• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z hubneme z XXl těhulkují

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Ahojky holčiny, taky přeji všem krásné Vánoce a užijte si ty svoje největší dárečky ( tak trochu vám je závidím :wink: )
23. pro 2010 v 08:44  • Odpověz
Holky, taky vám všem přeji krásné Vánoce s těmi nejmilejšími plné pohody a lásky :dizzy_face:
23. pro 2010 v 08:56  • Odpověz
ahojky.jak se všichni máte .miminka sou užasný tak at sou hodně zdraví.není nák moc času na net.jinak se mám dobře.váha 69kg.všem přeju hezký svátky a štastnej novej rok :grinning:
24. pro 2010 v 09:51  • Odpověz
@nensy Nensy, ty jsi borka!!!! 69 kg??? Jak jsi to dokázala???? Neuvěřitelný!!!! Kolik jsi teda zhubla celkem? Jste si s medve daly moc hezklé dárečky pod stromeček :dizzy_face:

Já se musím pochlubit, že už mám taky 3 kg dole, tak jsem taky ráda a hezky mě to nakoplo, posílilo vůli, takže doufám, že Vánoce přežiju bez újmy a dokonce mám v plánu i cvíčo.
24. pro 2010 v 10:12  • Odpověz
Ahoj holky mela byste nektera pro me radu na nejakou dobrou dietku?
potrebovala bych dat dolu zhruba tech 15kg
jaky mate nazor na tancovani zumby?pry se u toho fantasticky hubne.jednou jsem uz tancovat byla a reknu vam-posilovna,plavani a ja nevim co jeste vsechno se muze zahrabat.tuto hodinku zumby jsem si opravdu makla a pak jsem se citila uzasne,tezko popsat.
24. pro 2010 ve 21:27  • Odpověz
Holky ahoj!
Tak jak jste si užily Vánoce? S dětičkama je to krásný, že jo? :dizzy_face:
Holky a kdy plánujete začít hubnout po porodu? Jestli teda vůbec máte co - všechny máte dost velkej zápřah, jistě máte všechny těhu kg dole a nedivila bych se, kdybyste byly pod...
Já potřebuju nějaké spolubojovnice!!!! Samotnou mě to nebavííííí :rolling_eyes:
30. pro 2010 v 11:49  • Odpověz
Ahoj holky,
přeju všem dobrý rok 2011, hlavně zdraví a spokojenost!

@nensy -- ahoj, zrovna jsem si říkala, jak se ti vede :slight_smile: A 69 je teda super!!! A jak jsi spokojená po tý operaci?

@foogy -- já určitě hubnout chci, ale trochu se bojím o mlíko, tak musím pomalu. Asi spíš jen hlídat jídlo a cvičení jen opatrně. Váhu mám zatím pořád stejnou, čekala jsem, že to půjde víc dolů kojením.
31. pro 2010 ve 13:52  • Odpověz
Ahojky holky, taky přeju všem všechno nejlepší do nového roku, hlvaně hodně zdraví a vzhůru do hubnutí:slight_smile:
3. led 2011 v 10:19  • Odpověz
@helabella Jo, to chápu!! Taky jsem měla strach o mlíko, takže jsem se během kojení nedržela.
Heli a já teda kojením nezhubla ani ťuk. Dokonce jsem i přibírala. Taky jsem si teda myslela, že to půjde víc.

Holky, víte, co by mě zajímalo? Jak jsme všechny před těhu zhubly, zajímalo by mě, kolik jste v těhu přibraly.
Protože já teda přibrala 26kg, ale doktor mi řekl, že si za to můžu sama, že je to tím, jak jsem před těhu zhubla. A ať těch 10kg, co jsem zhubla, nepočítám. Ať prej počítám, že jsem přibrala 16kg, tím pádem mi jako vlastně po těhu zůstaly 3 kg

:grinning:

