• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z hubneme z XXl těhulkují

(Zamčená)
31. ledna 2011 
autor
Nazdárek foogynko, tak hlavně že je už líp.
29. led 2010 v 09:54  • Odpověz
nazdárek všem
tak jak je těhulkám doufám že už lepe :slight_smile:
30. led 2010 v 06:41  • Odpověz
autor
Ahojky Nen, ty ranní ptáče :slight_smile:
mě je dobře, dokonce se mi o prckovi zdálo a byla to holka, hezký sen, dnes jsem si vstala v 9h. vyspatá, včerejší den byl fakt hektický, byla jsem v Hradci pracovně a pak večer s holkama na kafčo. Taky mi došly dvd s ovečkou schaun, tak se těším až si ho pustíme smanžou, náš oblíbený večerníček pro dospělý jak tomu říkají britové.
Co děláte o víkendu?
30. led 2010 v 09:40  • Odpověz
autor
Brý ránko holky, japak jste si užily víkend?
1. únor 2010 v 07:44  • Odpověz
Ahoj holky - já jsem zase doma, včera se mi spustila šílená rýma a celkově se necítím, tak jsem zůstala pod peřinou.
A víkend dobrý - v sobotu jsem si mazlila synovečka a včera jsem dopo luxovala barák od prachu a pylin z kuchyně a pak už jenom ležela.

Holky a jak to máte s pohlavím? Necháte si to říct a nebo bude překvápko?
1. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
Holky, mně se dneska zdál ftipnej sen, haha. Už jsme měli miminko, celé bylo oblečené do modré a byli jsme u tchánovců a tchýně ho přebalovala a sundavala plínu a já se rychle otočila a říkám: My budeme mít pohlaví jako překvapení. A ona na mě koukala a říkala, jak ho přebaluju a já, že se zavřenejma očima :grinning:
1. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
autor
Dobré ránko, jak se máte děvčata?
tak jsem dnes ráno zaspala o celou hodinu a to jsem měla 8hod. spánku, a včera jsem si musela lehnout i v práci, ještě že to jde. Taky vás tak bolely prsa nazačátku těhu? mě hrozně, už nemůžu na nich spát nebo se jen tak opřít.

Foogy, to se radši doma vylež, venku je hnus, já měla včera krom spavosti i zimnici. Kuchyň už finišuje? těším se na fotečky.
Holky mě se ted taky dost často zdá o miminách ale jen v jednom případě bylo naše :slight_smile:
Asi si pohlaví nenecháme říct aspoň ted to tvrdíme, tak nám to snad vydží.
2. únor 2010 v 07:16  • Odpověz
Holky, kuk
http://foogy.rajce.idnes.cz/Promena_kuchyne/
Ale ještě to není hotový. Hlavně místo těch obkladů bude sklo a musíme vymalovat a koupit úchytky a dřez...

No, jsem zase doma, protože se mi teda pořád neulevilo, pořád to ze mě teče, ach jo! Už mě to začíná štvát!

tux - ze začátku mě bolely hrozně a i mi jako hořely, to bylo zvláštní! Ale po 3 týdnech to přešlo a od té doby mám klid.
2. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
autor
Ahoj foogynko, kuchyň moc pěkná, moderní, barvičky moc pěkný ikdyž na mně dost odvážný ale jinak to spolu ladí moc hezky, to se ti to bude vyvářet, co :slight_smile: dřez budeš mít pod oknem?
To já jsem dnes v práci a celkem dusno, samý dohady kvůli zakázkám, tak snad se to vyjasní a bude zase klid.
2. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
holky, musím vám sem vlízt, u nás je mrtvo. foogy - kuchyň moc pěkná, ale i ta předtím byla hezká - kdybyste věděli jakou budu mít v novém bytečku já :frowning2:
2. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
tux - jojo, bude pod oknem, to mi vyhovuje a hlavně to ani jinak nešlo. Ale mně to vyhovuje.
A díky za pochvalu. No, ještě to není hotové, to pak zase vyfotím.

tux - dneska ráno jsem si poprvé v troubě rozpékala housku a to byl teda frkot!!! V té staré 5 let jsem si za tu dobu stihla umýt a vyfoukat vlasy a vyčistit zuby a dneska? Tý jo, to bylo hnedka. Jsme se s manžou smáli - To bude spálených jídel :grinning:

tux - dej si čekoládku a bude hned líp :wink:

Joo, pozor, se musím pochlubit - jsem za týden teď zhubla víc jak 1 kg a dohromady mám nahoře 13,2 kg, tak mám takovou radost!!!! Mi to zlepšilo náladu!
2. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
autor
No ne, Helča je v tom :slight_smile: tak to máme další dušičku :slight_smile: jsem zvědavá kdy nám tu novinu oznámí.
2. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
tux - to je novina, co????? Jestli je teda její a né nějaké kamarádky :grinning:
2. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
To se to krásně rozrůstáme, co říkáš???? To je paráda, že?
2. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
autor
Medve, jak jde hubnutí kočko? akdy máš další termín u dietoložky? neboj naše kuchyň taky nic moc, hlavně málo místa, skoro každý den nadávám když dělám něco složitějšího.

