• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z hubneme z XXl těhulkují

(Zamčená)
31. ledna 2011 
@zolik Simí a co Terinka a Martínek? Už si spolu hrají? :wink:
17. led 2011 v 10:35  • Odpověz
@foogy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - dietářko - jsi mě po tom mém naštvání pěkně rozesmála. Kachnička se zelím :grinning: :grinning: ale co už člověk si občas do nosu dát musí, že jo. Já když už mě honí fakt mlsná tak si jdu taky něčeho zobnout. Minulý týden už jsem fakt prahla po sladkým, tak jsem si tu jednu sušenku taky dopřála, ale byl to asi jediný hřích vykompenzovaný ten den rotopedem,lítáním kolem dětí,nákupem , sexíkem a stejně nic :grinning:
no a s kojem to snad uvidíme. Dokud to ještě jde nechce se mi stím jen tak fláknout kvůli tomu abych byla hubená.

No a co s tím mekáčem? :grinning: :grinning: další jobovka - tak si tam dej salát s kuřecím masem a je to. A nezhřešíš, i když výborným prasečinkám se odolává těžko :grinning: :grinning:

no a Terka a Martík to je kapitola sama o sobě. Terezka Martínka miluje a hrozně moc, jenže nedokáže ještě pochopit, že tím že ho furt olizuje, pusinkuje,leží na něm, že ho to prostě občas bolí a není mu to po srsti a nepomáhá, domlouvat , vysvětlovat, vyhrožovat, takže Mates je prostě takovej chudák , naše cácora ho láskou furt dusí :grinning: ale zatím přežívá :grinning: :grinning: a Martínek jí má taky rád, hned jak příjde ze školky a jde ho pozdravit, tak se na ní culí směje a víská radostí, takže už se těším na to, až bude sedět a budou si spolu víc hrát, teď to ještě není ono. Ale Terinka je pečovatelka, takže se nebojím, že si nevyhrajou a nebudou se mít rádi, jen ještě musím chvilku vytrvat :slight_smile:
17. led 2011 v 11:09  • Odpověz
Holky a nebudeme zpátky chodit do Hubneme XXL s rozumem? Tady už těhulí jenom denča, která sem stejně nechodí... Co?
Že to tam začneme zase pořádně probírat a rozebírat? :wink:

17. led 2011 v 11:58  • Odpověz
ahojky holky ze 109kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak snad už se na to nikdy nedostanu :grinning:
a co mimča jak to všichni zvládáte.nela to je pěkný číslo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2011 ve 21:10  • Odpověz
Jééé, ahoj Nensy :dizzy_face: :dizzy_face:
Pojď k nám do diskuze Hubneme s rozumem III., jsi tam netrpělivě očekávána :grinning: :grinning:
26. led 2011 ve 22:36  • Odpověz
@nensy ahoj Nensy, japak se máš? co Lukášek a Nelča? no jo to bude asi věkem to "číslo" :grinning: . Unás dobrý, Honzík roste jako z vody, minulý týden ještě oblékal vel. 62 a od pondělka se nám do toho už nevejde, teď netrpělivě čekám na jeho otočku, zatím ho to ale nebere. A já začínám zápasit s váhou, držím se ale je to těžký, však to znáš.
27. led 2011 v 18:38  • Odpověz
nazdárek tak sem zase tady.holky nic nedělám jim fakt málo 5x denně a už sem si docela zvykla ale někdy taky ujedu.jěště bych chtěla schodit snad to dotáhnu na 60kg :grinning:
28. led 2011 v 15:44  • Odpověz
ahoj sil jaktože netrpělivě .a co ty nehubneš nebo si už krásně pohubla :slight_smile:
28. led 2011 v 15:47  • Odpověz
ahojky ali nelča to je takové číslo a lukáš byl tedkon v týdnu na pobytu od školy :slight_smile: ani sem se nezeptala na porod jakej byl.a kolik si nabarala za těhu a kolik už máš dole
28. led 2011 v 15:49  • Odpověz
@nensy ahoj Nen, máš Nelču ve školce nebo jsi s ní doma?
V těhu jsem se kupodivu držela ikdyž byly chutě a i při pobytu v nemocnici (4týdny), celkově jsem nabrala 7kg, Když jsem otěhotněla měla jsem necelých 109 a po porodu 104 kg a pak se mi to nějak zvrtlo a ted to dávám dolů, sice to jde ale je to těžký. Porod byl rychlý, trval cca 3h. od první kontrakce, manžel to málem nestihl, dorazil na posledích 10min. před narozením Honzíka.
28. led 2011 v 17:56  • Odpověz
ahoj ali ne nelča je zatím doma do školky až od září maj plno :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to si měla jako já když sem šla rodit nelu :sweat_smile: tak to šlo rychle hlavně že je všechno jak má být.malej je krásnej
28. led 2011 v 19:15  • Odpověz
Nensy, přidej se k nám do Hubneme III ať to zas rozjedem:slight_smile:
31. led 2011 v 09:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.