• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z hubneme z XXl těhulkují

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Ahojky holky, vím, že to sem nepatří, ale neodolala jsem se trochu nepochlubit :pensive:
9. lis 2010 v 08:45  • Odpověz
@medvedinka nádhera, vypadaš bombasticky, jseš fakt dobrá, už se těšim až taky najedu na hubnutí, zatím spíš kynu :angry:
9. lis 2010 v 11:12  • Odpověz
@medvedinka -- super fotka!!! VYpadáš nádherně a ten pas...ještě jednou fakt velikánská gratulace!

@alisek -- taky se už těším, že se zase časem obuju do hubnutí. Myslela jsem, jak to půjde dolů kojením... a zatím teda nic moc. No jo, bez práce nejsou koláče :slight_smile:
9. lis 2010 v 19:04  • Odpověz
@medvedinka Tééééda, to je luxus!!! Já chci vidět ještě nějaké fotečky! Tohle je nádhera! Vypadáš jako modelka, fakt! A to nepřeháním!!!! Ty vymakané ruce, ten pas, nohy.... No, fakt nádhera!!!!! Tuhle fotku si budu prohlížet dycky, když budu mít chutě prasit.

@helabella Helí, tak já u koja ještě tloustla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jenže já měla furt chuť na sladký a taky jsem ho jedla :sweat_smile: No a co... Zas těhu a kojo bylo hezké období. Mohla jsem si dovolit čokolády, dortíky, sušenky, teplé večeře... Aspoň mám na co vzpomínat :grinning:
9. lis 2010 ve 21:01  • Odpověz
ahoj Berunky,

tak nejdříve poblahopřeju cepeckovi k dvojčátkům. Moc a moc gratuluju, ať jsou broučci zdraví a krásně papají a prospívají.

@alisek - jak válčíš s Honzíčkem? a to že stále kojíš je boží, jste šikulky. A malý už m á krásnou váhu :dizzy_face: :dizzy_face: a co to plavčo? budete chodit nebo ne? že by jsme to nějak doladily.

dendi - teda Tobě ty týdny neskutečně skáčou. To ani není možné? a co malá?

@medvedinka - teda čumím, spadl mi pant a jen slintám-. Klobouk dolů vypadáš fakt božsky. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Adsi to udělám jak Foogynka, nalepím si Tě na lednici abych nežrala. Jsi nám tady teď příkladem

@foogy - teda Hani, Oliverek už je šikulka. Projela jsem Ti fotky a je to furt tak nádherné kukadýlko a jak už hezky sedí a leze, to ani není možný ja to fakt utíká. vždyť nedávno to byl takovej bezbranej brouček.

NO a teď my. No s laktační poradkyní jsme nakonec dopadly blbě. Malej n ám během 5 dní zhubnul asi 150 g, takže se potvrdilo to, že je línej, ode mě si to nevezme i když mlíčka jsem měla dost a začali jsm eod znova, tudíž kojo, dokrm stříkačkou atd. Ale nešlo to praktikovat dlouho, než jsem to do něj nacpala byla hodina pryč a stále mám děti 2. Terinka začala žárlit, být smutná a uzavřená, zároveň i záškodnická. Žárlila na Martínka , že má větší pozornost a po všem tom maratonu kolem něj , mi na ní nezbývalo času :frowning2: .Tak jsme najeli na lahev. I tak se to Martík pár dní učil, nejelo mu to, ale krmení trvá kratší dobu. I tak je to s ním problém. Tahat prostě nechce a nebude, kolikrát mu tu savičku musím mačkat, až mu to prostě do toho krku nějak naleju. A to v lepším případě, jindy se začne vztekat a nedostanu do něj vůbec nic. Takže trápení stále. Ale musíme to nějak zmáknout. Ale přesto musím říct, že mateřské mlíčko mám. Krmím ho jen jím. Odstříkávám 4 x denně po cca 200 - 250 ml, takže ještě zbývá pro Terinku na kakao :grinning: :grinning: nebo to teď občas dávám kamarádce pro malého klučinu. Mají slabší imunitu a moje mlíčko mu chutná :dizzy_face:
10. lis 2010 v 08:34  • Odpověz

