• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z hubneme z XXl těhulkují

(Zamčená)
31. ledna 2011 
autor
Ahoj kočandy :slight_smile:
to jsou dobré zprávy Zoli, že by se blýskalo na lepší časy se spánkem

Do jeskyně jsem dnes nešla, není mi úplně ok, tak ležím.
27. led 2010 v 11:02  • Odpověz
teda to sou stavy tax se tux hlavně vylež zase bude dobře

no jo žoli nikdo to za mě neudělá aby s ním šel
27. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
tux - ty vyloženě provokuješ s tím spaním a odpočinkem :grinning: :grinning:

Nensy - úděl mateřství, ať jsou děti malé nebo větší stále nás potřebují

a já dneska taky odpočívám ha ha - mám zameteno, vytřeno ustláno, přetříděné prádlo, vydrbanou kuchyň, vynesené koše a uvařeno. Teď zalehla malá, tak jsem v klidu pojedla a jdu si dát něco k pití. A užít hodinku klidu :slight_smile: než začne druhé odpolední kolo řádění :grinning:
27. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
autor
Zoli chápu že to je docela provokativní, už celkem vím co je to vstávání v noci k dětem, od tý doby co jsem těhotná, tak chodím v noci na záchod a pak nemůžu usnout, to mě dost štve.
Vidiš že tě Terka nechá v klidu, a seš šikulka s tou domácností, já to ted flákám a to nemám dítě jako ty.
27. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
no já to teď taky flákám a dost, jsem taková líná a a unavená ale dneska už jsem prostě musela, všude byly drobečky jak tu malá něco žvejká, co chvilku někde ukápne se šťávou a když si toho nevšimnu a hned to neutřu, tak jsou tu všude flíčky tak mě to štvalo. Tak jsem si hold dneska mákla

ještě zdolat koš prádla a budu spokojená. :dizzy_face: :dizzy_face:

holky já se těším na víkend jdu plesovat :slight_smile: a na véču. Tak to bude krásný odpočinkový a pohodový večer :dizzy_face: :dizzy_face: musela jsem si kvůli tomu koupit šatičky. Nejsou to teda dlouhé plesovky jsou ke kolenům, ale nechtěla jsem zbytečně investovat, když třeba za rok už si pořídím lepší a klasické dlouhé. Ale jsem spokojená. Je to střih pod prsa a pak volný, takže si nikde ani ten malej pupík tlačit nebudu :dizzy_face: :dizzy_face:
27. led 2010 ve 13:04  • Odpověz
tak malá má vyspáno, to tomu fakt moc nedala a teď až v 8 večer, takže šichta začíná :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. led 2010 ve 13:28  • Odpověz
Ahoj holky
Já se dneska hlásím z práce.
Ali - já taky v tom 1. trimestru chodila v noci pravidelně ve 3 na WC a pak jsem nemohla zabrat, to jsem nechápala, když jsem večer usínala u TV ve 20.hodin.
Ve 2.trimestru jsem měla klid a teď ve 3.celkem taky, v noci chodím jen tak 3x do týdne, což mi přijde luxusní.

zoli - hmm, plesík závidím!!!
27. led 2010 ve 13:40  • Odpověz
tak to máš pravdu žoli.
já akorát dodělávám ten rýžový nákyp už se na něj těším krásně z něj voní citronová kura :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 v 15:40  • Odpověz
autor
Foogy, tak aspoň vím, že to je normální, těším se na další trimestr, se vyspim :grinning:
Zoli, pak sem dej fotku v plesových šatech at vidíme jaká jsi byla kočanda na plese
Nen, si mně minule navnadila, a já si udělala rýžovou kaši s jabkama, ten nákyp taky dám :slight_smile: ted nemám doma švestky, děláš je z kompotovaných?
27. led 2010 v 15:44  • Odpověz
no aspoň někdo se těší že se vyspí, já v to snad ani nedoufám, nebo bude ještě hůř :grinning: :confounded:

A foogy tobě se to taky krátí poslední 4 týdny se taky nevyspíš, budeš už lehce nervozní, bříško už bude moc velké a močák začne být utlačovaný jak čmelda klesne :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže to začne nanovo :grinning: :grinning:

NO a plesík snad bude fajný, čeká nás pak ještě jeden v březnu, to už bude pupíček pěkně vidět :slight_smile:

mňam a můžu přijít na nákyp? :dizzy_face: :dizzy_face: bych si docela s chutí dala
27. led 2010 v 16:08  • Odpověz
JO a fotečku z plesu dodám, jestli nějaká bude použitelná, doufám, že jo :grinning: :grinning: musím přemluvit foťák aby byl zase milosrdnej a vyfotil mě hezky :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 16:13  • Odpověz
no a klasika, já příjdu a tady nikdo není :frowning2:
27. led 2010 v 16:17  • Odpověz
autor
já tu jsem
27. led 2010 v 16:19  • Odpověz
autor
copak dnes delate s Terinkou? já stále odpočívám v pelíšku až mě zadek tlačí od matrace
27. led 2010 v 16:20  • Odpověz
já teĎ čumím do Pc, před cvhilkou tu byla na skok kamarádka s malým kamarádem, tak si s Terkou hráli a my měli klídek no a malé jsem dala vlhčený ubrousek a drbe mi tu obývák, nemusím utírat prah, fakt si dává záležet :grinning: :grinning: :grinning: a hrozně jí to baví a já mám klídek na vás :grinning: :grinning: fuj jsem to matka :sweat_smile:
27. led 2010 v 16:27  • Odpověz
autor
náhodou to je dobrý, malá bude pracovitá po mamince :slight_smile:
27. led 2010 v 16:29  • Odpověz
jo to radši ne, maminka toho zas tolik nenamaká, jestli bude milovat hadr v ruce tak spíš po babičce :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 16:31  • Odpověz
nazdárek dobré ránko
tux jasně dělám z kompotovaných :grinning:
28. led 2010 v 06:45  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jsem dnes uvízla doma, cesta do práce neprůjezdná, tak aspoň uklízím doma, už to potřebuje a taky jsem se dala do žehlení snad to dnes všechno zvládnu, ted odpočívám po obědě, byl zdaví ale i tak jsem se přecpala
kuřecí prso, brokolice, mrkev a brambory, sem plná.