Foogy, to věřím s tou rychlostí, naše taky nepeče extra rychle a poslední dobou zapáchá, tak musím vytáhnout čistící prostředek a vydrbat ji, chtěůa bych tu samočistící. já taky už houstičky párkrát spálila :sunglasses:
Kilčo potěší, to věřím, já mám pořád stejně nebo lezu pomalinku dolů.
2. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
Ahoj medvědinko!
Já tě normálně přehlídla - to je ostuda!!!
Jak se máš? Co u dietoložky? Píšeš si jídelníček?
2. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
tux - já jsem právě chtěla tu samočistící troubu, ale hele, on to není takovej zázrak. Víš, v čem to spočívá? Že do ní dáš hrnec s 0,5 l vody, zapneš program čištění, ono to jako zvlhčí ten bordel a když ten program skončí, tak musíš vzít kbelík, hadr a setřít to. Je to o tom, že nemusíš drbat zapečenej bordel, ale manuálně to vyčistit musíš :wink:

medve - časem budeš mít taky pěknou kuchyň. Je to všechno hrozně drahé, člověk na to musí našetřit, no.
2. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
autor
Foogy, tak to je tak napůl čistící, stejně jsem si říkala, že v tom něco bude co reklama zatajila :unamused: :sunglasses: ale i tak lepší než do drbat a kupovat drahý prostředky aby to rozpustilo tu mastnotu. Jakou troubu máš? já mám zálusk na klasiku horkovzdušnou a pak na parní, kombinaci tolik nevěřím ale to je podle značky.
2. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
tux - jojo, určo lepší než to drbat růčo fůčo, to je děs.
A máme http://www.sporaky-shop.cz/gorenje/vestavna-trouba-gorenje-ora-ito-bo-87ora-x/
2. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
autor
se mě líbí ten dotykáč, to je fakt bezva ale čím víc techniky tím větší zaučování ale časem to je určo ok, já dostala před 5 lety pračku taky s počítačem a displejem a první měsíc jsem prala s návodem v ruce :slight_smile: natož takovýhle vymoženosti.Gorenje je dobrá značka, my máme hodně spotřebičů od fagoru, tak asi půjdem později do něj.
2. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
tux - fagor jsme měli doteď.
Teď jsme vybrali tyhle, pač se nám líbily designově :wink:
Jo, je fakt, že s pračkou to bylo to samé, ale stejně se vesměs pere na 4 programy, viď. A když náhodou peru něco jiného, tak se juknu do návodu a je to.
Jojo, určo se s tím brzo naučím.
2. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
holky, vážím jídlo, píšu jídelníček, cvičím a nehubnu. teď jsem o víkendu zhřešila, tak to tomu přičítám. na kontrolu jdu za měsíc, doufám, že do tý doby se to hne.
2. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
autor
to je divný, kolik máš rozpočet Kj na den a napiš co asi ten den jíš třeba ti poradíme.
2. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
autor
ale pokud pravidelně cvičíš tak na začátku to jde s kilama pomalu, kvůli nabírání svalové hmoty, spíš se měř, cm jdou určo dolů! a piješ před cvičením Lcarnitin?
2. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
autor
já ted nezkoumala design fagoru ale taky to u mně bude hrát roli, tak třeba taky změníme dodavatele :slight_smile:
2. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
tux, nic nepiju, centimetry asi jdou, je fakt, že třeba na pásku maličký změny pozoruju, řekla bych že i v zrcadle, ale ta váha dementní
2. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
autor
koukej si pořídit ten Lcarnitin,je to fakt dobrý, rychleji spaluješ tuky a kor když cvičíš třeba hodinu.
spíš se ted zaměř na ty cm, kila půjdou pomalu nebo chvilku vůbec ale tím se netrap!
2. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
medve - a kdybys ten carnitin chtěla, tak ti ho můžu prodat. Koupila jsem si ho a za týden zjistila, že jsem těhule, takže mám 2 nová balení.
2. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
autor
Foogy, taky mám doma 2 balení ale brácha začal chodit do posilky, tak mu je dám.
2. únor 2010 v 11:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.