@helabella - mooooooooooooooooooooooc gratuluju k plnému rozkojení. Já na Tebe po tu dobu co jsem tu nebyla, tka myslela. Ale jsi šikovná baba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a Fanoušek taky. Zvládly jste to. Moc amoc držím pěstičky dál, ať se Fanoušek krásně rozkojí a u prsíčka a v TVé náručí zůstane co nejdéle. :dizzy_face: A že mu posílám pusinku za šikovnost
10. lis 2010 v 08:36  • Odpověz
@zolik ahoj zolíčku, koukám, že máš doma "veselo", je to náročný když děti "nespolupracujou", kor když jsou děti 2, jseš dobrá jak to zvládáš! pořád manžel pracuje tak daleko? Jseš ale dobrá, že to nevzdáváš, znám holky s jedním dítětem, co to vzdaly hned.S tím pitím to je blbý, ale kluci jsou línější, náš Honza taky občas lumpačí ale nakonec ho hlad dostane, nemáme to ale tak těžký jako vy. A že odstříkáváš a dáváš malýmu tvoje mlíko je úžasný v týhle situaci, držím palce ať se to zlepší, s odstříkáváním jsme si taky užili. A Terezka,nojo holka malá už to vnímá daleko víc a dává najevo co se jí nelíbí, věřím, že to je fakt těžký, mamka vždy vypráví jak jsem žárlila na bráchu a snažila se ho zbavit, nepodařilo se a díky bohu za to. Moc na tebe myslím, už jsem si v neděli říkala že ti napíšu sms, co s vámi je. Ale nedostala jsem se k tomu, od pondělí migréna sice slabší ale zato vytrvalá, včera jsme byli na očním s Honzíkem, má zánět v oku, dokonce mu ho proplachovali, takže boj a velký pláč. Bere antibiotika-kapky. Jinak s kojením občas taky valčíme, vypije min. 90ml a max. 140ml, přibírá dle doktorky normálně cca 600-650g/měsíc
10. lis 2010 v 09:04  • Odpověz
@zolik spíš nás trápí to cvičení vojtovky, je to náročný, chodíme jednou týdně na rehabku k nám do nemocnice a doma cvičíme 4xdenně. Časově to je těžký, protože Honzík si režim utváří každý den sám a já jen časuju všechno podle jeho potřeby jídla.
10. lis 2010 v 09:05  • Odpověz
@alisek - Ali Vojtkovka umí děti potrápit, ale je to pro ně potřebné a užitečné. ČLověk musí překousnout ten jejich nešťastný pláč a doufat, že je to pro něj to nejlepší. Vydrž.
A Honzíček je šikovný, na to jak je malý, tak vypije krásné dávky. Se divím, že Ti nepřibírá víc. Náš malej vypije mnohem míň, od 80 ml do 120 max. A když vypije 120 musím mu nechat delší pauzu,než mi vezme mlíko zase na milost. Ale mlíčko mám silné a dost kvalitní, i přes menší dávky přibírá. Je fakt, že jsem mu nasadila po troškách i čínskou medicínu. Která pomáhá regeneraci buněk v takových případech jako je náš mladej a funguje to. Za poslední měsíc mi přibral taky kolem těch 600 g ale s mnohem větší prací a úsilím. Ale bojujem, když to půjde stále takhle z kopce ,hold budeme dávat od 4tého měsíce mrkev a po troškách i kaši z mateřského mléka ať mu trošku ulevím od lahve, když se jí tak brání. Přece jen mu nechci jídlo znechutit.
Zítra jdeme na 3 měsíční kontrolu tak jsem zvědavá jak na tom budem :slight_smile: Malej je teda obfovskej. Proti Terce podstatně. Už se mi skoro nevejde s fusakem a oblečenej do kočáru. Je hrozně dlouhej a poměrně i mohutnej. ...takže mi fakt nikdo nevěří, že nechce jíst :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no jak to čtu, taky jsi byla pěkně zákeřná na brášku. Že se nestydíš. Terka už je na tom líp, už pochopila, že ten tvoreček je náš a prostě jinam nepůjde. Snažim se jí vymezovat její vlastní čas, ale jde to někdy ztuha, když je kolem Matýska hodně práce. Snad nám zítra zase vyjde v Sokolu aspoň cvíčo pro menší děti,a ť se vyřádí. A Martíne doufám bude tak solidární, že tu hodinku v tělocvičně prospí :sweat_smile:
10. lis 2010 v 11:40  • Odpověz
@zolik -- děláš pro Martínka maximum, když má tvoje mlíčko. Vím, jak je smutný, když nepije přímo od tebe, ale když už ubíral na váze, tak se nedá nic dělat. A i za současné situace máš teda plné ruce práce. Já to tak praktikovala s Kačenkou a byla jsem z toho hotová. A to jsem měla jen jedno dítě! Fakt jsi dobrá, že jsi tak trpělivá a vytrvalá!
Pro Terezku bylo určitě těžký se smířit se sourozencem a když pak navíc vyžadoval o hodně víc pozornosti kvůli tomu kojení, tak se nedivím, že jí to tak vzalo :unamused: Ale určitě to bude časem úplně v pohodě a pak se jednoho dne spiknou pěkně spolu proti tobě :grinning: Je dobře, že si s ní děláš vlastní čas. Musí to být dost těžký, když je manžel pryč.