nen, taky se na něj chystám ale o víkendu, já a brácha ho milujeme.
28. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
Tux - hlavně že jsi si pochutnala :slight_smile: a vypadalo to teda lákavě :dizzy_face: :dizzy_face:

a já chtěla jet dneska na větší nákup a tak yjsem to vzdala, nechce se mi odhazovat ta hromada sněhu na autě. POčkám do zítra až přijede manža se svým už odklizeným autem a odveze mě tam :grinning: :grinning:

no a já dnes konečně zase pozřela teplou stravu sice jen polívku a le i tak dobře. :slight_smile: Udělala jsem si vývar z kuřecího stehýnka, pak to obrala a dala zeleninku a písmenka a bylo to mňamozní a konečně se zahřál žaludek něčím vydatnějším než nanukem nebo rohlíkem :sweat_smile:

Teď popíjím kávičku a honí mě mlsná jdu se mrknout do špajzu :dizzy_face:
28. led 2010 ve 12:52  • Odpověz
autor
Zoli, právěm já měla po několika dnech taky teplou stravu, naposledy v po rajskou, jinak se k tomu spíš nutím, než že bych na to měla i chuť, nevim jesli by sis pošmákla, je to vše na páře, takže chuť masa je trošku jalová ale dá se to.

taky jsem nákup odložila ale až na víkend, zásoby máme, jen mi dochází ovoce a zelenina, tak požádám manžela až pojede z práce něco koupí.
28. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
no to máš dobrý, že máš koho vyslat :slight_smile: u nás už není skoro nic, pečivo, brambory ovoce, zelenina, takže musím i tak. ale půjdu s Terkou jen tady kousek ať vydržíme do zítra :sweat_smile: a zítra to všechno zmáknem najednou. Přece s tím dneska nebudu tahat, že :grinning:
28. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
autor
tak na pečivo nejedu, jím suchary a ty se nekazí ale když máš prcka tak je to jiné přeci jenom pestrá strava
28. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
Tux přesně, malá každý den zbaští nějaký ten rohlíček , jogurt přesnídávku, ovoce atd. Takže do obchodu musím chodit skoro denně. A já suchary jedla jen při dietě, radši si dám taky čerstvé pečivo :dizzy_face: :dizzy_face: teď se mám na co vymlouvat, že můžu :grinning: :grinning:

a co máš v plánu na odpolko, budeš odpočívat? :slight_smile:
28. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
autor
no já od diety jím ty suchary asi víc než to pečivo, přeci jenom celozrnná kaiserka je pro mě labůžo, tak zase dobrý návyky co trvaly taky nějakou dobu, my krom chleba co jí manžel nic jinýho nekupujeme, bud má ty suchary a nebo celozrnný chleba, co moc lidem nejede, takový ty tmavý kostky chleba na slabé plátky, asi víš co myslím.
Dnes mám vplánu douklidit byt a vyžehlit co nejvíce prádla, nikam nejdu ikdyž je mi podstatně lépe než včera. Venku je stejně hnusně, vítr a sněžení. A co ty?
28. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
no ta to jsi mě potěšila, já do toho nečasu, musím a to i s malou :grinning: Je to vždycky porod, navléct jí do všech těch vrstev, sebe taka y vypravit se :stuck_out_tongue_closed_eyes: musíme jít trošku na vzduch, jen na chvilku, když ještě pořád prská, ale asoň se jí bude dobře dýchat a dneska tam tolik nemrzne. A musíme koupit nodlíčky - rohlíčky , jak říká Terka :grinning: ale co vyčistíme si hlavu, projdem se a do hodinky jsme i s nákupem doma :slight_smile:
28. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
autor
tak přeci jenom když jdeš s malou tak je to lepší, já sama courat nikde nechci, kdybych tu měla hafana, tak bych šla. Snad je uvás líp ikdyž jste taky už skoro na horách.
28. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
tux - tady je bájo, napadly hromady bílý sr..k a brodit se tím, když to není odhrnuté a ještě s 12 kg uzlíkem radost k pohledání :grinning: :grinning: ale nevadí, nebudem se honit jdeme v klídku, obejdem jen sídliště a je to. A je fakt, že se člověk aspoń trošku unaví a vyvětrá a malé se i večer potom líp spí. Je zvyklá chodit ven furt a teď jsme byly 3 x co je nastydlá během 8 dnů, takže na ní málo :unamused: ale v těch mrazech se to fakt nedalo
28. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
autor
Brý ránko holky :slight_smile:
tak jsem dnes zase v práci, sněhu tu máme tolik, že bychom mohli poslat expres do kanady na ZOH :slight_smile: ale zima moc není. Včera jsem šla spát s pěknou migrénkou ale dnes to vypadá, že to bude ok. Vpodvečer jdu s kamarádkama na kafíčko, se těšim. A co máte v plánu vy?
29. led 2010 v 07:17  • Odpověz
Ahoj holky!
Tady je fakt náádherná zima - sněhu habakůk - úžasný!

Mně včera nebylo nic moc, dneska je líp, ale jsem ještě hodně unavená, radši bych byla doma na gauči, ale musela jsem jet do práce a na Lišku, podepsat nějaké papíry a příští týden přijdou penízky.
29. led 2010 v 09:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.