@medvedinka Ahoj Jani! Tak jak v novém roce? A co ty s cvičením a zdravou výživou? Budeš se ještě držet?
3. led 2011 v 10:27  • Odpověz
Všem přeji krásný nový rok
nazdárek,mohla bych se taky přidat? :slight_smile: potřebovala bych shodit tak 10-15kg.poradíte mi nějakou dobrou dietku?
3. led 2011 v 16:17  • Odpověz
foogy,jdu do toho s tebou :wink: zhubneme a budou z nás kočky :grinning:
3. led 2011 v 16:21  • Odpověz
Ahojky holčiny - naše původní diskuze lehce pochcípala, tak jsem se přidala do hubneme společně, ale klidně bychom ji mohly zas obnovit, když už máte všechny ty hubnoucí chutě:slight_smile:. @foogy já se jakž takž držím na 65kg, jsem spokojená a od nového roku najíždím na nový cyklus - Vánoce jsem si trochu povolila, ale to co pak váha ukazovala se mi ani trošku nelíbilo, tak jsem zas odhodlaná shodit ještě 10:slight_smile:
4. led 2011 v 08:55  • Odpověz
nazdar babuchy,

nejdříve všem přeju krásný a š´tastný rok 2011, ve smyslu zdraví, štěstí,pohody, lásky, splněných přání a schozených kileček.

jak tak koukám, už nám po porodu otrnulo a chce se hubnout. :grinning:

a já se přidávám. Sice ještě kojím a aspoň do těch 6ti měsíců bych kojila ráda, takže začnu zatím zlehka, ale klidně se přidám do klubu.

Váha je cca 72 kg - nevím co následky Vánoc. Takže dolů potřebuju dát 10 kg a mám na to těch 6měsíců. Ať jsem do léta šik. Tzn. cca 1,6 kg za měsíc. to mi nepříjde nereálné.
Včera jsem byla poprvé na zumbě a bylo to boží, moc jsem si to užila, chci zase najet zlehka na rotoped a jídelníček taky vynechává sladkosti, tučná jídla a začínám vařit na kapce oleje a vodě. Tak snad se něco brzo zadaří dát dolů :dizzy_face:

4. led 2011 v 11:55  • Odpověz
Holkíííííííí, musím se pochlubit......jsem zasnoubená.......áááááách
8. led 2011 ve 12:50  • Odpověz
@medvedinka - gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu- krása. A kdy máte termín svatby? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. led 2011 v 18:17  • Odpověz
@medvedinka Téééééééééda, moooc gratuluju!!!! No, nádhera!!! A jak to proběhlo? Povídej!!! Určo nějaká romantika :dizzy_face:
9. led 2011 v 19:23  • Odpověz
@medvedinka -- to je krááááása!!! Moc gratuluju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak honem povídej jaký to bylo :slight_smile:
9. led 2011 v 19:44  • Odpověz
Holky, moc děkuju. Vůbec to nebyla romantika. věděla jsem, že už ten prstýnek má a on to nevydržel, takže za mnou přišel v pátek do hospody, kde jsem měla třídní sraz a tam mě naprosto nečekaně poožádal, mezi spoustou lidí, bez pokleknutí, romantiky.....ale bylo to tak nečekaný a spontánní. Romantiku si dopřejeme dodatečně :wink:
9. led 2011 v 19:57  • Odpověz
@medvedinka -- mně se hrozně moc líbí to, že už to nemohl vydržet ... to mi přijde i romantický :slight_smile: Nemůže se dočkat až budeš jeho žena... to je krásný :slight_smile: A romantiky bude určitě ještě spoustu! A kdy to plánujete?
10. led 2011 v 19:57  • Odpověz
Ahoj holky, předem všem přeju krásný a šťastný nový rok, hlavně zdravíčko, lásku a pohodu :slight_smile: ostatní přijde samo.

@nensy to teda čučím, to seš teda dobrá, fakt, no ale marně čekáme na nějakou fotečku před a po, ta by bodla na podporu ale jinak moc moc gratuluju a co prsa, jseš spokojená?

@foogy já se brzy přidám do klubu hubnoucích mamin, kojim tak ze 2/3 a budu se snažit to vydržet aspoň ještě 2měsíce, pak to pomalu zabalím ale jak píše zolda pomalu najedu na režim ať to není pro tělo takovej šok.

@medvedinka moc moc gratuluju k zasnoubení a že to bylo nečekané je super, takže trocha romantiky tam bylo :slight_smile:

11. led 2011 v 06:51  • Odpověz
U nás vánoce proběhli poklidně, malej dělá pokroky, povídá si, žvatlá, sem tam se směje na hlas, snaží se teď přetáčet a byly i dva tři pokusy o přitáhnutí do sedu. Pořád chodíme na rehabilitace vojtovky, dnes nás čeká 6ti měsíční prohlídka, tak jsme zvědavá kolik malej měří, jinak v sobotu jsme měli 6měsíců, to letí holky šíleně, malej váží 5apůl Kg, no je to už macek :slight_smile:.