@alisek --taky teda koukám, že Honzíček toho hodně vypije. To je dobře, aspoň všechno krásně dožene :slight_smile:

Holky, je to děsný, jaký je to někdy boj s dětmi..nebo spíš tím vším kolem nich. Ale přesto bych to za nic nevyměnila :grinning:

10. lis 2010 ve 14:00  • Odpověz
Ahojky holky, moc děkuju všem za pochvalu. Další fotečky budou, zatím mám jen náhledy a budou se ještě zlehýnka upravovat - barvy, nerovnosti pleti a tak. Až budu mít výsledek, tak je určo ukážu. ale musím přiznat, že tahle je z nich stejně nejhezčí:slight_smile:
@foogy - to nejsou vypracovaný ruce a stehna - to je špek:slight_smile:
@zolik - já si vždycky chtěla dát na ledničku čuníka = " takhle dopadneš" :slight_smile:

Jnak bych vám všem ráda okomentovala vaše příspěvky o kojení, ale ani za mák to jakožto nematka nedokážu. bokud bystw chtěli, můžem zas obnovit hubnoucí dizkusi, až na dendu jste všecky po porodu, tak to zas můžem rozjet. já se chystám ještě tak na těch 5 kilo:slight_smile:
11. lis 2010 ve 14:21  • Odpověz
uáá, ta se mi sem nějak nepovedla dát. asi je to tím, že není o miminkách:slight_smile:
11. lis 2010 ve 14:22  • Odpověz
Ahojky holky,
tak mam po dnesni poradne a jsem trosku zklamana..miminko slo na utz strasne spatne videt..dr. jen rikal, vsechno dobre..vsechno jak ma byt..Tak snad vsechno bud ok.

Zoli: drzim palce at vam jde papani s Martinkem co nejlepe. A jsi fakt dobra, jak krasne to zvladas:slight_smile:

ali: krasne Honzicek pribira..sikulky jste..a moc pekne fotecky:slight_smile:

foogy: nakoukla jsem do alba..a Olivek uz je velky krasnoucky kluk..leti to nejak moc rychle..co??

medve: ty jsi dobra..tak krasne jsi zhubla..moc ti to slusi :wink: Zavidim :sweat_smile:

heli: jake to je mit tri deticky..jak to doma zvladate?? Me nekdy prijde az , az....jedna Eliska.. :sweat_smile:
12. lis 2010 ve 12:35  • Odpověz
@dendasek - věřím, že to je velké zklamání. Ale nejdůležitější je, že je drobeček vpořádku a zdravý. Za chvilku budeš mít velký UZ ve 20 tt tak snad drobek bude pěkně vidět anebude dělat drahoty. Ale chápu Tě, taky jsem se vždycky na každý UZ hrozně těšila a když doktor udělal jen frc frc, je to OK, taky jsem byla zklamaná :frowning2:

Medve - přestaň sem dávat ty nádherné fotky hubené dobře vypadající holky. Protože mám čím dál větší depku :sweat_smile: :grinning: :grinning: co jsem za čuňíka :stuck_out_tongue_closed_eyes: chro

a já přikládám taky fotečku Martínka v šátku
15. lis 2010 v 08:52  • Odpověz
A já se fakt nemůžu fotit, na všech fotkách kde nejsem nalíčená, vypadám jak děcko.Se divím,ž e mi v obchodu prodají alkohol. :sweat_smile: :grinning: :grinning:
15. lis 2010 v 08:53  • Odpověz
@zolik buď ráda, lepčí než vypadat jak stará babka:slight_smile: a až půjdeš pro alkohol, tak se namaluj :wink: Mně dneska taky jeden mladík potěšil, když mi hádal 23 let:slight_smile:
18. lis 2010 v 10:09  • Odpověz
@zolik Krásný fotky, moc ti to Simčo sluší!!! Fakt! A náhodou je výhoda vypadat mladě, ještě v 70ti budeš vypadat na 50, to je výhoda!!!!
18. lis 2010 v 11:17  • Odpověz
@foogy
@medvedinka - děkuju za lichotku ale v 70ti tu už nebudu. :grinning: :grinning: stát nás sedře z kůže tak, že se toho nedožijem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

@foogy - no a co Olivek jak roste a co dělá za pokroky?

18. lis 2010 ve 13:54  • Odpověz
Olíček dělá takovéhle pokroky...
Je to drak!
18. lis 2010 ve 14:11  • Odpověz
@foogy Hani no to je neuvěřitelný, ten malej prďolka Olík už stojí, to je hustý, za chvilku už bude běhat a to si teprv užiješ, no je to šikulka :slight_smile:
@zolik Simčo vypadat mladě je dar, tak buď ráda, co by jiné dámy za to daly, jim nezbývá než plastika.
A jak se máte? co Martínek, je to s tím jídlem lepší? jak ses ptala na to plavčo,tak my nebudeme chodit aspoň do jeho 1. roku, pak už jo, fyzioterapeutka nám to nedoporučila, takže se tím budeme řídit. My s jídlem jsme na tom pořád stejně, včara jsem mu měřila dávky (vážim ho před a po jídle) a vypil toho necelých 700ml za den, což se mi zdá málo. je to dost tím, že se naučil usínat kolem 9h. večer a pak se budí až od 4h. do 5h. ranní, takže vynechává 2xkojení, což je znát. tak ho začnu asi ještě před půlnocí budit na jídlo, což znamená budit i sebe a nebo nechodit spát, dnes to musim vyřešit. A nepřibejvá taky tak rychle, protože pořád ještě blindí po jídle.
@dendasek tobě to utíká, nebud smutná z toho uz, mě se to taky stalo, hlavně že je miminko v pořádku a nakonec i ty :slight_smile:
@helabella jak se máte? co Fanoušek, přibírá, roste? určitě jo :slight_smile: gratuluju ke kojení, jseš šikulka, žes to nastartovala a pěkně vám to jde. Unás je mlíka tak akorát, sem tam se nedostává, tak už taky občas dojde na dokrm nutrilonem ale jinak spíš kojím, což jsem moc ráda.
19. lis 2010 ve 14:56  • Odpověz
ahojky´Berušky,

Tak Martínek měl na 3 měsíční kontrole 6650 g a le teĎ už má kole6,8 kg. Asi fakt nestrádá :sweat_smile:
Jinak včera proplakal půl odpoledne a část večera až jsem vyrazila na pohotovost, protože je to jinak pohodové dítko a měl zánět středního ucha. Tak mu ho píchli a za chvilku už bylo vidět, jak se mu ulevilo :slight_smile: ale bylo mi ho tak strašně líto :cry: :cry: :cry:

Ali, mě fakt příjde, že Ti toho Honzíček sní požehnaně ke svojí váze.Fakt bych neřekla, že je to málo. Vem si ž e dítko má ke každému kilču vypít 150 ml tekutin, to Honzík v pohíodě zvládá. My ne, malej na každé kilčo zvládá tak 100 ml. Víc ani ťuk :sweat_smile:

@foogy - Tý jo Hani čumím jak puk. Teda Olivek je šikulka. A Ty budeš mít brzo sakra hoňku, malej se Ti asi brzo rozběhá.Terka se postavila k nábytku kolem 9tého měsíce. Ale naštěstí se pak bála pustit, takže samostatná chůze byla až po 1 roce.
A Olivek je pořád tak nádherný kukadýlko :dizzy_face: :dizzy_face:

@helabella - Helčo Tobě strašně moc gratuluju ke zvládnutí rozkojení a Fanouškově k rásnému přibírání. Jsi šikovná baba. A moc, jak jsi to pěkně zvládla :dizzy_face:
My kojíme stále z flašky. Ale stále mlíčko teče, takže dobrý :dizzy_face:
22. lis 2010 v 09:00  • Odpověz
@foogy -- tak to jen koukám, jak je Olívek šikovný! Už to teda vůbec není miminko, ale regulérní batole :slight_smile: Tak máš nejspíš plné ruce práce, co?

