na sobě, jse si kupovala novou před rokem za děsný prachy, tak holt musím přežít že je mi velká:slight_smile:
2. lis 2010 ve 13:59  • Odpověz
@medvedinka Tý jo, ty jsi hubeňourka!!!! Nádhera! Budeš mi teď velkým vzorem, žes to dokázala!
Medve a co ti poradila ta dietoložka? Nemáš někde napsanej jídelníček, že bych na to mrkla a inspirovala se... A co ti radila za fígle? Poraď prosím!!!!
3. lis 2010 v 09:11  • Odpověz
@medvedinka -- teda ty jsi borec!!! A na fotce vypadáš skvěle! :slight_smile: Fakt jsi inspirací, že když člověk chce, tak to jde. A jak se líbíš doma? :slight_smile:
5. lis 2010 v 16:44  • Odpověz
Helčo, díky. dneska jsem se byla odměnit a fotila jsem se v aťasu, tak se pak pochlubím. Doma je přítel spokojenej a všichni okolo nadšený, tak se jen modlím, aby mi to vydrželo. :angry:
7. lis 2010 v 18:45  • Odpověz
@helabella Helí, jak se máte? Co malej František - roste? :dizzy_face: A co na něj říkají holky? A jak to vůbec všechno zvládáš?

@alisek Alí, koukala jsem na fotečky, malej krásně roste!!! A manželovi to s Honzíčkem moooc sluší!

@dendasek Deni a co ty, ty těhule jedna naše :dizzy_face: Jak se máš? Jak roste bříško? Doufám, že budeš pravidelně házet břuch :wink:

@zolik Simí, tak jak se vám daří? Co malej prtislávek? Baští sám? Jak to vůbec s vaším kojením dopadlo? A co Terinka?
8. lis 2010 v 09:22  • Odpověz
@foogy ahojky Hani, akorát jsem taky vlezla nečekaně na net, vyřizuju poštu, malej spí po velkým dlabanci, poprvé vypil 140ml, tak je KO ačkoliv ho uspalo až dudání. Máme třetí prospanou noc za sebou, dneska trhnul rekord, spal od 20.00 do 4 do rána, jsem se vyspala jako nikdy a vstával s úsměvem, brouček malej.
8. lis 2010 v 09:29  • Odpověz
@foogy děkujeme za pochvalu, jojo roste, sice nevím kolik teď měří ale myslím že tak 55cm, páč už jsme odložili vel. 50 a 56 je nám zase větší.

Jak se máš ty s Olíkem? co malej, jak roste? už jsi začala cvičit? já pokukuju po rotopedu ale ještě jsem na něj nevlezla.
8. lis 2010 v 09:32  • Odpověz
@alisek Ali, tý jo, už 4kg? Tak ten jede!!!! A co dáváš? Nutrilon nebo Bebu? My dávali na začátku Nutrilon, ale vydržel mi po tom tak 1,5 hodiny a už zase brečel hlady. Po Bebě mi krásně vydrží 3 hodiny, takže paráda :wink:
No, Olík už hačá jako hříbeček, má 2 zuby dole a plazí se, leze... No, teď je největší atrakcí pro muže. Teď ho to s ním baví maximálně! :wink:

Tý jo, tak to spinká krásně!!!! To se člověk pak fakt krásně vyspí, viď? My máme různé období. Teď jsme tak, že chodí o půl 9, o půl 5 flaška a o půl 8 vstáváme, takže paráda :wink:
Včera jsem hodila nvé fotky :wink:

8. lis 2010 v 09:54  • Odpověz
No jo, začala jsem chodit cvičit aspoň 2x týdně, ale to víš, je to o hlídání a ještě to moje slavné dojíždění, to je prostě na houby, no. A s jídlem je to taky divoké - dva dny se držím, pak 3 dny žeru. Už se musím nakopnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:

8. lis 2010 v 09:57  • Odpověz
@foogy nojo už má přes 4kg, hádám 4100g, my na ty gramy koukáme úponěvadž nepřibírá tolik, cca 600 až 650g měsíčně. Hani vypil toik ode mně, je téměř plně kojený, jen párkrát dostal nutrilon ale jen jako dokrm a jednou plnou dávku, asi mu chutnal, protože nic mu po něm nebylo.
To Honzík čučí na hračky a to je všechno, cvičíme až 4x denně vojtovku, nezvedá se-nepase koníky, má náběh na kyfozu zad, takže ted posilujem horní část těla aby se pohnul, je dost slabej v ručičkách ale doufám, že cvičením se to konečně pohne, zatím teda nic moc ale díky cvičení ubylo zvracení, tak i to je pro nás posun a hejbá se víc a víc, puntík jeden. Spaní je bezva, od porodu jsem se tak hezky nevyspala.