@zolik @helabella co kluci, japak rostou kulíšci malý? a jaké byly vánoce?
11. led 2011 v 06:59  • Odpověz
@alisek - ahojky, dobře, že jsi se ukázala :slight_smile:

a malej teda fakt všechno krásně dohnal a dělá vše parádně ke svému korigovanému věku :dizzy_face: :dizzy_face: takže super

a jak jste dopadli dneska na kontrole, kolik malej měří?

s tím kojením jsme na tom stejně - chci dokojit do 6ti měsíců plně a pak už to nějak doklepávat. Uvidíme jak to půjde, ale malý se zatím na příkrmy nějak netváří, zkoušela jsem jednou přesnídávku, když byl marod a odmítal mlíko a teda slušně ho to dávilo, tak jsem zvědavá jak dopadneme.
A já hlásím první hunoucí úbytek - mám z 72 kg - 70,9 . sice jen kilčo a kousek ale dobrý. Nemůžu to přehánět, pokud chceme ještě chvíli kojit.

a jak to jde vám? chodíte cvičit, nebo se snažíte jen omezit jídelníček?
11. led 2011 ve 21:51  • Odpověz
@zolik Simí, tak to ti jde teda krásně dolů!!! Super, jsi šikulka!!!!
Já chodím cvičit zatím 2x týdně, je to málo, chce to víc. Chodím na spin,, sem tam do fitu a teď jsem si tady ve Světlé ještě zjistila Aerobic, tak budu chodit. Do Brodu jezdit nemůžu, nejde to skloubit s hlídáním a je to už daleko.
Jo a dneska si objednávám Vibrogym, dostala jsem od našich zase část věna, tak něco investuju :wink:
12. led 2011 v 11:06  • Odpověz
@foogy - já chodím taky cvičit jen __2 x týdně, ale zatím víc nezvldám. A jednou chci doma za týden zvládnout rotoped, takže celem 2 x zumba - 1 x rotoped :dizzy_face: :dizzy_face: to by bylo abych nebyla do léta zase koča s 62 kg i když ted jsem si dala za cíl ještě míň - ráda bych to dotáhla na 59 kg :dizzy_face: :dizzy_face: uvidíme jaká bude skutečnost

a pak napiš jak vibrogym funnguje - aby jsme Tě pak poznaly na fotkách, jestli budeš hubená jak lunt :grinning: :grinning:

a ty máš ještě něco po porodu, nebo už se Ti to povedlo dát dolů? Tím nepočítám ta schozená kila před těhu.

12. led 2011 v 11:58  • Odpověz
@zolik Tý jo, tak toho Simčo zvládáš hodně. A kdo ti hlídá? Manžel je pořád přes týden pryč?
To máš už jenom 8 kg, to ty dáš!!!!!
Já mám cíl do léta 66 kg a pak bych ráda na 64 - 62kg, uvidíme. I když teda na nějakém webu mi vyšlo, že bych měla vážit 58kg! To nevím, teda :grinning:

No, když nepočítám tu desítku, tak mi zbyly jenom 3 kg, to zní dobře, co?

:grinning:
12. led 2011 v 18:15  • Odpověz
Vibrogym je objednaný, v po, v út by měl být, tak se těším!!!!
Těším se, že až bude Olík odpo chodit spinkat, tak že budu cvičit. Myslím, že se dokopu, Na rotoped jsem se taky dokopala. A kolikrát si teď u TV doma zacvičím.
12. led 2011 v 18:17  • Odpověz
@foogy - no zvládám to tak,ž e v pondělí hlídá manža - jezdí až v pondělí večer, takže to je v pohodě a od příštího týdne to musím nějak zpatlat - tzn. že děti bude asi hlídat babička, ale já budu dojíždět ke stejné cvičitelce do vedlejšího města. protože tady v Ústí začíná zumba ve středu dost pozdě až v 19 hodin a to nechci babi tak dlouho zdržovat. Ale dá se to zkloubit,když člověk chce :slight_smile:
Hani a kolik vlastně měříš cm - a jaký je tvůj cíl - 64 kg - to je kolik zhubnout?