@dendasek -- hlavně,že je miminko v pořádku a všechno je jak má být. A jak se cítíš? Teda ale ty týdny ti naskakují! Za chvilku už budeš v půlce :slight_smile:
S tím stíháním -- jak kdy. Fanoušek je celkem hodný, ale když je vzhůru, tak nechce sám jen tak ležet, takže ho dávám do šátku. Ale holky jsou už docela samostatné, co se týče jídla, oblékání, mytí... tak to v nich jen a jen podporuju :grinning:

@alisek -- mně teda taky přijde, že Honzík papá dobře. Na to jaký je to drobeček mi to přijde obdivuhodný... a hlavně ty, že jsi kojíš, když jste na začátku tak dlouho byli bez sebe!

@zolik -- to je krásný, že Martínek tak přibírá. Je vidět, že mu stačí co vypije :slight_smile: Ale ten zánět středního ucha musel být něco -- pamatuju si, že jsem to mívala jako malá a je to fakt hrozná bolest. Chudinka Martínek :frowning2: Hlavně, že se mu ulevilo a už ho to nebolí.

Fanoušek začal konečně taky přibírat, za posledních 14 dnů dokonce 410g, což je super. Však se taky začíná zakulaťovat :grinning:

Holky, jak je to se cvičením při kojení? Vím, že se nesmí dělat nic drasticky, protože se do mlíka uvolňuje snad kyselina mléčná nebo tak, ale co třeba aqua aerobik? Uvažuju, že bych tak jednou za týden zašla, ať se trošku odreaguju a protáhnu tělo. Ale nerada bych, aby to nějak ovlivňovalo mlíko.
22. lis 2010 ve 13:42  • Odpověz
ahojky, teda holky tady je mrtvo, co se to tu děje, to máte všechny tolik práce? :confused: :confused: :confused:
8. pro 2010 v 11:42  • Odpověz
jo a přejeme Honzíčkovi od Alíska vše nej k dnešním 5ti měsíčninám. :dizzy_face: :dizzy_face: toto letí
8. pro 2010 v 11:43  • Odpověz
Ahojky holčiny, koukám, že vám sněhem zapadaly i compy:slight_smile: doufám, že se vám dáří dobře a že děťátka prospívají.
10. pro 2010 v 10:03  • Odpověz
Ahojky holky,
taky vám přeju krásný adventní čas, hlavně s většíma dětičkama co to už hodně prožívají.
Ve středu bylo Honzíkovi 5měsíců, toto letí, co a už má 4,8 kg, je to fakt kus chlapa, nenávratně opouštíme vel. 56, máme už jen pár kousků ale jinak obíkáme 62 :slight_smile:, je to super, jak roste a vyvíjí se. Vojtovka přináší prní sladké ovoce, Honzík přednedávnem objevil ruce, dává je pořád před sebe, nemůže se jich asi nabažit, chytá si hračky a hraje si s nima, nejradši má čmeldu a pak hodně strká ruce do pusy a hitem tohoto týdne je palec, pořád ho cucá, když mu ho vystrčím tak tam dá druhej, ráno slycháme ted s mužem mlaskání a ňamcání z postýlky, spinká a přitom cucá paleček místo dudáku asi, no je rozkošnej :slight_smile:. Taky se musíme pochlubit ještě dvěma záležitostma :slight_smile:, pije teď v průměru 100 až 140 ml do 30 min., sice se mu téměř vytratilo ublinkávání ale zase nás překvapil refluxem, občas se zeblije až k prstům na noze nebo pokropí nás ale není to tak častý. A to druhý, stal se z něj spáč, spinká většinou 7 hod. ale párkerát dal i 9h. přes celou noc, ráno ho musím budit na jídlo, jinak by ještě s palcem v puse vychrňoval. Na vojtovce cvičíme 3 cviky v různých obměnách a docela to jde.
Předminulý týden byl na očkování hexou + pneumokok, chuděrka to odstonal, měl skoro 40°horečky ale do 3 dnů ho opustily a měl jen zvýšenou teplotu, prvně jsme dávali zábaly a pomohly nám. Tento týden byl na kontrole s očkama po tom zánětu slzného kanálku, a je vše ok a taky jsme byli na kontrole na chirurgii v HK, malej je ok a uvidíme se tam až za rok :slight_smile:.