To je Olík teda šikulka, na fokty jsem koukala, je už velkej, a co zoubky jak to prožíváte?
8. lis 2010 v 10:10  • Odpověz
@alisek Jo ahá! Hm, tak to je super, že plně kojíš!!! To ti moc přeju! Tak to je pozitivní zpráva!
A jak se na to cvíčo tváří Honzík?
Je to náročné, Ali, viď? Ale jsi fakt dobrá, jak to zvládáš!!!!
Synovec se narodil o 6 týdnu dřív a pořád se to odčítá. Takže vašemu Honzínovi jsou teprve 2 měsíce.
Ali, co to je ta kyfoza zad?

Jo, zoubky celkem dobrý, prolejvám ho homeopatikama a masírujeme dásně a má jantarové korálky na krku, tak zatím dobrý! Ťuk ťuk ťuk
8. lis 2010 v 10:32  • Odpověz
@foogy cvičení je náročný, pro mě bylo na začítku náročný na jeho brečení, ted se s nám spíš přetahuju když se vzpírá a brek mi už u cvičení tolik nevadí ale když brečí u něčeho jiného, tak to se ve mě všechno svírá, prostě vím, že ač je to nepříjemný tak cvičení mu pomáhá.
kyfóza - zakřivení dozadu hrudní páteře a kosti křížové
jojo, od1.dne v měsíci vždy počítáme jeho korygovaný věk, takže má 2 měsíce a jeden týden ale od narození dnes přesně 4 měs..

Ty korálky jsou na co dobré, to mi vysvětli, už jsem to viděla u vícero dětí.
8. lis 2010 ve 13:27  • Odpověz
Ahoj holky,
to je fajn, že zase vím nějaké novinky o vás i drobečcích :slight_smile:

Doufám, že to nezakřiknu, ale dneska je to přesně týden, co je Fanoušek jen kojený. Takže už neodsávám (mám v mrazáku rezervu asi 3 litry :grinning: ) a stříkačku snad definitivně schovám :slight_smile: Sice teda je to kojení pořád náročný, protože Fanouškovi trvá třeba 15minut než se přisaje a začne jíst, ale hlavně, že mu to nakonec jde. Taky ještě přibírá docela málo, za posledních 14 dnů přibral jen 230g. Ale doktorka je v pohodě, holky taky přibíraly málo, takže buď na tom bude František stejně nebo se ještě rozjí. Holčičky se o něho pořád krásně starají, až je musím někdy mírnit, když se k němu vehementně tulí :slight_smile:

@foogy -- teda ty už máš doma velkýho chlapa! Je to fakt, že teď nastává super období, jak jsou prckové už pohyblivější a taky komunikativnější. A přitom jsou ještě pořád takoví malí ťunťové. :slight_smile:
Teda a obula ses i do cvičení! To je super, že si můžeš protáhnout tělo.

@alisek -- je fakt super, že kojíš! To je Honzíček moc šikovný, že mu to šlo, i když se narodil o tolik dřív. Gratuluju k pokoření 4kg! :slight_smile: To cvičení je náročný, ale určitě to přinese výsledky. Jen je to asi běh na dlouhou trať, co?
A prospané noci musí být skvělé! Už se těším, že se k nim taky jednou dopracujeme.... Fanoušek má teprve měsíc, ale už mě to noční vstávání fakt nebaví :wink:
8. lis 2010 ve 13:27  • Odpověz
@alisek Ali, tak já ze začátku taky byla hotová, když malej brečel a bylo mi ho líto a hned jsem k němu běžela. To samé manžel. Ale hezky jsme se časem otupili :slight_smile: Nedokážu si to u vás představit, ale věřím, že to musí bejt hrozně náročný!!! Ale zase kdyby mu to mělo pomoct, tak to za to stojí :slight_smile:

Korálky působí proti bolesti, když rostou zuby. A ještě mi teď jedna kámoška radila mazat tváře měsíčkovou mastí. Zatím jsme o zubech mo nevěděli. Má ty korálky, k tomu homeopatika a dobrý :wink:

@helabella Heli, tak jsi šikulka, že takhle kojíš!!! To je fajn!!! :wink: Hm, holčičky by ho láskou umucinkaly, co? A asi ho trošku berou i jako panenku, ne? Na druhou stranu bude Frantík takovej oťukanej, což je taky super!

9. lis 2010 v 07:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.