a hoď mi sem ten web kolik by měl člověk vážit, taky se na to mrknu a pak se naštvu :grinning: :grinning:

jinak motivačka k hubnutí je veliká - v pondělí jsem byla složit zálohu na dovolenou k moři - frčíme v září na Rhodos. Tak musím máknout, ať se můžu ukázat v plavkách :grinning: :grinning:

NO a co Olík - je neuvěřitelný, že už je to tak velkej chlap, za chvilku bude slavit roček? už stojí kolem nábytku a pochoduje? mluví? a jaké dělá pokroky?
13. led 2011 ve 20:54  • Odpověz
@zolik Tak to bylo fajn, že muž jezdil až v pondělí večer.
Hm, tak pro mě je ta 19.hodina super, protože mi L. stihne dojet z práce. Ale chápu, babičku bych v tuhle chvíli už taky neotravovala. Hlavně my v 19.hodin chodíme koupat a tím už jí taky nechci otravovat. Takže to chápu.

Simčo, měřím 167cm, teď mám 78,5 kg a do léta bych se chtěla dostat na 66kg, tzn. že ještě 12,5 kg. A pak časem - do budoucna, bych ráda těch 64 - 62 kg. Uvidíme.

Prosim tě a ten web si už RADŠI nepamatuju!!!! :angry:

No a motivaci máš teda luxusní!!!
Ale ty to dáš. Určo! A ono taky běhání kolem dvou dětí, když jsi na to skoro sama...

A Olíček je drak, už obchází nábytek, myslím, že co nevidět bude chodit :wink: A krásně říká máma a táta a tytytyt, no, zlatíčko to je moje!
15. led 2011 v 15:42  • Odpověz

@foogy - taky máš teda dost velký cíl do léta, ale Tobě to šlo taky krásně dolů,takže se nebojím, že by jsi to nezhubla. Jsi šikovná ženská a když se do toho obuješ, zase to krásně půjde.
Já jsem teď docela rozmrzelá, dneska jsem si po týdnu stoupla na váhu a nezhubla jsem vůbec nic :cry: :cry: ani 10dkg.
a to jsem byla 2 x na zumbě a 2 x na rotopedu - jednou 13 a podruhé 18 km. Odbourala jsem všechno sladké, večeře jsou převážně zeleninové, oběd lehký a snídaně o 1 ks pečiva, svačina ovoce. Takže vzhledem k tomu,že ještě kojím už nemám kde tenčit. Hodně podobně jsem jedla i když jsem hubla po Terce a šlo to dolů krásně, tak nevím jestli to to kojení prostě brzdí :frowning2: no uvidíme, ještě zkusím tak 14 dní vydržet a když to nepůjde dolů, tak dokud budu kojit tak na to kácím a až dokojkuju vobuju se do toho znova.

JInak co se Olíka týče, tak je to fakt dráček - takhle brzo ťapkat kolem nábytku. No budeš mít už na jaře asi taky pěknou hoňku. I když Terka obcházela nábytek od 9 měsíců,ale bála se pustit, takže samostatná chůze přišla až ve 14 měsících. Ale my jí nijak nemotivovali, věděli jsme, že pak se ještě nalítáme dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
17. led 2011 v 10:24  • Odpověz
@zolik Hm, tak to fakt naštve! Takže jsi cvičila 4x za týden a to ještě docela mazec - zumba a takových km... To je hajzlovina, co?
Jenže jak píšeš, může to být i k tomu koju a důležitý je, abys kojila a ostatní jde stranou. KG pak zhubneš :wink:

Já se teď snažím odbourat pečivo k snídani, takže pořád peču chleba :grinning:
Hele, já si včera dala k obědu od mamky kachničku se zelím a knedlíky a jinak jsem celý den jedla jako vrabčák. Ládin tady spořádal kus dortu, já si ani nelízla a taky mám hned 0,5 kg nahoře - hold kačenka, no :sweat_smile: Ale dala jsem si do nosu po dlouhé době a zase na dlouhou dobu :wink:

Horší - dneska jedeme do Prahy k homeopatičce a L. mě pořád překecává, abysme jeli na oběd k Mekáči. Sakra! Na jednou stranu chuť veliká, na druhou stranu se mi tam vůbec nechce.
17. led 2011 v 10:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.