A co vy kočky, co miminka a starší dětičky? A jak jste prožily mikuláše, hlavně Helča s holkama a Simča s Dendou a jejich kočkama? byli u vás čerti s mikulášem a andělem? a co vánoční besídky ve školkách, chystají se?

pár nových fotek toho našeho broučka
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/alisek/album/nas-honzicek-od-narozeni/6003728/

@zolik děkujeme za přáníčko :slight_smile:

@medvedinka prospívají a kompy teda zapadané nejsou ale času trochu míň. A japak se máš ty? co vánoce už se chystáš, zdobíš, pečeš?
11. pro 2010 v 10:21  • Odpověz
@alisek Honzík je opravdu šikula. my už máme napečíno, včera jsem vyráběla svoje první vanilkový rozhlíčky v životě, sice tvarově paskvily ale chuťově moc dobrý, přítel je musel uklidit abych je pořád neužírala:slight_smile: Jinak doma máme pořád nepořádek jak jsme se v září stěhovali, není to moc kam dát, snad do vánoc se to nějak podaří, budu na tom makat o víkendu.
14. pro 2010 v 10:42  • Odpověz
@alisek - ahojky, no teda Honzík se změnil. Je to krasavec.A s tou váhou jste na tom bezvadně, je vidět, že to všechno krásně dohnal :dizzy_face: :dizzy_face: a jak tak čtu, tak už Vás nechá i pěkně vyspinkat, to je dobře. Už se těším na jaro, mohly by jsme konečně udělat nějakej kočárkovej srazík. Třeba zase s Helčou, by
Martínek je takovej můj malej lenošek. Ručky si pozoruje, pase, ale nechce se mu a do otáčení se taky nehrne, občas dá nohy do boku ale tím to končí, raději je když se s ním pomazlím a děláme blbinky. Jinak měl na 4měsíční kontrole 7300g a asi 65 cm. Je to obřík proti Terince.
Přikládám vám sem pár foteček, co jsem nechala manžovi fotit jako překvápko k Vánocům, tak snad mu udělám radost

a koukejte se tu ženský ukazovat častěji, ať to tu neodumře
@medvedinka - no paráda, někdy se s pečením začít musí a hlavně že chutnají a že se povedly :dizzy_face: :dizzy_face:
14. pro 2010 v 18:14  • Odpověz
Ahoj vespolek :slight_smile:

@alisek -- teda Honzík pěkně jede -- krásně jí a přibírá :slight_smile: A ty prospaný noci musí být super! :slight_smile: Vojtovka pomáhá hodně, je super, že i u vás to tak zabírá. Už je s Honzíkem sranda, co? Přijde mi vždycky hrozně krásný, jak se z ležícího mimča vyloupne komunikativní a zábavný človíček. A jak se cítíš ty? Co migrény?

@zolik -- Martínek je pěkný lumpík -- jíst nechce, ale přibírá ukázkově :slight_smile: Fotky jsou nádherný, maža bude pořádně zírat :slight_smile: A kočárkový sraz už mě taky napadl, ráda bych vás zase viděla a hlavně osobně poznala mrňousky.

@medvedinka -- gratuluju k rohlíčkům! Ty je navíc můžeš i konzumovat! :slight_smile:

U nás probíhá veliké těšení na vánoce, holčičky se každé ráno ptají, jestli už jsou ty vánoce :slight_smile: Fanoušek je většinou moc hodný, začala ho bavit hrazdička, tak občas vydrží i sám jen tak ležet. Přibírá asi taky dobře, ale nemám váhu, tak ho vážím jen orientačně se mnou a pak mě zvlášť. Což jsou muka, protože moje váha nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi budu muset přestat spoléhat na kojení :grinning:
17. pro 2010 ve 12:58  • Odpověz
Dobré předštědrovečerní ráno,
Moje milé holčiny, přeji vám a vašim blízkým krásné a pohodvé vánoční svátky, bohatého ježíška i když ten největší dárek jsme všechny už dostaly . Šťastné a veselé vánoce vám přejí Ála s Honzíkem
23. pro 2010 v 07:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.